Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 296

Temat: Ibd

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Nałogowiec Avatar donna69
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Niemcy/goscinnie Bielsko Biala
    Postów
    625

    Domyślnie Ibd

    Hejka dziewczynki,

    przedwczoraj dostalam w prezencie od kolezanki po Fachu pare Zeli IBD gdyz do tej pory pracowalam tylko na bialym do frencza z tej Fa.

    Bardzo mi przypadly do gustu ale z tym nablyszczaczem cos mi nie wychodzi,tzn. na niektorych pazurkach po utwardzeniu pojawily sie takie dziwne "cycki" ktore trzeba bylo zpilowac no i sie wkurzylam.


    Jak prawidlowo powinno sie go nanosic?

    czy cieniuchno i 2 razy czy grubiej?



    wiem ze uwardzanie musi byc 3 a nie jak normalnie 2 min-no ale mimo wszystko te "cycki " denerwuja!

  2. #2
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie Odp: IBD Nablyszczacz--stosowanie prawidlowe

    Donna Kochana wlasnie nablyszczacz nie jet zaciekawy z tej firmy jest bardzo lejacy a grudki powstaly w momencie moze jak dotknelas niechcacy gory lampy lub pazurka o pazurka i to moglo byc przyczyna...
    a malujemy pazurka tak jak lakierm cienka warstwe by sie nie zlewal po boczkach a zeby byl caly dokladnie pomalowany...

  3. #3
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: IBD Nablyszczacz--stosowanie prawidlowe

    najgorszy nablyszczacz jaki w zyciu mialam musisz dac mikro warstwe bo bedzie sie stalaktytowal
    a po jakims czasie sie zgluci i bedzie cienie zostawial, brrrr koszmar

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  4. #4
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie Odp: IBD Nablyszczacz--stosowanie prawidlowe

    swieta prawda...chyba najgorszy...

  5. #5
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: IBD Nablyszczacz--stosowanie prawidlowe

    Jak juz jesteśmy przy nabłyszczaczach, powiedzcie jak zrobić, zeby nie zalać akrylowych kwiatków? Ilekroć próbuje to robić zawsze gdzieś ciapne i wokół kwiatka robi sie taka niezdarna "kupa" Mam nabłyszczacz i-nails i nie wiem czy to moja wina ale żólknie mi na słońcu. Już sto razy wolę pociagnać całość żelem Christrio w pędzelku - pięknie błyszczy!
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  6. #6
    Nałogowiec Avatar donna69
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Niemcy/goscinnie Bielsko Biala
    Postów
    625

    Domyślnie Odp: IBD Nablyszczacz--stosowanie prawidlowe

    tzn. nie ona nigdzie nie dotknela ani o palec ani o lampe,juz stara klijetka wiec wyszkolona co do trzymania lap w lampie!
    wiecie ze on sie pieknie blyszczy tylko mi sie wydaje ze wlasnie jak go za duzo sie da i za grubo do sie cycki robia,bo to nie na wszystkich sie pojawily. no sprubuje jeszcze raz bo mi sie podoba naprawde,a ja juz od pewnego czasu nie uzywam nablyszczaczy w pedzelku.

    nio zobaczymy

  7. #7
    No to..wpadłam Avatar karna26
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    KR/BE
    Postów
    235

    Post IBD ogólnie

    A co sądzicie o żelach IBD?

  8. #8
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd

    Są bardzo dobre moim zdaniem, zalezy także o jakim żelu z tej firmy mówimy.

  9. #9
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: IBD żele

    ja poki co jestem zadowolona, builder jest w sam raz gesty na szablon, bialym swietnie buduje sie koncowke bez podkladu, nie odpowiada mi jedynie odcien blusha

  10. #10
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: IBD żele

    bonder jest bomba.... uzywam go z tanimi zelami i pozbylam sie jakichkolwiek zapowietrzeń...
    rewelacja dla mnie to oni powinni dostać za bonder jakaś nagrode

  11. #11
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: IBD żele

    Cytat Napisał zyza Zobacz post
    bonder jest bomba.... uzywam go z tanimi zelami i pozbylam sie jakichkolwiek zapowietrzeń...
    rewelacja dla mnie to oni powinni dostać za bonder jakaś nagrode

    bonder używa się tylko do metody trzyfazowej, trójfazowej? (czy jak to się tam mówi) pod żel jednofazowy nie można używać bondera? ostatnio silcare basic zaczął się zapowietrzać strasznie, chyba faktycznie produkty im się zepsuły, bo używam go od dawna i nigdy nie było tak strasznie, albo trafiłam na taką partie :/

  12. #12
    No to..wpadłam Avatar niunia84
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Szkocja
    Postów
    147

    Domyślnie Odp: IBD ogólnie

    Ja pracuje na zelach Ibd i sa jak dla mnie najlepsze ;-) nic nie odpryskuje, nie zolkna ladny kolorek french extreme snieznobialy,
    a najwazniejsze sa super bo sa geste i sie nie rozlewaja, maja tez kolorowe zele :-)

    co do nablyszczacza to Ibd ma dwa jeden to intense seal - i ten jest super a ten tragiczny to Ultra seal- i tego nie polecam.

  13. #13
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: IBD żele

    co sądzicie o tych formach
    Ostatnio edytowane przez Elizabeth76 ; 13-06-2011 o 12:10

  14. #14
    No to..wpadłam Avatar ewelinka:*
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: IBD żele

    ja pracuję na IBD, mam całą serię - oprócz offów, mieszam z innymi firmami... wszystko w porządku... to że twardy żel to wada w opracowaniu dla niektórych - dla mnie nie ma problemu, przyzwyczaiłam się... a zaleta, że mam mnóstwo klientek, które zachwalają jego wytrzymałość, w porównaniu do innych żeli... typu : Ty musisz mieć jakiś super żel, że mi się pazurki nie łamią, nie zapowietrzają ;D jak ktoś ma jakieś pytanka to pytajcie, podzielę się doświadczeniem z IBD

    a form akurat też z ibd nie mam, ale pewnie ok

  15. #15
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: IBD żele

    co do tych form to juz sie dowiedziałam ze są kiepskie

    co do żeli to miałam robione nim pazurki ale długo nie ponosiłam bo musiałam zdjąc ale problem był w tym że bardzo żel piekł mnie w lampie fakt miałam bardzo zniszczoną płytkę i takie moje pytanie czy winą byla zła kondycja płytki czy wada żeli że tak pieką

  16. #16
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: IBD żele

    jeśli chodzi o xtreme white to jest bardzo gęsty i fajnie można zrobić linię uśmiechu na wszystkich pazurkach na raz, ale jak dla mnie jest za gęsty, wolę rzadkie i nie jest wcale tak super biały jeśli ktoś chętny to mam na sprzedaż, niedługo wystawię na forum

    A tak poza tym, to sądzę, że ten temat niepotrzebny, bo tu raczej są wszystkie odp - http://forum.wzorki.info/sprzet-do-p...polecacie.html

  17. #17
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Ibd

    Firma IBD zajmuje się wyrobem produktów służących do stylizacji paznokci. Jest to jedna z wiodących marek. Sercem korporacji są Stany Zjednoczone. Marka IBD świadczy o doskonałej jakości wyrobów z najwyższej półki. Już od 40 lat światowy rynek zaopatrywany jest w wiele towarów dostępnych dziś w szerokiej gamie produktów IBD, począwszy na kremach skończywszy na proszkach akrylowych, żelach, cleanerach...

    "Prawo do tworzenia jest w rękach stylistek- my dajemy narzędzia"- to hasło przewodnie IBD.


    IBD w amerykańskiej prasie







    SPECYFIKA PRODUKTÓW IBD Z WYSZCZEGÓLNIENIEM NA METODĘ ŻELOWĄ.

    Clear gel

    Zapewnia błyszczącą i naturalnie wyglądającą powierzchnię. Idealny do pokrywania naturalnej płytki paznokcia. Dostępny w wielu opakowaniach- od najmniejszych "na próbę" po wielkie butelki służące jako uzupełnienie do pudełka.




    Builder gel


    Żel mający siłę akrylu, lecz żelowe spojrzenie. Idealnie sprawdza się w budowie krzywej c. Jest bardzo wytrzymały, a także błyszczący. Nie rozlewa się, jest gęsty. Dostępny w kliku kolorach (przezroczysty, różowy, ultra biały, mleczny). Bezzapachowy. Utwardzamy 3 minuty.




    Xtreme gel

    Dostępne w kolorach biały (utwardzamy 3-4 minuty), jasny róż (naturalny), ciemny róż, "lustrzany" (zabezpiecza przed żółknięciem).
    Xtreme white french- dzięki temu żelowi twój french będzie bardzo wytrzymały i śnieżno biały.



    bonder

    Żel podkładowy, który zwiększa przyczepność żelu do naszej naturalnej płytki paznokcia. Nie nakładamy go na tips, lecz wyłącznie na naszą płytkę. Utwardzamy minutę.





    Primer

    Primer ma na celu zwiększenie przyczepności do płytki paznokcia, ten model częściej używany w metodzie akrylowej. Skutecznie wytrawia płytkę. Można także używać w metodzie żelowej.




    Odtłuszczacz

    Odtłuszcza płytkę paznokcia.




    Tip blender

    Skraca czas opracowania tipsa- wyrównania progu przy piłowaniu. Należy stosować wyłącznie na próg tipsa.




    klej

    Super mocny klej, warty polecenia.






    Lampy uv







    zestaw soak-off

    Soak off to innowacyjna formuła żeli. Przy ściąganiu nie wymagają żadnego piłowania. Wystarczy je wymoczyć w płynie z zestawu lub po prostu w acetonie. Są dostępne w fajnej gamie kolorystycznej. Niestety nie nadają się do zbyt dużego przedłużenia ze względu na swoją elastyczność- wyginają się. Jest to najlepsza alternetywa dla "żelu na płytce".







    zestaw ślubny

    Idealny dla Panny Młodej. Bardzo przydatny zestaw do stylizacji na ten jedyny wyjątkowy dzień. Znajduje się w nim wszystko, co pozwoli stworzyć świetne okazyjne paznokcie, z uwzględnieniem białych odcieni. Żele w zestawie są z kolekcji soak- off



    Firma IBD posiada w swojej szerokiej gamie produktów także żele polish w naprawdę ogromnej kolorystyce, tipsy, akryle, liquidy... Nie będę wszystkiego opisywać, bo moderatorzy mnie zatłuką


    Chciałam przybliżyć tę markę tym, którzy jej jeszcze nie znają. Szczerze polecam. Jeśli macie jakies pytania lub wątpliwości to chętnie odpowiem. Ten wątek powstał też po to, aby dzielić się tu opiniami subiektywnymi na temat pracy "z IBD", wytrzymałości,problemów itd. Mam nadzieję, że przyda się moja praca buziaki!
    Ostatnio edytowane przez katherinne ; 30-11-2010 o 20:04

  18. #18
    Nałogowiec Avatar joystynka
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Świebodzin,wcześniej Będzin
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: IBD omówienie produktów, historia,opinie

    ja używałam dośc długo IBD i byłam bardzo zadowolna tylko cene była trochę za wysoka:/
    Pokonac siebie jest najtrudniej..

    www.joystynka-tipsy-stylizacja.bloog.pl

  19. #19
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: IBD omówienie produktów, historia,opinie

    Cena jest wysoka to fakt, u mnie za 56g builder place 160 zł. Ale można zawsze się dogadać z Amerykańcem na ebayu. Tam są po 80 zł nasze żeliki... Ale szczerze mówiąc wole wydać więcej na żele i mieć pewność, że to na czym pracuję jest sprawdzone i wytrzymałe. a co teraz uzywasz?

  20. #20
    No to..wpadłam Avatar anoosia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: IBD omówienie produktów, historia,opinie

    ja dostalam kiedys od kolezanki na wyprobowanie clear strong i musze przyznac ze jest rewelacyjny -gesty ale nie babelkuje sie i nie splywa tylko wlasnie cena jest malo zachecajaca -ja za ciut wyzsza cene 14 gramowego opakowania mam 50 g zelu od Dobrejrady ale jak bedzie jakas wieksz kasa na zbyciu to podejrzewam ze go w koncu i tak zakupie

  21. #21
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: IBD omówienie produktów, historia,opinie

    Wiecie co, juz po raz enty czytam tu o tej Dobrejradzie i skoro tak wiele z Was kupuje te żele to chyba są dobre? Jak to się ma w prakatyce? Są trwałe? Właśnie patrzyłam na stronę, tam na te z czarną pokrywką. Napiszcie coś o nich.

  22. #22
    Debiutantka Avatar aolis
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Postów
    5

    Domyślnie uwaga na podróbki!

    Kochane!
    Ostatnio pojawiło się mnóstwo podróbek żeli z IBD! Ceny są często te same co oryginałów więc uważajcie, bo sprzedają je nawet hurtownie! Można je jednak rozpoznać: mają srebrną folię ochronną w przeciwieństwie do oryginałów gdzie jest biała. Po drugie napis mówiący o pojemności jest inny: NET 2 OZ 56g - to jest napis na podróbce, a na oryginale wygląda tak: 56g e Net Wt 2 oz
    Podrabiane są wszystkie pojemności tych żeli także uważajcie i jak kupujecie w internecie zawsze proście o foto tego co ktoś sprzedaje a nie ściągnięte ze strony producenta.
    Na Allegro aż się od nich roi...grrrr...

    ---------- Dodano o godzinie 00:05 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 00:00 ----------

    Cytat Napisał mini89 Zobacz post
    hej dziewczyny, przyszły juz moje żele bulider i ultra white. Zamówiłam opakowania 14 g te mniejsze. Czy to normalne że żelu jest tak malo ? mam mniej wiecej pół pudełeczka...ja myślałam że będzie tego trochę więcej. jak na taką firmę....poniżej wstawiam zdjęcia zaraz po otwarciu, niewyraźne bo robione telefonem, ale mam nadzieje że widać. Może tak jest po prostu a ja świruje pozdrawiam
    tak, tak one takie są ale jest tam 14g czyli 15ml słoiczek wygląda na niepełny, ale uwierz wystarczy żeliku na długo, no i jakość, bo widzę że Twoje są oryginalne, a uwierz podróbek jest całe mnóstwo niestety.

  23. #23
    Totalna maniaczka
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    985

    Domyślnie Odp: Ibd

    Hmm mam same oryginalne żele, kupowane w stanach i moje folie ochronne są srebrne, a co do pojemności na clearach jest oznaczona jak w Twoim opisie żel oryginalny, ale na pinku mam jeszcze inne oznaczenie od tych podanych, więc uważam , że to żaden argument do sugerowania się nim.
    Sprawdziłam też zdjęcia ze strony Euro Fashion i mają takie oznaczenia jak Twoje niby nieoryginalne żele, a na stonie IBD mają oznaczenia takie jak ja mam na swoim pinku

    A tak z innej beczki ma może ktoś i próbował żel xtreme clear, czy jest tak samo twardy jak zwykły builder i czy jest bardziej od niego klarowny
    Ostatnio edytowane przez emila ; 21-09-2011 o 00:40

  24. #24
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Ibd

    Cytat Napisał emila Zobacz post
    Hmm mam same oryginalne żele, kupowane w stanach i moje folie ochronne są srebrne, a co do pojemności na clearach jest oznaczona jak w Twoim opisie żel oryginalny, ale na pinku mam jeszcze inne oznaczenie od tych podanych, więc uważam , że to żaden argument do sugerowania się nim.
    Sprawdziłam też zdjęcia ze strony Euro Fashion i mają takie oznaczenia jak Twoje niby nieoryginalne żele, a na stonie IBD mają oznaczenia takie jak ja mam na swoim pinku
    dokładnie emila orginalne z ef bulider clear ma takie oznaczenie jak niby aolis twierdzi że to podróbka sprwadzilam w kilku sklepach i oznaczenia wszystkie maja takie jak w ef . aolis czy chcesz nas w błąd wprowadzic

    aolis a skad u ciebie takie informacje

  25. #25
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: Ibd

    zastanawiam sie nad firma ibd a indigio z zelami

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •