Strona 19 z 20 PierwszyPierwszy ... 9151617181920 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 451 do 475 z 485

Temat: Nails by Plushak @ Wordpress

  1. #451
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Blue ? white

    Witam ponownie, stylizacja biało błękitna + sugar nails . Nie było czasu usunąć pył z paznokci sorka ! nie róbcie paznokci po nocy :))) Kategoria: Uncategorized Tagged: paznokcie, paznokcie biało niebieskie, plushak nails, sugar nails

    Czytaj Więcej...

  2. #452
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Neon neon + folia

    Hejka ! dzisiaj starsze paznokcie, neon red + folia i syrenka na białym ! :) syrenka na białym daje najlepszy efekt uwielbiam :) Niestety na zdjęciu tego efektu nie widać :((( next razem kręcimy filma ! Kategoria: Uncategorized

    Czytaj Więcej...

  3. #453
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Holo efekt indigo !!

    Hejka! przychodzę do was z kolejnymi nowościami !! :-) Żadkich hybryd nie posiadam więc jeszcze wam nie pokaże malowanek ale mam holo efekt ! zakupiony w indigo jedynie 7 zł a co to takiego holo efekt? Zacznijmy od początku, miałki brokatowy pyłek mieniący się bardzo bardzo, kryjący bardzo, jak aplikujemy? a tak samo jak syrenke […]

    Czytaj Więcej...

  4. #454
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Oumaxi ? farbki akrylowe

    Hejka! *Na początek może krótka *historia, z racji tego że od dawna nie używałam swoich farbek ( polycolor) *no to niestety zaschły, chciałam sobie pomalować więc zamówiłam farbki oumaxi, 12 sztuk cena za zestaw ok 25 zł, tanioszka, kiedyś krążyły o nich legendy że są dobre więc okej zamówiłam, same farbki kolory mają świetne żywe […]

    Czytaj Więcej...

  5. #455
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Holo silver effect indigo nails :))

    Hejka ! Dziś kolejny post o holo tym razem wersja delikatniejsza, w tej się zakochałam i noszę na swoich pazurach ! Mega! Bardzo drobny pyłek, kryjący z indigo koszt 7 zł, jak używać? Na lepką *utwradzoną warstwę hybrydy u mnie to był kolor beżowy nakładamy paluszkiem, wciskając i wcierając pyłek w paznokcia, roboty kilka sekund, […]

    Czytaj Więcej...

  6. #456
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Metal manix multi chrome nails !

    Hej witam ! dziś kolejna nowinka! mówiłam że jestem na bieżąco !! Niebiański pyłek z indigo a jak by inaczej? METAL MANIX MULTI CHROME, efekt lustrzanych paznokci, cena 25 zł gdzie kupić? Teraz to już każda firma wypuściła, oczywiście na aliexpress także znajdziecie, jak to się używa i po co ? W moim przypadku odbywa […]

    Czytaj Więcej...

  7. #457
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Zestaw startowy hybrydowy ? INDIGO NAILS

    Hejka ! witam :)) po długim czasie i nie małych perypetiach z paczką jestem ! mam ją i ja :))) a o czym mowa? a nie dawno indigo wprowadziło w sprzedaż zestaw startowy hybrydowy z lampką, co mnie napadło przeca mam lampkę etc … No cóż lampka z gwarancją 2 letnią a lampkę mam sprawdzoną, […]

    Czytaj Więcej...

  8. #458
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Zestaw startowy hybrydowy ? INDIGO NAILS

    Zestaw fajny ale lampka nie jest troche slabiutka.ale zestaw fajny i widze ze bardzo ladne kolorki hybryd kusi ten zestaw a jaka cena ?bo sama nad nim pomysle.

  9. #459
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Pyłek chrome indigo ? infinity

    Hej ! Jakiś czas temu wraz z zestawem zakupiłam sobie pyłek chrome indigo infinity, no i … każdy top z indigo jaki posiadam czy to top crystal czy dry top robiły mi z tego pyłku efekt brokatu, wygląda to nieźle ale nie o to mi chodziło. Nie chciałam wydawać kolejnej kasy na kolejny top którego […]

    Czytaj Więcej...

  10. #460
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Świątecznie i nie tylko grudzień 2016

    Witam, * * * * * * * mam dla was kilka stylizacji z ubiegłego roku ?Kategoria: Uncategorized Tagged: holo efekt, nail, nail art, paznokcie, paznokcie bielsko, paznokcie świąteczne, sioux nails

    Czytaj Więcej...

  11. #461
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Przed i po :)

    Hejka, Przed – Protein Base indigo, pyłek holo + sioux Po – Protein base, holo manix, arte brilante black indigo, różowy to sioux *z drobinkami. Zapuszczone, 0 złamań, delikatnie skrócone i zmienione :)) Buziaki Daga Btw gdzieś w bb można się doszkolić z hybryd pod skórki ? frezarki ? &#160; &#160;Kategoria: Uncategorized

    Czytaj Więcej...

  12. #462
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Świąteczne zdobienia?

    Witam, nie ukrywam że czekałam na pędzle aby do kończyć swój wzornik, zaczełam w grudniu skończyłam w styczniu no cóż .. Dużo sugar efekt, pikowanie, malowanki farbami i holo ? Wykorzystałam hybrydy indigo / sioux żel indigo sugar efekt biały oraz paint black żel Pozdrawiam Kategoria: Uncategorized Tagged: aliexpress nails, baby boomer, holo indigo, indigo, […]

    Czytaj Więcej...

  13. #463
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Kwieciście ! Wiosno przyzywam Cię ! :)

    Witam ! zima w pełni ale nie na paznokciach, dziś przedstawię dwie stylizację, Dagi i jej mamy ? Niestety zdjęć Dagi przed nie zrobiłam a paznokcie wychodowane pod proteinką mrrr, skrócone bardzo aby Daga mogła funkcjonować ? Mam takie foto od Dagi i wierzcie lub nie zapowietrzeń brak ? Kolorówka tym razem mieszana więc .. […]

    Czytaj Więcej...

  14. #464
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Gdzie ta wiosna? One stroke part 2

    Witam, pamiętacie różowe paznokcie Mamy Dagmary ? No to mamy mała metamorfozę ? Z Dagą tym razem walki nie było, łatwo szybko i *przyjemnie , i patrzcie jak jej pięknie płytka rośnie pod hybrydą ?Kategoria: Uncategorized Tagged: black syrenka, canni nails, hybrydy, indigo nails, metamorfoza, nail art, nails, one stroke, one stroke nails, paznokcie, paznokcie […]

    Czytaj Więcej...

  15. #465
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Go Shine- pyłki ? pierwsze wrażenie :)

    Witajcie ! dziś coś w końcu nowego, 4 pyłki + niespodzianka od firmy Go shine**. &#62;&#62;&#62; Filmik &#60;&#60;&#60; 4 Cuda z serii platinum effect, i jedno cudowne złoto perłowe seria pearl effect.* Perłe zostawię na koniec to mój ulubieniec, a pyłki na utwardzoną mokrą hybrydę nakładamy pyłki, sypiemy, wcieramy, wklepujemy, nakładamy pędzelkiem, próbowałam różnych kombinacji […]

    Czytaj Więcej...

  16. #466
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Go shine GOLD ? starcie 2

    Witam, dziś mam dla was stylizację wiosenną, letnią, lekką i delikatną a tak żeby przywołać promyki słońca i wiecie co ? *Za oknem cieplutko i świeci ? A więc tak, paznokcie przedłużone bazą proteinową INDIGO, kolor nude to chic nude, biała hybryda, na to dry top i złoty pyłek*, 1 warstwa *topu, zmatowiłam i wzór […]

    Czytaj Więcej...

  17. #467
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Kopciuszki, i inne takie

    Hejka, dziś mega multi kolorowe pazurki, ombre + kopciuch z indigo :)) Wkrótce mnóstwo nowości a teraz … ? Kategoria: Uncategorized Tagged: kopciuszek indigo, ombre nails, paznokcie bielsko

    Czytaj Więcej...

  18. #468
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie one stroke czyli moja miłość

    One stroke na tipsiorkach, farby polycolor od lat te same, pędzle zestaw 5 pędzli z aliexpress** tanie i w porządku, pamiętajcie że wasze umiejętności są tu najważniejsze ? Zaopatrzyłam się w 2 zestawy :p Łan Strołków nauczyłam się sama, taka ze mnie zosia samosia, „jutuby” i fora internetowe dużo mi pomogły, za kilka lat zaprzestałam […]

    Czytaj Więcej...

  19. #469
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Lato ? :)

    Hej witam was ? Dziś mamy letnie pazurki, żółty wyczekany przez Dage piękny :))) ombre robione pyłkami na białej bazie, żółty bez podkladu białego. &#62;&#62;Lato &#60;&#60; Palmy rozczochrane bo … wiało :)) *Żołty GDCOCO nr 818* Pyłki neonowe zestaw Kategoria: Uncategorized Tagged: GDCOCO, hybrydy aliexpress, katienails.wordpress.com, lato na paznokciach, paznokcie bielsko

    Czytaj Więcej...

  20. #470
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Venalisa, GDCOCO, aliexpress hity !

    Hej, poniżej macie kilka słów o GDCOCO, a teraz ciut droższe, z większą gamą kolorystyczną, z dwóch pojemnościach sławne, cudowne, każdy je wielki VENA LISA* Cenowo jak to wygląda? prawie 7zł za butelkę, pojemnośc 7,5 ml, kolor butelki w kolorze hybrydy co jest genialną sprawą bo od razu wiadomo co brać w ręke. Większa pojemność […]

    Czytaj Więcej...

  21. #471
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie GDCOCO ? Venalisa, hity aliexpress !

    Hejka, dziś mam dla Was odkrycie, moje ale nie tylko … Otworzyłam i się zakochałam, nałożyłam i zakochałam się raz jeszcze ale od początku .. Hybrydy GDCOCO kupione za 4 zł sztuka *w promocji ! Biała szklana butleczka, pojemność 8 ml, nr koloru na odwrocie butelki, data ważności 24 miesiące od otwarcia. Krycie genialne, 2 […]

    Czytaj Więcej...

  22. #472
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie aQuarelle nails efekt z aliexpress?

    No heloł ! troszkę paczek do mnie idzie ale to co dziś dotarło w me ręce to petarda ! Ale od początku. Szukałam zamiennika aquarelle z neonaila, efekt mi się mega podoba zdobienie samo się robi ale ja jak to ja szukałam w Chinach i wiecie co? znalazłam ! Baza przeźroczysta gęsta, sprawia że hybryda […]

    Czytaj Więcej...

  23. #473
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Modelina 3d GDCOCO ? metamorfoza hybrydowa

    No hej ! dziś dla Was mam taką małą metamorfozę, paznokcie przed baza proteinowa indigo, hybrydy : Venalisa nr 926 oraz Venalisa nr 939 &#62;&#62; link do venalisy &#60;&#60;* &#160; Top 3d indigo jak widać nie przetrwał próby czasu, także poszukiwania trwają :)) Nowa stylizacja wykonana hybrydą GDCOCO nr 827 oraz color gelem venalisa 1550 […]

    Czytaj Więcej...

  24. #474
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Neonowo :)

    Witam kochane ! :)) za oknem deszcz a na moich paznokciach pełnia lata :)) Cudowny neonowy kolor GDCOCO nr 805. Jako* baza proteina, jako top gel polish z ali.* &#160; Reklamy Kategoria: Uncategorized Tagged: aliexpress, GDCOCO, gdcoco805, hybrydy, paznokcie bielsko, proteinbase

    Czytaj Więcej...

  25. #475
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie one stroke ? wideo tutorial

    Hejka ! witam serdecznie, chyba Wam jeszcze nie pisałam że pokochałam żele paint ale zacznijmy od początku, od lat wielu ponad 8 ? zakochałam się* w metodzie one stroke, malowałam wszędzie i na wszystkim ale farbami, tylko i wyłącznie POLYCOLOR, dostępnymi w sklepach plastycznych polecam ! Ale farby mają jedną wadę, wysychają, czy to na […]

    Czytaj Więcej...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. [4.09.10 WROCŁAW] II Urodziny Golden Nails
    By Asia Bobrowska in forum Archiwum warsztatów
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 05-09-2010, 19:07
  2. Nails by plushak
    By plushak in forum Wasze blogi
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 22-07-2009, 15:23
  3. Pokazy Effective Nails - Targi w Poznaniu
    By Kamis in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-04-2009, 16:30

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •