Strona 5 z 10 PierwszyPierwszy 123456789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 101 do 125 z 236

Temat: katastrofa samolotu prezydenta

  1. #101
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: katastrofa samolotu prezydenta. Nikt nie przeżył

    Cytat Napisał Nnisiaa Zobacz post
    Ivona ja wiem o tym doskonale bo i tak wydaja nasza kase i tak....ale byc moze wiekszosc by zyla.....teraz juz i tak to nie ma znaczenia.....

    Kamila ta lista jest przerazajaco dluga zbyt dluga

    w necie mozna zlozyc kondolencje w ksiedze ale....aby to uczynic trzeba wyslac smsa ...koszt jedynie 30,50 /
    Właśnie na onecie piszą, że to naciągacze z tą księgą. Nie dajcie się naciągnąć na te 30zł, bo to pic na wodę.

  2. #102
    Totalna maniaczka Avatar Nnisiaa
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    1 339

    Domyślnie Odp: katastrofa samolotu prezydenta. Nikt nie przeżył

    Ela ale w zadnym innym panstwie tak nie ma...takie prawo maja ze zakazuje ono leciec waznym osoba w Panstwie jednym samolotem.....nawet jeden z politykow wypowiadal sie ze powinni leciec 4 samolotami....wiec to nie nasz wymysl.....i nie musisz sie az tak napinac...:/bo to tez nie ma sensu....

  3. #103
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: katastrofa samolotu prezydenta. Nikt nie przeżył

    dajcie spokoj 30 zl zeby par3e slow napisac
    na kazdej tragedi zarobia

  4. #104
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: katastrofa samolotu prezydenta. Nikt nie przeżył

    ja oglądałam TV od 14, przylot samolotu, uroczystości na lotnisku, przejazd samochodu z trumną do Pałacu Prezydenckiego, wiadomości na 1, tvn24, 2......jestem porażona, smutna...straszna tragedia wczesniej nie wierzyłam w to co widzę ale widok trumny nie pozostawia złudzen...
    żal mi tych ubogich w rozum ludzi co próbują zarobić na tragedii, za esemesy po 30 zł czy za znicze po 17 zł.....skandal

  5. #105
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: katastrofa samolotu prezydenta. Nikt nie przeżył

    Ja może jestem i młoda, ale wiem że śp. Kaczyński nie zrobił wiele jako prezydent...
    Nie do końca jest mo go żal jako prezydenta... Ale jako CZŁOWIEKA,bardzo.. To wielka tragedia... Tylu ludzi zgineło...

    Sama nie wiem co myśleć o tym, czyja wina itp..
    Czas pokaże, a jak na razie, widocznie tak miało być... [*]
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  6. #106
    No to..wpadłam Avatar nadya188
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kamienna góra
    Postów
    220

    Domyślnie Odp: katastrofa samolotu prezydenta. Nikt nie przeżył

    Nie rozumiem Twojego wpisu(do osoby która ma ładne kwiatki róże w profilu).....Nie chodzi że pojedynczo ale mniejszymi grupami np A czy pieniądze są czy nie ma....nigdy nie było, nigdy nie ma, i nigdy nie będzie. Ale ludzie stawiają domki, ładują kasę w firmy i inne badziewia. Premier mówi że nie ma pieniędzy a potem pokazują w tv jak siama uroczysty obiad z kimś tam a stół obładowany bardziej niż u mnie na wigilii....Szwagier mówi że kasy nie ma ale kurtkę za 2 tys. kupił......
    Ten kto naj bardziej narzeka jak mu źle i że kasy nie ma to jemu właśnie się powodzi całkiem nieźle Paradoks? A jednak....uwielbiamy paradoksy:

  7. #107
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: katastrofa samolotu prezydenta. Nikt nie przeżył

    prosze się trzymać tematu

  8. #108
    Totalna maniaczka Avatar dudejla
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    1 030

    Domyślnie Odp: katastrofa samolotu prezydenta. Nikt nie przeżył

    A mnie się wydaję, że takie dyskusje są w tym momencie nie na miejscu. Zginęła prawie setka ludzi, w tym momencie nie polityków a LUDZI, po tej setce zostało drugie tyle rodzin pogrążonych w bólu i rozpaczy . . .

    Tak, lubimy paradoksy, bo gdyby rząd kupił nowy samolot, albo gdyby politycy polecieli tymi czterema samolotami to by dopiero była afera w społeczeństwie i mediach, że to nasze pieniądze a oni się rozbijają 4 samolotami i że za przeproszeniem w d**ach im się poprzewracało.

    To jest tylko moje zdanie, popieram wróćmy do tematu


  9. #109
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: katastrofa samolotu prezydenta. Nikt nie przeżył

    owszem, mnie los politykow również nie ruszył, ruszył mnie los ludzi, zwłaszcza rodzin, bo tamci już nie żyją i nie wiedzą co się dzieję (no chyba ze ktoś wierzy w okultyzm) ale pomyślcie ile ludzi zginęlo w innych katastrofach, czasami jeszcze więcej i co? I jakiegoś poruszenia nie bylo. Żałoba 3 dni i nara. Teraz awantura na kazdym programie, każej stronie internetowej, bo zginął prezydent, który nie zna slów hymnu polskiego... Przed tragedią dla większości (nie mówię o wszystkich) był najgorszym prezydentem, dzisiaj ta większość płacze, a za tydzień powiedzą że był najfantastyczniejszym, najcudowniejszym przywódcą. Przepraszam, ale wkurza już mnie to wszystko.
    Z Michaelem Jacksonem jak było? w jednym dniu był pedofilem a na drugi dzien byl królem, niesamowitym muzykiem. Ja chyba tez musze umrzeć żeby ktoś docenił cokolwiek... Eh... unisłam się chyba trochę za bardzo

  10. #110
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: katastrofa samolotu prezydenta. Nikt nie przeżył

    Coz tutaj duzo pisac. Wydarzyla sIe tragedia. Zginela para prezydencka, generalowie, przedstawciele klubow parlamentarnych... Zycie pokazuje jak bardzo jest ono kruche...NAUCZMY SIE DOCENIAC LUDZI ZA ICH ZYCIA.
    The world is mine

  11. #111
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: katastrofa samolotu prezydenta. Nikt nie przeżył

    i teraz wszyscy ci którzy wcześniej naśmiewali się z Kaczyńskiego będą go zachwalać i mówić jaki to on jednak był wspaniały... najlepiej jest ozłocic wszystkich ale po śmierci.... Śmieszne jest dla mnie to jak słyszę jednym razem że to dupa a nie prezydent że przynosi wstyd Polsce że nic nie zrobił dla kraju itd. potem prezydent umiera i już ci sami ludzie mówią że jednak on był cudowny tyle dla nas zrobił... Czemu Polacy doceniają ludzi dopiero po śmierci musi wydarzyć się tragedia żebyśmy przejrzeli na oczy
    Co do refleksji po tej tragedii...
    śmierć Papierza też miała wszystko zmienić ludzie mieli się zjednoczyć i co zjednoczyli się owszem na miesiąc potem wszystko zostało tak jak było... myslicie ze teraz będzie inaczej bo ja myślę że nie...

    a co myślicie o tym popatrzcie na daty...
    samosia.pl - niech mi ktos do cholery uwierzy - Strona 2 - Forum
    Ostatnio edytowane przez milenka_olsztyn ; 12-04-2010 o 08:18


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  12. #112
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: katastrofa samolotu prezydenta. Nikt nie przeżył

    Cytat Napisał nadya188 Zobacz post
    Nie rozumiem Twojego wpisu(do osoby która ma ładne kwiatki róże w profilu).....Nie chodzi że pojedynczo ale mniejszymi grupami np A czy pieniądze są czy nie ma....nigdy nie było, nigdy nie ma, i nigdy nie będzie. Ale ludzie stawiają domki, ładują kasę w firmy i inne badziewia. Premier mówi że nie ma pieniędzy a potem pokazują w tv jak siama uroczysty obiad z kimś tam a stół obładowany bardziej niż u mnie na wigilii....Szwagier mówi że kasy nie ma ale kurtkę za 2 tys. kupił......
    Ten kto naj bardziej narzeka jak mu źle i że kasy nie ma to jemu właśnie się powodzi całkiem nieźle Paradoks? A jednak....uwielbiamy paradoksy:
    Z tego co czytam co napisałaś to chyba trochę rozumiesz o co mi chodzi ,a co to się ma do tego ze ludzie stawiają domki itp. to przecież robią to za swoje pieniądze ,a państwo utrzymuje się z naszych podatkow ,każdego człowieka powinno sie traktować na równi


    Cytat Napisał milenka_olsztyn Zobacz post
    i teraz wszyscy ci którzy wcześniej naśmiewali się z Kaczyńskiego będą go zachwalać i mówić jaki to on jednak był wspaniały... najlepiej jest ozłocic wszystkich ale po śmierci.... Śmieszne jest dla mnie to jak słyszę jednym razem że to dupa a nie prezydent że przynosi wstyd Polsce że nic nie zrobił dla kraju itd. potem prezydent umiera i już ci sami ludzie mówią że jednak on był cudowny tyle dla nas zrobił... Czemu Polacy doceniają ludzi dopiero po śmierci musi wydarzyć się tragedia żebyśmy przejrzeli na oczy
    Co do refleksji po tej tragedii...
    śmierć Papierza też miała wszystko zmienić ludzie mieli się zjednoczyć i co zjednoczyli się owszem na miesiąc potem wszystko zostało tak jak było... myslicie ze teraz będzie inaczej bo ja myślę że nie...

    a co myślicie o tym popatrzcie na daty...
    samosia.pl - niech mi ktos do cholery uwierzy - Strona 2 - Forum
    milenka dla mnie to jest tylko przypadek no ale zobaczymy co się okaże czy sprawdzi się ta następna żałoba narodowa w lipcu i to we wrześniu oby nie

  13. #113
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: katastrofa samolotu prezydenta. Nikt nie przeżył

    Cytat Napisał milenka_olsztyn Zobacz post
    i teraz wszyscy ci którzy wcześniej naśmiewali się z Kaczyńskiego będą go zachwalać i mówić jaki to on jednak był wspaniały... (...)
    też mi sie smiac chce z tego, ludzie sa fałszywi i niektórzy robią to na pokaz wg mnie... moje zdanie na temat prezydentury jest niezmienione, nie był moim wymarzonym prezydentem, zrobił ile zrobił ale póki żył mógł więcej.. jest mi szkoda Prezydenta jak CZŁOWIEKA , rozumiem co czuje jego córka i rodzina, bo ja tez straciłam ojca... ale to co milenko piszesz to całkowita prawda...
    Cytat Napisał milenka_olsztyn Zobacz post
    śmierć Papierza też miała wszystko zmienić ludzie mieli się zjednoczyć i co zjednoczyli się owszem na miesiąc potem wszystko zostało tak jak było... myslicie ze teraz będzie inaczej bo ja myślę że nie...
    o tym też pisałam wczesniej... nic nie zmieni narodu polskiego ja już nie wierzeę ani w zmianę rządu ani w zmiane polaków.

    będzie dobrze przez jakiś czas, może ze zwględu na skale katastrofy bedzie to pół roku, rok... ale potem stanie sie to "zwyczajne" i bedziemy to traktowac normalnie, a zachowanie nasze wróci prędzej czy później do tych złych...

  14. #114
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: katastrofa samolotu prezydenta. Nikt nie przeżył

    A ja myślę że my wszyscy jako naród tak naprawde nie znaliśmy swojego prezydenta... wierzyliśmy idiotom takim jak Wojewódzki Majewski, Palikot itd którzy wyśmiewali go na naszych oczach... oni wysmiewali a że ludzie to tak naprawde głupi gatunek to i oni wyśmiewać zaczęli nie patrząc na to tak naprawde jakim człowiekiem był. I tu nie chodzi tylko o prezydenta... bo jak by w tv publicznie wyśmiewano się z każdego innego człowieka ludzie też by się smiali... taka potęga mediów ale nie widziałam gdzie indziej na świecie żeby tak sama tv naśmiewała się ze swojego rządu jaki to tam by on nawet nie był jak nasza....


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  15. #115

    Domyślnie Odp: katastrofa samolotu prezydenta. Nikt nie przeżył

    Cytat Napisał milenka_olsztyn Zobacz post
    A ja myślę że my wszyscy jako naród tak naprawde nie znaliśmy swojego prezydenta... wierzyliśmy idiotom takim jak Wojewódzki Majewski, Palikot itd którzy wyśmiewali go na naszych oczach... oni wysmiewali a że ludzie to tak naprawde głupi gatunek to i oni wyśmiewać zaczęli nie patrząc na to tak naprawde jakim człowiekiem był. I tu nie chodzi tylko o prezydenta... bo jak by w tv publicznie wyśmiewano się z każdego innego człowieka ludzie też by się smiali... taka potęga mediów ale nie widziałam gdzie indziej na świecie żeby tak sama tv naśmiewała się ze swojego rządu jaki to tam by on nawet nie był jak nasza....
    Milenka, zgadzam się z każdym Twoim słowem...

  16. #116
    Szkoleniowiec Avatar KaMiLaC.
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Pajęczno/Częstochowa
    Postów
    1 576

    Domyślnie Odp: katastrofa samolotu prezydenta. Nikt nie przeżył

    Cytat Napisał milenka_olsztyn Zobacz post
    A ja myślę że my wszyscy jako naród tak naprawde nie znaliśmy swojego prezydenta...
    Milenko

    głosowałam na tego prezydenta..podziwiałam jego rozum i inteligencję..uwielbiałam za patriotyzm i to, że pozostał sobą do końca! nie robił nic na pokaz, nawet na pokaz nie uczył się angielskiego..był człowiekiem bardzo ciepłym i rodzinnym..uważam, że zrobił dla tego kraju coś czego nie zrobił żaden inny..pokazał patriotyzm w pełni tego słowa znaczeniu..
    moje dzieci będę uczyła tego samego..a w tym miejscu dodam tylko..

    "- Kto ty jesteś?
    - Polak mały.
    - Jaki znak twój?
    - Orzeł biały.
    - Gdzie ty mieszkasz?
    - Między swemi.
    - W jakim kraju?
    - W polskiej ziemi.
    - Czem ta ziemia?
    - Mą ojczyzną.
    - Czym zdobyta?
    - Krwią i blizną.
    - Czy ją kochasz?
    - Kocham szczerze.
    - A w co wierzysz?
    - W Polskę wierzę.
    - Coś ty dla niej?
    - Wdzięczne dziecię.
    - Coś jej winien?
    - Oddać życie..."



    możecie wyśmiać moje poglądy, bo wiem, że większość popiera PO, i nie chcę politykować, a jedynie wyrazić moje uczucia..ale i moich poglądów będę bronić..

    Panie Prezydencie


  17. #117
    Nałogowiec Avatar ania38
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    528

    Domyślnie Odp: katastrofa samolotu prezydenta. Nikt nie przeżył

    Kamila -jestem tego samego zdania co TY
    Popieram w 100%!

  18. #118
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: katastrofa samolotu prezydenta. Nikt nie przeżył

    Cytat Napisał KaMiLaC. Zobacz post
    Milenko

    głosowałam na tego prezydenta..podziwiałam jego rozum i inteligencję..uwielbiałam za patriotyzm i to, że pozostał sobą do końca! nie robił nic na pokaz, nawet na pokaz nie uczył się angielskiego..
    Ja tam nie popieram ani PO ani niczego innego, ale moim zdaniem Prezydent Polski powinien znac jakiś jezyk obcy, przynajmniej angielski. Ja żeby iść po 6 latach studiów do pracy za 1200zł muszę znać dwa jezyki- angielski i niemiecki. Nawet na recepcję czy kelnera trzeba znac język, a żeby "rządzić" krajem wystarczy zawodówka... (nie chodzi mi o kaczyńskiego, tylko generalnie)
    Jak prezydent moze nie znac słów hymnu?! Zresztą to nie istotne już teraz. Nie lubiłam go wcześniej, teraz też nie lubię, każdy ma inne poglądy. Moim zdaniem nie nadawał się na prezydenta, ale nie znałam go osobiście więc nie wiem jakim był człowiekiem prywatnie. Niech spoczywa w pokoju.

    Polska zawsze była krajem absurdów i zawsze bedzie, Niezależnie od prezydenta. Niestety.

  19. #119
    Szkoleniowiec Avatar KaMiLaC.
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Pajęczno/Częstochowa
    Postów
    1 576

    Domyślnie Odp: katastrofa samolotu prezydenta. Nikt nie przeżył

    powiem tylko tyle..nie tobie oceniac czy sie nadawal na prezydenta czy nie...tak wybrał naród..Polski naród..

    ---------- Dodano o godzinie 12:33 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:31 ----------

    Cytat Napisał hersa Zobacz post
    Jak prezydent moze nie znac słów hymnu?!
    to tak samo jabym spytała: dlaczego pijany prezydent składa wieniec przy pomniku w imieniu narodu Polskiego

    nie miejsce na dyskusje..czas na refleksje...


  20. #120
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: katastrofa samolotu prezydenta. Nikt nie przeżył

    A ja Wam powiem tak:
    narzekacie na "naród polski" że taki, sraki i owaki,
    a zamiast oddać hołd, pomodlić się, zadumać się na chwilę (co kto woli, niezalęznie od przekonań politycznych) nad zmarłymi
    zrobiłyście dyskusję polityczno - społeczną nijak nie przystającą do tematu.
    Przykro mi się to czyta,

    Pozdrawiam, sraka i owaka.


  21. #121
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: katastrofa samolotu prezydenta. Nikt nie przeżył

    wolałabym żeby w tym temacie nie zrodzila się dyskusja na tematy narodowościowe, regilijne itp itd... temat powstał, ponieważ zginęło bardzo dużo ludzi w tragicznej katastrofie i jest to bardzo smutne wydarzenie

    proszę się trzymać tematu kondolencji, w przeciwnym razie zostanie on zamknięty

  22. #122
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: katastrofa samolotu prezydenta. Nikt nie przeżył

    tak to ciekawe gdzie mamy na ten temat porozmawiac
    najlepiej zamknijcie cale forum odrazu...


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  23. #123
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: katastrofa samolotu prezydenta. Nikt nie przeżył

    Cytat Napisał milenka_olsztyn Zobacz post
    tak to ciekawe gdzie mamy na ten temat porozmawiac
    najlepiej zamknijcie cale forum odrazu...
    Milenko, to nie jest forum o polityce, tylko o paznokciach.


  24. #124
    Totalna maniaczka Avatar Valia
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    741

    Domyślnie Odp: katastrofa samolotu prezydenta. Nikt nie przeżył

    yyy no comennts...
    KAMIS AJ LOF JU

  25. #125
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: katastrofa samolotu prezydenta. Nikt nie przeżył

    dziewczyny zmiencie ton waszych wypowiedzi
    bo posypia sie ostrzezenia...
    kazdy ma swoje zdanie i moze sie wypowiadac po to zostal zalozony temat ale prosze o kulturalne wypowiedzi

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •