Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 26 do 42 z 42

Temat: Gdy kręgosłup woła o pomoc.

  1. #26
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Gdy kręgosłup woła o pomoc.

    eh takie młode jesteśmy, a jednak coś nie tak.
    MT powinnaś iść jak najszybciej do lekarza, bo co jak co ale z takimi rzeczami żartów nie ma i dziwię się że Twój facet Ci nie dał kopniaka w pupcię, bo mój sam by mnie zawiózł do lekarza

    Więc ja byłam na pomocy doraźnej dziś o 18, zrobili mi EKG żeby wykluczyć problemy z sercem. Dostałam jakieś dwie paczki tabletek: Tolperis i Diclo Duo. Tą pierwszą już wzięłam, odczuwam mniejszy ból, ale nadal mam problemy z oddechem.
    Przez tydzień dwa razy dziennie będę brać tabletki, a jak mi nie przejdzie to muszę koniecznie zrobić prześwietlenie kręgosłupa. Mogą być to objawy jakieś zwyrodnieniowe, albo zwykły nerwoból (bardzo możliwe).
    Boli jak piernik, ale wolę mówić sobie, że nie boli bo nie mam zamiaru siedzieć w domu i marudzić. Generalnie ból nie jest porównywalny do niczego, ale póki co do zniesienia. Boję się tylko nocy, żebym znów się nie obudziła o 3 w nocy i nie mogła się ruszyć tak jak to miało miejsce dzisiaj...
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  2. #27
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Gdy kręgosłup woła o pomoc.

    nanami , ależ on mi daje kopniaki tymbardziej, ze ośrodek zdrowia mam na osiedlu, 2 min od mojego bloku. Z tym, ze ja nie ufam lekarzom. Mojej mamie mówili, ze jest zbyt młoda na ból kręgosłupa, że udaje itp. Potem lekarz zepsuł operacje i zamiast dysków mieli dać koszyczki tytanowe, a nie dali. W ogóle prawie umarła w szpitalu - gorąco odradzam szpital w Jastrzębiu! Później nikt nie chciał po nich poprawiać i codziennie zmaga się z bólem nie do wytrzymania. Tramal nie pomaga
    A Twoje objawy mogą byc spowodowane przez kręgosłup. Od niego to chyba wszystko może bolec. Mój ojciec mial bóle brzucha i tez przez kręgosłup. A ja co jakis czas rano nie mogę wziąc wdechu, bo mnie przeszywa ból w ledzwiach.
    Dobrze zrobiłas, ze pojechałaś z tym, ja tez w końcu muszę posłuchac chłopaka i pójść po skierowanie na prześwietlenie. Moze tu lekarze sa inni, zobaczymy. Ja ogólnie mam kłopoty ze zdrowiem, więc od czegos musze zacząc.
    nanami życzę zdrowia i oby wszystko było ok i żeby się jak najszybciej poprawiło, a bóle nie spędzały Ci snu z powiek

  3. #28
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Gdy kręgosłup woła o pomoc.

    oj nanami znam ten bol, tzn nie mam problemow z oddychaniem ale czuje kregoslup i to bardzo dobrze, mam przesuniety jeden krag w kregoslupie i stad to wszystko, musze sie wybrac na nastawienie tego ale...
    a co do tego ze od kregoslupa moze bolec wszystko-swieta racja, moj znajomy mial powazne problemy z kolanami, przez kregoslup wlansie

  4. #29
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Gdy kręgosłup woła o pomoc.

    Dziewczynom z problemami i nie tylko gorąco polecam rytuały tybetańskie ze "Źródła wiecznej młodości". W sieci jest pełno informacji na ten temat.
    Wad żadnych - same zalety.
    Plusy:
    za darmo
    ćwiczenia bardzo proste, w każdym wieku i z każdą waga da radę je powtarzać
    to tylko max pół godziny dziennie
    naprawia się nie tylko kręgosłup ale przy okazji i cały organizm
    no i ten główny cel wieczna młodość mmmm kuszące

    opisałam moje doświadczenia w temacie http://forum.wzorki.info/zdrowie/985...i-radzimy.html
    a jak macie inne dolegliwości związane z naszą pracą to podzielcie się nimi i sposobami ich zwalczania


    piłeczka to fajna sprawa. właśnie sobie jej szukam. która lepsza z wypustkami czy bez? i jakiej wielkości powinna być dla dorosłej osoby bo widzę że są różne.

  5. #30
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Gdy kręgosłup woła o pomoc.

    ja mam podobne problemy... ale może jakieś masaże rzeczywiście by pomogły?

  6. #31
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Gdy kręgosłup woła o pomoc.

    Mi póki co przeszło z kręgosłupem i mam nadzieje, że moj problem juz nie powroci, bo to bylo cos strasznego

    od tego czasu tylko raz przez trzy dni bolal mnie kark z lewej strony ze nie moglam obrocic glowy, ale wzielam szybko te tabletki od lekarza i przeszlo.
    Juz nie chce by to wrocilo
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  7. #32
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Gdy kręgosłup woła o pomoc.

    Ja bym radziła zrobić dobre badania kręgosłupa http:/http://www.rexmedica.pl/rezona...zny-kolana url, najlepiej pójść prywatnie i potem specjalista ci da jakieś leki, bo samo to nie przejdzie.

  8. #33
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Gdy kręgosłup woła o pomoc.

    Na zmęczenie najlepszy jest odpoczynek. Nie mówię tutaj o nie wiadomo jak drogim i dalekim wyjeździe do ciepłych krajów ale raczej o turnusie rehabilitacyjnym. Sama staram się co jakiś czas korzystać z tego typu wyjazdów i głównie sprawdzam je na stronie Turnusy rehabilitacyjne w górach ? Zakopane. Dofinansowanie z pfron |Willa Wojnar Mi takie wyjazdy bardzo pomagają bo czuję, że robię coś nie tylko dla zmęczonego ciała ale i dla duszy i mojej głowy.

  9. #34
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Gdy kręgosłup woła o pomoc.

    Mi pomogły ćwiczenia na kręgosłup, jak mięśnie się wzmocniły to ból sam przeszedł..

  10. #35
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: Gdy kręgosłup woła o pomoc.

    Kilka porad ode mnie:

    nie przeciązajcie kręgosłupa ponieawż jest to niebezpieczne
    zapiszcie się na ćwiczenia
    polecany jest basen. Sprawia,ze kondycja nasza się zwiększa. Jednoczesnie nie obiciąża stawów i kręgosłupa tak wiec jest to najlepsze ćwiczenie przy takich właśnie problemach.

    Na pewno macie w swojej okolicy jakiś basen czy aquapark, do którego warto jest sie zapisać!

  11. #36
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Skąd
    Poznań
    Postów
    26

    Domyślnie Odp: Gdy kręgosłup woła o pomoc.

    Basen albo lekarz i jakaś porządna rehabilitacja

  12. #37
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: Gdy kręgosłup woła o pomoc.

    Ja po dwóch porodach, latach pracy na stojąco wreszcie dojrzałam do częstszego siadania. Nie pomogło. Poszłam do ortopedy w Warszawie, na Mokotowie jest prywatny Evimed Ortopedia - Centrum Medyczne Evimed musiałam pójść na zwolnienie (na szczęście płatne), żeby się rehabilitować. Dowiedziałam się też, że siedzenie wcale nie jest najlepsze dla kręgosłupa. Potrzebny jest ruch zróżnicowany, uruchamiający różne partie mięśni.

  13. #38
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Gdy kręgosłup woła o pomoc.

    Warto zadbać o swoje zdrowie od samego początku. jesli pojawiają się bóle stawów i kręgosłupa to najlepiej wybrać się do ortopedy czy rehabilitanta i oni nie tylko pomogą, ale też doradzą co robić na co dzień aby później nie mieć problemów. Ja przez ostatnie 3 lata pracowałam w niewygodnych warunkach i zawsze zwlekałam aż w końcu nie wytrzymałam i wybrałam się do Przychodnia REHAVITAE - opinie na domy4u . Powinnam zrobić to od samego początku.

  14. #39
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Postów
    38

    Domyślnie Odp: Gdy kręgosłup woła o pomoc.

    Gdy kręgosłup woła o pomoc to warto mu pomoc. Słyszałaś może o wibroterapii? Ja własnie trochę zainteresowałam się tym urzadzeniem. Ostatnio nawet znalazłam taki test przeprowadzony przez redakcję portalu abc zdrowie https://portal.abczdrowie.pl/zestaw-...est-redakcyjny, w którym redaktorka sprawdza skuteczność działania urządzenia. Efekt był bardzo pozytywny więc jak widać działa Pomyśl o kupnie tego urządzenia jesli chcesz pozbyć się dolegliwości związanych z kręgosłupem.

  15. #40

    Domyślnie Odp: Gdy kręgosłup woła o pomoc.

    Nie sądzicie, że przed podjęciem jakichkolwiek działań wypadałoby najpierw skonsultować się z ortopedą? Powodów bólu kręgosłupa może być całkiem sporo. Zachęcam do skontaktowania się z ortopedą Adrianem Stępińskim (http://www.adrianstepinski.com/), który będzie w stanie określić, co z kręgosłupem jest nie tak.

  16. #41
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Gdy kręgosłup woła o pomoc.

    Moim zdaniem, gdy kręgosłup woła o pomoc, warto udać się do profesjonalisty, który byłby w stanie pomóc nam uporać się z bólem. Zapoznaj się również z tym artykułem: https://carolina.pl/fakty-mity-dyskopatia/ i wyklucz wstępnie dyskopatię. Na pewno nie warto decydować się na żadne zabiegi bez konsultacji ze specjalistą.

  17. #42
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Gdy kręgosłup woła o pomoc.

    Z kregoslupem to przechodzila dosc duzo moja znajoma.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Pytania-proszę o pomoc
    By Pati88 in forum Materiały pomocnicze do nauki
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 14-02-2012, 17:01

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •