Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 678910
Pokaż wyniki 226 do 236 z 236

Temat: katastrofa samolotu prezydenta

  1. #226
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: katastrofa samolotu prezydenta

    też wcześniej pisałam to samo co Kura że media oczerniały i wyśmiewały na każdym kroku nie tylko Prezydenta ale i reszte posłów i innych osób...
    wolność słowa wolnością tylko że czasem ci w TV nie wiedzą jaki mają wpływ na ludzi...
    A wiersz piękny i bardzo prawdziwy aż się popłakałam....

    Powiem wam jeszcze coś... Jak przywieźli trumne z Kaczorowskim też płakałam.... biedny człowiek walczył o Polskę przeżył ten cały katyć gdzie umierał z głodu wszy go zjadały dostał wyrok śmierci... ale przeżył walczył pod Monte Cassino przeszedł tak wiele żeby jednak w tym Katyniu po latach zginąć...
    Jak to ktoś mądrze powiedział Katyń się dopełnił....


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  2. #227
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    219

    Domyślnie Odp: katastrofa samolotu prezydenta

    W tym wierszu jest cała prawda zawarta....Napisze to co czuje a czuje sie zrobiona w konia ....Uwierzyłam w to co czytałam i ogladałam w tv to własnie informacje tam zamieszczone pozwoliły mi na ocene prezydenta i jego żony...wyśmiewali wszyscy ,,,ja nie byłam inna...Jest mi wstyd teraz zobaczyłam prawde jakim był człowiekiem mezem sasiadem...Żałuje ,ze nie obudziłam sie wczesniej kiedy jeszcze żyli i nie doceniłam ich jako ludzi...Zrobiłam to teraz niestety...... juz za póżno

  3. #228
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: katastrofa samolotu prezydenta

    prawda jest taka, ze gdyby nie ta katastrofa to do dnia dzisiejszego bysmy wysmiewali Kaczynskiego ( media ) i mozecie pisac co chcecie ale nikt mi nie wmow, ze byloby inaczej...

    do dnia dzisiejszego nie glosowalam w sprawie wyborow bo to co sie dzieje w Polsce to walka o wladze niestety

  4. #229
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    208

    Domyślnie Odp: katastrofa samolotu prezydenta

    Uważam, że niestety jesteśmy pod wpływem mediów, które nie przekazują nam obiektywnej informacji. Mnie trochę dziwi teraz to że była żałoba i już po żałobie - chodzi mi o te protesty z wawelem. Jak dla mnie niech pochowają ich gdzie chcą, po co następne szarpanie nerwów (szczególnie rodzinie zmarłych)

  5. #230
    No to..wpadłam Avatar maboul
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    241

    Domyślnie Odp: katastrofa samolotu prezydenta

    ten wiersz jest piękny ..
    zapraszam na mój blog http://maboul.pinger.pl/

  6. #231
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: katastrofa samolotu prezydenta

    ja tak czuję...
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

  7. #232

    Domyślnie Odp: katastrofa samolotu prezydenta

    Dziewczyny widziałyście nowe fakty w sprawie domniemanego zamachu na samolot? zobaczcie ten filmik i poczytajcie sobie.
    Katastrofa w Smoleńsku. Internet pełen teorii spiskowych (wideo) - 15 kwietnia 2010
    aha i pamietacie ta dziewczyne co przepowiedziala zalobe narodowa w kwietniu? pisala tez ze w przeciagu 2 tyg umrze muzyk z polskimi korzeniami i faktycznie nie zyje zmarl 14.04.2010 Peter Steele. mozna wikipedii o nim poczytac.
    Ostatnio edytowane przez Belunia ; 16-04-2010 o 15:45

  8. #233
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: katastrofa samolotu prezydenta

    Cytat Napisał Belunia Zobacz post
    zmarl 14.04.2010 Peter Steele
    O rany, to był bardzo fajny gościu, słuchałam kiedyś namiętnie Type O Negative...


  9. #234
    No to..wpadłam Avatar maboul
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    241

    Domyślnie Odp: katastrofa samolotu prezydenta

    Ostatnio edytowane przez maboul ; 19-04-2010 o 01:42
    zapraszam na mój blog http://maboul.pinger.pl/

  10. #235
    Szkoleniowiec Avatar KaMiLaC.
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Pajęczno/Częstochowa
    Postów
    1 576

    Domyślnie Odp: katastrofa samolotu prezydenta

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    ooo rany! Dudejla przepiękne! az skopiuje moj syn urodzil sie 18 kwietnia..w dzien pogrzebu Prezydenckeij pary...jak dorosnie to mu wytlumacze jak wazny byl to dzien dla kraju i dla Naszej rodziny....

    od 15 kwietnia nie bylam w temacie, bo szpital i poród itd. ale dzis chcialam wrocic na chwile bo przerazilo mnie to:
    Szczątki ofiar nadal leżą w błocie! - Media - WP.PL

    rece i szczena opada dalej nie skomentuje tylko łze uronie ...
    Ostatnio edytowane przez plushak ; 06-05-2010 o 18:16

  11. #236
    Nałogowiec Avatar Czarnulka1523
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Tczew/Gdańsk
    Postów
    300

    Domyślnie Odp: katastrofa samolotu prezydenta

    szczerze mówiąc nie róbmy teraz z pary prezydetnckiej niewidomo jakich świętych patrzmy na to co zrobili albo tego co nei zrobili a nie że teraz niewidomo kim oni byli i wogole... prawda jest taka ze szkoda robi sie smutno bo jednak człowiek zgina i to w taki sposob...

    pamiętajmy że w ten dzień cała załaga zgniela wszyscy pasażerowie a nie tylko para prezydecka....

    ja niestety tak sie stalo ze mialam ślub w dzien jak samolot sie rozbil ale coż niestety takie życie....

    jak czytam te wszystkie artykulu slucham radia tv to stwierdzam ze nigdy sie my normalni ludzie nie dowiemy co naprawde sie stalo ze oni zgineli jaka byla przyczyna.
    tyle mam do powiedzenia
    nie udzielam sie co do polityki bo nie nawidze polityki wiec koncze swoja wypowiedź.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •