Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 289101112
Pokaż wyniki 276 do 296 z 296

Temat: Ibd

  1. #276
    Nałogowiec Avatar agaciorka93
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    558

    Domyślnie Odp: Ibd

    Dziewczynki widziałyście ze allepaznokcie wprowadziło do swojej oferty żele ibd ?
    Mam takie pytanie czy one będą orginalne czy raczej sie spodziewac podróby ?

  2. #277
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Ibd

    Cytat Napisał mar-kos Zobacz post
    Cieszy nas to bardzo, mamy nadzieję, że zostaniesz z marką IBD na dłużej




    Proszę śmiało pytać i już odpowiadam na pytania.

    Odp. 1 Just Gel Polish utwardza się w lampach LED w 30s oraz w lampach UV 3 minuty. Są to jednak zalecenia producenta i czas należy wyczuć samemu, na naszych lampach szkoleniowych w UV "robią się" w 2 minuty.

    Odp. 2 i 3 Poza lakierami hybrydowymi, żaden z produktów IBD nie powinien utwardzać się w lampach LED.
    Jest IBD Builder Gel który można utwardzać w lampie LED.

  3. #278
    No to..wpadłam Avatar mar-kos
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    134

    Domyślnie Odp: Ibd

    Cytat Napisał agnieszka-nails Zobacz post
    Hej, dziś miałam klientkę na zwykły manicure i pyta się czy mam taki żel IBD utwardzany w lampie który nakłada się na zwykły lakier do paznokci wkłada do lampy i paznokcie są od razu suche w dodatku zmywa się zwykłym zmywaczem. Pytałam czy może jednak chodzi o hybrydę a ona, że właśnie nie. Wiecie może coś na ten temat? Była bym wdzięczna

    UV Top Coat utwardza się w lampie, schodzi nieco ciężej niż zwykły top coat.


    Cytat Napisał Dydola Zobacz post
    Jest IBD Builder Gel który można utwardzać w lampie LED.


    Nie zaleca się stosowania lamp LED przy żadnym produkcie IBD oprócz lakierów hybrydowych. Na obrazku zaznaczyłem najważniejsze informacje z opakowania żelu o którym Pani wspomniała.
    Być może ten żel faktycznie utwardza się w Pani lampie LED, co jest spowodowane emisją światła pod którą utwardza się żel, ale z pewnością nie jest to czas 30s który jest standardem dla LED'ów.
    Utwardzanie w lampie LED nie daje gwarancji poprawnego utwardzenie żelu, może się zdarzyć, że żel utwardził się tylko z wierzchu,

    Może chodzi o żel IBD clear gel? Tutaj producent zaleca utwardzania w 30s, ale również w lampie UV.
    Zazwyczaj, żele LED'owe są po prostu rzadkie co ułatwia utwardzanie.

    Zostań fanką na facebook'u | Sprawdź naszą ofertę sklep.mar-kos.pl

  4. #279
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Ibd

    Produkują już Buildery do Ledowych lamp, załączam obrazek i link do hurtowni.
    ibd LED/UV Builder Gel - Pink IV - 6 pack - 2oz / 56g each

  5. #280
    No to..wpadłam Avatar mar-kos
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    134

    Domyślnie Odp: Ibd

    Cytat Napisał Dydola Zobacz post
    Produkują już Buildery do Ledowych lamp, załączam obrazek i link do hurtowni.
    ibd LED/UV Builder Gel - Pink IV - 6 pack - 2oz / 56g each
    Zgadza się, jednakże nie zostały one wprowadzone na szeroką skalę do obrotu w Europie ponieważ szkoleniowcy europejskiego dystrybutora uznali, że są złe i nie nadają się do wprowadzenia na rynek. Zostało sprzedanych kilkanaście sztuk bodajże w Belgii i 3/4 wróciło na reklamację.
    Być może ktoś gdzieś poza oficjalną dystrybucją sprowadza je, ale oficjalnie nie ma ich w sprzedaży w Europie.

    Jak tylko zostanie poprawiona formuła i będzie spełniać standardy IBD będzie ponownie w sprzedaży.

    Zostań fanką na facebook'u | Sprawdź naszą ofertę sklep.mar-kos.pl

  6. #281
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Ibd

    Czy ten UV top, faktycznie usuwa się za pomocą zwykłego zmywacza ?

  7. #282
    No to..wpadłam Avatar mar-kos
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    134

    Domyślnie Odp: Ibd

    UV Top Coat od IBD schodzi pod zwykłym zmywaczem.

    Dostępne są już w sprzedaży żele LED o których wcześniej rozmawialiśmy. Dostępne w standardowych pojemnościach 14ml i 56g.



    Zostań fanką na facebook'u | Sprawdź naszą ofertę sklep.mar-kos.pl

  8. #283
    No to..wpadłam Avatar mar-kos
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    134

    Domyślnie Odp: Ibd

    Jesteśmy ciekawi waszych opinii o żelach LED IBD, czy Forumowiczki podjęły już pracę na tych żelach?

    Zostań fanką na facebook'u | Sprawdź naszą ofertę sklep.mar-kos.pl

  9. #284

    Domyślnie Odp: Ibd

    Kochane,czy któraś z was może powiedzieć mi coś na temat lakierów hybrydowych IBD? Czy są dobre? Trzymaja minimum te 2 tyg?

  10. #285
    Totalna maniaczka Avatar luska102
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    1 255

    Domyślnie Odp: Ibd

    Tez jestem ciekawe tych hybrydow

  11. #286
    No to..wpadłam Avatar mar-kos
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    134

    Domyślnie Odp: Ibd

    Jeśli są prawidłowo zrobione to trzymają. Rekord jaki widziałem to 4 tygodnie , Pani miała już odrost do połowy paznokcia.
    Przy okazji chciałbym zaprezentować nową mini serię lakierów hybrydowych Social Lights.


    Zostań fanką na facebook'u | Sprawdź naszą ofertę sklep.mar-kos.pl

  12. #287
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Ibd

    hejka, mam pytanko odnosnie frencha pracujac na produktach IBD, po bonderze nakladam cover czy muszę nałożyć cienko cleara a nastepnie cover, french i budujacy? i jeszcze jedno, czy bonder mogę nalozyc przy uzuupelnianiu na caly paznokiec czy musze tylko na naturalny paznokiec?
    Czy mogę zelem jednofazowym Builder Clear strong zelowac naturalne paznokcie? czy nadaje sie do tego tylko i wylacznie zel clear?
    Ostatnio edytowane przez nitownica ; 20-09-2014 o 16:44

  13. #288
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Ibd

    Witam
    Mam pytanie czym różni się IBD Strong Bulider a IBD French XTREME?

  14. #289
    No to..wpadłam Avatar mar-kos
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    134

    Domyślnie Odp: Ibd

    Cytat Napisał Piotrusiowa Zobacz post
    Witam
    Mam pytanie czym różni się IBD Strong Bulider a IBD French XTREME?
    Seria Xtreme french jest linią dedykowaną do tworzenia french manicure. Posiada 4 specjalne kolory, są nieco rzadsze oraz lepiej się samopoziomują.

    ---------- Dodano o godzinie 08:58 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 12:32 ----------

    IBD wprowadziło na rynek kolejną mini serię lakierów hybrydowych DOLCE VITA.


    Zostań fanką na facebook'u | Sprawdź naszą ofertę sklep.mar-kos.pl

  15. #290
    Rozkręcanko Avatar katrina89
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Londyn / UK
    Postów
    65

    Domyślnie Odp: Ibd

    chcialam kupic IBD just gel ale mam tylko lampe 36v UV, czy ona bedzie w stanie je dobrze utwardzic?

  16. #291
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Ibd

    Dziewczyny a jak już jesteśmy przy IBD to ile warstw dajecie żelu ?

  17. #292
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Ibd

    Hej! mam na sprzedaż oryginalne hybrydy kupione w Mar-Kos nowe lub raz użyte.Oryginalne.
    IBD Calligraffiti Dragon Fruit 14ml

    IBD Floral Metric Petal Imprint 14ml

    IBD Floral Metric Flowerflul 14ml

    IBD Just Gel Polish The Abyss 14 ml



    Cena 50zł





    ---------- Dodano o godzinie 23:08 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:07 ----------

    Cytat Napisał katrina89 Zobacz post
    chcialam kupic IBD just gel ale mam tylko lampe 36v UV, czy ona bedzie w stanie je dobrze utwardzic?

    Tak.ja w takiej utwardzam
    mam na sprzedaż 4 kolory .post poniżej

    ---------- Dodano o godzinie 08:57 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 23:08 ----------

    Cytat Napisał patrycja271 Zobacz post
    Dziewczyny a jak już jesteśmy przy IBD to ile warstw dajecie żelu ?
    Niestety żeby było całkowite krycie potrzebne są 3.

  18. #293
    No to..wpadłam Avatar mar-kos
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    134

    Domyślnie Odp: Ibd

    Tym razem bez opóźnień, nowa kolekcja lakierów od IBD Hideaway Haven.

    Zostań fanką na facebook'u | Sprawdź naszą ofertę sklep.mar-kos.pl

  19. #294
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Gryfice
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Ibd

    Witam, mam pytanko mam mały problem z żelem IBD Strong Builder Ultra White a mianowicie utwardza się okej ale po stycznosci z ciepłą wodą ( podczas kąpieli) robi się z niego guma i odpada. Coś mogłam zrobić źle ? I czy nadaje się on do przedłużania na formie? Zaczynam dopiero z paznokciami i za bardzo się nie znam się na tym żelu.. Proszę o POMOC

  20. #295
    No to..wpadłam Avatar mar-kos
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    134

    Domyślnie Odp: Ibd

    Cytat Napisał Kamciulek Zobacz post
    Witam, mam pytanko mam mały problem z żelem IBD Strong Builder Ultra White a mianowicie utwardza się okej ale po stycznosci z ciepłą wodą ( podczas kąpieli) robi się z niego guma i odpada. Coś mogłam zrobić źle ? I czy nadaje się on do przedłużania na formie? Zaczynam dopiero z paznokciami i za bardzo się nie znam się na tym żelu.. Proszę o POMOC
    Pani sytuacja jest bardzo dziwna, wydaje mi się, że jednak coś nie do końca utwardza się Pani ten żel, nie spotkaliśmy się nigdy z takim objawem żelu.. Proponuję odesłać go do reklamacji.

    Zostań fanką na facebook'u | Sprawdź naszą ofertę sklep.mar-kos.pl

  21. #296
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Ibd

    witam,
    rozwazam powaznie rozpoczecie pracy stylistki paznokci,, jednak na kurs moge sobie pozwolic dopiero jesienia, wczesniej chcialabym sie pobawic
    na razie od 2.5 roku bawie sie hybrydami i nawet calkiem niezle mi to wuchodzi, stad w ogole pomysl
    poniewaz pracuje na gelishu z automatu zaciekawily mnie zele harmony, ale nie maja w ofercie zeli kamuflujacych, jakby nie przewidywali w ogole opcji tips (albo ja sie nie doszukalam)
    ale nie powiem, bardzo mi wpadly w oko zele ibd (bardzo lubie hybrydy)
    i powiedzcie mi prosze, co musze kupic na sam samiusienki poczatek, tak zeby sprawdzic czy w ogole umiem - czy sam bonder i zel budujacy wystarczy, jesli na to poloze hybryde?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •