Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 75

Temat: Manicure SPA

  1. #1
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Manicure SPA

    Kochane, piszcie wszystko na ten temat Krok po kroku, jakich kosmetyków używacie, czy jest na ten zabieg popyt...

    ---------- Dodano o godzinie 20:34 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:44 ----------

    Studio Figura - Pabianice studio urody Manicure oraz Manicure SPA
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  2. #2
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie Odp: Manicure SPA

    Na zabieg maniccure spa zawsze znajda sie chetne ale trzeba potrafic dobrze go sprzedac..
    Ja czesto wykonuje ten zabieg..pracuje na kosmetykach cuccio jest pare zestawow o roznym zapachu,caly zestaw sklada siez peelingu,maski,masla,mgielki zapachowej na reczniczek,platkach i tabletkach do wykonania pedicure,kuleczki do manicure,olejek wzmacniajacy slabe paznokcie..sluzy on zarowno do manicuru,pedicuru i do ciala wiec 3 w 1..ja jestem zachwycona tymi kosmetykami cena rowniez nie jest wygorowana za zestaw tym bardziej ze jest bardzo wydajny..
    po takim zabiegu swietnie sprawdza sie masaz i jak ktos posiada masaz goracymi kamieniami..

  3. #3
    Nałogowiec Avatar Zgredo
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    386

    Domyślnie Odp: Manicure SPA

    U mnie popyt był niewielki, przez miesiąc zrobiłam tylko jeden (stricte manicure) i to w ramach promocji - każdy manicure był "SPA". Jeśli chodzi o kosmetyki, to najlepiej jednej linii, wygląda to bardziej elegancko. Podejrzewam, że ileż instruktorek, promotorek marki, masażystek - tyleż przepisów.

    Np na stronie NailTeka jest opis krok po kroku manicure spa z użyciem ich produktów typu krem na dłonie z maską na tenże i innymi ich specyfikami.

    Ja wykonywałam wersję podejrzewam że okrojoną - tak mi przekazano na kursie i w takiej nadawało się jako dodatek do każdego zabiegu w zasadzie (również po stylizacji z oczywistymi modyfikacjami).

    Dezynfekcja
    Zmyć lakier
    Opiłować wolny brzeg
    Zmiękczyć skórki
    Odsunąć
    Mirrę na skórki (ja dawałam inną odżywkę i wmasowywałam delikatnie)
    Balsam na skórę (+ masaż kolistymi ruchami w strone serca ale więcej o masażu dłoni zobaczysz na filmikach, które pododawały gdzieś na forum dziewczyny.)
    Odtłuścić płytkę
    Pomalować lub wymoczyć (nie w jednym zabiegu)
    Ostatnio edytowane przez Zgredo ; 15-04-2010 o 23:16
    "Wysoko mnie ceni - mówisz? Wiem, zażądałby więcej niż 30 srebrników"

  4. #4
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie Odp: Manicure SPA

    Zgredo to juz normalne zasady w kazdym podstawowym manicurze jesli chcesz by klientka byla zadowolona z zabiegu i zeby wrocila ponownie na niego..

    spa juz sie dolacza sie maske,parafinke czy masaz goracymi kamieniami
    nalezy zwrocic uwage rowniez wiek kobiety i ze to co nakladamy mlodej skorze nie nalozymy skorze ktora potrzebuje o wiele wiecej ,teraz mozna wybierac w kosmatykach anti age dla dojrzalej skory..wybor jest duzy i przewaznie i te tanie i te drozsze firmy niczym nie odbiegaja w ich dzialaniu na skore..

  5. #5
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Manicure SPA

    tak ja tez dołączam się ze to normalny manicure.

    mnie z kolei uczyli ze do spa dołącza się peelieng (opcjonalnie), maskę, masaż

  6. #6
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Manicure SPA

    Dobrze mieć jedną linię kosmetyków ale trzeba uważać przy ich doborze. Pracowałam ostatnio na AA Prestige i mają tak obrzydliwy zapach że gdybym była klientką to już nigdy nie poszłabym na manicure
    asia a masaż nie jest w każdym rodzaju? Mnie opcjonalnie uczyli peelingu, masek, serum.

  7. #7
    Nałogowiec Avatar Zgredo
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    386

    Domyślnie Odp: Manicure SPA

    Pewnie, że inne kosmetyki dla różnej skóry, choć zawsze można na początek zaryzykować linie nawilżające - tego i młodej i starej skórze, zarówno tłustej jak i suchej nie za dużo.

    Być może to standard - ja tak faktycznie robię po każdej stylizacji - ale na kursie tego właśnie uczono mnie pod hasłem Manicure SPA. Na manicure miałam tylko jedną klientkę (dodałam w nawiasie info do wcześniejszego postu, może niejasno się wyraziłam).

    Myślę, że jeszcze raz warto podkreślić, że ile linii produktów czy stylistek tyle na manicure SPA pomysłów, jak wspomniałam NT proponuje np coś takiego (wykasuję nazwy produktów, nie chcę reklamy robić nadmiernej ) :


    1. Wymasuj suche dłonie balsamem, zastosuj ruch cyrkulacyjny. W przypadku skóry bardzo wrażliwej, wykonaj zabieg na wilgotnej skórze.
    2. Poproś, aby opłukała ręce. Wysusz je dokładnie.
    3. Usuń lakier i ukształtuj wolną krawędź,
    4. Zastosuj przeciwgrzybiczą oliwkę w obrębie wału i na płytkę paznokcia.
    5. Nałóż, na pierwszą rękę, krem. Kontynuuj masaż rozprowadzając krem aż do łokcia.
    6. Zawiń rękę w folię lub torebkę zabiegową i ogrzane ręczniki (opcja).
    7. Kroki 5 i 6 wykonaj na drugiej ręce.
    8. Rozmasuj niewielką ilość kremu koncentrując się na grzbiecie dłoni. Następnie rozprowadź sprawnym ruchem MASKĘ na grzbiecie dłoni, od nadgarstka do pierwszych kostek palców.
    9. Ponownie zastosuj oliwkę i wykonaj masaż wału paznokcia w okolicy macierzy.
    10. Wykonaj manikiur skórek.
    11. Usuń tłuszcz i zanieczyszczenia z powierzchni płytki, przemywając ją preparatem optymalizującym
    12. Jako lakier podkładowy zastosuj odpowiednią odżywkę podkładową
    13. Wykonaj kroki 8 - 12 na drugiej ręce.
    14. Zroluj maskę z pierwszej dłoni i nałóż pierwszą warstwę lakieru.
    15. Zroluj maskę z drugiej dłoni i nałóż pierwszą warstwę lakieru.
      Powyższe czynności wykonaj, gdy upłynęło co najmniej 10 minut od nałożenia maski.
    16. Kontynuuj lakierowanie paznokci.
    17. Proces lakierowania zakończ ochronną warstwą lakieru i kroplą wysuszacza.
    18. Zaproponuj zakup (...)
    Ostatnio edytowane przez Zgredo ; 15-04-2010 o 23:18
    "Wysoko mnie ceni - mówisz? Wiem, zażądałby więcej niż 30 srebrników"

  8. #8
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Manicure SPA

    Ale to co opisujesz to faktycznie trochę za mało do Spa tylko maska jest czymś dodatkowym a oliwka, masaż czy odżywka jaka podkład do lakieru to raczej standard

  9. #9
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Manicure SPA

    wg programu nauczania zatwierdzonego przez men, spa roznie sie od tradycyjnego tym ze przy spa nie uzywamy metalowych narzedzi, nakladamy maske i nie maluje sie paznokci tylko poleruje.

    wiedomo do do naczynia z woda do moczenia rak warto dodac jakis olejek zapachowy i np platki kwiatow, zapalic swiece aromatyczne, i poprostu stworzyc klimat spa

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  10. #10
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Manicure SPA

    heh i wszystko jasne cały czas męczyło mnie jaka jest różnica między tradycyjnym a SPA a jakie jeszcze kosmetyki polecacie To musza być jakieś konkretne z linii SPA, czy moga być tego typu: Hurtownia kosmetyczna, tipsy, lakiery, paznokcie Ĺźelowe, akrylowe - Allepaznokcie.pl
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  11. #11
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Manicure SPA

    moga byc takie maski w szkole ich uzywami i sa bardzo fajne
    produkty wcale nie musza byc spa tu chodzi o sam zabieg i stworzenie odpowiedniego klimatu tak zeby klientka czula sie dobrze, oczywiscie nie wolno wycinac skorek i uzywamy tylko patyczkow do manicure

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  12. #12
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Odp: Manicure SPA

    Podpisuję się rękami i nogami pod tym, co napisała Agulusia "Otoczka" towarzysząca zabiegowi jest bardzo istotna. Niemniej nie zrobimy zabiegu spa na peelingu i maseczce do dłoni z drogerii, w której każdy może kupić taki produkt.
    Mam serię Cuccio i w moim przypadku manicure spa różni się od tradycyjnego, że przy spa zajmuję się całymi dłońmi - manicure tradycyjny (zmycie lakieru, opiłowanie, odsunięcie skórek, moczenie pazurków, usunięcie lub odepchnięcie skórek) peeling, masaż, maska, ew. parafina. Tak naprawdę zabieg dobieram do potrzeb klientki, nie mam z góry założonego, że teraz to a potem taki preparat. Ważna oczywiście jest kolejność, ale można pewne elementy pominąć lub dodać - np. ampułkę witaminową do twarzy zastosować przed nałożeniem maski na dłonie. Ważne, aby klientce było miło i przyjemnie. Pamiętajmy o wodzie do moczenia dłoni - szybko stygnie i trzeba pamiętać o jej wymianie dla drugiej dłoni, lub - tak ja robię - mieć w pobliżu czajnik z gorącą i trochę dolać. idealnie sprawdzają się takie miseczki - jeszcze nie mam, bo mi się zawsze znajdzie "inny" wydatek
    Miseczka elektryczna do manicure SPA hydromasaż (999045810) - Aukcje internetowe Allegro
    Miseczka SPA do rąk- manicure i relaks Naildesign (998964697) - Aukcje internetowe Allegro
    Podgrzewana miseczka do manicure

  13. #13
    Kosmetyczka Avatar natka_23
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    999

    Domyślnie Odp: Manicure SPA

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    ja właśnie zamówiłam sobie tą miseczkę więc jak ją wypróbuje to od razu napisze jak sie sprawuje może już dzisiaj ją będe miała

    ---------- Dodano o godzinie 09:06 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:05 ----------

    Cytat Napisał annamon79 Zobacz post
    Na zabieg maniccure spa zawsze znajda sie chetne ale trzeba potrafic dobrze go sprzedac..
    Ja czesto wykonuje ten zabieg..pracuje na kosmetykach cuccio jest pare zestawow o roznym zapachu,caly zestaw sklada siez peelingu,maski,masla,mgielki zapachowej na reczniczek,platkach i tabletkach do wykonania pedicure,kuleczki do manicure,olejek wzmacniajacy slabe paznokcie..sluzy on zarowno do manicuru,pedicuru i do ciala wiec 3 w 1..ja jestem zachwycona tymi kosmetykami cena rowniez nie jest wygorowana za zestaw tym bardziej ze jest bardzo wydajny..
    po takim zabiegu swietnie sprawdza sie masaz i jak ktos posiada masaz goracymi kamieniami..

    Aniu których linii cuccio używasz?
    Ostatnio edytowane przez tusia ; 16-04-2010 o 10:22 Powód: ukrycie
    Effect Centrum Stylizacji

    ul. Sobieskiego 9 (koło meteora i Turkey Kebab)
    Zielona Góra
    www.effect-stylizacja.pl

    Zapraszam

  14. #14
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Odp: Manicure SPA

    Ja nie Ania, ale też mam Cuccio, więc pozwolę sobie odpowiedzieć Uwielbiam zapach papaya i guava. Do stóp - ale także do dłoni - idelany byłby bergamotka, szałwia i cytrus - miałam małą próbkę tego zapachu i jest śliczny.
    Mam taką tubę - dałam 219zł
    Cuccio Zestaw Kosmetyków SPA - papaja & nektar z guavy

  15. #15
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Manicure SPA

    te maski bielenda sa z serii profesional, ktorych w normalnych sklepach kupic sie nie da sa to typowe preparaty do salonow i sa w duzych opakowaniach tak samo jak pilingi, granulki czy kapsulki do kapieli wodnych

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  16. #16
    Kosmetyczka Avatar natka_23
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    999

    Domyślnie Odp: Manicure SPA

    Cytat Napisał agulusia Zobacz post
    te maski bielenda sa z serii profesional, ktorych w normalnych sklepach kupic sie nie da sa to typowe preparaty do salonow i sa w duzych opakowaniach tak samo jak pilingi, granulki czy kapsulki do kapieli wodnych

    niestety u nas w zielonej górze zwykła klientka może sobie kupić profesjonbalne kosmetyki bielendy, do ceny dla kosm,etyczek jest dorzucone 25%
    Effect Centrum Stylizacji

    ul. Sobieskiego 9 (koło meteora i Turkey Kebab)
    Zielona Góra
    www.effect-stylizacja.pl

    Zapraszam

  17. #17
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Manicure SPA

    kochanie ale cuccio tez moze sobie kupic 99% kosmetykow salonowych mozna kupic w hurtowniach czy przez net

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  18. #18
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Odp: Manicure SPA

    Cytat Napisał agulusia Zobacz post
    te maski bielenda sa z serii profesional, ktorych w normalnych sklepach kupic sie nie da sa to typowe preparaty do salonow i sa w duzych opakowaniach tak samo jak pilingi, granulki czy kapsulki do kapieli wodnych
    niestety na Allegro są...
    Bielenda na Allegro - Wyniki wyszukiwania - Aukcje internetowe Allegro

    Sama mam część kosmetyków do zabiegów na twarz z Bielendy - uważam że są bardzo dobre. Jednak niefajnie, gdy klientka widzi, że można je bez problemów dostać...

  19. #19
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Manicure SPA

    Roksik myślę że Aga pisząc "normalne sklepy" miała na myśli np Rossmana marka ogólnie może się tam znaleźć ale nie te typowe preparaty używane w salonach i to w takich opakowaniach.

  20. #20
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Manicure SPA

    dokladnie o to mi chodzilo o drogerie, rosmany, markety w takich sklepach lini profesional nie dostanie sie poprostu

    przeciez ja kupowalam w hurtowni cuccio i nikt sie o nic nie pytal pani jeszcze na koniec zapytala rachunek czy fakturka

    prosze cuccio tez jest
    cuccio na Allegro - Wyniki wyszukiwania - Aukcje internetowe Allegro

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  21. #21
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Odp: Manicure SPA

    źle zrozumiałam

  22. #22
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: Manicure SPA

    ktora maske polecicie do zabiegu anti age?

  23. #23
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Odp: Manicure SPA

    Cytat Napisał unita Zobacz post
    ktora maske polecicie do zabiegu anti age?
    Cuccio maska z żywokostem - fantastycznie odżywia i nawilża. Można ją zastosować do rękwic termo, parafiny, lub po prostu wmasować.

  24. #24
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Manicure SPA

    a widzicie! u mnie cążkowy to był "tradycyjny", bez narzędzi to "biologiczny" a "spa" to z maskami itp ! także dzięki

  25. #25
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Odp: Manicure SPA

    Cytat Napisał asia Zobacz post
    a widzicie! u mnie cążkowy to był "tradycyjny", bez narzędzi to "biologiczny" a "spa" to z maskami itp ! także dzięki
    Dokładnie tak

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Prawidłowy manicure - Krok po Kroku
    By mala in forum Manicure
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post / autor: 21-01-2018, 16:53

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •