Strona 5 z 12 PierwszyPierwszy 123456789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 101 do 125 z 296

Temat: Ibd

  1. #101
    No to..wpadłam Avatar ewelinka:*
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: IBD żele

    Elu tak jak pisze Basia przyczyny są dwie, faktem jest, że przy zniszczonej płytce, jak moje klientki zerwą pazura, złamią itd, to potem cierpią w lampce, żel piecze!
    inne panie nie odczuwają bólu
    żel różowy budujący, blush, bardziej pieką niż cleary;/ ale można zwolnić proces polimeryzacji wyjmując po kliku sekundach pazurki i ponownie włożyć, tak na przemian i nie boli;D

    a zauważyłam też, że jeżeli żel jest nowiutki to więcej pań ma jakieś uwagi, ale nie jest to ból tylko, takie ciepełko...

  2. #102
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: IBD żele

    powiem szczerze że moje lewa łapka na której czesto robie cwiczonka lub na konkurski to jest plyteczka troszkę wymęczona ale to jak mnie piekł ten ibd to masakra bo podobnie zreszta jak silicare galaretka identcznie bardzo piekly przy żelach innych tak tego pieczenia nie odczuwam no ale pewnie tez sie skusze i kupie na probe mam bonder ibd także żeliku też spróbuje

  3. #103
    No to..wpadłam Avatar ewelinka:*
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: IBD żele

    ja używam bez bondera, na sam dehydrate, potem primer kwasowy lub bez i na to builder...

    ibd jest uważany za żel twardy, gęsty, więc może dlatego? większe stężenie tych polimerów?

  4. #104
    Wczytuje się Avatar Kacha8432
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Ibd

    Dziewczyny powiedzcie mi czy żel IBD builder gel clear nadaje się też do robienia na naturalkach czy tylko na formach i tipsach. Chcę kupić ten żel ale chciałabym robić nim sobie na naturalnych paznokciach. I doradźcie mi jakich produktów krok po kroku używacie przy robieniu paznokci bo ja jakbym się nie starała zawsze mam problem z zapowietrzaniem się żelu przy skórkach (nie zalewam ich). Teraz używam żelu SunFlower 2" jednofazowego. A może jest to wina tego że zamiast clinera używam spirytusu salicylowego (rada z forum) bo jest tańszy. Proszę doradźcie coś
    Ostatnio edytowane przez Kacha8432 ; 21-07-2011 o 14:38

  5. #105

    Domyślnie Odp: Ibd

    chyba to już kolejny post o tej treści albo mi się wydaje, mało tego już padła odpowiedz chyba...

  6. #106
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Ibd

    Cytat Napisał Kacha8432 Zobacz post
    Dziewczyny powiedzcie mi czy żel IBD builder gel clear nadaje się też do robienia na naturalkach czy tylko na formach i tipsach. Chcę kupić ten żel ale chciałabym robić nim sobie na naturalnych paznokciach. I doradźcie mi jakich produktów krok po kroku używacie przy robieniu paznokci bo ja jakbym się nie starała zawsze mam problem z zapowietrzaniem się żelu przy skórkach (nie zalewam ich). Teraz używam żelu SunFlower 2" jednofazowego. A może jest to wina tego że zamiast clinera używam spirytusu salicylowego (rada z forum) bo jest tańszy. Proszę doradźcie coś
    bulider nie nadaje sie do naturalka do naturalnych pazurkow jest ibd clar

  7. #107
    Wczytuje się Avatar Kacha8432
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Ibd

    Cytat Napisał elaxx76 Zobacz post
    bulider nie nadaje sie do naturalka do naturalnych pazurkow jest ibd clar
    Dzięki za odp. pytałam bo na większości aukcji piszą że tylko na formy lub tipsy a na jednej w opisie było też że nadaje się do naturalek. Wolałam się upewnić bo troszkę te żele kosztują

  8. #108
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Evelyn.
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nowa Sól/ Lubuskie
    Postów
    3 018

    Domyślnie Odp: Ibd

    czy któraś z was używa IBD STRONG BUILDER CLEAR GEL

    ... czy naprawdę jest taki rewelacyjny... chcę go kupić, a nie chciałabym wyrzucać pieniędzy w błoto, a może zmieniłyście go na coś lepszego, to proszę o polecenie mi czegoś
    proszę mi mówić Evelyn... lub Ewelina jak komu wygodnie
    kiedyś królowa... ale postanowiłam abdykować
    http://www.youtube.com/watch?v=wPzsN0NQSAw
    kocham tą babkę
    http://stylowe-pazurki.blogspot.com/

  9. #109
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Ibd

    Ewelinka uważam że to bardzo dobry żel i jest mocny ,super sie trzyma płytki jedyny dla mnie minus to to że bardzo piecze w lampie

  10. #110
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: Ibd

    ja rowniez szczerze polecam ten zel, fakt piecze przy grubszej warstwie, ale warto

  11. #111
    Totalna maniaczka
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    985

    Domyślnie Odp: Ibd

    Ja na nim pracuje już sporo czasu i nigdy mnie nie zawiódł, jest naprawdę bardzo twardy. Tylko ja zawsze daje przed nim bonder IBD i nie mam żadnych zapowietrzeń Jeśli lubisz pracować na gęstych żelach to jak najbardziej polecam

  12. #112
    Szkoleniowiec Avatar mini89
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    458

    Domyślnie Odp: Ibd

    a ja się zastanawiam nad kupnem IBD Clear Gel...tylko ktos wyżej napisał że jest on tylko do naturalnych paznokci ?czy aby na pewno ? na formę i tips sie nie nadaje ?
    czy ktoś miał styczność z tym żelem i jeszcze jedno czy jest on torchę rzadszy niż bulider czy tak samo ?
    troche duzo pytań, ale może ktoś ma doświadczenie z tym żelem, proszę o odpowiedz, pozdrawiaaaam

  13. #113
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Ibd

    mini clear ibd to żel rzadki .Zapewnia cieńką, przezroczystą i błyszczącą powierzchnię, która wygląda całkowicie naturalnie. Doskonały podkład pod żele kolorowe lub jako warstwa wykończeniowa,nabłyszczająca i wyrównująca na żel. Idealny aby zastosować bezpośrednio na płytkę paznokcia .

  14. #114
    Szkoleniowiec Avatar mini89
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    458

    Domyślnie Odp: Ibd

    czyli nie zbuduję nim pazura, to pozostaje mi bulider...ale boje się że będzie za gęsty....

  15. #115
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Ibd

    widze ze wolisz rzadsze ale wydaje mi sie że ten builder przypadnie ci do gustu ja osobiście uważam że wcale nie jest taki gęsty , fajnie sie poziomuje , nie rozlewa jest na prawde super . nie wiem moze ktos jest co używa tego clear rzadkiego na tipsa lub formę ja nie uzywałam uzywam tylko ibd builder

  16. #116
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Evelyn.
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nowa Sól/ Lubuskie
    Postów
    3 018

    Domyślnie Odp: Ibd

    dziękuję Wam za odpowiedź biorę go
    proszę mi mówić Evelyn... lub Ewelina jak komu wygodnie
    kiedyś królowa... ale postanowiłam abdykować
    http://www.youtube.com/watch?v=wPzsN0NQSAw
    kocham tą babkę
    http://stylowe-pazurki.blogspot.com/

  17. #117
    Szkoleniowiec Avatar mini89
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    458

    Domyślnie Odp: Ibd

    dobra to biorę bulidera mam nadzieję że spełni swoje zadanie i gęstość mi odpowie, dziękuje za rady, bardzo mi pomogłaś dam znać jak się sprawuje jeszcze raz dziękuje !

    ---------- Dodano o godzinie 15:02 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 14:54 ----------

    a jeszcze mam pytanie o IBD ultra White jaka jest to biel ? intensywna czy mniej ?

  18. #118
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Ibd

    będziecie dziewczyny zadowolone

  19. #119
    Totalna maniaczka
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    985

    Domyślnie Odp: Ibd

    Clear jest rzadszym żelem i nie nadaje się jako warstwa budująca, ale tak jak pisze elax builder wcale nie jest taki gęsty (zwłaszcza w lato).
    Ultra white osobiście nie miałam, ale pracuje na xtreme white i to wcale extremalnie biały żel nie jest, więc ultra będzie jeszcze mniej biały, taki subtelny naturalny kolor

  20. #120
    Szkoleniowiec Avatar mini89
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    458

    Domyślnie Odp: Ibd

    a jeśli chodzi o bonder to delikatnie wcieram niewielką ilość w naturalną płytkę. utwardzam, i ewentualny nadmiar odsączam wacikiem ? zawsze trzeba przetrzeć wacikiem ?

  21. #121
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: Ibd

    zanim utwardzisz i stwierdzisz, ze jest go za duzo, wtedy delikatnie przykladasz gabeczke i nie pocierasz, tylko jakby wciskasz ja w paznokiec

  22. #122
    Totalna maniaczka
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    985

    Domyślnie Odp: Ibd

    Ja zawsze "przecieram", chociaż to właśnie przecieranie nie jest tylko właśnie dociskanie w celu osączenia nadmaiaru

  23. #123
    Szkoleniowiec Avatar mini89
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    458

    Domyślnie Odp: Ibd

    aha no dobrze, rozumiem, czyli przed utwardzeniem odsączam super, wszystko już wiem, bonder juz mam, czekam jeszcze na bulidera i dam znać jak się sprawuje wszystko dziękuję ślicznie Dziewczyny !

  24. #124
    No to..wpadłam Avatar kasiek2501
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    183

    Domyślnie Odp: Ibd

    a ja zakupilam na probe hybrydy do frencha. Dam znać jak dojdą i wytestuję

  25. #125
    Totalna maniaczka
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    985

    Domyślnie Odp: Ibd

    O koniecznie, bo też się nad nimi zastanawiam

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •