Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki 51 do 59 z 59

Temat: 2012 koniec świata +18

  1. #51
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: 2012 koniec świata +18

    no w Chinach i jescze gdzieś tam to bunkry są teraz na topie ! że ludzie przestraszyli się na poważnie i kupują bunkry i zapas żywności.

    ________________________________________


  2. #52
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: 2012 koniec świata +18

    Cytat Napisał Nysza Zobacz post
    haah dobre apokalipsy nie będzie,( zmiany będą zachodzić na polu energetycznym ) - co najwyżej grozi Ci na drugi dzień potężny kac i ból głowy
    O masz ci babo placek! To mi Nyszko ładnie wywróżyłaś Od razu postawie pod łóżkiem kubeł wody i po powrocie pod jakąś glukozkę się podłącze

  3. #53
    Molestantka klawiatury Avatar asiekfr
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Made in Poland;) / teraz Paris
    Postów
    1 636

    Domyślnie Odp: 2012 koniec świata +18

    rudzia slyszalam o ty ..... nie kupowalam powiem tylko ,ze u nas piekne slonko i Eiffla dalej stoi ,bo jej czubek widze przez okno,wiec jest ok poki cohihihi

  4. #54
    Nałogowiec Avatar karchola
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    406

    Domyślnie Odp: 2012 koniec świata +18

    Ja też z uśmieszkiem do tych opowieści podchodzę, i w czoło się pukam jak myślę o kupowaniu schronu czy zapasów żywności ale nie ukrywam, że dziś gdzieś jednak ten niepokój jest i odetchnę z ulgą jak się dzień skończy.

  5. #55
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: 2012 koniec świata +18

    ja ostatnio widzialam ze jakis milioner wybudowal luskusowe bunkry i mozna sobie miejsce kupic za jedyne 25 tys euro od osoby...
    na nastepny koniec swiata chyba tez takie wybuduje i bede sprzedawac...szybciej sie domu dorobie hihi

  6. #56
    Nałogowiec Avatar joystynka
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Świebodzin,wcześniej Będzin
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: 2012 koniec świata +18

    tyle już było tych końców swiata ,ze nie da sie zliczyć. ja najbardziej zapamiętałam milenijny 2000r. była u nas w domu impreza sylwestrowa i oczywiescie w przerwach między szalonymi tancami nasi goscie dyskutowali na ten temat... mój mąż tylko się temu przysłuchiwał z uśmieszkiem i jeszcze podpuszczał towarzystwo ,że systemy nie sa w pełni gotowe na przejscie z daty 1999 na 2000 ,że elektrownie mają stanąc i tak dalej...
    kiedy dochodziła północ wszyscy już byli tak przestraszeni,że nie w głowie im były fajerwerki,tylko w napięciu stali i czekali odliczając. po 3....2....1... zgasło wszystko,światło ,muzyka i nastała taka cisza ,że az uszy bolały,a potem zaczęlismy naprawdę panikowac...
    po chwili jednak usłyszałam śmiech mojego mężusia tak głośny ,że strach, stał przy tablicy z korkami i zwijał się ze śmiechu,okazało się ,że dowcipniś wyłaczył korki.
    nie muszę mówic ,ze 20 osób chciało go zabić nie bardziej niż ja ale do dzis wszyscy tego sylwestra wspominają jako najlepszego w zeszłym wieku
    Pokonac siebie jest najtrudniej..

    www.joystynka-tipsy-stylizacja.bloog.pl

  7. #57
    Nałogowiec Avatar wercia
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Krakow
    Postów
    657

    Domyślnie Odp: 2012 koniec świata +18

    Ja tez bym sie zdenerwowala hehe ale pozniej jest co wspominac Jeszcze pewnie nie jeden koniec świata przezyjemy Damy rade, tylko jesli kiedykolwiek naprawde bedzie zagrozenie takiego typu to ludzie nie beda wiezyc i moze byc problem
    "Pozwól każdemu dniu stac się tym najpiękniejszym..."

  8. #58
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: 2012 koniec świata +18

    Jak będzie koniec świata to już nas to raczej nie będzie obchodzić więc, żyjmy jak żyjemy i nie przejmujmy się bzdurami









  9. #59
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: 2012 koniec świata +18

    jak bedzie koniec to koniec ... zadne bunkry nikomu nie pomoga a jesli pomoga to znaczy ze nie bedzie to koniec a swoja droga ja uwazam ze dla kazdego koncem swiata jest moment jego smierci ... chociaz z drugiej strony chyba wierze w reinkarnacje ... chyba BÓG nie byl taka świnia zeby to wszystko sie tak szybko konczylo

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •