Strona 24 z 32 PierwszyPierwszy ... 14202122232425262728 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 576 do 600 z 792

Temat: [Konkurs] Inny swiat czyli Japonia i Chiny

  1. #576

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Inny swiat czyli Japonia i Chiny

    Nooooo... Tylko z tą cierpliwością gorzej bo ja już nie mogę się doczekać wyników

  2. #577

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Inny swiat czyli Japonia i Chiny

    To nie jest fajne, że tak parę z was na mnie naskoczyło, bo przecież nie miałam nic złego na myśli, mówiąc, że większość prac nie zrobiła na mnie wrażenia, bo przecież mam do tego prawo. Nie skrytykowałam nikogo ani tym bardziej nie obraziłam swoją wypowiedzią, bo i dlaczego...wszystko jest przecież kwestią gustu. A już tym bardziej nie uważam, żeby moja wypowiedź była niesmaczna. Nie napisałam przecież, że prace są brzydkie czy coś w tym stylu, bo nie są, ale to też nie oznacza, że mnie zachwycają! Więc prosiłabym na przyszłość się zastanowić nad treścią czyjejś wypowiedzi, zamiast od razu na tego kogoś naskakiwać. Nie uważam też, bym była mistrzynią stylizacji paznokci, ale nigdy tak nie twierdziłam. W tym wypadku wasza opinia też jest kwestią gustu i nie mam do tego pretensji. Szanuję zdanie innych - o ile nie jest atakowaniem mnie i wyrażenie go wypływa z uczciwych pobudek, a nie z chęci "zrewanżowania się" za moją wypowiedź... Pozdrawiam i proszę na przyszłość nie dopowiadać sobie złych intencji moich wypowiedzi...

    ---------- Dodano o godzinie 14:00 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:23 ----------

    Cytat Napisał Zuzanna Rzeszewska Zobacz post
    Mnie oburzyła troszkę wypowiedź jarmarcianki, bo zajrzałam do jej galerii też, z tego co podejrzewam w konkursie udziału nie bierze, mimo tego wygłasza opinie, które bolą.
    Bo niektóre prace mają polot, fajne malowanki, a budowa kuleje niesamowicie, lub na odwrót, jednak szanuję dziewczyny, które je wykonały, bo wiem ile czasu, pracy i wysiłku zajmuje dojście do nawet takiego poziomu. A wygłaszanie takich komentarzy na forum gdzie wszyscy się wspierają i pomagają wskazywać i korygować błędy jest nie na miejscu. Szczególnie gdy nie ma się samemu czym chwalić ... Więc krytyka krytyką, a wygórowane wymagania względem innych z pominięciem siebie bardzo mnie dziwi.
    Chciałabym zacząć od tego, że mam prawo do własnej opinii i nie powinno to nikogo dziwić. Poza tym, nie sądzę, żeby moje upodobania mogły zaboleć kogoś na tym forum, ponieważ - proszę się wczytać w moją tak (nie wiedzieć, czemu) kontrowersyjną wypowiedź - nie ma tam krytyki! To fakt, być może mam wysokie wymagania, ale nie tylko wobec innych, a przede wszystkim wobec siebie i nie sądzę, żeby to było coś złego, wręcz przeciwnie. I może moje prace nie są perfekcyjne, ale do najgorszych też nie należą. A forum nie jest zakładane po to, by wszyscy się chwalili i klepali po ramieniu! Raczej po to, by wyrażać własne zdanie, zasięgać porad i opinii, chociaż, jak widzę, niektórzy wchodzą tu po to, by atakować innych. Ja też szanuję pracę innych i nigdy nie powiedziałam, że jest inaczej. To jest konkurs, więc każdy ma prawo wziąć w nim udział, ale nie każdy może go wygrać i wiele z tych osób, które biorą w nim udział, jak zauważyłam, ma świadomość, że ich prace nie są doskonałe, więc o co się tu wkurzać! Kobieto wyluzuj!
    A jeśli chodzi o mój udział w konkursie, to tym razem rzeczywiście nie brałam udziału, ale w wielu innych brałam i też byłam gotowa na rozmaite opinie - trzeba się z tym liczyć.

  3. #578
    hehehehe Avatar Agusia_pa2
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cieszyn/Helmstedt
    Postów
    1 421

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Inny swiat czyli Japonia i Chiny

    Nie wiem czemu tak dziewczyny zereagowaly ale ja uważam tak samo jak ty... i glosowalam na prace które są i z dobrą budową i fajnym zdobieniem...takie moim zdaniem prace zaslugują na glos a nie takie co tylko zdobienie jest ladne a budowa leży i na odwrót... więc 3 wybralam bez problemu


    PS. END OF TOPIC bo was zdelejtuje
    Nie patrz nigdy na twarz, czy piekna i mila. Patrz tylko na serce, bo w nim dobroć i sila



  4. #579
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Inny swiat czyli Japonia i Chiny

    A ja uważam, że te wszystkie komentarze na temat wypowiedz jarmarci były nie potrzebne. Nie możemy robić tu atmosfery takiej że ktoś kogoś będzie bal się skrytykować albo wyrazić własną opinię Za to cenie to forum
    Było minęło-nie maglujmy już tego

    Od teraz wypowiadamy się tylko na temat prac konkursowych

    PS. I tak was kocham



  5. #580
    No to..wpadłam Avatar xena607
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Toruń
    Postów
    148

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Inny swiat czyli Japonia i Chiny

    Prawdziwa dyplomatka z Ciebie Emilia Też tak myślę, nie ma co rozgrzebywać tego dalej, każdy ma prawo do swojego zdania. Mnie tam się większość prac podobała a do swojej to się chyba nie przyznam

  6. #581
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Inny swiat czyli Japonia i Chiny

    prace sa sliczne i musialam troche pomyslec zeby wybrac podobaly mi sie wiecej niz trzy prace,gratuluje i zazdroszcze zdolnosci
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  7. #582
    Szkoleniowiec Avatar soffii25
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 052

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Inny swiat czyli Japonia i Chiny

    ja też głosując brałam pod uwagę po pierwsze budowe, a dopiero potem zdobienie i nie miałam problemu z wyborem
    Szkolenia i Dystrybucja marki Astonishing Nails

  8. #583
    Nałogowiec Avatar Sildre
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Grudziądz
    Postów
    324

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Inny swiat czyli Japonia i Chiny

    Cytat Napisał xena607 Zobacz post
    Mnie się podobało zbyt dużo... ale znalazłam sposób na wybranie 3 najlepszych. Zamykałam zdjęcia, aż zostały 3 NAJŁADNIEJSZE i już wysłałam swój głos ;D
    Cytat Napisał Zuzanna Rzeszewska Zobacz post
    Toż się delektuję nie wszystkie to dzieła sztuki, ale w każdej jest coś pięknego
    Cytat Napisał Emilia B. Zobacz post
    A ja uważam, że te wszystkie komentarze na temat wypowiedz jarmarci były nie potrzebne. Nie możemy robić tu atmosfery takiej że ktoś kogoś będzie bal się skrytykować albo wyrazić własną opinię Za to cenie to forum
    Było minęło-nie maglujmy już tego

    Od teraz wypowiadamy się tylko na temat prac konkursowych

    PS. I tak was kocham
    Ja podobnie jak xena607 początkowo nie mogłam się zdecydować, bo jak wspomniała Zuzanna Rzeszewska każda ma coś pięknego w sobie. Jak pierwszy raz oglądałam każdą pracę mówiłam " kurde, ale ta super...o kurde i ta też... i ta... i ta...". Ale później zaczęłam oglądać pod każdym kątem i... wedle swojego gustu oraz mojej skali ocen Nie wiem jak reszta, ale wydaje mi się że każda z Nas choćby w minimalny sposób lubi bardziej ten czy inny kształt, ten czy inny kolor. I tu chcę tylko przyznać rację Emilii B. komentarze co do wypowiedzi jarmarci były zbędne. Choć w pierwszym porywie też mnie jakoś to lekko zburzyło, ale po chwili mówię... sama też niektóre prace skrytykowałam w myślach obserwując je dokładnie. A przecież nie jestem ekspertem i moje prace to totalny żłobek. Chodzi oczywiście o gust... bo np. mogę nie znosić żółtego i widząc żółte pazury krzyknąć ze zgrozy
    Myślę, że temat ten zaczął się jedynie przez zły wybór słowa... ot co

    A teraz czas na mój płacz...
    Nie mogłam głosować! buuuu, a miałam już wybrane
    To jest dopiero tragedia !

  9. #584

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Inny swiat czyli Japonia i Chiny

    No dziewczyny dziękuję, że się troszkę za mną wstawiłyście, bo ja naprawdę nie miałam nic złego na myśli.
    A tak poza tym, podoba mi się, jak potraficie się same ze swych prac troszkę śmiać i podchodzić do tego z humorem i dystansem..to słodkie jest...Pozdrawiam

  10. #585
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Inny swiat czyli Japonia i Chiny

    koniec tematu

    teraz czekamy na wyniki



  11. #586

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Inny swiat czyli Japonia i Chiny

    tylko kiedy te wyniki bedom

  12. #587
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Inny swiat czyli Japonia i Chiny

    Emilka jaka stanowcza się zrobiła
    A Ty się Kamis z nas nie naśmiewaj, bo i tak wiemy, że wyniki będą tak jak nam podawaliście

  13. #588

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Inny swiat czyli Japonia i Chiny

    hehe to dobrze że wiecie że będą ostatniego dnia o 23.59 przynajmniej sobie złudnych nadziei nie robicie na wcześniejsze rozstrzygnięcie

    jak ja to lubie

  14. #589
    Nałogowiec Avatar BasiaPazderska
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Myślenice/Sosnowiec
    Postów
    246

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Inny swiat czyli Japonia i Chiny

    Mój głosik poszedł...
    Tak jak Asia pisała,trzeba było zrobić ten mur chiński,a w końcu nie zrobiłam nic
    Miałam nadzieje,że jednak ktoś się skusi na ten pomysł,ale wiśnia zwyciężyła

  15. #590
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Inny swiat czyli Japonia i Chiny

    he he trzeba być stanowczym bo by się temat nie skończył a uważam ze nie warto nerwy szarpać
    Kamisku myślałeś że się nad nami poznęcasz,że będziemy błagać, na kolana padać, jękać i stękać a tu niestety uodparniamy się



  16. #591
    Nałogowiec Avatar Zuzanna Rzeszewska
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    568

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Inny swiat czyli Japonia i Chiny

    Tak tak, już spokojniej się czeka na wyniki bez histerii

  17. #592
    Totalna maniaczka Avatar klanat
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Belfast
    Postów
    955

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Inny swiat czyli Japonia i Chiny

    Ja chcialam tylko powiedziec ze jestem z was dumna bo mimo ze czasmi sie o coś sprzeczacie,to i tak w pieknym stylu bez obelg ,wulgaryzmow i z klasa dziewczyny.A to ze macie rozne zdania to piekne jest ,nie ma nudy a ja lubie to czytac .Moim zdaniem musza byc takie dziewczyny jak Jamarcianka bo inaczej byloby za słodko i za nudno Tak trzymać dziewczyny
    Wypysia

  18. #593
    Kosmetyczka Avatar natka_23
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    999

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Inny swiat czyli Japonia i Chiny

    a kiedy te wyniki ?
    Effect Centrum Stylizacji

    ul. Sobieskiego 9 (koło meteora i Turkey Kebab)
    Zielona Góra
    www.effect-stylizacja.pl

    Zapraszam

  19. #594
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Inny swiat czyli Japonia i Chiny

    no w końcu i ja oddałam swój głos
    Powodzenia dziewczyny

  20. #595
    No to..wpadłam Avatar justyna nail
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Jędrzejów
    Postów
    214

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Inny swiat czyli Japonia i Chiny

    kurczaki...a ja myslałam ze juz wyniki beda.

  21. #596
    Wzorki Club Avatar czarnulkaaa87
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Lille France,,, marzy mi się Gdańsk
    Postów
    664

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Inny swiat czyli Japonia i Chiny

    Mam pytanie, czy wyniki będą ogłoszone do 10 czy 11 mamy się spodziewać
    Ostatnio edytowane przez czarnulkaaa87 ; 08-05-2010 o 23:14

  22. #597
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Inny swiat czyli Japonia i Chiny

    Cytat Napisał justyna nail Zobacz post
    kurczaki...a ja myslałam ze juz wyniki beda.



    Cytat Napisał czarnulkaaa87 Zobacz post
    Mampytanie, czy wyniki będą ogłoszone do 10 czy 11 mamy się spodziewać
    ale wyników chyba dzisiaj nie będzie skoro głosowanie trwa do 8.05. do godziny 24.00

  23. #598
    Nałogowiec Avatar Zuzanna Rzeszewska
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    568

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Inny swiat czyli Japonia i Chiny

    Chyba jutro też nie bo niedziela, więc pewno w poniedziałek.

  24. #599
    Wzorki Club Avatar czarnulkaaa87
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Lille France,,, marzy mi się Gdańsk
    Postów
    664

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Inny swiat czyli Japonia i Chiny

    Cytat Napisał elaxx76 Zobacz post
    ale wyników chyba dzisiaj nie będzie skoro głosowanie trwa do 8.05. do godziny 24.00

    Tak, Ela dzisiaj nie,,, ja jadę we wtorek do Polski i przez dwa dni będę bez kontaktu ze światem i ciekawi mnie czy w poniedziałek już będą wyniki

  25. #600
    Totalna maniaczka Avatar Ewelina83
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: [Konkurs] Inny swiat czyli Japonia i Chiny

    Jak dwa dni robocze to dopiero we wtorek..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •