Strona 1 z 6 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 136

Temat: Podstawowe pojęcia przy przedłuzaniu paznokci-zdjęcia, opis

  1. #1

    Domyślnie Linia włosa

    Bardzo ważne jest też ostateczne nadawanie kształtu. Wiąże się to z linią włosa...

    Czyli grubością wolnego brzegu paznokci.
    Linia włosa nie może być zbyt gruba, bo nie dość ze brzydko wygląda (nienaturalnie), to dodatkowo, obciąża paznokieć i może to powodować różne niemiłe niespodziewajki

  2. #2

    Nai Linia stresu

    Jest to najbardziej narażone miejsce na pęknięcia i złamania. Znajduje się mniej więcej na wysokości 1/3 pazurka, patrząc od wolnego brzegu. Linię stresu wzmacniamy tworząc łagodne uwypuklenie, zabezpieczy paznokcie przed urazami. Przy krórkich paznokciach nie musi być wielki brzuch, a nawet nie powinien

    Przy długich pazurkach należy popracować nad porządnym wzmocnieniem, ale też bez nadmiernej przesady
    Ostatnio edytowane przez seqoya ; 05-04-2009 o 12:53

  3. #3
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    3

    Domyślnie

    ja mam zawsze maly problemik z idealnym "c" ale praca czyni mistrza

  4. #4
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie

    Po tej lini widać , która stylistka jest naprawdę rewelacyjna
    Pozdrawiam Was

  5. #5
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    bardzo pomocne przy tworzeniu krzywej C jest odwrocenie pazurkow po nalozeniu zelu a przed wlozeniem do lampy... dobry zel ladnie splywa sie w TO miejsce

  6. #6
    Rozkręcanko Avatar magoo
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    32

    Domyślnie

    Cytat Napisał barbara_jakubik Zobacz post
    bardzo pomocne przy tworzeniu krzywej C jest odwrocenie pazurkow po nalozeniu zelu a przed wlozeniem do lampy... dobry zel ladnie splywa sie w TO miejsce

    To prawda, świetny sposób, jednocześnie zapobiega rozlaniu żelu na skórki . Zdobiąc pazurki warto też na ten fragment paznokcia wkomponować jakiś większy ozdobny element, samoczynnie żel skupia się w tym fragmencie tworząc nasze upragnione C
    życie to jeden wielki plac zabaw, aby się w nim odnaleźć pielęgnuj wieczne dziecko w sobie

  7. #7
    Rozkręcanko Avatar magoo
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    32

    Domyślnie

    Dobra rada , komuś, kto pierwszy raz ma zrobione paznokcie nie zostawiam lini włosa zanim się nie nauczy obchodzić z paznokciami w ten sposób zdobionymi. Polecam odsunąć skórki i delikatnie je potraktować frezarką. Po nałożeniu żelu skórki nasuną się na jego koniec i przykryją żel.
    życie to jeden wielki plac zabaw, aby się w nim odnaleźć pielęgnuj wieczne dziecko w sobie

  8. #8
    VIP Avatar Artlia
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Świdnica
    Postów
    336

    Domyślnie

    Cytat Napisał magoo Zobacz post
    To prawda, świetny sposób, jednocześnie zapobiega rozlaniu żelu na skórki . Zdobiąc pazurki warto też na ten fragment paznokcia wkomponować jakiś większy ozdobny element, samoczynnie żel skupia się w tym fragmencie tworząc nasze upragnione C
    tak właśnie robię

  9. #9
    No to..wpadłam Avatar Anna Otkińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Mrągowo
    Postów
    244

    Domyślnie

    Cytat Napisał seqoya Zobacz post
    Jest to najbardziej narażone miejsce na pęknięcia i złamania. Znajduje się mniej więcej na wysokości 2/3 pazurka, patrząc od wolnego brzegu. Linię stresu wzmacniamy tworząc łagodne uwypuklenie, zabezpieczy paznokcie przed urazami. Przy krórkich paznokciach nie musi być wielki brzuch, a nawet nie powinien

    Przy długich pazurkach należy popracować nad porządnym wzmocnieniem, ale też bez nadmiernej przesady
    nie na wysokości 2/3 tylko 1/3 od wolnego brzegu
    chyba że na wyskości 2/3 ale wtedy od wału a nie od wolnego brzegu
    jesli przycisniemy palec opuszkiem do blatu stołu wtedy na pazurku pojawi się linia stresu (taki biały łuk zarysuje sie pod paznokiciem)
    Zapraszam na mojego bloga

  10. #10
    No to..wpadłam Avatar Anna Otkińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Mrągowo
    Postów
    244

    Domyślnie Podstawowe pojęcia przy przedłuzaniu paznokci-zdjęcia, opis

    Przedstawione zdjęcia są mojego autorstwa zabraniam kopiowania i ich rozpowszechniania bez mojej zgody

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Ostatnio edytowane przez Anna Otkińska ; 02-04-2009 o 11:57
    Zapraszam na mojego bloga

  11. #11
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anna Otkińska Zobacz post
    Przedstawione zdjęcia są mojego autorstwa zabraniam kopiowania i ich rozpowszechniania bez mojej zgody
    Aniu cos chyba sie stalo .. bo nie ma zadnego zalacznika

  12. #12
    No to..wpadłam Avatar Anna Otkińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Mrągowo
    Postów
    244

    Domyślnie

    juz jest musiałam edytowac bo jak wrzuciłam przez forum zdjecie było nieczytelne
    Zapraszam na mojego bloga

  13. #13
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie

    Aniu jesteś wzorem do naśladowania
    PODZIWIAM Twoja pracę
    SZCZĘŚLIWA

  14. #14
    No to..wpadłam Avatar Anna Otkińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Mrągowo
    Postów
    244

    Domyślnie

    heheh dzieki akurat ten pazur z tych fotek wyżej był robiony 100 lat temu więc tez nie jest idealny ale tu chodziło o wyjasnienie pojęc co gdzie...
    Zapraszam na mojego bloga

  15. #15

  16. #16
    Debiutantka Avatar Jess
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    5

    Domyślnie

    bardzo przydatne,dziekuje znalazl by sie ktos kto by mi pomogl przy krzywej c,juz probowalam obracac do gory nogami,ale ogolnie czesto wychodza mi plaskacze

  17. #17
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Nie wiem na jakich żelach pracujesz. Do tworzenia krzywej "c" najlepsze są żele gęste. Wówczas nie spływają, tylko ładnie się utrzymują tam gdzie trzeba.

  18. #18
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    68

    Domyślnie

    Aniu! Mucha nie siada! Królujesz na naszym forum

  19. #19
    Debiutantka Avatar Jess
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    5

    Domyślnie

    niby mam gesty modelujacy od Activ ale nie powiezialabym ze jest gesty

  20. #20
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    sprobuj troszeczke obnizyc jego temperature a bedzie gesciejszy .. pracujesz na tym w zlotej kuli ?

  21. #21
    Debiutantka Avatar Jess
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał barbara_jakubik Zobacz post
    sprobuj troszeczke obnizyc jego temperature a bedzie gesciejszy .. pracujesz na tym w zlotej kuli ?


    nie ten dopiero zamowilam,w domu mam gold ze zlota zakretka,moze faktycznie sprobuje wsadzic go do lodowki na chwile przed,dzieki bardzo

  22. #22
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    w lato z tego co slyszalam zawsze lepiej jest posiadac jakis zelik gesciejszy bo on i tak bedzie sie pod wplywem temperatury troszke rozrzedzal .

    ps. ja uzywam tego w zlotej kuli ... fajny jest ... tylko to opakowanie malo praktyczne ... strasznie sie zel boczkami wylewa i opakowanie oblesnie sie brudzi ...

  23. #23
    Debiutantka Avatar Jess
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    5

    Domyślnie

    wczoraj mialam w lodowce no i bylo jakby lepiej,mam jeszcze jeden problem,denerwuje mnie strasznie jak wychodza mi lopaty.tzn,jak nakladam tips,wypiluje to wyglada ok,super ksztalt zadnych lopat ale potem jak przyjdzie na to french i zel to na koncu wydaje mi sie jakby sie troche rozszerzaly,nie wszystkie ale ogolnie ja to widze,poradzcie mam ten tips jeszcze weszczy robic czy jak,bo juz nie mam pomyslowacha jak w zle miejsce wklejam pytanie to napiszcie,nie umiem sie tu polapac jeszcze,zeby odszukac odpowiedzi potem szukam pol godz.
    Cytat Napisał barbara_jakubik Zobacz post
    w lato z tego co slyszalam zawsze lepiej jest posiadac jakis zelik gesciejszy bo on i tak bedzie sie pod wplywem temperatury troszke rozrzedzal .

    ps. ja uzywam tego w zlotej kuli ... fajny jest ... tylko to opakowanie malo praktyczne ... strasznie sie zel boczkami wylewa i opakowanie oblesnie sie brudzi ...
    Ostatnio edytowane przez Jess ; 05-04-2009 o 11:43

  24. #24
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    ciesze sie ze pomoglam .. a co do lopat... spojz wyzej jak ania otkinska wytlumaczyla te wszystkie linie ... aha i po nalozeniu zelu odwracaj na chwilke przed wlozeneim do lampy do gory nogami ...powinno chociaz troszke pomoc

  25. #25

    Domyślnie

    nawet nie zauważyłam pomyłki , ale tam już poprawione

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •