Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 1234567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 296

Temat: Ibd

  1. #51
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: IBD żele

    Cytat Napisał nemanti3d Zobacz post
    Ja czytałam, że primer daje się na bonder ale ile w tym jest prawdy nie wiem bo z bonderem nie miałam jeszcze do czynienia i tu moja prośba.Jak używać bondera? jaka ilość i jak rozprowadzać?

    primera nie daje sie na bonder bo bonder to zel podkladowy czyli baza
    napierw daje sie primer a pozniej dajesz bonder i utwardzasz w lampie

    bondera daje sie bardzo malo przed nalozeniem warto odsaczyc pedzelek z nadmiaru, delikatnie wmasowac w plytke i utwardzic





    matko boska jakie bruzdy matujesz paznokiec zeby zdjac z niego tylko polysk, robi sie to pilnikiem 180, a czym odsowasz skorki uzywasz kopytka? dobrze odpylasz

    widze ze po zmatowieniu nie uzywasz odtluszczacza i primera tu moze byc przyczyna poniewaz bondet to taki primer bezkwasowy w zelu ale nie do kazdej plytki bedzie ok, do niektorych trzeba dac dodatkowo primer przed bonderem
    Ostatnio edytowane przez Agnieszka Praska ; 23-07-2010 o 15:47

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  2. #52
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: IBD ogólnie

    Ja mam z IBD tip blender - może być, choć prawie go nie używam oraz biały żel French Extreme i powiem szczerze że strasznie mnie wkurza, gdyż nie mogę go nigdy do końca utwardzić! Czas utwardzania piszą że 4 minuty, ja utwardzam nawet 6, a potem przy ostatecznym piłowaniu, po zbudowaniu, często zdarza mi się że jest nieutwardzony z tego powodu nie mogę spiłować boczków itd tak jak chce, gdyż przy mocniejszych ruchach okazuje się że pod spodem żel jest wciąż lejący próbowałam nakładać cienką warstwę ale niewiele to daje!

  3. #53
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: IBD ogólnie

    a moze trzeba zarowki wymienic skoro cienkiej warstwy tez nie utwardza

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  4. #54
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: IBD ogólnie

    Żarówki są ok z żadnym innym żelem się tak nie dzieje, tylko z tym, a szkoda, bo podoba mi się odcień bieli i konsystencja

  5. #55
    Nałogowiec Avatar ania38
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    528

    Domyślnie Odp: IBD ogólnie

    przejrzałam cały wątek o ibd i nadal nie wiem

    czy zamówić czy nie
    jedne polecają inne nie za bardzo
    żele są drogie to fakt,
    mam poważny dylemat
    ja chciałam kupić żel jednofazowy budujący ale nie wiem czy kupić ten bonder czy nie?

    a czy innym nabłyszczaczem można czy tylko tej samej firmy?
    proszę odpiszcie jak któraś próbowała zmienić bo z tego co piszecie to nie cieszą się dobrą opinią

  6. #56
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: IBD ogólnie

    Moje kochane laseczki powiedzcie mi czy jest duza roznica w konsystencji żeli ibd ten builider a builider strong czy ten pierwszy jest dośc gęsty ze nie splywa ale też czy wmiare dobrze nim się buduje czy ten strong to tylko na szkielet

  7. #57
    Debiutantka Avatar casandra
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Poznań
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: IBD ogólnie

    Co do przedstatniego pytania!
    Ja pracuję na IBD od 5 lat.

    Bonder i primer starczyl mi na 7 miesięcy! koszt okolo 100 razem, jaki to wydatek sie zatem pytam!


    primera tylko kropelke malą na plytkę a wiec 10 kropelek( nawet nie kropelek , a muscięć juz odsączonym pędzelkiem ) na plytkę.
    Z bonderem tak samo, lepiej go przed nalozeniem porzadnie odsączyć o szkielet butelki , potem lekko wmasować w plytkę( koniecznioe wyschnięty musi byc primer ).

    i dopiero do lampy na 1,5 minuty.
    dopiero potem nakladamy jakiekolwiek zele.
    żele są swietne , są produkcji USA, malo znane, uznawane za jedne z pierwszych lepszych. Na pewno nie są tandetne!

    Wracam do nich zawsze. choc nie są tanie.

  8. #58
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Ibd

    Firma IBD zajmuje się wyrobem produktów służących do stylizacji paznokci. Jest to jedna z wiodących marek. Sercem korporacji są Stany Zjednoczone. Marka IBD świadczy o doskonałej jakości wyrobów z najwyższej półki. Już od 40 lat światowy rynek zaopatrywany jest w wiele towarów dostępnych dziś w szerokiej gamie produktów IBD, począwszy na kremach skończywszy na proszkach akrylowych, żelach, cleanerach...

    "Prawo do tworzenia jest w rękach stylistek- my dajemy narzędzia"- to hasło przewodnie IBD.


    IBD w amerykańskiej prasie







    SPECYFIKA PRODUKTÓW IBD Z WYSZCZEGÓLNIENIEM NA METODĘ ŻELOWĄ.

    Clear gel

    Zapewnia błyszczącą i naturalnie wyglądającą powierzchnię. Idealny do pokrywania naturalnej płytki paznokcia. Dostępny w wielu opakowaniach- od najmniejszych "na próbę" po wielkie butelki służące jako uzupełnienie do pudełka.




    Builder gel


    Żel mający siłę akrylu, lecz żelowe spojrzenie. Idealnie sprawdza się w budowie krzywej c. Jest bardzo wytrzymały, a także błyszczący. Nie rozlewa się, jest gęsty. Dostępny w kliku kolorach (przezroczysty, różowy, ultra biały, mleczny). Bezzapachowy. Utwardzamy 3 minuty.




    Xtreme gel

    Dostępne w kolorach biały (utwardzamy 3-4 minuty), jasny róż (naturalny), ciemny róż, "lustrzany" (zabezpiecza przed żółknięciem).
    Xtreme white french- dzięki temu żelowi twój french będzie bardzo wytrzymały i śnieżno biały.



    bonder

    Żel podkładowy, który zwiększa przyczepność żelu do naszej naturalnej płytki paznokcia. Nie nakładamy go na tips, lecz wyłącznie na naszą płytkę. Utwardzamy minutę.





    Primer

    Primer ma na celu zwiększenie przyczepności do płytki paznokcia, ten model częściej używany w metodzie akrylowej. Skutecznie wytrawia płytkę. Można także używać w metodzie żelowej.




    Odtłuszczacz

    Odtłuszcza płytkę paznokcia.




    Tip blender

    Skraca czas opracowania tipsa- wyrównania progu przy piłowaniu. Należy stosować wyłącznie na próg tipsa.




    klej

    Super mocny klej, warty polecenia.






    Lampy uv







    zestaw soak-off

    Soak off to innowacyjna formuła żeli. Przy ściąganiu nie wymagają żadnego piłowania. Wystarczy je wymoczyć w płynie z zestawu lub po prostu w acetonie. Są dostępne w fajnej gamie kolorystycznej. Niestety nie nadają się do zbyt dużego przedłużenia ze względu na swoją elastyczność- wyginają się. Jest to najlepsza alternetywa dla "żelu na płytce".







    zestaw ślubny

    Idealny dla Panny Młodej. Bardzo przydatny zestaw do stylizacji na ten jedyny wyjątkowy dzień. Znajduje się w nim wszystko, co pozwoli stworzyć świetne okazyjne paznokcie, z uwzględnieniem białych odcieni. Żele w zestawie są z kolekcji soak- off



    Firma IBD posiada w swojej szerokiej gamie produktów także żele polish w naprawdę ogromnej kolorystyce, tipsy, akryle, liquidy... Nie będę wszystkiego opisywać, bo moderatorzy mnie zatłuką


    Chciałam przybliżyć tę markę tym, którzy jej jeszcze nie znają. Szczerze polecam. Jeśli macie jakies pytania lub wątpliwości to chętnie odpowiem. Ten wątek powstał też po to, aby dzielić się tu opiniami subiektywnymi na temat pracy "z IBD", wytrzymałości,problemów itd. Mam nadzieję, że przyda się moja praca buziaki!
    Ostatnio edytowane przez katherinne ; 30-11-2010 o 21:04

  9. #59
    Nałogowiec Avatar joystynka
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Świebodzin,wcześniej Będzin
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: IBD omówienie produktów, historia,opinie

    ja używałam dośc długo IBD i byłam bardzo zadowolna tylko cene była trochę za wysoka:/
    Pokonac siebie jest najtrudniej..

    www.joystynka-tipsy-stylizacja.bloog.pl

  10. #60
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: IBD omówienie produktów, historia,opinie

    Cena jest wysoka to fakt, u mnie za 56g builder place 160 zł. Ale można zawsze się dogadać z Amerykańcem na ebayu. Tam są po 80 zł nasze żeliki... Ale szczerze mówiąc wole wydać więcej na żele i mieć pewność, że to na czym pracuję jest sprawdzone i wytrzymałe. a co teraz uzywasz?

  11. #61
    No to..wpadłam Avatar anoosia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: IBD omówienie produktów, historia,opinie

    ja dostalam kiedys od kolezanki na wyprobowanie clear strong i musze przyznac ze jest rewelacyjny -gesty ale nie babelkuje sie i nie splywa tylko wlasnie cena jest malo zachecajaca -ja za ciut wyzsza cene 14 gramowego opakowania mam 50 g zelu od Dobrejrady ale jak bedzie jakas wieksz kasa na zbyciu to podejrzewam ze go w koncu i tak zakupie

  12. #62
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: IBD omówienie produktów, historia,opinie

    Wiecie co, juz po raz enty czytam tu o tej Dobrejradzie i skoro tak wiele z Was kupuje te żele to chyba są dobre? Jak to się ma w prakatyce? Są trwałe? Właśnie patrzyłam na stronę, tam na te z czarną pokrywką. Napiszcie coś o nich.

  13. #63
    Nałogowiec Avatar joystynka
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Świebodzin,wcześniej Będzin
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: IBD omówienie produktów, historia,opinie

    ja po IBD przeszłam na sun flower,też byłam zadowolona nic się z nim nie dzialo,pięknie się poziomował,ale w salonie ,w którym pracowalam współpracowali z marką prestige i sie do nich przekonałam,tylko jak dla mnie clear jest ciut za gęsty tak gęsty jak IBD,bo przyzwyczaiłam się do SF.prestige tez maja ładny kamuflaż.
    Pokonac siebie jest najtrudniej..

    www.joystynka-tipsy-stylizacja.bloog.pl

  14. #64
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: IBD omówienie produktów, historia,opinie

    Moja opinia na temat bondera IBD:
    szczerze- nie polecam- lepiej dać primer normalny i odpuścić sobie ten bonder. Odkąd go używam, zauważyłam, że jest mniejsza przyczepność żelu do płytki, a powinno być odwrotnie. A jeśli komuś służy to podkreślam- NIE WOLNO go dawać na tipsa! Ja dałam dla sprawdzenia- tipsy się zaczęły kruszyć po tygodniu i żel z tipsa odpryskiwał.

  15. #65
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: IBD omówienie produktów, historia,opinie

    A ja się tak zastanawiam jaka jest róznica między żelem clear builder, a clear builder strong Napisałam z tym pytaniem do sprzedawcy i dostałam odpowiedz że obydwa są tej samej konsystencji więc co je różni

  16. #66
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: IBD omówienie produktów, historia,opinie

    Chodzi o to, że strong jest napisane na tych dużych opakowaniach 56g, a na 14g nie ma tego napisu (bo się nie mieści). Oba żele są takie same.

    Poza tym podejrzewam, że IBD nie zrobiło tego bez powodu- kupujesz żele, patrzysz "ooo tu pisze strong to lepiej wezmę to duże, bo na małym nie jest napisane, że strong". Być może taki chwyt marketingowy)

  17. #67
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: IBD omówienie produktów, historia,opinie

    Cytat Napisał katherinne Zobacz post
    Chodzi o to, że strong jest napisane na tych dużych opakowaniach 56g, a na 14g nie ma tego napisu (wg mnie dlatego, bo się nie mieści). Oba żele są takie same.
    kotek 14 g też jest strong

  18. #68
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: IBD omówienie produktów, historia,opinie

    Cytat Napisał elaxx76 Zobacz post
    A ja się tak zastanawiam jaka jest róznica między żelem clear builder, a clear builder strong Napisałam z tym pytaniem do sprzedawcy i dostałam odpowiedz że obydwa są tej samej konsystencji więc co je różni

    wg mnie kompletnie niczym sie nie rozni zauwaz ze to ten sam zel a strong pisze tylko i wylacznie na opakowaniach 56g

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  19. #69
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: IBD omówienie produktów, historia,opinie

    ja nie widziałam małych z tym napisem...


    agulusia tak jak mówisz.

  20. #70
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: IBD omówienie produktów, historia,opinie

    są też 14 g bo widziałam w eurofashion tylko w sklepie stacjonarnym i były też na stronie ich sklepu internetowego w tej chwili nie ma bo chcialam zamówic właśnie tego stronga 14 g ale sa w tej chwili tylko te duze strongi

    bynajmniej były

  21. #71
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: IBD omówienie produktów, historia,opinie

    kochanie przegrzebałam cały internet i nie znalazłam małego stronga...

  22. #72
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: IBD omówienie produktów, historia,opinie

    Cytat Napisał katherinne Zobacz post
    kochanie przegrzebałam cały internet i nie znalazłam małego stronga...
    kotek też to własnie przeglądam stronki i jak na złosc nie ma małego a daje sobie łape uciac że bynajmniej były i nie widzę już w małych były na allegro bo jakiś czas temu pisałam do sprzedawcy z pytaniem o róznice

    równiez byłam w eurofashion gdzie laski robiły mi tym strongiem pazurki i mnie zainteresował więc poszłam do ich sklepu i dziewczyny pokazywały mi go w sklepie 14 g strong więc nie wiem czy juz małych nie ma ,a co lepsze w sklepie powiedziałam że chodzi mi konkretnie o maly 14 g strong ale dziewczyny powiedziały że innych nie mają tylko takie za to na stronie slepu internetowego był ten zwykły clear wtedy a one miały tylko strongi male i duże

  23. #73
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: IBD omówienie produktów, historia,opinie

    Jesteś pewna? Wiesz różnicy w nich nie ma absolutnie żadnej, może po prostu wyprodukowali małą partię z takim napisem jednorazowo i akurat Ty na nie trafiłaś... hmmm... Jakbyś gdzieś widziała takie to zrób fotke i wklej tutaj.

    Ale jeśli chcesz kupić sobie ten clear to spokojnie możesz mały kupić, bo to ten sam skład co duży. Bardzo fajne są te żele. Wiele osób twierdzi, że trzeba je "wyczuć" , aby dobrze się pracowało, ale moim zdaniem są wyjątkowo "uległe" te żelki.

  24. #74
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: IBD omówienie produktów, historia,opinie

    Cytat Napisał katherinne Zobacz post
    Jesteś pewna?
    no własnie dala bym sobie ręke uciąc bo jeszcze w zeszłym tygodniu na allegro znalazłam u sprzedawcy ten w małej pojemności strong i ten zwykły clear i napisałam z pytaniem o róznice miedzy tym a tym a konkretnie skupiłam sie na tym w tej miejszej pojemnosci żeby kupic i go wypróbować .

    Dziewczyny jak nim robiły mi w AP paznokcie i patrzyłam z boku jak sie rozprowadzał to wydawał mi się rzadki ,a ja wole gęste

    wybieram się do Pruszcza do ef jeszcze nie wiem kiedy ale jeśli będzie ten 14g i strong to go kupię

  25. #75
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: IBD omówienie produktów, historia,opinie

    Wiesz co on jest gęsty, ale nie tak jak typowy builder, za to nie rozlewa się, naprawdę świetnie się na nim pracuje.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •