Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 789101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 251 do 275 z 296

Temat: Ibd

  1. #251
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Ibd

    Blejsia a czemu tylko połowe Ci zwróci

  2. #252
    No to..wpadłam Avatar Blejsia
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Sztum
    Postów
    222

    Domyślnie Odp: Ibd

    bo polowe zelu mi zostało. w sumie masz racje powinna mi zwrocic całosc. Kurcze dziwne podejscie miała bo zapytala czemu od razu nie poinformowałam o tym to powiedzialm jak moglam poinformowac od razu skoro mam salon i nie widze swoich klientek codzinnie tylko co dolewke i wąłsie jak zobaczylam cala partie zapowietrzona to zadzownilam


    słuchajcie teraz trzepie net i np. na allegro są różne pojemniczki niby z pozoru sie niczym nie różnią ale napisy na dole sa w innych kolejnościach zauwazylyscie

    ---------- Dodano o godzinie 16:33 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:48 ----------

    Dziewuszki juz wsyztsko wiem Pan LEOBERT działa nielegalnie podobno walcza z nim juz od dłuższego czasu na Polske jest tylko 2 legalnych dystrybutorów ktorzy maja podpisana umowe z IBD czyli nasz MAR-KOS I IBD Builder Gel Clear 56g - - ? IBD ? IBD Żele UV - alphanailstylist.pl oni
    Ostatnio edytowane przez Blejsia ; 17-07-2013 o 16:55

  3. #253
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Ibd

    ja oczywiscie kupiłm pare dni temu od leoberta ale tylko hybrydę fireworks , wiec w sumie mi obojete czy podróba czy nie, oby się świeciło - kupiłam mimo że wiedziałam że on jakiś lewy ;-)




  4. #254
    Totalna maniaczka
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    985

    Domyślnie Odp: Ibd

    Czyli mamy pewność gdzie kupować

  5. #255
    No to..wpadłam Avatar kamillxx
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    warszawa
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Ibd

    tylko ze cena wyzsza....

  6. #256
    No to..wpadłam Avatar Blejsia
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Sztum
    Postów
    222

    Domyślnie Odp: Ibd

    Wlaśnie słuchajcie z tynm jest bardzo dziwnnie bo na stronach internetowych jest cena ok 140zl a na alegro ok 100zł...może MAR-KOS by sie udzilili wytłumaczył co i jak

  7. #257
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Postów
    52

    Domyślnie Odp: Ibd

    Zapewne na allegro sprzedają żele Ibd kupione na EBAY.Tam można kupic żele oryginalne już za 80zł 56g .Ja np. kupuj tam żele christrio 30ml za 80 pare zł.Tylko że na przesyłk czekam około 2 tygodni ponieważ idzie ona z USA.

  8. #258
    No to..wpadłam Avatar mar-kos
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    134

    Domyślnie Odp: Ibd

    Sprzedaż na allegro traktujemy jako formę promocji, jednak aby taka reklama była skuteczna musimy dopasować ceny do obecnie panujących. Cały czas dążymy, aby ceny na allegro były jednakowe z tymi w sklepie (np ceny lakierów hybrydowych).

    Sklep internetowy generuje znacznie większe koszty (pozycjonowanie, obsługa sklepu, aktualizacje oprogramowania itp.) oraz oferuje znacznie więcej dla klientów np. darmowa dostawa, odbiór osobisty, szerszą ofertę, możliwość udziału w różnych szkoleniach, pokazach. Ceny w sklepie są oprócz tych promocyjnych przygotowane dla klientów detalicznych, stanowią ceny wyjściowe dla rabatów do gabinetów oraz naszych stałych kontrahentów. Przy każdym produkcie jest opcja negocjacji ceny, proszę śmiało składać propozycje swojej ceny.

    Zostań fanką na facebook'u | Sprawdź naszą ofertę sklep.mar-kos.pl

  9. #259
    No to..wpadłam Avatar Blejsia
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Sztum
    Postów
    222

    Domyślnie Odp: Ibd

    Fajne ze ktos sie odezwal a odnośnie tych podrob coś wam wiadomo?

  10. #260
    No to..wpadłam Avatar mar-kos
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    134

    Domyślnie Odp: Ibd

    Z tego co wiem, jest sporo podrób na allegro i dotyczy to nie tylko IBD. Jednakże a chwilę obecną nie jesteśmy z tym wstanie nic zrobić. Allegro odmawia zdejmowania takich aukcji, tłumacząc, że nie są instytucją odpowiedzialną za weryfikację oryginalności.

    Być może niedługo uda się coś z tym zrobić ze względu na nową certyfikację kosmetyków.

    Zostań fanką na facebook'u | Sprawdź naszą ofertę sklep.mar-kos.pl

  11. #261
    No to..wpadłam Avatar kamillxx
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    warszawa
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Ibd

    kupilam tob just gel ibd i jest inna buteleczka od gory na nakretce ma wtloczone literki ibd... wiecie cos o zmianie buteleczek?

  12. #262
    No to..wpadłam Avatar mar-kos
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    134

    Domyślnie Odp: Ibd

    Zgadza się. IBD zmienia buteleczki na właśnie takiego typu z wytłoczonym logo na górze. Dodatkowo zmianie uległ pędzelek, który ma teraz twardsze włosie i jest bardziej w kształcie kwadratu. Lekki redesign dotknął rówież etykiet (różnice w oznaczeniu pojemności).

    Zostań fanką na facebook'u | Sprawdź naszą ofertę sklep.mar-kos.pl

  13. #263
    No to..wpadłam Avatar kamillxx
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    warszawa
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Ibd

    ale zapach tez jest inny a pedzelek na minus moim zdaniem,nie wiem czy mi sie wydawalo ale ma mniejszy polysk...

  14. #264
    No to..wpadłam Avatar mar-kos
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    134

    Domyślnie Odp: Ibd

    O ile mi wiadomo żadna "receptura" lakierów nie została zmieniona, tak więc zapach powinien być ten sam. Pędzelek to kwestia przyzwyczajenia.


    IBD wprowadziło do oferty 33 lakiery kolorowe o barwach lakierów hybrydowych.

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

    Zostań fanką na facebook'u | Sprawdź naszą ofertę sklep.mar-kos.pl

  15. #265
    Wczytuje się Avatar madzia1298
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Otwock
    Postów
    24

    Domyślnie Odp: Ibd

    "Do pełnego pokrycia w nowych edycjach (3-4) potrzeba czasem nawet 4 warstw. "

    Czy kolory Breathtaking,Mauve Over,Truly Madly Deeply, Viking Winter, Fall Forward są kryjące? Ile warst potrzebują? Dlaczego nowe edycje są mniej kryjące?

  16. #266
    No to..wpadłam Avatar mar-kos
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    134

    Domyślnie Odp: Ibd

    Wymienione kolory przez Panią dają pełne pokrycie. Koleżanki malowały paletki 3 warstwami, więc taką ilość mogę podać jako pewną. Co do nowych lakierów jest to spowodowane specyficznym rodzajem pigmentu.

    Na najbliższych targach Beauty Forum & SPA pokażemy nową serię lakierów Calligraffiti. Na 100% będą dostępne lakiery kolorowe, lakiery hybrydowe czekamy na dostawę.

    Zostań fanką na facebook'u | Sprawdź naszą ofertę sklep.mar-kos.pl

  17. #267
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Ibd

    właśnie dzisiaj nadziałam się na allegrową podróbę Ibd.
    nigdy wcześniej ich w Polsce nie kupowałam i teraz żałuję że na Targach Beauty Forum nie zakupiłam w Mar-Kos od razu sobie żelu jaki potrzebuję. Poniesło mnie na allegro i oczywiście uwierzyłam w opis na aukcji ORYGINALNY żel Ibd.
    żeby wam przypadkiem do głowy nie przyszło u tych ludzi kupować żelu to podaję linka do zakłamanego sprzedawcy
    nawet tego żelu nie otwarłam i od razu dzwoniłam go tych ludzi z pytaniem czy aby na pewno jest oryginalny. gość najpierw próbował mi wmówić że tak, później już mi próbował wmówić że jestem osobą konfliktową, w końcu powiedział żebym go odesłała s powrotem, bo powiedziałam że jak otworzę i nie będzie pachniał i wyglądał jak oryginalny to i tak go zwrócę ale już wtedy otwarty. no masakra jakaś z tymi oszustami.


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  18. #268
    No to..wpadłam Avatar mar-kos
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    134

    Domyślnie Odp: Ibd

    Tak to już jest, ze jak marka popularna to i wysyp podrób się zrobi. Ciężko również się zorientować bo posługują się zdjęciami oryginalnych produktów i żerują na klientach którzy nie wiedzą jak wygląda oryginalny produkt i są zadowoleni, że kupili super produkt w niskiej cenie.

    Najgorsze w tym jest allegro, które kompletnie olewa wszystkie zgłoszenia, twierdząc, że nie są instytucją mającą kompetencje do stwierdzenia co jest oryginalne, a co nie.

    teraz tak trochę z innej beczki, wprowadziliśmy dwie nowe mini linie hybrydowe Calligraffiti oraz TinselTown. Na każdą składa się 6 nowych kolorów oraz 2 lakiery Deco.



    Zostań fanką na facebook'u | Sprawdź naszą ofertę sklep.mar-kos.pl

  19. #269
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Ibd

    Hura! mam oryginalny żelik! dziękuję MARKOS


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  20. #270
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: Ibd

    Mar-kos to teraz ja pomęczę
    Na filmiku instruktażowym hybryd IBD podane jest, że należy utwardzać je w lampie LED lub UV.
    Pytanie 1: Rozumiem że do hybryd IBD mozna użyć zarówno lampy LED jak i UV ?
    Pytanie 2: Jak z pozostałymi produktami (bonder, zele clear, builder, white, pink itp) - czy one tylko w lampie UV czy również LED ?

    Pytam bo nastawiam się na system led do hybryd i fajnie jakbym i żele mogla w ledzie utwardzać.

    Pytanie 3: na stronie internetowej macie w sprzedaży lampę UV LED Diamond 30W. Czy nadaje się ona zarówno do żeli IBD jak i Just Gel Polish ?
    Stylizacja rzęs - Great Harwood UK https://www.facebook.com/ForYourLashes

    2-3 maj 2015


  21. #271
    No to..wpadłam Avatar mar-kos
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    134

    Domyślnie Odp: Ibd

    Cytat Napisał nadiuszka Zobacz post
    Hura! mam oryginalny żelik! dziękuję MARKOS
    Cieszy nas to bardzo, mamy nadzieję, że zostaniesz z marką IBD na dłużej


    Cytat Napisał Cataleya 1981 Zobacz post
    Mar-kos to teraz ja pomęczę
    Na filmiku instruktażowym hybryd IBD podane jest, że należy utwardzać je w lampie LED lub UV.
    Pytanie 1: Rozumiem że do hybryd IBD mozna użyć zarówno lampy LED jak i UV ?
    Pytanie 2: Jak z pozostałymi produktami (bonder, zele clear, builder, white, pink itp) - czy one tylko w lampie UV czy również LED ?

    Pytam bo nastawiam się na system led do hybryd i fajnie jakbym i żele mogla w ledzie utwardzać.

    Pytanie 3: na stronie internetowej macie w sprzedaży lampę UV LED Diamond 30W. Czy nadaje się ona zarówno do żeli IBD jak i Just Gel Polish ?
    Proszę śmiało pytać i już odpowiadam na pytania.

    Odp. 1 Just Gel Polish utwardza się w lampach LED w 30s oraz w lampach UV 3 minuty. Są to jednak zalecenia producenta i czas należy wyczuć samemu, na naszych lampach szkoleniowych w UV "robią się" w 2 minuty.

    Odp. 2 i 3 Poza lakierami hybrydowymi, żaden z produktów IBD nie powinien utwardzać się w lampach LED.

    Zostań fanką na facebook'u | Sprawdź naszą ofertę sklep.mar-kos.pl

  22. #272
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Ibd

    Cytat Napisał mar-kos Zobacz post
    Cieszy nas to bardzo, mamy nadzieję, że zostaniesz z marką IBD na dłużej
    jestem już 5 lat i się nie zapowiada żadna zdrada macie mnie w stałych klientach obkupię się na targach bo lubię promocje


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  23. #273
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Ibd

    Hej, dziś miałam klientkę na zwykły manicure i pyta się czy mam taki żel IBD utwardzany w lampie który nakłada się na zwykły lakier do paznokci wkłada do lampy i paznokcie są od razu suche w dodatku zmywa się zwykłym zmywaczem. Pytałam czy może jednak chodzi o hybrydę a ona, że właśnie nie. Wiecie może coś na ten temat? Była bym wdzięczna

  24. #274
    No to..wpadłam Avatar carmenita
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    207

    Domyślnie Odp: Ibd

    Wiem, pytanie banalne, ale wolę się upewnić. Zakupiłam Cleara i chcę się dowiedzieć czy spokojnie nadaje się on zarówno na naturalną płytkę jak i na formę?

  25. #275
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Ibd

    Wiem,ze Nails Company ma top,ktory mozna nakladac na lakier i utwardzac w lampie,a pozniej zmywa sie tez jak lakier

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •