Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 45

Temat: Problemy z komputerem

  1. #1
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Angry Problemy z komputerem

    Pisze, bo może ktoś z Was miał podobny problem albo wie jak mi pomóc...
    Otóż jak wchodzę n strony z "większymi wymaganiami" ( filmy online, stronki z rożnymi prezentacjami itp) to po 2, 3minutach komputer mi sie wiesza...resetuje wchodzę znowu i to samo forum akurat mi sie nie wiesza, nie ma różnicy czy używam mozilli czy IE w obu przeglądarkach sie wiesza... najgorsze jest to, że zależy mi żeby pobyć na tej stronce więcej niż 3 minuty a nie wiem jak temu zaradzić

  2. #2
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Problemy z komputerem

    nie wiem czy chodzi ci agus konkternie o mnie ale mnie sie dzuiało tak, że wystarczyło że miałam otwarte 2 karty- 1szą z forum drugą z you tubem i po 3 sekundach sie sam wyłączał. ponadto grzał sie jak jasna cholera... wystarczyło że posiedze pól godziny i był tak gorący że jaja mozna było sadzić poczym wyłączał sie i musiałam go studzić przenosząc go na zimne kafelki.... stał na nich godzine-ostygł i powtem znów tylko na poł godziny mogłam wejść bo znów sie wyłączał i znów tzreba było go studzić

    robiło sie tak ponad pól roku po czym spieprXXXył sie doszczetnie i co sie okzało zepsuła sie płyta główna

    nie wiem jak ci pomóc bo sie na tym nie znam, ale póki masz czas i całkiem ci nie panie to lepiej gdzies go zanis

  3. #3
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: Problemy z komputerem

    to mnie pocieszyłaś... na "zwykłych" stronach jest ok bez względu na ilosc otwartych zakładek ale np jak chce obejrzec film na onecie to albo sie sam wyłącza albo zawiesza i tak przy 40 minutowym filmie muszę komp resetować przynajmniej 4 razy

  4. #4
    Molestantka klawiatury Avatar gattina
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 804

    Domyślnie Odp: Problemy z komputerem

    Może spróbuj otwierać tylko np. filmik, który chcesz obejrzeć nic więcej i nic nie rób. Może wystarczy aż filmik się załaduje cały i wtedy problem zniknie? A jeśli nie to jakaś grubsza sprawa.
    'Czasami wkradam się jak złodziej w czyjeś życie.'

  5. #5
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Problemy z komputerem

    wiatraczek odkurz

    Mi się tak robiło jak mowisz.. a czasem sie sam wyłączał...

    i moj brat rozkręcił komputer, odkurzylismy wszystko w środku, z kurzu wytarlismy i śmigał jak nowy..

    Moze masz to samo?

    ________________________________________


  6. #6
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Problemy z komputerem

    Cytat Napisał natalia268 Zobacz post
    wiatraczek odkurz ?
    he he natalia... też chciałam iś cpo najmniejszej linii oporu i najmniejeszych kosztach... niestety zwykły odkurzacz nie wystarczy

    mojego odkurzałam co tydzien i nic nie dało

  7. #7
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Problemy z komputerem

    aaa no to ja miałam szczescie

    ________________________________________


  8. #8
    Totalna maniaczka Avatar _kasiunia_4
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Wołów/Wrocław
    Postów
    867

    Domyślnie Odp: Problemy z komputerem

    aga jak masz mało miejsca na dysku też tak może się dziać

  9. #9
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Problemy z komputerem

    To ja się podłacze do tego tematu z moim problemem-mianowicie DRUKARKA.
    Mam HP i ostatnio kupiłam czarny tusz, wszystko ok - drukowało. Aż tu nagle pięknego dnia przestało "widzieć" czarny tuż i wychodziła tylko czysta kartka. Na kolorowo drukowało. Tusz się nie skończył, więc nie to jest przyczyną . Wyjmowałam, wsadzałam, kombinowałam z tym cardrigem (czy jak to się pisze)...a teraz piszę pracę dyplomową i potrzebuje tej drukarki a t d**a A nie uśmiecha mi się znowu kupować nowy tusz....
    Ma ktoś jakąś radę



  10. #10
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: Problemy z komputerem

    co do kompa, przerabialam podobny problem Aga>Jaki masz komputer?
    moze byc problem z pamiecia RAM - wystarczy dolozyc wiecej , albo wentylator przestal dzialac, zabrudzil sie i przez to przegrzewa sie plyta glowna.

    jezeli chodzi o drukarke - Przy atramentowce moze byc problem z zabrudzonym kardridzem i dlatego nie "pluje" czarnym tuszem, oryginalny tusz mialas czy nie? podrobki czasem zapychaja kardridze

    Tyle na razie moich przemyslen, jak malz wroci podpytam go o wiecej mozliwosci

  11. #11

    Domyślnie

    W atramentówkach jest tak że jak się jakiś czas nie używa to może głowica zaschnąć, można spróbować jakoś odetkać "czyszczenie głowic" ewentualnie są też sposoby z wsadzaniem do gorącej wody czubka głowicy ale to jest ryzyk fizyk uda się albo nie,

    najpewniej będzie kupić nowy tusz, w hp są głowice wbudowane w tuszu więc na szczęście nie musisz kupować nowej drukarki tylko nowy tusz

    aga jak nie pomagało czyszczenie wiatraczków itp to zajrzyj do obudowy przy procesorze są takie "kondensatory"
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    jeżeli któryś z nich jest wypukły (podobnie jak na zdjęciu) to prawdopodobnie czeka cię wydatek ..
    Ostatnio edytowane przez asia ; 08-04-2010 o 13:18 Powód: 2 posty tego samego użytkownika pod soba

  12. #12
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: Problemy z komputerem

    ostatnio robiłam laptopa koledze (format) ale musiałam robić to na balkonie, a zima wtedy była, bo się cały czas wyłączał. Na drugi dzień tetryk dmuchnął po wiatraczkach kompresorem i jak ręką odjął.

    Co do drukarki HP to też taką posiadam od 5-6 lat, tyle ze ja mam kombajn. Leżała 3 lata w szafie bo używałam tylko skanera czsami (tusze drogie), a używałam canon pixma (tusze po 10zł) i mi sie dysze zapchały, nie idzie wyczyścić. Odpaliłam HP wsadziłam tusz świeżo nabity i kolor bez zarzutu, a czarny działał 3 dni i przestał i muszę kupić nowy. Chyba ten czarny tusz do nabijania mam do d... W HP o tyle dobrze ze głowica jest przy tuszu, do canona nowa głowica kosztuje koło 200-300zł, a ja za drukarkę dałam 50zl... na allegro zamienniki do hp o większej pojemności nie są aż takie drogie.

  13. #13
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Problemy z komputerem

    Ja też mam drukarkę HP i drukuję od wielkiego dzwonu, więc tusze się podsuszały,
    na spodek wylewam deczko wody i kładę tusze, żeby "odmiękły" dysze, jak puściły nieco tuszu, to wycieram chusteczką i drukują jak świeże


  14. #14
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Problemy z komputerem

    Dziękuje no też mam kombajn i kupiłam nieorginalny tusz...pewnie dlatego...zaschnąć by nie zdążył bo cały czas korzystam z drukarki. Ale zagnam dziś męża i niech zrobi wszystko co napisaliście byleby mi działała



  15. #15
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Problemy z komputerem

    Cytat Napisał Emilia B. Zobacz post
    Aż tu nagle pięknego dnia przestało "widzieć" czarny tuż i wychodziła tylko czysta kartka. Na kolorowo drukowało. Tusz się nie skończył, więc nie to jest przyczyną .
    mnie tez sie tak czasem dzieje czasem z kolorem czasem z czarnym, powiedziałam to gościowi w VOBISie i powiedział że to zalezy od tuszu wiadomo, w HP niegdy sie to nie zdarzy, w innym może ale ... ja teraz kupuje zamiennikii i kolor i czarny tylko w VOBISIe bo i z neta i od znajomego i od tego gościa z VOBISU dowiedziałam seie że tylko Vobis ma tusze-zamienniki z licencją HP

    jak tylko zaczełam u jich kupowac problem znikł... kolor kupuje zawsze nowy zamiennik, ale czarny to kupuję nowy zminennik, potem 2 razy dopełniam z butli strzykawką i znów nowy zamieniik--> potem 2 moje tankowania i tak w kółko. jak dopełniałam po raz 3ci to drukował z "przerwami" tak że przez środek linijki tekstu szła biała linia

    ---------- Dodano o godzinie 15:43 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:41 ----------

    zapomnbiała

    też mam HP kombajna

  16. #16
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Problemy z komputerem

    Cytat Napisał woszczur Zobacz post
    mnie tez sie tak czasem dzieje czasem z kolorem czasem z czarnym...

    ... kolor kupuje zawsze nowy zamiennik, ale czarny to kupuję nowy zminennik,
    woszczurku ty coś chlipnełaś to wina klawiatury czy może jakiś %



  17. #17
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Problemy z komputerem

    o jesooo , fakrycznie.. pprostu za szybko chyba chciałam powiedzieć.. ale bo już starzeje...

  18. #18
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Problemy z komputerem

    he he też tak czasami mam, że szybciej myślę niż robię



  19. #19
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Problemy z komputerem

    Cytat Napisał aga Zobacz post
    Pisze, bo może ktoś z Was miał podobny problem albo wie jak mi pomóc...
    Agus moj informatyk powiedzial tak

    1. jaki masz procesor ?
    2. ile masz RAM ?
    3. jaki system ?
    4. jaki IE ?
    5. kiedy usuwalasz pliki z folderu Temporary Internet Files ?

    potem mozemy dyskutowac

  20. #20
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: Problemy z komputerem

    Rudzia nie potrafie odpowiedzieć Ci na te pytania poczekam moj informatyk moze wpadnie w weekend i dziękuje wszystkim za rady

  21. #21

    Domyślnie Odp: Problemy z komputerem

    aga zobacz te kondensatory co pisałem potem możemy dyskutować

  22. #22
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Problemy z komputerem

    Agus wchodzisz na Moj Komp i prawym myszy wciskasz na wlasciwosci i tam Ci sie pojawi okno nowe z tymi danymi
    wszystko jest ladnie opisane

    dla przykladu podam moj

    1. Intel Pentuim 4, 1,8 Ghz
    2. 512 MB RAM
    3. Microsoft XP Home Edition, 2002

    4. zeby sprawdzic IE to musisz otworzyc przegladarke, kliknac na pasu na "?" i na informacje i tam Ci sie pojawi jaka masz wersje
    jak mam IE 8

    5. Microsoft Internet Explorer (IE)

    1. Otwórz przeglądarkę Internet Explorer i kliknij menu ,,Narzędzia".
    2. Kliknij polecenie ,,Opcje internetowe".
    3. W razie potrzeby kliknij zakładkę ,,Ogólne".
    4. W sekcji ,,Tymczasowe pliki internetowe" kliknij przycisk ,,Usuń pliki cookie".
    5. W oknie monitu ,,Czy usunąć wszystkie pliki cookie z folderu Temporary Internet Files?" kliknij przycisk ,,OK".
    6. Kliknij przycisk ,,OK", aby zamknąć okno.

    Mozilla Firefox

    1. Otwórz przeglądarkę Firefox i kliknij menu ,,Narzędzia".
    2. Kliknij polecenie ,,Opcje".
    3. Kliknij ikonę ,,Prywatność" po lewej stronie.
    4. Zaznacz pozycję ,,Pliki Cookie" i kliknij przycisk ,,Wyświetl pliki cookie".
    5. Zaznacz na liście pozycję google.pl i kliknij przycisk ,,usuń plik cookie".
    6. Kliknij przycisk ,,OK", aby zamknąć okno.


    ciasteczka radze usuwac co jakis czas

  23. #23
    Nałogowiec Avatar BasiaPazderska
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Myślenice/Sosnowiec
    Postów
    246

    Domyślnie Odp: Problemy z komputerem

    Co do drukarki,można kupić specjalny płyn do czyszczenia głowić,jeśli się nie mylę kosztuje około 6zł.
    Stosowałam go gdy zasechł mi tusz.
    Też mam kombajn hp.

    Co do Kompa,to też mi się strasznie grzał i wyłączał.Brat się w końcu wnerwił(mój komp rozdziela neta) i go przedmuchał ustami i chodzi jak nowy
    Pomijając fakt,że brachol wyglądał na twarzy ja górnik po zmianie

    W Niedziele troszkę się załamałam jak się okazało,że utyrtała mi się wtyczka od ładowarki i nie dość,że komp nie chadza to jeszcze widmo zakupu zasilacza za 50zł.
    Na szczęście mam wspaniałych mężczyzn i po kombinacjach naprawili.

  24. #24
    No to..wpadłam Avatar nadya188
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kamienna góra
    Postów
    220

    Domyślnie Odp: Problemy z komputerem

    hej
    Mogę tutaj? Bo ja mam problemmmmm
    Otóż kiedy chce pogadać na skype i trwa rozmowa ok 50 sekund to resetuje mi się połączenie z internetem. W tym laptopie mam podłączonego pentagrama czyli pudełeczko z antenką pod usb. Wtedy mam lepsze łącze bo bez pentagramu to mi komp neta nie chwyta z routera. Tak samo mam ze stacjonarnym kompem ale tam już pentaramu nie mam. Na laptopie męża normalnie wszystko chodzi tak samo jak na stacjonarnym kompie moich teściów na parterze naszego domu. Router mam w tym samym pokoju gdzie siedzę z laptopem. Co może mi resetować połączenie z netem? pomocy

  25. #25
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Problemy z komputerem

    Zazwyczaj jest tak, ze net bezprzewodowy wylacza sie sam, ot tak sobie i moze to byc powod czegos na lini operatora...
    moze byc ulamek sekundy lub kilka minut
    moze Ci sie nawet wylaczyc gdy czytasz jakas strone w necie i nie musisz jej odswiezac wtedy nawet nie zauwazasz bo jestes zajeta...przewaznie wychodzi to w czasie gdy wlasnie gadasz przez skype ( nawet ten ulamek sek bez neta wystarczy, zeby sie polaczenie zakonczylo )
    ja tez tak mam przy bezprzewodowce i gdyby nie skype to bym nie wiedziala, ze mi net ucieka...
    ale kazdy ma inny komp i inne sieci wiec powodow moze byc kilka...
    jesli zdarza Ci sie to coraz czesciej to mysle, zebys musiala sie udac do operatora Twojego neta albo samemu zrestartowac ustawienia routera i ustawic na nowo

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Wrastające paznokcie
    By Marzena in forum Pedicure
    Odpowiedzi: 108
    Ostatni post / autor: 22-12-2021, 02:10
  2. Odpowiedzi: 1526
    Ostatni post / autor: 07-10-2016, 00:52
  3. Problemy z logowaniem
    By Kamis in forum UWAGI o Forum
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 16-09-2010, 10:50
  4. Przekwitanie czy problemy ze zdrowiem?
    By ivonna70 in forum Zdrowie
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 07-10-2009, 23:56

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •