Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 101 do 125 z 149

Temat: FM Group ----> co myślicie??

  1. #101
    Nałogowiec Avatar Malyyyyna
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    335

    Domyślnie Odp: FM Group ----> co myślicie??

    ja w tym jestem jakos od roku, zeby zarobic trzeba z tym polatac troche, ja sie nie czułam dobrze jak chodziłam do kolezankach i je namawiałam na to i dostawałam kosza byłam na spotkaniu liderów bo dobrze mi szło i niezle gadane maja ale z czasem czlowiek z sił opada bo juz wszyscy o tym słyszeli, dystrybutorów jest jak w avonie i produkty ludzie uwazaja za niskiej jakosci;/ sa tez słabo rozreklamowane, a avon to juz wiadomo o co chodzi. Na własne potrzeby mam, moja grupa jest niewielka ale pomału sie rozrosnie
    "Pasja jest to coś, co się uprawia. Angażuje się w to całe serce, kocha się to i dopieszcza. Chce się w tym zatracić, temu poświęcić i w końcu podzielić z innymi''[/COLOR]

  2. #102
    Rozkręcanko Avatar charolina
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    70

    Domyślnie Odp: FM Group ----> co myślicie??

    ja jestem w fm i polecam ale tylko jako dystrybutor produkty mają świetne moim zdaniem no i idzie zarobić jak masz stałych klientów

  3. #103
    No to..wpadłam Avatar truskaweczka99
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    śląsk :)
    Postów
    149

    Domyślnie Odp: FM Group ----> co myślicie??

    no to jest fakt . a tak naprawde jesli porownywac Avon a Fm , moim zdaniem ( bo tez prawcowalam jako konsultantka Avon) to jakosciowo rzeczy lepsze ms FM ,ale jakby tylko to Dobrze rozreklamowac to ajjj bylaby zabawa w calej polsce na duza skale

  4. #104
    Rozkręcanko Avatar charolina
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    70

    Domyślnie Odp: FM Group ----> co myślicie??

    tak samo uważam, no i taniej jest

  5. #105
    Rozkręcanko Avatar goniaczekkk
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Dębica, woj.podkarpackie
    Postów
    94

    Domyślnie Odp: FM Group ----> co myślicie??

    Jesli chodzi o kosmetyki fm- dla mnie super , maskara czarna- nie widze lepszej, w chwili obecnej kupilam z manhatanu ale jednak nie tego szukalam, uwielbiam miniaturki 15ml bo sa trwale i naprwde ladnie pachna, np zapach podobny do Davidoffa mmmmmmm to jest to . Chemia tez ok procz plynow do plukania i prania, odswiezacze powietrza tez nie tanie ale pieknie pachna i naprawde dlugo!
    Lubie FM i polecam go innym osobom.
    "Chwila ktora trwa moze byc najlepsza z Twoich chwil..."

  6. #106
    Rozkręcanko Avatar kasiaandrzejczak87
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Warszawa, Saska Kępa
    Postów
    53

    Domyślnie Odp: FM Group ----> co myślicie??

    ja tez sprzedawalam perfumy fm , bardzo dobrze schodzily ale fakt trzeba sie nabiegac za zamowieniami. jesli ma sie czas na to mozna zarobic

  7. #107
    Nałogowiec Avatar Malyyyyna
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    335

    Domyślnie Odp: FM Group ----> co myślicie??

    pod wzgledem zarobków to mysle ze fm tez sie bardziej opłaca bo mamy dwa rodzaje dochodów na jednej butli perfum 16zl dla nas wiec to jest kosmos moim zdaniem z chemii sporo osób jest zadowolonych, o perfumach mówią ze sa nietrwałe i moge sie z tym troche zgodzic, mam jeżynki 88 i jak sie psikne to zaraz nic nie czuc:/
    "Pasja jest to coś, co się uprawia. Angażuje się w to całe serce, kocha się to i dopieszcza. Chce się w tym zatracić, temu poświęcić i w końcu podzielić z innymi''[/COLOR]

  8. #108
    No to..wpadłam Avatar Wena
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    266

    Domyślnie Odp: FM Group ----> co myślicie??

    Właśnie mam zamiar wejść do FM, długo się zastanawiałam, później nie chciałam, bo myślę kokosów nie zarobię, a starter kupić trzeba, później pomyślałam, że przecież na Allegro są ;p Tylko trzeba prosić o kod i szukać najlepiej kogoś, kto nie zastrzega sobie podpisania umowy po kupnie. Teraz można kupić startery tanie jak barszcz z 2010 roku, bo sa nowe na 2011, jest 150 próbek, bo zapachy które rzadko schodziły wycofali, ale są też nowe. Koleżanka ma mi załatwić za 70 zł.
    Perfumy od nich lubię, kupiłam chłopakowi, bardzo podobne do oryginału i trwałe, ja sama od dawna używam z serii owocowej wanilie, kupowałam na All i zebrało mi się kilka koleżanek, którym tez musiałam zamawiać, bo chodziły za mną, że cudne i jak pachną! Także, czasem jakis utarg będzie, do dwoch szkół chodzę, klientkom i rodzinie powciskam ;p Może coś z tego będzie.
    Koleżanka zamawia tez chemie i bardzo sobie chwali, nie wiem jak z kosmetykami, ale dobre sa tez perfumowane odświeżacze do auta

  9. #109
    No to..wpadłam Avatar truskaweczka99
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    śląsk :)
    Postów
    149

    Domyślnie Odp: FM Group ----> co myślicie??

    Cytat Napisał Malyyyyna Zobacz post
    pod wzgledem zarobków to mysle ze fm tez sie bardziej opłaca bo mamy dwa rodzaje dochodów na jednej butli perfum 16zl dla nas wiec to jest kosmos moim zdaniem z chemii sporo osób jest zadowolonych, o perfumach mówią ze sa nietrwałe i moge sie z tym troche zgodzic, mam jeżynki 88 i jak sie psikne to zaraz nic nie czuc:/
    to chyba jakieś dziwne masz te perfumy , bo ja sie psikne ,a moja teściowa mówi,że po zapachu poznaje gdzie byłam ,a tez mam 88 , jeżynki i wanilie
    z chemi lubie odświeżacze powietrza i do czyszczenia piekarnikow paste
    a z kosmetyków kocham podkłady , fotograf się mnie kiedyś zapytał na weselu jakie mam kosmetyki ,bo jest w szoku,ze tak szalałam a makijaż mam nie ruszony
    no i kocham grafitowa kredke do oczu i korektory , jak dla mnie sa naprawde dobre
    no nie wiem jak na was ale na mnie się dobrze ' noszą '

  10. #110
    No to..wpadłam Avatar Wena
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    266

    Domyślnie Odp: FM Group ----> co myślicie??

    Trza będzie spróbować make-upu A wanilie uwielbiam! Też mnie ponoć czuć Każdy do mnie "ale się wypsikałaś" a ja kilka pisków. Jak jeździłam do szkoły do Wrocławia to zanim wyszlam z domu, dojechałam do Wrocka i docelowo przez centrum do szkoły, to z 3 godziny na pewno mijały, stawałam obok koleżanek a one: ale pachniesz!

  11. #111
    No to..wpadłam Avatar truskaweczka99
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    śląsk :)
    Postów
    149

    Domyślnie Odp: FM Group ----> co myślicie??

    jeśli ktoś lubi perfumki takie słodkie to polecam 283 ( odpowiedni paris hilton can can ) i 313 (PacoRabanne-Lade Million) moja kolekcja z fm znacznie się powiększyła mam również 307 ,231,233,236,240 nie wiem czego odpowiedniki bo juz wycofuja 323 Masaki Matsushima- Masaki Masaki bardzo lekkie perfumy , 202 jagodę , 281Escada- Moon Sparkle. 17 -Paris Hilton-Paris Hilton i 88 - odpowiednik chupa-chups'a
    zawsze sie tak wypsikam ,ze sama pozniej od siebie nie czuje ,bo sie przyzwyczajam do zapachu ,ale wszyscy mówią ,że pachnę świetnie
    a moja teściowa poprosiła żeby jej pozamawiać takie perfumki jak moje bo jak jestem u nich to śmieja się ze mnie ,że "poznaj stachu po zapachu gdzie była Sandra "
    mój chłopak też ma już niezłą kolekcje bo tak mu się dobrze noszą wiem ,ze napewno ma 199 -paco rabane 1milion , 301 -disel, 220 ,205 -to co CK i napewno 160 lacoste essential

  12. #112

    Domyślnie Odp: FM Group ----> co myślicie??

    jak któraś by chciała wstąpić to zapraszam na pw
    właśnie wróciłam ze spotkania FM-u prowadził je koles który wstapił 7 miesięcy temu na dzień dzisiejszy zorganizowała taką strukturę że dostał od firmy nowiutkiego mercedesa :O szok :O ja mam dopiero 3 osoby pod sobą ale powolutku się rozkręcam w sumie sama wstąpiłam miesiąc temu

  13. #113
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    ŚLĄSK
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: FM Group ----> co myślicie??

    też jestem w fm
    Ja zamawiam właściwie tylko dla siebie i najbliższych, zarobkowo nigdy się tym nie zajmowałam. super oprócz perfum są szmatki te w rolce wielokrotnego uzytku ( ścieram nimi kurze nie wiedzieć czemu na czarnych dekoderach itp nie osadza sie potem kurz tak szybko) zapachy do szafy super pachną, zapach w szafie długo sie utrzymuje i ubrania nim nie przesiakają! Zapach do auta 52, bo inne sa jakos mniej trwałe. Z kosmetyków koleżanka miala cień podwójny i mówi że super. Wiem że kosmetyki fm sa w jakims programie typu "metamorfozy" na polsat cafe albo tvn style.

    ---------- Dodano o godzinie 23:01 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:32 ----------

    bym zapomniała..
    co do trwałosci perfum to są takie którymi jak sie psikne rano to ciuchy jak do prania wkładam (nawet 2 dni po psiknieciu) dalej pachną. i są takie które sie bardzo szybko ulatniają.

    a co do jeżyny też mam i taki urok w lato owocowych zapachów że się szybko ulatniają;p ale i tak jest super

  14. #114

    Domyślnie Odp: FM Group ----> co myślicie??

    aha zapomniałam dopisać Mały starter za pół ceny czyli 15zł a ten większy za 100zł czyli 30zł taniej i jakiś prezent dokładam gdyby ktoś się zdecydował
    a Wy dziewczyny co już jesteście budujcie sobie struktury bo naprawdę warto Wystarczy się wdrapać na najnizszą orchidee i można z pracy rezygnować

    co do kosmetyków to kocham ten nowy tusz i korektor rozswietlający teraz zamówiłam mazak do ust i brwi

  15. #115
    No to..wpadłam Avatar carmenita
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    207

    Domyślnie Odp: FM Group ----> co myślicie??

    Od wielu osób słyszałam, że perfumy są naprawdę super. Sama kiedys zamowilam flaonik z amor amor i musze stwierdzić, że tak dobrej podróbki to nigdy nie miałam. Długo się utrzymuje zapach i jest dość intensywny.

  16. #116
    No to..wpadłam Avatar Ladli
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Ostrów Wielkopolski
    Postów
    241

    Domyślnie Odp: FM Group ----> co myślicie??

    Jestem w FM dystrybutorem jakieś dwa miesiące, perfumy mnie zachwyciły, wcześniej używałam z avonu i według mnie z avonu są o wiele gorsze i droższe. Co do zarobków to wszystko zależy od tego czy się podpisze z kimś jeszcze umowę. Ja mam 2 osoby pod sobą, co jeszcze właściwie nic nie daje ale nie robię tego dla kasy, zawsze przy zamówieniu zamiast pieniędzy wybieram jakiś produkt. Co będzie później z grupą czas pokaże - nie nakręcam się i uff na szczęście nikt mnie nie pogania, nie odbieram żadnych dziwnych telefonów i nikt nie nęka mnie w domu

  17. #117
    No to..wpadłam Avatar carmenita
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    207

    Domyślnie Odp: FM Group ----> co myślicie??

    Cytat Napisał Ladli Zobacz post
    Jestem w FM dystrybutorem jakieś dwa miesiące, perfumy mnie zachwyciły, wcześniej używałam z avonu i według mnie z avonu są o wiele gorsze i droższe. Co do zarobków to wszystko zależy od tego czy się podpisze z kimś jeszcze umowę. Ja mam 2 osoby pod sobą, co jeszcze właściwie nic nie daje ale nie robię tego dla kasy, zawsze przy zamówieniu zamiast pieniędzy wybieram jakiś produkt. Co będzie później z grupą czas pokaże - nie nakręcam się i uff na szczęście nikt mnie nie pogania, nie odbieram żadnych dziwnych telefonów i nikt nie nęka mnie w domu

    Nie wiedziałam na jakiej zasadzie polega dystrybucja w tej firmie, ale właśnie domyślam się,że inaczej niż np. w avonie, bo tam czasem właśnie presja składania zamówień jest średnia i mało wygodna.

  18. #118
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: FM Group ----> co myślicie??

    carmenitko wszedzie jest tak samo ... zalezy pod kim jestes itp ... ja mialam taka babke z fm nad soba ze dzwonila do mnie i marudzila o zamowieniach ... ale tyle tego juz jest ze nie ma szans .... fakt faktem fm dobra firma bo lubie ale skoro ze znanego avonu ciezko jest uzbierac to z mniej znanego fm jest jeszcze ciezej ... i to nie jest tylko moje zdanie .

  19. #119
    No to..wpadłam Avatar carmenita
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    207

    Domyślnie Odp: FM Group ----> co myślicie??

    Acha no okey, nie wiedziałam o konkretach pisałam to co mi się wydaje. A z tą popularnością firmy też jest różnie jeżeli chodzi o zamówienia. Na dwoje babka wróżyła.

  20. #120

    Domyślnie Odp: FM Group ----> co myślicie??

    kochane fm polega na marketingu wielopoziomowym , avon nie tutaj zarabiasz budowaniem swojej grupy gdzie każdy zamawia chociaż dla siebie . za tydzien będę na kursie liderskim to wam dokładniej napiszę

  21. #121
    Wizażystka Avatar Lady26
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    47

    Domyślnie Odp: FM Group ----> co myślicie??

    czekamy w takim razie na informacje

  22. #122
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: FM Group ----> co myślicie??

    Cytat Napisał katarynka89 Zobacz post
    kochane fm polega na marketingu wielopoziomowym , avon nie tutaj zarabiasz budowaniem swojej grupy gdzie każdy zamawia chociaż dla siebie . za tydzien będę na kursie liderskim to wam dokładniej napiszę
    w avonie tak samo masz mozliwosc budowania swojej grupy kochana

  23. #123

    Domyślnie Odp: FM Group ----> co myślicie??

    barbara ale na innych zasadach . avon nie polega na MLM masz swoich kolsultantów i tyle a tutaj jak twój dystrybutor wprowadzi 3 nowe osoby a te osoby kolejne to Ty masz to liczone jak byś sama wszystkich wpisała . a co najlepsze biorąc się za robote możesz szybko przegonić osobę która Ciebie wprowadziła. Mam książki o tym jak to działa i sama byłam zaskoczona że Fm i avon działają na zupełnie innych zasadach. avon to sprzedaż bezpośrednia a Fm zalicza się do MLM czyli marketing wielopoziomowy. a i jeszcze istotny szczegół żeby w avonie zostać sponsorem powinno się założyć działalność gospodarczą :/ ( bynajmniej kiedyś tak było)

  24. #124
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: FM Group ----> co myślicie??

    kochana i z tego co sie orientuje bo tez w fm bylam to aby byc na ktoryms tam poziomie ( juz dokladnie nie pamietam jak to bylo wiec nie dam sie zabic ) tez trzeba firme zalozyc ... jesli chyba przekraczasz jakis tam obrot jako tak ... i avon to tez katarynko mlm ... wiadomo inaczej sie te stopnie nazywaja i pewnie zasady tez inne bo wiadomo inna firma ... ale jakby sie zglebic to jest to jedno i to samo ... w avonie tez najpierw konsultantka , potem lider , potem cos tam i dalej cos tam ... czyli podobnie jak fm. tez z kazdym wyzszym poziomem wskakujesz na inny procent i tez aby miec kase z osob pod soba musisz miec iles tam ( w kazdej firmie inaczej ) aktywnych konsultantek wszystkie oriflame , avony , fm itp sa zaliczane pod mlm... jedynie chyba betterware ma calkiem inne zasady ... bo zawsze ma sie ten sam procent itp ....

    ---------- Dodano o godzinie 22:23 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:15 ----------

    zreszta .. zwal jak zwal ... mlm czy tez nie ... trzeba miec bajer i duzo potencjalnych klientow ... i nie jest tak ze wskoczysz wyzej i juz nie musisz pracowac ... niestety nic za darmo ... trzeba naprawde ciezko pracowac zeby cos z tego miec ... wszystko ladnie pieknie na poczatku wyglada a jak czlowiek dluzej jest i bardziej sie wglebi to nie jest juz tak pieknie :/ niestety .... no ale moze ja po prostu sie do czegos takiego nie nadaje ... Wam zycze powodzenia i abyscie zbily wielka kase na tym calym mlm ....

  25. #125

    Domyślnie Odp: FM Group ----> co myślicie??

    Cytat Napisał barbara_kawka Zobacz post
    kochana i z tego co sie orientuje bo tez w fm bylam to aby byc na ktoryms tam poziomie ( juz dokladnie nie pamietam jak to bylo wiec nie dam sie zabic ) tez trzeba firme zalozyc ... jesli chyba przekraczasz jakis tam obrot jako tak ... i avon to tez katarynko mlm ... wiadomo inaczej sie te stopnie nazywaja i pewnie zasady tez inne bo wiadomo inna firma ... ale jakby sie zglebic to jest to jedno i to samo ... w avonie tez najpierw konsultantka , potem lider , potem cos tam i dalej cos tam ... czyli podobnie jak fm. tez z kazdym wyzszym poziomem wskakujesz na inny procent i tez aby miec kase z osob pod soba musisz miec iles tam ( w kazdej firmie inaczej ) aktywnych konsultantek wszystkie oriflame , avony , fm itp sa zaliczane pod mlm... jedynie chyba betterware ma calkiem inne zasady ... bo zawsze ma sie ten sam procent itp ....
    wiesz co obecnie jestem podczas czytania książki "podsawy marketingu siecowego"Don Failla. i już w pirwszy rozdziale jest
    "Istnieją tylko trzy podstawowe metody dystrybucji towarów.(...)
    1) . SPRZEDAŻ DETALICZNA (...)
    2) SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA
    - będzie zazwyczaj, ale nie zawsze, obejmowała sprzedaż ubezpieczeń, naczyń kuchennych, encyklopedii itd.Fuller Brusch, Avon, Tupperware itd.
    3) MARKETING WIELOPOZIOMOWY
    - to ten o którym będziemy mówić w tej książce. Nie powinien być on mylony z dwoma poprzednimi typami sprzedaży, zwłaszcza z metodą sprzedaży bezpośredniej z którą MLM zwykle jest utożsamiany. "

    Więc nie wiem jak jest w końcu z tym Avonem :/


    Barbara właśnie w MLM jest tak że jak Ty wprowadzisz np. 4 osoby to zamawiasz tylko dla siebie i rodziny a te 4 osoby wprowadzają tez po 4 czyt. 4x4 masz dodatkowo 16. wiadomo jak jedna z tych czterech nawala i nić nie robi to możesz ogarnąć sobie jeszcze jedną i podpiąć pod nią. JEsli nie masz wprowadzonych trzech osób to nie dostaniesz nic oprócz zniżki na produkty... a potem struktura Ci się sama rozwija , o ile przeszkolisz odpowiednio osoby które wprowadzasz, bo jesli zapiszesz i nie wytłumaczysz na czym to polega to taka osoba po dwóch miesiącach odejdzie z firmy nie widząc żadnych zysków :/
    No i nie spodziewajmy się że w ciągu 2 może 3 miesięcy zbijesz fortune :/ niestety na zarobienie kasy potrzeba czasu ale jest to bardzo realne a im dłużej jesteś tym mniej robisz i więcej zarabiasz
    Ostatnio edytowane przez katarynka89 ; 08-09-2011 o 22:39

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?
    By mariolak83 in forum Sprzęt do przedłużania paznokci
    Odpowiedzi: 148
    Ostatni post / autor: 26-02-2017, 12:34
  2. Video Instrukcje - Żel
    By Kamis in forum Metoda żelowa
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 11-07-2013, 11:52
  3. Video Instrukcje - Paznokcie akrylowe
    By Kamis in forum Metoda akrylowa
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 17-03-2012, 11:05

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •