Pokaż wyniki 1 do 25 z 61

Temat: koloryzacja farbą fryzjerską (proofesjonalną)

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie koloryzacja farbą fryzjerską (profesjonalną)

    mam kilka pytań do fryzjerek. Chciałabym przejść spowrotem na blond (mam zafarbowane szamponem garniera czekoladowym) ale nie taki jasny, tylko kilka tonów jaśniejszy od naturalnego, bo mam już dość odrostów, a tak farbowałabym co 2 miesiące odrosty. A więc:

    sprawdzałam na jednym pasemku rozjaśniaczem Blondoran i wyszło słomkowe, taki dziecięcy blond,a na odrostach prawie białe, więc myślę że nie będzie problemu z farbowaniem, tylko nie wiem pyt.1: czy później odrosty mogę farbować samą farbą z oxydantem 6% czy też muszę rozjaśniać za każdym razem?
    pyt.2 Jaką farbę profesjonalną wybrać, w miarę niedrogą i czy mogę ją łączyć z oxydantem londy? Jeśli to mozliwe to prosiłabym o firmę i nr koloru lub kolorów do zmieszania, bo na tych próbnikach boję się polegać, poza tym przez neta to kiepsko dobrać kolor a u mnie hurtowni fryzjerskiej brak.
    pyt3. Jak już rozjaśnię włosy to czy mam je wysuszyć przed farbowaniem czy farbę kłaść na mokre?
    pyt.4 Ile trzyma się taką farbę na włosach zarówno po rozjaśnianiu jak i przy odrostach (ile odrost i ile na całości)

    włosy mam mysi średni blond, bardzo podatne na farbowanie, włosy są gęste ale cienkie i absolutnie nie da się ich zakręcić ani ułożyć na dłużej niż 20min. Mam nadzieję że ten opis pomoże w identyfikacji włosa Może znajdę gdzieś fotki to dorzucę.

    Kolor chciałabym jakiś taki podobny do tego na fotkach
    Ostatnio edytowane przez hersa ; 20-04-2010 o 11:30

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •