Strona 17 z 20 PierwszyPierwszy ... 71314151617181920 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 401 do 425 z 485

Temat: Nails by Plushak @ Wordpress

  1. #401
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Akwarela ;-)

    Zabawa farbami akwarelowymi, białe noce Filed under: Uncategorized Tagged: białe noce, farby akwarelowe, róża akwarelowa

    Czytaj Więcej...

  2. #402
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Aktualizacja ;-)

    Kochani aktualizujemy bloga! Zapraszam do uzupełnionej zakładki rękodzieło*** http://katienails.wordpress.com/rekodzielo/ W planach jest również uzupełnienie działu krok po kroku, oraz planuje kilka stepów dla Was Jakie chcielibyście zobaczyć? Proszę* o pomoc Pozdrawiam Filed under: Uncategorized Tagged: krok po kroku paznokcie, malowana bizuteria, mistero milano, one stroke, paznokcie bielsko, rodzielo, step by step

    Czytaj Więcej...

  3. #403
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Revolution ! Stylizacje salonowe ? krótkie

    Kochani mam dziś dla Was wzornik, na żelach mistero milano revolution, wzorki, stylizacje krótkie salonowe. One stroke, zhostowo, troszkę malowania farbami, szybkie, łatwe, i do zrobienia na każdej salonowej stylizacji &#160; Filed under: Uncategorized Tagged: Farbki akrylowe, kolorowe paznokcie, kolorowy french, krótkie paznokcie, mistero milano, one stroke, revolution żele, stylizacje salonowe, zhostowo

    Czytaj Więcej...

  4. #404
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Wiosna?

    Witam ! Dzisiaj mega pozytywna stylizacja ! Paznokcie przedłużane akrylem, cieniowany akryl brokatowy z Fenomenu* i kwiatuszki, zero kamuflażu )) Filed under: Uncategorized Tagged: one strone, pomarańczowe paznokcie

    Czytaj Więcej...

  5. #405
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Black revolution

    Witajcie kochani, dzisiaj stylizacja prze ze mnie zapomniana. Pazurki w kształcie pipe, frencz to żel revolution antracytowy* z odrobiną żelu ciemny fioletowy + one stroke Filed under: Uncategorized

    Czytaj Więcej...

  6. #406
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Zhostowo ?

    Witam! co by człowiek nie stał w miejscu, i nie skończył na wzorku do paznokci z 2 kresek, uczymy się, metodą prób i błędów, dzięki filmom, nie wspomnę o szkoleniach i warsztatach ..* Pierwsze kroki z metodą zhostowo, farbami akrylowymi, straszliwie podoba mi się ta metoda, jest inna , ciekawa, można dopieścić każdy szczególik, tak [...]

    Czytaj Więcej...

  7. #407
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Wiosennie!

    Kochani mam dla Was zapomnianą stylizację świąteczno wiosenną! Produkty użyte: Cover* bezowy akrylowy mm żel lazurowy azzurro żel złoty oro farbki akrylowe – polycolor Filed under: Uncategorized Tagged: niebieskie paznokcie, one stroke, paznokcie bielsko, paznokcie świąteczne, stylizacja bielsko-biała, wielkanocne

    Czytaj Więcej...

  8. #408
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie PasteLove ? Kawowa pralinka

    Witajcie kochani, dziś stylizacja hybrydowa,** pazurki lekko przedłużone akrylem z racji tego że to totalne ogryzki* na to hybryda kawowa pralinka. Jako iż większość pastelowych hybryd jest mega napigmentowana dla pewności że się nic nie zmarszczy aplikowałam zwykłym pędzelkiem do żelu cieniutko . Na to zdobienie farbką akrylowa i perełki ) Tło to filiżanka z [...]

    Czytaj Więcej...

  9. #409
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Wiosna!

    Wiosna to nie tylko kwiaaaty, to magia kolorów ! Mam dla was dziś propozycję mega kolorową, żel zmieszany z farbkami witrażowymi, same się cieniują )) do tego babelki z żelu obrysowane farbką akwarelową i kropeczki na lini frenczu Produkty użyte: * polimer cover różowy standard * żel jednofazowy przeźroczysty* Esperto* zmieszany z farbkami witrażowymi * [...]

    Czytaj Więcej...

  10. #410
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie

    Lato lato… stylizacje letnie ) Kawowa pralinka lakier hybrydowy MM Akryle neonowe mm, żóły neon i neon różowy Must have ! Lodowe ogrody lakier hybrydowy ! &#60;3 Oraz stylizacja sweeet pink kwiatuchy na życzenie ) Filed under: Uncategorized

    Czytaj Więcej...

  11. #411
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Flower pink

    Witam! Dziś stylizacja żelowa, kształt na życzenie jak zawsze kwadrat ) Żel z dobrej rady , miało być delikatnie i dziewczęco ) Filed under: Uncategorized

    Czytaj Więcej...

  12. #412
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Neon nails !

    Kochani mam dla Was stylizację neonową! Wykonana akrylami neonowymi wszystko na obrazku Jak się podoba? Filed under: Uncategorized Tagged: mistero milano, neon nails, paznokcie neonowe, paznokcie różowe, pink nails, tipsy bielsko, yellow nails

    Czytaj Więcej...

  13. #413
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie LAto lato !!!

    Różowa hybryda na stopach, namiętna samba z mistero plus kwiatuszki malowane )) Na rękach cieniowane brokaty, kryształek od skórek, neon pomarańcz z fenomenu i mango z dobrej rady również iskrzący ) Na to malowane kwiatuchy ! Jakimi farbkami ? Polycolor )) Filed under: Uncategorized Tagged: Akryl, Farbki akrylowe, folk art, katarzyna tomala, one stroke, różowe […]

    Czytaj Więcej...

  14. #414
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Konkurs charytatywny !!

    Kochani, forum wzorki.info wraz z firmą INDIGO nails* zapraszają was na konkurs ! Charytatywny ! Zbieramy pieniążki dla małej Olgi ! Co trzeba zrobić? Wystarczy zrobić pazurki, hybryda, żel akryl co chcecie ! Jedno foto, i przelew na konto Olgi Wysyłacie potwierdzenie przelewu wraz z jedną fotką na email podany na forum ! I już! […]

    Czytaj Więcej...

  15. #415
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Koooonkurs!!!

    Kochani konkurs na wzorkach zakończony, nie skromnie muszę no muszę się pochwalić zajęłam 1 miejsce !! Cieszyłam się jak dziecko skakałam po pokoju mój facet był w szoku :p obdzwoniłam znajomych i jest , przyszła dziś moja paczuszka ! Stylizacja konkursowa oraz paczucha! &#160; &#160; &#160; &#160; &#160; &#160; &#160; &#160; &#160; &#160; Jeszcze raz […]

    Czytaj Więcej...

  16. #416
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Koniec lata? nieeee :)

    Lato lato ! aaaa ale mam zaległości ! nie będę ukrywać iż sobie pofolgowałam, odnośnie paznokci i nie tylko hihih Kochani, nie jestem już instruktorem firmy Mistero Milano, także zakładka ze szkoleniami została usunięta, oraz email jest nieaktywny, Życie płynie dalej … aaaa kochani ! mam ogromny problem z zrzucaniem zdjęć ze swojego telefonu, podłaczająć […]

    Czytaj Więcej...

  17. #417
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Klasyka- czerwona hybryda

    No kochani ostatnio pokazywałam paczuszkę od Indigo, a dzisiaj prezentuję Wam jedną z dwóch kolorów hybryd jakie dostałam, Red delicious, piękna czerwień, która ma drobne mieniące się drobinki, klasyka sexy ) * Link Filed under: Uncategorized Tagged: gel polish mini indigo, indigo, red delicious

    Czytaj Więcej...

  18. #418
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie No Hej po 2 tygodniach :))

    Kochani równo 2 tygodnie przychodzę do Was z odrostem, zero odprysków wszystko trzyma się świetnie ) Pazurki pokiereszowane pilnikiem niestety ale i tak trzyma się super, baza kolor i top INdigo &#160; Filed under: Uncategorized Tagged: hybryda, indigo, odrost

    Czytaj Więcej...

  19. #419
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Recovery vitagel

    Paznokcie po ściągnięciu hybrydy ? Jak wyglądają? czy są zniszczone? otóż nie, złe ściągnięcie, przepiłowanie płytki etc etc może zrobić nam krzywdę aleee Moje pazurki wyglądają tak * Niestety, konkursy i stylizacje na życzenie nie pomagają, ale za to pomogła odżywka gelish, pomarańczowa ) * A jak wyglądają wasze naturalki ? Filed under: Uncategorized Tagged: […]

    Czytaj Więcej...

  20. #420
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Bling bling ! :-)

    No witajcie, bardzo przepraszam za tak rzadkie posty ale,,, nie robie już całkowicie pazurków, jak wiecie* Instruktorem MM już nie jestem,* sobie nakładam jedynie hybrydę, a paznokci nie robię już wcalę ) Za niedługo jesienną stylizację pokaże jak tylko AP da mi znac co i jak ) A o to pazurki mojej psiasióły, akryl na […]

    Czytaj Więcej...

  21. #421
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Biorę udział w ?. :))

    Witajcie Kochani Biorę udział w rozdaniu Szczegóły tutaj* Zapraszam gorąco!!:)Filed under: Uncategorized Tagged: dobrarada, rozdanie

    Czytaj Więcej...

  22. #422
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Świątecznie ?

    Odrobina czerwonego i złotego brokatu i już… mamy Święta ! Za oknem biały puch a na paznokciach pingwinki ? &#160; &#160; &#160; &#160; &#160; &#160; &#160; &#160; Inspiracja pingwinków znaleziona na fejsie .. Pozdrawiam &#160;Filed under: Uncategorized Tagged: christmas nails, czerwono złote paznokcie, paznokcie plushak, pingiwnki na paznokciach, stylizacja paznokci bielsko biała

    Czytaj Więcej...

  23. #423
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Jesien :)))

    Aaaa hej! wróćmy do tematyki jesiennej, w końcu to było tak nie dawno :)) Jakiś czas temu Ap poprosiło o jesienną stylizacje, jak nigdy poniosła mnie wena i oto moja twórczość w 3 odsłonach, grzyby, wiewiórka oraz orzeszki na krótkim pazurze :)) Jak się podoba? Jeśli chcecie zobaczyć kpk to zapraszam do najnowszej Akademii Paznokcia […]

    Czytaj Więcej...

  24. #424
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Czasem coś .. :-)

    Witajcie, po formacie, po stracie zdjęć tak wiem musze kupić sobie pena w końcu ale jakoś nigdy mi nie po drodze :))) Ale na aparacie zawieruszyły sie i wrzucam, 2 pierwsze propozycje to akryl na tipsie, a trzecia to już szablony :)) Rączki te same spracowane na kasie &#160; 1. Akryl cieniowany, kwiaty malowane farbką […]

    Czytaj Więcej...

  25. #425
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Sweet pink nails ;-))

    Hejka! Dziś znowu w różu ;-) Podstawa tips nie forma ! o zgrozo, ale zostawiłyśmy tipsa, na to różowy cieniowany akryl z odrobiną fioletu, ten piękny iskrzący róż to firma Fenomen której już nie ma i bardzo ubolewam .. jeśli macie takie cudo dajcie namiar koniecznie!! Na jednym paluchu akryl różowy z graffiti :-) Kwiaty […]

    Czytaj Więcej...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. [4.09.10 WROCŁAW] II Urodziny Golden Nails
    By Asia Bobrowska in forum Archiwum warsztatów
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 05-09-2010, 18:07
  2. Nails by plushak
    By plushak in forum Wasze blogi
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 22-07-2009, 14:23
  3. Pokazy Effective Nails - Targi w Poznaniu
    By Kamis in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-04-2009, 15:30

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •