Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 1234567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 231

Temat: Propozycje

  1. #51
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Propozycje

    A sondy o żelach i akrylach jak nie było tak nie ma..
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  2. #52
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Propozycje

    Cytat Napisał woszczur Zobacz post
    ja mam taką propozycję żeby może w dodawaniu załączników można było dodawać jedno lub kilka załącznikó( które automatycznie by się zmnienjszały do odpowiedniego rozmiaru). wiele z nas dodaje zdj krok po kroku i mnie np osobiście nie chce sie najpierw ręcznie zmniejszac zdjęc, a potem czekać zeby kazde po kolei wgrać. tak to by można było "załącz kilka..." klik i idziemy na herbate, wracamy za 10 minut i wszystko wgrane

    co wy na to

    myślimy tak samo własnie miałam zaproponowac, a juz tyle razy zapominałam ale w koncu pamietam

    wiec tez prosze o możliwość dodawania kilku załączników a nie po jednym...

    ________________________________________


  3. #53
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Propozycje

    mi też się ten pomysł podoba bo teraz to można kota dostać

  4. #54
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Propozycje

    ja mam jeszcze taka propozycję, że jeśli ktoś kogoś poleci przy rejestracji to czy może być widoczny w sensie kto konkretnie jest z czyjego polecenia

  5. #55
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Propozycje

    a to my mamy w ogóle polecenia?

  6. #56
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Propozycje

    nooooooo
    właśnie to wycziłam.. jak wejdziesz w czyjś profil to pod avatarem jest "pokażwsztskie statystyki"

    jedziesz w dół do końca i tam masz ilośc poleceń, ale n ie jest napisane kto

  7. #57
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: Propozycje

    Na pewno Kamis to wszystko przeczyta i to przemyśli ale jakoś pod koniec miesiąca
    Niech się teraz skupi na obronie

  8. #58
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Propozycje

    oprócz tego to miałam jeszce jedn pomysł, i juz jakiś czas temu napisałam w tej sprawie do Kamisa alena razie chyba sie nad tym zastanawia. bo kiedyś zróciłam uwagę na punkty reputacji naszej annamon która miała już w dużo kwiatkow ale mimo dodatkowych punktów jej kwiatki stanęły w miejscu..

    z punktami to jest tak: za każde 100 ma się niebieskie (max5szt czy jakoś), potem od iluśtam co 200 ma sie zielone (max 7sztu czy ileś) i nagle licznik staje...

    może od iluśtam kolejnych zrobic co 300 punktów reputacji czerwone kwiatki no nie wiem

  9. #59
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Propozycje

    albo jednego wielkiego kwiatocha który oznaczałby np 3000 (przykładowa liczba, ta co się kończą zielone) i potem dalej lecieć od niebieskich?

    kurcze ty to spostrzegawcza jesteś

  10. #60
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Propozycje

    Cytat Napisał asia Zobacz post
    albo jednego wielkiego kwiatocha który oznaczałby np 3000 (przykładowa liczba, ta co się kończą zielone) i potem dalej lecieć od niebieskich?

    kurcze ty to spostrzegawcza jesteś

    ale przyznam sie szczerze że to troche z pazerności... chyba mam jakiś syndrom odrzucenia czy coś albo kompleks dziada chodzącego, bo bardzo chciałam dogonić Anie w kwiatkach od kiedy dostałam pierwszego zielonego.
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    może faktycznie jakaś mała zamiana tyle co jest na czerwone/ żółte/różowe/filietowe/tudzież inne- a reszta od początku...

  11. #61
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Propozycje

    ależ samokrytyka.. hihi, tak na prawdę to każda z nas by chciała mieć tyle wiedzy i doświadczenia (i kwiatków hehe, całą grządkę.. ) a Ania jest wspaniała że jest normalna przy swoich umiejętnościach i talencie, a nie napuszona itp.

    a wracając do tematu, to chocolata, wyślij mi na pw spis firm żeli white i wogóle każda której się chce to też niech prześle, ja też spiszę, żeby były wszystkie i zrobię to i zobaczymy czy coś wyjdzie, jak tak to będziemy robić dalej z innymi rzeczami a jak nie to zostawimy to szefostwu żele white wydają mi się w miarę do ogarnięcia. teraz więcej czasu będę mieć we wtorek, więc bym to we wtorek wystawiła (no chyba że jutro mi się plany zmienią)



    unita właśnie zaproponowała aby przyblokować kopiowanie zdjęć z albumów, kopiuję swojego posta bo mi się nie chce znowu produkować..
    myślę że unita ma dobry pomysł

    "takie coś da się ominąć printscreenem, ale uważam żę to dobry pomysł, chociażby 50% zmniejszy się kopiowanie. może o tym pomyślicie?

    czasami też na innych stronach widzę, że strona sama dodaje dodatkowo swój login na fotkę, taki znak wody wzorki.info... ..."

    co myślicie?

    chocolata dzięki wieczorem postaram się to ogarnąć
    Ostatnio edytowane przez asia ; 20-09-2009 o 18:28

  12. #62
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Propozycje

    To ja dziekuję
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  13. #63
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Propozycje

    z tymi kwiatkami tez nie głupi pomysł faktycznie mogłby byc np. czerwony który oznaczał by tam jakas liczbe i później normalnie niebieskie zanim by szły, póxniej zielone i jak sie uzbiera dalej punkty to juz by wskakiwał drugi kwiatek czerwony

    a jak tak o kwiatkach tych mowa to jestem w szoku ze ja doszłam do zielonego

    ________________________________________


  14. #64

    Domyślnie Odp: Propozycje

    Cytat Napisał chocolata Zobacz post
    A sondy o żelach i akrylach jak nie było tak nie ma..
    przepraszam tyle rzeczy na głowie że mi wyleciało

    dziękuję za wszystkie sugestie myślę że już w październiku wszystkie wezmę pod rozwagę i do realizacji
    tymczasowo ograniczam się do przeglądania jedynie pobieżnie forum

  15. #65
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Propozycje

    Cytat Napisał Kamis Zobacz post
    przepraszam tyle rzeczy na głowie że mi wyleciało
    z białymi już jest

  16. #66
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Propozycje

    mnie sie bardzo podoba to że nasze adminki szanują to że jest żałoba nardowa i za sprawą czarus dodali wstążeczkę (nie pamietam jak to się fachowo nazywa) przy naszym logo.


    moja propozycja dotyczy właśnie pokazywania tego że opócz tego ze zajmujemy się pazurami, makijażami fryzurami i zgadywankami, pamiętamy o wielu świętach narodowych i kościellnych...
    nie wiem czy to nie będzie problem, ale można by na takie większe święta dodawac takie ikonki do logo.

    np (źródło Dzień Papieża Jana Pawła II ? Wikipedia, wolna encyklopedia)

    poza tym można dodać znicz na wszystkich świętych, bombkę na Boże Narodznie, kurczątko albo pisankę na Wielkanoc... 1 maja 3 maja, 11 listopada 1 i 17 września...

    pokażmy sami sobie że nie myślimy tylko o pazurach, ale uczetniczymy w życiu narodowo-kościlenym , że się tak wyraże

    co wy na to

  17. #67
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie Odp: Propozycje

    jeśli chodzi o mnie to jestem za. tylko czy nie bedzię to problem dla innych osób. wiesz iza mogą tu być dziewczyny innego wyznania i też trzeba uszanować ich wiarę. ale jestem jak najbardziej za.

  18. #68
    Nałogowiec Avatar Tonija
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Postów
    354

    Domyślnie Odp: Propozycje

    Na pewno nie będzie problemu z takimi symbolami

  19. #69
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Propozycje

    Cytat Napisał zizia Zobacz post
    jeśli chodzi o mnie to jestem za. tylko czy nie bedzię to problem dla innych osób. wiesz iza mogą tu być dziewczyny innego wyznania i też trzeba uszanować ich wiarę. ale jestem jak najbardziej za.
    rozumiem, dlatego nie napisałam tego do Kamisa na PW tylko na forum żeby każdy sobie zajrzał i jak ma jakies watpliwości to poruszyć a nawet "zawetować"

  20. #70
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Propozycje

    No tak a jak ktoś jest niewierzący i nie szczególnie zaangażowany w życie tzw. narodowe (np. ja) ? I uważa, że idea żałoby narodowej jest nadużywana...
    Wolałabym jednak, żeby forum było bezstronne, bo tak to będziemy obchodzić wszystkie święta jakie "panują" w Niemczech, Irlandii, Polsce i chyba Serbii o ile dobrze pamiętam.

  21. #71
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Propozycje

    a ja z kolei jestem za narodowymi, ale kościelnymi już niekoniecznie
    każdy ma swoje zdanie nie wiem czy by wszystkim pasowały takie uszczególnienia.

    ps: samaron, zgadzam się z tym nadużyciem ale to nie ten temat..

    w każdym razie myślę że na gwiazdkę można zrobić choinki bombki itp

  22. #72
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Propozycje

    ja klikam w baner i kompletnie nic sie nie dzieje


    ja pomimo tego iz jestem katoliczka to raczej wolalabym zeby nie mieszac kosciola i panstwa w fora internetowe

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  23. #73
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Propozycje

    Cytat Napisał szpila59 Zobacz post
    a ja ateistką, więc mi wszystko jedno

    hehe znaczy ja niepraktykujaca z tym ze wole uszanowac wiare innych bo w takim razie dlaczego tylko nasze swieta maja byc faworyzowane
    jesli sie zdecydujecie na taki krok to mysle ze przez szacunek dla innych wyznan powinny sie rowniez "ich" symbole pokazywac.

    strasznie wkurza mnie faworyzowanie katolicyzmu w szkolach/pracy zawsze mamy wolne jak sa "nasze" swieta dlaczego inni sa zmuszani zeby obchodzic je razem z nami
    nie podoba mi sie ten pomysl
    Ostatnio edytowane przez Agnieszka Praska ; 22-09-2009 o 19:00

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  24. #74
    Szkoleniowiec Avatar nieszkam78
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Dublin , Citywest
    Postów
    495

    Domyślnie Odp: Propozycje

    mnie też nie bardzo to pasuje nie jestem katoliczką i nie byłoby mi w smak gdyby na moim ulubionym forum przyklejono mi jakiś religijny symbol my tu podobno się pazurkami zajmujemy - na pewno są fora o tematyce religijnej i patriotycznej ale nasze do nich nie należy proszę o neutralność i poszanowanie dla innowierców
    Wszystko jest w naszych rękach, więc nie mogą zostać pominięte.
    (G. Chanel)

  25. #75

    Domyślnie Odp: Propozycje

    Będą bąbki i śnieżek (może choinka) na gwiazdkę i kurczaczek na wielkanoc (może pisanki) jeżeli się komuś nie podoba to przykro mi ale od tego nie odstąpię

    Co do innych symboli szanuje żałobę narodową mimo że była ostatnimi czasy trochę nadużywana.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •