Strona 20 z 20 PierwszyPierwszy ... 101617181920
Pokaż wyniki 476 do 485 z 485

Temat: Nails by Plushak @ Wordpress

  1. #476
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Trochę prywaty ..

    Witam ! Kochani moi dziś chciałam Was pozapraszać na moje instagramy fejsbuki i inne, a także chciałam wrócić z Wami do podsumowania roku 2017. W zdjęciach, nie będę się powtarzać że był to kurewsko trudny rok dla mnie, praca, problemy ze zdrowiem, ale do tego nie wracamy :)Teraz jest dobrze i może być tylko lepiej […]

    Czytaj Więcej...

  2. #477
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Sylwestrowo ? :)

    Troszeczkę mnie tu nie było i mam małe zaległości ale już nadrabiamy izi ? Stylizacja szampańska błyszcząca, czyje to paznokcie kto zgadnie? :)) Przed, baza proteina z Indigo i hybryda Venalisa, klasyczna czerwień, zdobienia to wzorki wykonane topem zmieszanym z brokatem, mało szalone jak na Dagę ale na sylwestra to już* konkretnie! Hybryd czarny Venalisa […]

    Czytaj Więcej...

  3. #478
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Metamorfoza

    Hejka! Już po sylwestrze za ten trzeba zmienić zdobienie na paznokciach Dagi, tym razem zdecydowałyśmy się na piękna magente kolor z vermello nails,**i miś którego nauczyłam się na kursie* Quloo**jakby ktoś nie znał, kursy online bardzo* przystępne cenowo i ta jakość, Edytka jesteś mega ! Całośc wykończona szybkim zdobieniem srebrnym paintem z PB. Chyba painty […]

    Czytaj Więcej...

  4. #479
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Miłość nie jedno ma imię ..

    Witam , już po walentynkach, wiem że spóźniłam się z wpisem ale już już jestem. Po latach o rety ilu 3 ? 4? postanowiłam wziąć udział w konkursie, bez sukcesów ale … 3 dni siedziałam nad paznokciami, malowałam, piłowałam, i powiem tak ! za******a zabawa, brakowało mi tego :)) Miłość dla mnie = jedzenie ? […]

    Czytaj Więcej...

  5. #480
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Dymy dymy 3 dolary ? ^^

    Witam, świat paznokci opanowało ostatnio zdobienie banalne szybkie a jakie efektowne! Próbowałam na różne sposoby, jednak proszki neonowe z aliexpress za 2.99* &#62;&#62; tu link&#60;&#60; sprawdzają się wg mnie najlepiej. Co nam potrzebne? czarne tło, na czarnym ten efekt wygląda naj naj…. cleaner, biała hybryda ew sugar effect. Zapraszam na filmik &#62;&#62; link tutaj do […]

    Czytaj Więcej...

  6. #481
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Jestem zakochana, najlepszy pędzel do zdobień ?

    Hejka! dziś nowość, zakochałam się, Asia dzięki za polecenie ! Zacznijmy od początku, w mojej kolekcji pędzli, ogromnej kolekcji … w sumie 3 pełne drewniane kubki pędzli ( tak jestem pasjonatką – lekko nienormalną ) pędzle z różnych miejsc, ruskie ukraińskie chińskie i te allegrowe nasze polskie ..* bardzo* polecane i mniej i wiecie co, […]

    Czytaj Więcej...

  7. #482
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Zhostovo ? czyli kolejny kurs na Quloo.pl

    Witam, który to już kurs? Hmm Migdał żelowy, akrylowy – tak wczoraj wygrałam kursik* na YT polecam ? Walentynki i pakiecik 6 kursów w tym zhostovo poziom 1, dla początkujących a nie ukrywajmy po tak długiej przerwie* w paznokciach jestem początkująca .. &#62;&#62;Tu link &#60;&#60;* No i tak sobię maluję z moją Joanną która wspiera […]

    Czytaj Więcej...

  8. #483
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Charbonne , lakierożel hybrydowy- neonowy zestaw hit?

    Witam, jak po świętach ? Dziś mam nowość, dla mnie nowość lakierożele charbonne, cena bardzo niska kolory krycie? Co cóż zacznijmy gdzie kupić &#62;&#62;tutaj &#60;&#60;**** Zestaw 9 kolorów + baza za 59 zł , pojemność 5ml. Buteleczki okrągłe, plastikowe, malutkie, akurat żeby wypróbować produkt, wybrałam zestaw 7 neonowy w końcu lato idzie ? Jeszcze się […]

    Czytaj Więcej...

  9. #484
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Neonyyyyy

    Hejka, lubicie neony ? myślę że każdy lubi, z racji tego iż kilka kolorów wpadło w moje ręce musiałam ich użyć na Dadze ? Sama chciała! Uh mogłam więcej oliwki nawalić … ? Przed stylizacja hybrydowa czyli hybryda na naturalnym pazurku bez przedłużania, jak widać pyłek neonowy na końcóweczkach lekko starty będziemy nad tym pracować, […]

    Czytaj Więcej...

  10. #485
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Neony charbonne znowu !

    Hejka, pamiętacie piękne żółciutko różowe pazurki? to dziś mamy zmianę koloru ? Żółty niestety 3 warstwy* być muszą, bo lubi się smużyć ale za to pomarańcz genialny ? Zdobienie delikatne jak na Dagmarę. trochę holo tym razem złoty, i wzorek z cyrkoni perełek i buliony, chciałam namówić na candy ball ale się nie dała ? […]

    Czytaj Więcej...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. [4.09.10 WROCŁAW] II Urodziny Golden Nails
    By Asia Bobrowska in forum Archiwum warsztatów
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 05-09-2010, 19:07
  2. Nails by plushak
    By plushak in forum Wasze blogi
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 22-07-2009, 15:23
  3. Pokazy Effective Nails - Targi w Poznaniu
    By Kamis in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-04-2009, 16:30

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •