Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy ... 5678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 201 do 225 z 231

Temat: Propozycje

  1. #201
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Propozycje

    Też dobry pomysł i dostęp mógłby być np od 10 postów

  2. #202
    Nałogowiec Avatar ducek07
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Świdnica
    Postów
    658

    Domyślnie Odp: Propozycje

    Popieram. Tam cały czas nowe osoby się wypowiadają. Pierwszy post i od razu tam i nie wiadomo nawet czy im można wierzyć. Przez to przestałam w ogóle wchodzić na ten temat
    "Powietrze pachnie, jak malinowa Mamba,
    Nikt nie przeklina, nikt nie mówi karamba"

  3. #203
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: Propozycje

    popieram pomysł Natalii, robi się niepotrzebnie bałagan..
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  4. #204
    Nałogowiec Avatar katerina15
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Propozycje

    A ja proponuje nową rangę " stylistka rzęs ", bo z tego co widzę zbiera się na forum trochę dziewczyn które rzęski przedłużają

    Wiem, wiem, że to forum pazurkowe, no ale taka moja propozycja tylko




  5. #205
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: Propozycje

    a ja mam z kolei takie cos ze jak ogladam zdjecia wstawione w danym temacie to klikam w strzalke w prawo na klawoaturze zeby przejsc do nastepnego a dopiero potem sobie przypominam ze trzeba kliknac na dole zeby przejsc do nastepnego, ja wiem to niby nic i taka bzdura, ale zawsze.
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  6. #206
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Propozycje

    Nie wiem czy gdzieś o tym ktoś już pisał, ale proponuję wprowadzenie nowej rangi : kosmetolog. może niekoniecznie czuje się urażona kiedy ktoś powie do mnie że jestem kosmetyczką, ale z zawodu jestem kosmetologiem, nie kosmetyczką i byłoby miło kiedy na profilu byłaby taka informacja

  7. #207
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Propozycje

    Zen Twoja propozycja jest w trakcie rozpatrywania

    Ktoś ma jeszcze jakieś pomysły?


  8. #208
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Propozycje

    No i co z tą moją propozycją ?

  9. #209
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Propozycje

    Może troszkę uporządkować to wszystko bo jestem nowa i ciężko mi się tu odnazleźć. Chociaż na działy

  10. #210
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Propozycje

    Ale co na dzialy chcesz uporzadkowac ?
    Przeciez wszystko na stronie glowej forum jest podzielone na dzialy i dalej na kategorie, subfora i tematy.
    Agnieszka

  11. #211
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Evelyn.
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nowa Sól/ Lubuskie
    Postów
    3 018

    Domyślnie Odp: Propozycje

    ja mam pomysł na oszczędzenie miejsca na serwerze(zaczerpnięty z innego forum): żeby usuwać wszystkie konta, które mają zero postów. oczywiście trzeba wysłać wiadomość ostrzegawczą np. tydzień przed, żeby ci którzy faktycznie chcą mieć konto mogli nadrobić zaległości, lub sobie o nas przypomnieli i dołączyli się do życia forum
    proszę mi mówić Evelyn... lub Ewelina jak komu wygodnie
    kiedyś królowa... ale postanowiłam abdykować
    http://www.youtube.com/watch?v=wPzsN0NQSAw
    kocham tą babkę
    http://stylowe-pazurki.blogspot.com/

  12. #212
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: Propozycje

    No tak, ale niektórzy wchodzą poczytać forum z ilością 0 postów, a się nie udzielają
    Zadziałałoby to wtedy, jakby się usuwało takie konta, jeżeli nie był ktoś zalogowany np. pól roku

  13. #213
    No to..wpadłam Avatar loginka
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Kraków
    Postów
    139

    Domyślnie Odp: Propozycje

    A ja mam prosbe o zrobienie czegos z z watkiem hybrydowym http://forum.wzorki.info/paznokcie-n...hellac-83.html . Co chwile na ten watek wchodzi jakas nowa osoba i zadaje te same pytania odnosnie lakierow hybrydowych, pytania o firme Gelish pojawiaja sie non stop a na ten temat juz wszytko zostalo napisane. Jakby sie dalo cos z tym zrobic to byloby spwietnie bo mnie juz krew zalewa jak wchodze na ten watek
    Moze kasowanie tych postow i wyslanie wiadomosci o tym zeby sie te osoby troche wyslily, sama nie wiem.

  14. #214
    No to..wpadłam Avatar kamillxx
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    warszawa
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Propozycje

    a moze osobny watek-gelish polenam/nie polecam i tak mozna byloby zadawac pytania czy dobre czy nie dobre?

  15. #215
    No to..wpadłam Avatar loginka
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Kraków
    Postów
    139

    Domyślnie Odp: Propozycje

    Chodzi mi bardziej o zasmiecanie watku tymi samymi pytaniami. Denerwuje mnie to ze przychodzi taka nowa osoba zadaja pytanie a nie posili sie o przeczytanie przynajmniej kilku stron watku. Wszytkie odpowiedzi na pytania mozna znalesc w tym watku. Denerwuje mnie to ze te osoby wszytko chca mniec podane na tacy a same sie nie wysila zeby poczytac. I dlatego fajnie by bylo jakby byl jakis limit czasowy na przyklad ze nowa osoba nie moze pisac postow przez jakis czas, wowczas ma czas na zapoznanie sie z tematem i jak bedzie faktycznie zainteresowana to poczyta, poszuka a po jakims czasie moze zadac pytanie. Moze takie rozwiazanie byloby dobre.

  16. #216
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Propozycje

    Ja sie podpisuje pod tym co napisala Loginka. Dac takiej osobie czas i jak poczyta i sie pomeczy troszke i wysili, to zeby dopiero dac jej mozliwosc pisania postow.
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  17. #217
    No to..wpadłam Avatar kamillxx
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    warszawa
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Propozycje

    powiem wam ze jak ja zacznalam na forum to czesto bylo tak ze pomimo ze przeczytalam wszystkie strony watku i tak mialam kilka pytan i czesto bylam odsylana by przeczytac wszystkie stron mimo iz to juz zrobilam przed zadaniem pytania
    zalozylam nowy temat ten o ktorym pisalam aby dzielic sie opiniami na temat gelisha bo takie czesto sa zadawane a jak ktoras z nas bedzie chciala odpowiadac na pytania i dzielic sie nasza wiedzato prosze bardzo...

  18. #218
    No to..wpadłam Avatar loginka
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Kraków
    Postów
    139

    Domyślnie Odp: Propozycje

    No wlasnie chodzi o to ze przeczytalas i mialas pytania, to jest zrozumiale, a zobacz teraz na chociazby dwie ostatnie strony watku, pojawily sie dwie nowe osoby, ktore zadaja to same pytania, na ktore znajda odpowiedz kilka stron wczesniej. Skoro taka osoba nie widzi tego ze ktos pisal o tym samym i nawet Germana zworcila uwage ze czytanie nie boli to to dla mnie taka osoba idzie na latwizne i pyta nie czytajac kompletnie nic. Przez co wlasnie robi sie smietnik i mozna starcic nerwy, bo ile razy mozna czytac i pisac to samo.

  19. #219
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: Propozycje

    Osobny wątek nie ! nie możemy dla każdego produktu robić osobnego wątku bo jest wspólny, jak napisałyście wszystko zostało napisane, jeżeli dana osoba pytajaca nie otrzyma odpowiedzi może się wysili i skoczy kilka stron w tył bo temat jest cały czas na topie i co chwile są nowe posty.









  20. #220
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Propozycje

    to moze tutaj dodac dzial harmony
    Sprzedawcy i Produkty - Forum Paznokcie Wzorki.Info
    i w nim tematy np gelish itp...
    przeciez mamy instruktora harmony na forum

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  21. #221
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Propozycje

    Cytat Napisał loginka Zobacz post
    Chodzi mi bardziej o zasmiecanie watku tymi samymi pytaniami. Denerwuje mnie to ze przychodzi taka nowa osoba zadaja pytanie a nie posili sie o przeczytanie przynajmniej kilku stron watku. Wszytkie odpowiedzi na pytania mozna znalesc w tym watku. Denerwuje mnie to ze te osoby wszytko chca mniec podane na tacy a same sie nie wysila zeby poczytac. I dlatego fajnie by bylo jakby byl jakis limit czasowy na przyklad ze nowa osoba nie moze pisac postow przez jakis czas, wowczas ma czas na zapoznanie sie z tematem i jak bedzie faktycznie zainteresowana to poczyta, poszuka a po jakims czasie moze zadac pytanie. Moze takie rozwiazanie byloby dobre.
    kochana po lewej stronie napisanego postu pod awatarem nadawcy masz rozowy wykrzyknik ( zglos nadużycie ) klikasz i wysylasz raport

  22. #222
    Totalna maniaczka Avatar Patrycja_92
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Oborniki Śląskie
    Postów
    840

    Domyślnie Odp: Propozycje

    Ja mam taki mały pomysł, żeby wyodrębnić trzecią metodę i obok Metody Żelowej i Akrylowej stworzyć Hybrydową, ja wiem, ze hybryda to żel, ale wtedy można byłoby utworzyć tam dział: polecane nie polecane produkty, problemy przy stylizacji itd

    A i jeszcze jedno, katalogi fotek z wzorników kolorystycznych podzielić na firmy, bo jak ktoś pracuje na Gelishu to czasami żeby znaleźć jakiś dany kolor to musi sie przekopać wiele stron Shellacowych, Gellaców, itd itd ale to już marzenie i bardziej odległe, bo myślę, że to stworzyłoby dużo pracy adminom naszym


    Mam nadzieje,że nie zrobiłam jakiegoś problemu większego ))
    http://www.pati-nails-lashes.blogspot.com/- amator, samouk, zapraszam
    _______
    Nie wzbijesz się w niebo machając rękami.
    Wybuduj rakietę, zwaną ciężką pracą,
    napędzaną cierpliwością,
    a gwarantuję Ci,
    że osiągniesz to co zamierzyłeś.
    ________________

  23. #223
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Propozycje

    Co do drugiego problemu, to wzornik hybryd nie ma aż tylu stron
    Ogólnie to raczej nie przejdzie.
    No a po za tym w każdym temacie jest możliwość przeszukania wpisując słowo jakie nas interesuje

    ________________________________________


  24. #224
    No to..wpadłam Avatar sylwus1612
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Czudec
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Propozycje

    To zeby wyodrebnic trzecia metode hybrydy to nie jest zly pomysl, w sumie teraz hybrydy sa na topie :-)

  25. #225
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Propozycje

    Przemyślałam propozycję Pati i takie nasunęły mi się wnioski:
    - metodyka pracy nie jest aż tak skomplikowana, żeby należał jej się własny temat
    - w katalogu i w stylizacjach mamy różne przykłady kolorów, można łatwo przeszukać temat wpisując nazwę firmy w wyszukiwarce danego wątku (opcja "przeszukaj temat")
    - argumentem na 'nie' jest dla mnie stworzenie kilkunastu bądź kilkudziesięciu tematów dla każdej firmy, w których będą się powtarzały nieśmiertelne pytania o trwałość i krycie, i o ile powiedzmy w mm będzie parę ładnych fotek to w spn raptem 2.
    - poza tym mamy już wątki firmowe, w których również można pytać o hybrydy konkretnej marki.

    Niemniej jednak dziękuję za propozycje, fajnie, że staracie się wprowadzić coś nowego i udoskonalić działania
    Z mojej strony postaram się, żeby każda taka uwaga była analizowana


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •