Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 149

Temat: FM Group ----> co myślicie??

  1. #26
    Nałogowiec Avatar aneczka19895
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    koniec świata... ;)
    Postów
    640

    Domyślnie Odp: FM Group ----> co myślicie??

    tak tak o to pytałam i dziękuję za odpowiedź

  2. #27
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    41

    Domyślnie Odp: FM Group ----> co myślicie??

    wlasnie kwestia gustu .... ja mialam i mi niebardzo pasowalo ale moje znajome maja produkty tej firmy i im odpowiada . To jak w kazdej firmie .... ktos bedzie chwalil ktos narzekał. Pazurkomania jest zadowolona i jej klientki tez wiec skoro ma popyt na te produkty to musza im odpowiadac.

  3. #28
    Szkoleniowiec Avatar PAZURKOMANIA
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    MYSŁOWICE
    Postów
    804

    Domyślnie Odp: FM Group ----> co myślicie??

    Cytat Napisał aneczka19895 Zobacz post
    Pazurku dziękuję Ci bardzo za to co napisałaś kurcze nie wiem czy się w to pakować... z jednej strony kusi ale nie wiem no... pomyślę nad tym (choć nie wiem jak mi to zejdzie bo myślenie to u mnie rzadki stan umysłu )
    Cytat Napisał Ladyss Zobacz post
    Pazurku kochana ja nie pisałam tego o Tobie mało jest osób szczerych w tym "fachu". Ja jeśli coś kupuje z katalogów to tylko u znajomych o których wiem że mi szajsu nie wcisną. A już tyle razy byłam wręcz atakowana super hiper ofertami od osób które nawet kosmetyku nie wypróbowały że już się nie dam nabrać.
    Aneczko...jedyne pieniazki ktore musisz zainwestowac to w starter z próbkami ...pózniej wystarczy złozyc zamowienia gdyby cos ci nie szło raz w roku...aby nie rozwiazali z toba umowy..ale sadze ze nie powinnas miec problemu z tymi produktami...wazne bys sama je przetestowała...przynajmniej bedziesz miala swiadomosc jak ktory produkt opisac klientowi pod wzgledem wad i zalet...bo kitu ze cos jest świetne nie warto wciskac...poniewaz klient ktory raz sie zrazi nie wróci..
    Jeżeli chodzi o zapachy..jak wszedzie sa nuty bardziej lub mniej intensywne... Znam zapach douglasa czy sephory ktore mimo wysokiej ceny wcale nie utrzymuja sie długo...wiec tutaj kwestia podróbek nie ma nic do rzeczy..tj. raczej kwestia intensywnosci nut zapachowych oraz rodzaju zapachu...

    Ladys..bron boze nie mam tu nic do ciebie..tylko, napisałam jak ja sprzedaja produkty klientom...zwykła szczerościa..

    Elax...jezeli chodzi o odplamiacz..szczerze mowiac trudno mi stwierdzic jego działanie..posiadam go,ale nie miałam okazji testowac go na jakies intensywne plamy..bo puki co nie zdazyły sie one moim maluchom...ale ogolnie klientki kupuja go i bardzo chwala...
    Jak dla mnie produktem chemicznym nr.1 jest płyn na silne zabrudzenia...jest niezastapiony we wszystkim...

  4. #29
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: FM Group ----> co myślicie??

    Pazurku a wyobraź sobie że moja sąsiadka też handluje FM. Starsza babka, już na emeryturze, kosmetyków w ogóle nie używa ale lata po sąsiadach z całym koszem i próbuje wepchnąć... zazwyczaj przeterminowane kosmetyki ze zdartą datą ważności których po prostu nie zdążyła sprzedać na czas.

  5. #30
    Nałogowiec Avatar aneczka19895
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    koniec świata... ;)
    Postów
    640

    Domyślnie Odp: FM Group ----> co myślicie??

    Pazurku dzięki za informacje U mnie to jest tak, że pani u której odrabiam praktyki miała ten cały starter w próbkami i ostatnio mi go dała bo powiedziała, że ona i tak nic nie zamawia a może mi uda się znaleźć jakieś chętne osoby to sobie dorobię i powiedziała, że w katalogu mogę nawet wpisać swoje imię i nazwisko... ale jak to możliwe skoro ja się tam nie zapisałam (jeszcze) a nawet gdyby to chyba bym i tak musiała ten starter kupić... No i ja ciemna masa związkowa nic nie rozumiem... Dzisiaj jadę na praktyki to zapytam jej o to tak dokładniej


    Ladyss gdybyś widziała moje gałki po przeczytaniu tego co napisałaś.... Jajka strusia normalnie sąsiadkę masz przeagentkę trzeba przyznać

  6. #31
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: FM Group ----> co myślicie??

    Hihi szkoda że już te kosmetyki wyrzuciłam, zrobiłabym Wam zdjęcia chamsko zdrapanej daty ważności

  7. #32
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: FM Group ----> co myślicie??

    Moja przyjaciółka to rozprowadza i ma rewelacyjny puderek brązujący i perfumy długo trzymają tylko tyle wiem
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  8. #33
    buzi :* Avatar DymciA
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Postów
    921

    Domyślnie Odp: FM Group ----> co myślicie??

    ja zakupilam ostatnio ten luksusowy plyn do plukania i plyn do czyszczenia dywanow.. jakos extra tego dywany nie wyczyscilo:/ ale zapachy maja fajne

  9. #34
    Nałogowiec Avatar aneczka19895
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    koniec świata... ;)
    Postów
    640

    Domyślnie Odp: FM Group ----> co myślicie??

    zapachy też mi sie podobają

  10. #35
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: FM Group ----> co myślicie??

    mnie to nie przekonuje...Jak pracowałam w scc to kilka razy dziennie ktoś podchodził i pytał czy nie chcę więcej zarabiać, rozkręcić własny biznes etc. a chodziło o fm...No i ten starter ciut drogi jest.
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  11. #36
    Szkoleniowiec Avatar PAZURKOMANIA
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    MYSŁOWICE
    Postów
    804

    Domyślnie Odp: FM Group ----> co myślicie??

    na temat plynu do dywanow sie nie wypowiem bo nie mam w domciu dywanów... a jezeli chodzi o płyny do plukania,to jak pisałam wczesniej na poczatku jak wprowadzili chemie..plyny do pł. byly rewelacyjne,i super geste,na tyle geste ze było trzeba je przed wlaniem do zbiornika rozrobic..bo inaczej ich nie zbierało a teraz jest w nich chyba wiekszosc wody niz płynu... to samo z plynem do okien..totalna katastrofa...zamiast pieknie błyszczec,sa same mazy masakra... reszta ok. no i osobiscie nie testowałam plynu do czyszczenia szyb kominkowych,ale z relacji klientek słyszałam ze zajeb...y

  12. #37
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: FM Group ----> co myślicie??

    No to ja też się wypowiem...
    Mialam styczność z FM, Oriflame i Avon.

    Powiem szczerze, tak jak wcześniej mówiłyscie, że kazdy kto coś sprzedaje, będzie to zachwalał.

    Osobiście mam błyszyk z FM i jakieś cienie, które dostałam od koleżanki. Dla mnie kompletnie sie nie nadają... (wiadomo, kazdego sprawa)
    Chemia gospodarcza .. nie wiem, nie testowałam,
    ale prefumy...
    smierdzą alkoholem, tak jak któraś wcześniej pisała...
    No każdy ma swoje upodobania...

    Wiem, ze z FM nikt by mi nic nie kupowałam, z Ori tez nie bylo klientów a na Avon mam mnóstwo klientek.. także zależy kto co woli

    Ja mialam zaczac wspolprace z FM, ale nie zaczełam, bo zorientowalam sie ze nikt by mi tego nie kupował..
    No cóż, takie moje zdanie...
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  13. #38
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: FM Group ----> co myślicie??

    Ja zamówiłam kremik do rąk i paznokci raz posmarowałam koleżanki kremem jest świetny na suche skóreczki i stwierdziłam że nie będę załować tych 15 zł chyba
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  14. #39
    Nałogowiec Avatar aneczka19895
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    koniec świata... ;)
    Postów
    640

    Domyślnie Odp: FM Group ----> co myślicie??

    Oooo widzisz to trza będzie tez spróbować

  15. #40
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: FM Group ----> co myślicie??

    jak już będę miała to wkleję fotkę i podam super efekty
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  16. #41
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: FM Group ----> co myślicie??

    ja myślę,że taka współpraca raczej mały sens ma no chyba, że ktoś ma nadprzyrodzone zdolności wciskania ludziom kitu

  17. #42
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: FM Group ----> co myślicie??

    Dla mnie FM to nic nadzwyczajnego mam pare perfum ale albo na takie trafiłam albo rzeczywiście takie są , że szybko wietrzeją.. No cóż ile ludzi tyle gustów i upodobań

  18. #43
    Nałogowiec Avatar Sildre
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Grudziądz
    Postów
    324

    Domyślnie Odp: FM Group ----> co myślicie??

    Ja jestem w FMie, ale szczerze mówiąc mam mieszane uczucia. Myślę jednak, że jest to bardziej spowodowane tym do jakiej grupy dystrybutorów trafiłam :/ Bo tak jak PAZURKOMANIA w amway'u, tak i ja przez CAŁY pierwszy miesiąc dostawałam setki telefonów, maili i nawet... kilka dni po przeprowadzce zapukał do mnie Nadsponsor, żeby zapytać jak sobie radzę! Przeżyłam szok jak go zobaczyłam, ja tu na kartonach jeszcze, najbliżsi znajomi nie wiedzieli jak trafić, a ten po kolei pukał od drzwi do drzwi szukając mnie :szok: Poza tym w moim mieście są cotygodniowe "treningi", które mi po kilku wizytach przypominały raczej spotkania sekty. Fajny pomysł, ale słuchanie wszystkiego po tysiąc razy słowo w słowo raczej nie przypominało mi nauki, lecz pranie mózgu. Takie było moje odczucie co do grupy.

    Co do samej firmy, jestem w niej nadal, uważam że ma dobre produkty. Podobnie jak PAZURKOMANIA nie lubię wciskać kitu i najpierw sprawdzam sama lub w rodzinie. Ale z jednym jestem zaskoczona... płyn do szyb to u mnie rewelacja i idzie w takim nakładzie, że aż trudno uwierzyć. Tak samo płyn do paneli laminowanych. Zaś perfumy... dla mnie pachną rewelacyjnie i są długotrwałe. Ale to już chyba raczej zależy od rodzaju skóry, bo na mojej mamie na przykład wszystko ładnie pachnie ale... krótko :/
    Przystępując do FM "poleciałam" raczej na tanie perfumy niż na te tysięczne zarobki, bo od razu uznałam to za bujdę. Do dziś nie wiem co o tym myśleć, bo moje zarobki są raczej marne... jednak moje grono znajomych jest ograniczone, a jeśli już to większość już dawno się zapisała to tu to tam do innych grup FM. Myślę, że może i jest z tego jakaś kasa, ale pod warunkiem że mamy mnóstwo obrotnych znajomych z innymi obrotnymi znajomymi, którzy mają innych obrotnych znajomych i tamci też... i tak aż będziesz multimilionerem MLM Ja niestety odpadam :>

  19. #44
    No to..wpadłam Avatar karolaj.
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Góra
    Postów
    148

    Domyślnie Odp: FM Group ----> co myślicie??

    z fm używam perfum i jak dla mnie są ok, ja jestem zadowolona... długo się utrzymują

  20. #45
    Nałogowiec Avatar Sildre
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Grudziądz
    Postów
    324

    Domyślnie Odp: FM Group ----> co myślicie??

    Identycznie twierdzi moja mama i ciotka, widać zależy od zapachu/skóry/innych
    Szczerze mówiąc ostatnio dostałam oryginalny zapaszek Lacoste i... przeżyłam rozczarowanie. Szybko się ulatnia, utrzymuje ledwie kilka godzin, gdzie Christina Aguilera z FM trzyma mi spokojnie cały dzień i mało tego funduje rozkoszny zapaszek ubrań jeszcze na drugi dzień.
    " Podjęcie próby to pół sukcesu, a bycie dobrej myśli to 3/4 sukcesu..."





  21. #46
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    lubelskie
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: FM Group ----> co myślicie??

    moi znajomi sie lubują w ich perfumach ja jeszcze nie probowalam, ale sylyszalam o nich zarowno dobre opinie jak i trochę gorszych

  22. #47
    Nałogowiec Avatar Sildre
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Grudziądz
    Postów
    324

    Domyślnie Odp: FM Group ----> co myślicie??

    Ja mialam okazje porównać ostatnio zapachy oryginalne z tymi z "mojego" FM'u i... no, cóż cena robi swoje. Choć FM utrzymuje dobry poziom to jednak da się w nich wyczuć zbyt dużo alkoholu, szokujące cenowo orginal marki są przepełnione zapachami i praktycznie nie czuję w nich alkoholu... i choć płaczę nad moim ulubionym zapachem Christiny Aguilery z powodu ceny, to jednak zadowala mnie odpowiednik FM, bo po ulotnieniu się alkoholu czuję podobną woń jak ta która uwalnia się od razu z oryginalnego flakonu. Nie żałuję, bo przynajmniej stać mnie by pachnieć bardzo podobnie

    Natomiast muszę zachwalić chemię, ja oraz wielu moim klientów przetestowaliśmy tak niezawodne produkty jak cudowny odtłuszczacz, płyn do podłóg, płyny do płukania, pasta do czyszczenia metalu, płyn do szyb, płyny uniwersalny i do powierzchni silnie zabrudzonych, , płyn do dywanów, odwapniacz, żel do wc... to z czystym sumieniem mogę polecić. Choć zawiodłam się np. na plaku do kokpitu auta :/

    Dziwnie tak pisać o czymś w czym się "siedzi", ale jak wspomniała Pazurkomania liczy się szczerość i fakty

    Ogólnie perfumy fm to tania alternatywa względem oryginalnych marek, zaś chemia gospodarcza choć droga jest warta swej ceny ze względu na jakość oraz zużycie produktu.
    " Podjęcie próby to pół sukcesu, a bycie dobrej myśli to 3/4 sukcesu..."





  23. #48
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: FM Group ----> co myślicie??

    Ja korzystam osobiście z tych kosmetyków i szczerze mówiąc bardzo, ale to bardzo mi odpowiadają. Znalazłam perfumy które pachną tak samo jak orginalne i trzymają się tak samo długo, ale są dużo dużo tańsze. Tak samo maskary czy eyelinery są bardzo dobre

  24. #49
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    94

    Domyślnie Odp: FM Group ----> co myślicie??

    ja powiem ,że zwykły interes jak każdy i największą kase robią Ci na górze piramidy, jesli chodzi o produkty to miałam wode perfumowana czy co to tam jest ( nikt mi nie wmówi ,że sa trwałe jak oryginalne perfumy) i krem , nie sa to produkty wysokiej jakości ,po prostu chodzi o sprzedaz a nie o jakość, za jakośc trzeba zapłacić

  25. #50
    Wzorki Club Avatar czarnulkaaa87
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Lille France,,, marzy mi się Gdańsk
    Postów
    664

    Domyślnie Odp: FM Group ----> co myślicie??

    Nie używałam chemii od nich, ale z zapachów jestem bardzo zadowolona. I Ci którzy je zamawiali z reszta tez. Lusia nie wiem ile zapachów miałaś od FM, ale nie zgodzę się z Toba bo mam orginal i zwykły flakonik odpowiednika z FM i muszę powiedzieć ze jeden zapach a nawet dwa pachną tak trwale jak orginaly.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?
    By mariolak83 in forum Sprzęt do przedłużania paznokci
    Odpowiedzi: 148
    Ostatni post / autor: 26-02-2017, 12:34
  2. Video Instrukcje - Żel
    By Kamis in forum Metoda żelowa
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 11-07-2013, 11:52
  3. Video Instrukcje - Paznokcie akrylowe
    By Kamis in forum Metoda akrylowa
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 17-03-2012, 11:05

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •