Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki 76 do 93 z 93

Temat: Praktyki

  1. #76
    Nałogowiec Avatar KarolciaK
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Łódź
    Postów
    391

    Domyślnie Odp: Praktyki

    Paulka trzymamy kciuki i czekamy na relacje jak było?;p

  2. #77
    Molestantka klawiatury Avatar gattina
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 804

    Domyślnie Odp: Praktyki

    U siebie gdzieś?
    'Czasami wkradam się jak złodziej w czyjeś życie.'

  3. #78
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Praktyki

    nio tak w koz, codziennie bede zasuwała po 4 godz po siedzeniu w pracy 8siem godz wic dzien wypełniony po brzegi od 9 do 21 i tak do konca sierpnia
    super...jutro zaczynam

  4. #79
    No to..wpadłam Avatar Aliz
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Postów
    266

    Domyślnie Odp: Praktyki

    ej dziewczyny, nawet nie macie pojęcia jak Wam zazdroszczę sama chciałabym już być po tym cholernym technikum i robić studium kosmetyczne, a tak nic, jedno wielkie czekanie a w tak się nie mogę doczekać praktyk w salonie
    'Whenever the end is.. Do U think U can see it?
    Well, until U get there..
    Go on, go ahead and scream it,
    Just say it."
    [1R- Say(All I Need)]

  5. #80
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Praktyki

    u mnie nie jest tak kolorowo wcale, moze i z praktyk sie ciesze oczywscie stres przed pierwszym dniem jest ale ja do konca sieprpnia nie bede miala zycia, 12 godz pracowac przez 1,5miesiaca i tylko niedziele wolne

  6. #81
    No to..wpadłam Avatar Aliz
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Postów
    266

    Domyślnie Odp: Praktyki

    oj, ale przynajmniej nie możesz narzekać na nudę
    'Whenever the end is.. Do U think U can see it?
    Well, until U get there..
    Go on, go ahead and scream it,
    Just say it."
    [1R- Say(All I Need)]

  7. #82
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Praktyki

    no wlasnie zobaczymy, podobo dwa pierwsze dni to sprzatanie kosmetykow a potem to juz tak jak w pracy

    gattina powiedz mi czy ty jak mialas praktyki to liczylas ze dzien to osiem godzin

  8. #83
    Molestantka klawiatury Avatar gattina
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 804

    Domyślnie Odp: Praktyki

    To zalezy od kobiety jak się z nią dogadasz. Z niektórymi można tak, że siedzisz 6 a do dzienniczka wpisujesz 8, a z niektórymi jest tak, że możesz po 6 ale wtedy dłużej wychodzi.
    'Czasami wkradam się jak złodziej w czyjeś życie.'

  9. #84
    Rozkręcanko Avatar EwaS.
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Poznań
    Postów
    33

    Domyślnie Odp: Praktyki

    Cytat Napisał Paulka Zobacz post
    u mnie nie jest tak kolorowo wcale, moze i z praktyk sie ciesze oczywscie stres przed pierwszym dniem jest ale ja do konca sieprpnia nie bede miala zycia, 12 godz pracowac przez 1,5miesiaca i tylko niedziele wolne
    Paulka czy Ty dostałaś ze szkoły dokładne wytyczne odnośnie praktyk? Ile godzin masz do odrobienia na salonie?
    Przepraszam że tak wypytuję ale z tego co widzę po dziewczynach które przychodzą do mnie to praktyki trwają ok 120 godzin i dzień Twojej pracy powinien trwać 6 godzin, góra 8. Ale nawet jeśli zgodziłaś się na 8 godzin to 6 dni w tygodniu przez 1,5 miesiąca to wychodzi więcej ;|

  10. #85
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Praktyki

    Ewa zle zrozumialas, chodzi o to ze ja dziennie chodze po cztery godziny, ale zeby zaliczyc dzien potrzebuje osmiu godzin,(tak mi sie przynajmniej wydaje ze 8) mam 20 dni praktyk to albo 120 albo 160 zalezy ile dziennie godzin powinnam miec...wiec odliczajac niedziele i 1 sobote, no i jeszcze swieto jedno i moj wyjazd czyli dwa dni, wychodzi ze do 31 sierpnia zrobie 160 godz. a pisalam wczesniej o 12 godzinach w pracy bo od 9 do 17 pracuje gdzie indziej a po 17 ide na praktyki

  11. #86
    Molestantka klawiatury Avatar gattina
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 804

    Domyślnie Odp: Praktyki

    Wytyczne dostaje się w drugim semestrze od babeczki, która steruje praktykami. Dostaje się zagadnienia na praktyki, które powinny być przerobione, dwie umowy, po podpisaniu umów dostajesz dzienniczek. W Cosinusie jest to 20 dni po 8 godzin, czyli 160 godzin trzeba zrobić. Jak się umówisz i zaczniesz chodzić po 4 godziny dziennie to wtedy dłużej robisz, ale musisz wyrobić 160.
    'Czasami wkradam się jak złodziej w czyjeś życie.'

  12. #87
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Praktyki

    no to tak wlasnie robie sobie po 4 w soboty po 8 i do donkca sierpnia wyrobie, umowilam sie z babaeczka ze podpiszemy umowe jak juz dostane ja ze szkoly, nie ma pospiechu ale mam tam fajowo,naprawde

  13. #88
    Nałogowiec Avatar KarolciaK
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Łódź
    Postów
    391

    Domyślnie Odp: Praktyki

    Kochani poszukuję salonu kosmetycznego w Łodzi w którym mogłabym odbyć praktyki. Jakbyście coś wiedziały to proszę o info na prv.

  14. #89
    Kosmetyczka Avatar Nefra
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Lubelskie
    Postów
    154

    Domyślnie Odp: Praktyki

    Dziewczyny ,dzisiaj moja sorka powiedziała mi ,że praktyki mogę odbyć u osoby ktora ma papiery na szkolenia albo u kogoś kto ma przynajmniej 5 lat prowadzony salon. Spotkałyście się z czymś takim? Miałam iść do mojej siostry ciotecznej ale ona ma chyba krocej niż pięć lat swoj zakład...

  15. #90
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Praktyki

    nieprawda praktykr mozesz odbyc w kazdym salonie, a kosmetyczka nie musi miec nawet kursu pedagogicznego

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  16. #91
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Praktyki

    nefra, tak ja sie spotkalam, teoretycznie aga ma racje nie potrzebe sa papiery pedagogiczne, jaedak ja spotkalam sie z taka sytuacja ze niektory szkoły nie przyjmuja praktyk jesli osoba ktora sie pod nimi podpisala nie ma na to papierow...

  17. #92
    Kosmetyczka Avatar Nefra
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Lubelskie
    Postów
    154

    Domyślnie Odp: Praktyki

    Spotkałam się z siostrą na ....cmentarzu Mówiła ,że pierwszy raz słyszy o czymś takim.... i ze ogólnie nie bierze praktykantów no ale mnie weźmie... No i tak czy siak ma zakład ponad 5 lat.

  18. #93
    Kosmetyczka Avatar Danutka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Żagań
    Postów
    123

    Domyślnie Odp: Staż w innym miescie ???

    Moje praktyki to był totalny załam ,nawet nie chcę o tym pisać.Jakbym jeszcze raz miała je robić to tylko na takiej zasadzie,że płacę jak za kursy,mówię czego chcę się nauczyć i kosmetyczka mnie szkoli oraz daje zaświadczenie o odbyciu praktyk.Czytałam,że w Krakowie można się na takie zapisać.A moje miesięczne praktyki skończyły się tak,że wytrzymałam z trudem tydzień,dostałam szczęśliwie zaświadczenie i resztę czasu który miałam na to wygospodarowany przeznaczyłam na zrobienie kilku płatnych kursów.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •