Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 61

Temat: koloryzacja farbą fryzjerską (proofesjonalną)

  1. #26
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie Odp: koloryzacja farbą fryzjerską (proofesjonalną)

    Etna jedna z najlepszych to Joico..

    Ja znam cala polityke tych firm fryzjerskich..az chyba za dobrze
    Joico jako jedyna firma,jest to firma amerykanska jest marka pielegnujaca..gdzie farba nie niszczy a pielegnuje wlosy a takich farb na rynku nie ma,..Loreal jest bardzo dobry ale nie najlepszy..
    Mialam zamiar na nich pracowac ale mam maly problem..mam wszystko co odnosnie Joico do wlosow tak jak pielegnacje,regeneracje i do stylizacji,rowniez farby wiec jak ktoras z was bylaby zainteresowana zakupem czego kolwiek,piszcie do mnie poniewaz niestety nie moge nic ulokowac na forum taka polityka tej firmy..dla was 35%rabatu,sa to kosmetyki ktore nie sa zbytnio tanie,a musze to sprzedac..i to po zanizonych cenach..

  2. #27
    Nałogowiec Avatar Etna
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    614

    Domyślnie Odp: koloryzacja farbą fryzjerską (proofesjonalną)

    Nie znam tej firmy. Nie używałam.

    ---------- Dodano o godzinie 19:50 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:48 ----------

    A ile farbki do włosów kosztują z tej firmy?

  3. #28
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie Odp: koloryzacja farbą fryzjerską (proofesjonalną)

    Zgadzam się z Annamon że Joico jest najlepsze , gdyż miałam okazje na nim pracować choć obecnie pracuję na L'orealu. Niestety cena zmusiła mnie do zmiany firmy i tak zostałam przy L'orealu choć i tak nie jest tani. Teraz L'oreal wprowadził na rynek najnowsza technikę permanentnej koloryzacji bez amoniaku, nazywają się INOA.Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://agosta.com/signature/wp-content/uploads/2009/12/signature-200-inoa-trans.png Są rewelacyjne-bez zapachu i kryją siwiznę! Wszystkim polecam
    SZCZĘŚLIWA

  4. #29
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie Odp: koloryzacja farbą fryzjerską (proofesjonalną)

    Cytat Napisał Etna Zobacz post
    Nie znam tej firmy. Nie używałam.

    ---------- Dodano o godzinie 19:50 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:48 ----------

    A ile farbki do włosów kosztują z tej firmy?


    na allegro sa po 60,70zl..

    a u mnie po 40..

    Wiem Chanti ze sa dobre ale polityka ich firmy jest do bani i sie zawiodlam,co to daje ze najlepsi jak w ogole nie mozna z nimi sie dogadac..

  5. #30
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: koloryzacja farbą fryzjerską (proofesjonalną)

    annamon, mogę z oxydantem londy 6% zmieszać? Jeśli nie to ile oxydant kosztuje? i jakiej pojemności są farbki? do kiedy jest data ważności, bo jak będę farbować to pewnie za miesiąc lub dwa.

    Jaka ilość farby jest potrzebna do pokrycia włosów do ramion? 60ml starczy?

  6. #31
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    219

    Domyślnie Odp: koloryzacja farbą fryzjerską (proofesjonalną)


  7. #32
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie Odp: koloryzacja farbą fryzjerską (proofesjonalną)

    powiem Ci ze sie oplaca i sie nie oplaca, znam te stronki na pamiec..
    ja do kazdej przeslanej paaczki wkladam wam albo taka rekonstrukcje i jeszcez dodatkowo cos szampon i odzywke w probkach..taka rekonstrukcja jest dobra na dwa miesiace...
    w rekonstrukcji drugi produkt konczy sie najszybciej i potem zostaje ci to wszystko bo bez tego rekonstrukcji uzyc juz nie mozesz..wiec plusy i minusy


    hersa
    Jaka ilość farby jest potrzebna do pokrycia włosów do ramion? 60ml starczy?

    60 wystarczy one sa takiej wwlasnie pojemnosci a czy ta woda,moze najlepiej zapytac sie naszej spec czyli Chanti..by sie upewnic jak juz pracowala na tych kosmetykach to pewnie wie..

  8. #33
    Nałogowiec Avatar Etna
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    614

    Domyślnie Odp: koloryzacja farbą fryzjerską (proofesjonalną)

    ooo Chanti co do tej nowej serii loreala to fakt tak ślicznie pachnie.. mmm maska jest fajna jak budyń czekoladowy. Annamon fakt cena jest niezła 70 zł, dobrze ze u ciebie taniej to cena podobna jak z loreala czy z alfaparfu, bede musiała kiedyś wypróbować skoro tak zachwycacie sie nimi. a własnie jak z oksydantem? Na pewno lepszy efekt się uzyska gdy się zmiesza z oryginalnym oksydantem, ale czy można z uniwersalnym?

  9. #34
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie Odp: koloryzacja farbą fryzjerską (proofesjonalną)

    Dziewczyny prawda jest taka ze można i nie można... W wodzie % Joico są substancje które się uzupełniają z farbą Joico- i tylko w połączeniu daję zachwycający efekt. Ja nie polecam kupowania drogich farb bez wody, gdyż to mija się z celem. Kolor na pewno wyjdzie Wam taki sam jak dacie do farby Joico wodę Joico czy też tańszą innej firmy, ale jak mówiłam wcześniej już nie będzie tego efektu miękkości blasku i trwałości koloru co przy pełnym komplecie. Więc nie widzę sensu kupowania samej farby.
    A co do rekonstruktora to jest BOSKI , a już nie wspomnę o całej kuracji regenerującej cztero etapowej-po niej miałam włosy jak marzenie.
    SZCZĘŚLIWA

  10. #35
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    219

    Domyślnie Odp: koloryzacja farbą fryzjerską (proofesjonalną)

    Chanti a mozesz jakies linka czy nazwe dac tej boskiej kuracji

  11. #36
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie Odp: koloryzacja farbą fryzjerską (proofesjonalną)

    Wiecie co spytajcie się annamon Ona powinna ja mieć.
    To jest tak :
    1. myjemy szamponem oczyszczającym Joico, osuszamy ręcznikiem.
    2.Nakładamy zakwaszacz Joico, trzymamy 5 min i spłukujemy-oczywiście osuszamy ręcznikiem.
    3.Nakładamy rekonstruktor Joico, trzymamy 5 min i spłukujemy-oczywiście osuszamy ręcznikiem.
    4.Nakładamy odzywke nawadniającą i bardzo ważne trzymamy 5min nie więcej, gdyż może nam zacisnąć tak łuski włosa , że włosy zrobią się matowe i nie do odratowania! i spłukujemy-oczywiście osuszamy ręcznikiem.
    I gotowe
    Sama chętnie sobie bym zakupiła u annamon tą kuracje, tylko to cenowo wychodzi duża kwota
    Ale wierzcie mi nigdy nie miałam takich włosów jak po tej kuracji efekt utrzymuje sie nawet po myciu włosów-naturalnie trzeba powtórzyć zabieg po 2 tygodniach a następnie po 4 tygodniach.
    SZCZĘŚLIWA

  12. #37
    Nałogowiec Avatar Etna
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    614

    Domyślnie Odp: koloryzacja farbą fryzjerską (proofesjonalną)

    ooo to brzmi świetnie, może kiedyś uzbieram pieniążki na taka kurację. bo jak narazie to portfel pusty, tylko grosz na szczęście się błyszczy

  13. #38
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: koloryzacja farbą fryzjerską (proofesjonalną)

    uh, no to faktycznie bez sensu jest mieszać tą farbę z innym oksydantem, niestety kupienie kompletu zupełnie nie jest na moją studencką kieszeń. A powiedzcie mi jeszcze dziewczyny ile się trzyma taka farbę przy blondach, a ile przy ciemnych kolorach z woda 6%? rozumiem ze jest to uzależnione od efektu jaki chcemy uzyskać, ale chciałbym wiedzieć jakie jest minimum żeby chwyciło a jakie max. żeby nie spalić włosów.

  14. #39
    Nałogowiec Avatar Etna
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    614

    Domyślnie Odp: koloryzacja farbą fryzjerską (proofesjonalną)

    Jeżeli chodzi o farby fryzjerskie to wszystko będziesz miała napisane na opakowaniu, czyli farbę się trzyma od 15 do 45 minut, ale jeżeli pójdziesz na dekoloryzację do fryzjera to będziesz miała od razu w to wliczone farbowanie. Bo po dekoloryzacji koniecznością jest nałożenie farby.

  15. #40
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie Odp: koloryzacja farbą fryzjerską (proofesjonalną)

    Każda firma ma swoje czasy trzymania farb... Zgadzam się z Etna , że w opakowaniu będziesz mieć napisane na ulotce czas i proporcje mieszania farby. W L'orealu to jest tak Majirel trzyma się 35 minut a Majiblondy trzyma się 50 min ale z okxydantem 9 lub 12. Natomiast Luo i Richess trzyma się 20 minut.
    SZCZĘŚLIWA

  16. #41
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Evelyn.
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nowa Sól/ Lubuskie
    Postów
    3 018

    Domyślnie Odp: koloryzacja farbą fryzjerską (proofesjonalną)

    A ja mam pytanko z innej beczki, ale też fryzjerskie-wiem już jakie polecacie firmy z powyższych postów, ale jeśli te z was które mają też salon fryzjerskie podpowiedziałyby mi ile trzeba zakupić farb i innych kosmetyków fryzjerskich (a także jakich) na początek byłabym bardzo wdzięczna. Ja zupełnie się na tym nie znam, a muszę zmienić lokal na większy(i ponad 2x droższy) więc chcę zatrudnić jedną fryzjerkę
    proszę mi mówić Evelyn... lub Ewelina jak komu wygodnie
    kiedyś królowa... ale postanowiłam abdykować
    http://www.youtube.com/watch?v=wPzsN0NQSAw
    kocham tą babkę
    http://stylowe-pazurki.blogspot.com/

  17. #42
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie Odp: koloryzacja farbą fryzjerską (proofesjonalną)

    królowo to nie takie łatwe...
    Nie ma dokładnej ilości ile musisz miec na poczatek. Ja brałam L'oreala i na początek wydałam 15tyś. Ale ja chciałam mieć wszystko na poczatku Wazne aby miec chociaz po jednej tubce farby z kazdego koloru w palecie oraz wszystkie wody czyli oxydanty. Firmę musisz dobrac do ceny uslug w Twoim salonie oraz miescie
    SZCZĘŚLIWA

  18. #43
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Radom
    Postów
    50

    Ski Odp: koloryzacja farbą fryzjerską (proofesjonalną)

    ja używam farb ktore kupuje w hurtowni kosmetycznej dla profesjonalistów... i musze powiedzieć ze jest różnica... kupowałam rozjaśniacz i przez ponad rok co miesiac poltora fbowałam i moje włosy sa w lepszej kondycjii niz nie jednej z kolezanek ktore kupuja zwykle rozjaśniacze... napewno duzo zalezy tez od wlosa... ogolnie polecam kupowanie farb w specjalistycznych sklepach.

    takie pytanko mam do was odnośnie spłukiwania sie koloru... tak jak pisalam kawalek czasu mialam blond a naturalnie jestem ciemna brunetka( taka gorzka czekolada) i szybko mi wlosy rosna wiec ciagle musialam farbowac.. i problem mam taki ze np 3 miesiace temu rypnęłam sobie rudy... a dzis żadnego śladu ze taki kolor mialam (poza zdjęciami czy jak do następnego farbowania do farby dam wodę utleniająca 3% to kolor będzie sie dłużej trzymać (zawsze dawałam 6%)

    PS. farbuje firmami takimi jak: subrina, loreal, envie, deoupagecolor( co do tego ostatniego nie pamiętam czy to dokładnie tak... ale farba była włoska z olejkiem)

  19. #44
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie Odp: koloryzacja farbą fryzjerską (proofesjonalną)

    beata671 woda 3% na pewno Ci przyciemni kolor wlosow bo 6% oprocz tego że przyciemnia to także podjasniaa o 1 ton. Zdecydowanie lepiej będzie jak zastosujesz wode 3% tylko nie z L'oreal bo taka nie istnieje u nich. Czasem kolor się szybciej wyplukuje od innych czynników:
    -zniszczone włosy, z których szybko wypłukuja sie pigmenty.
    -częsta kapiel w chlorowanej wodzie,
    -nadmiernie nasłonecznienie włosów,
    -zbyt krótki czas trzymania farby na włosach podczas koloryzacji.
    SZCZĘŚLIWA

  20. #45
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: koloryzacja farbą fryzjerską (proofesjonalną)

    Ratunku dziewczyny
    Wczoraj robiłam pasemka avangardą kontrast (blond) i jakoś tak dziwnie się nakładało. Później wogóle jak się okazało włosy nie chciały mi się rozjaśnić ... ja patrzę a na opakowaniu data do 8.2010... co mam zrobić ? Szczęście, że mi włosów nie wypaliło wprawdzie to tylko 9 zł, ale chyba pójdę do tej kobiety co mi to sprzedała i pokażę jej, jaki bubel ma na sklepie (to sklep fryzjerski). Dodam, że nie pierwszy raz robię pasemka w domu (tzn. mama mi robi). I co najlepsze, robiłam jeszcze koleżance w tym samym czasie pasemka, tą samą avangardą i cud, że nic się nie stało bo by mnie chyba zabiła ...

    Jeśli piszę nie tu gdzie trzeba, to proszę o przeniesienie . I przepraszam z góry.
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  21. #46
    Totalna maniaczka Avatar _kasiunia_4
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Wołów/Wrocław
    Postów
    867

    Domyślnie Odp: koloryzacja farbą fryzjerską (proofesjonalną)

    a ja mam pytanie jaki krem koloryzujący wybrać
    mam włoski dość jasny blond i chce jasny blond ( chodzi mi o lekkie rozjaśnienie ich ale tak żeby ich nie zniszczyć za bardzo ) zrobić bo po pasemkach mam już małe odrosty widoczne planuję to tak w październiku zrobić
    coś takiego chce uzyskać jak na zdjęciu załączonym te jaśniejsze pasemka
    platyny siwej nie chcę jakby co i najlepiej żeby był w miarę przystępnej cenie co możecie mi polecić ?

  22. #47
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: koloryzacja farbą fryzjerską (proofesjonalną)

    ja właśnie bym polecała tą avangardę kontrast ...
    kupiłam nie pierwszy raz, za 9 zł
    szkoda tylko, że trafiłam na taką przeterminowaną
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  23. #48
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: koloryzacja farbą fryzjerską (proofesjonalną)

    Mnie w pełni wystarczą farby Garniera Kosmetyki Garnier - Take care Nie wiem po co miałabym używać farby fryzjerskiej, która kosztuje 10 razy więcej. Ewentualnie do jakiejś skomplikowanej dekoloryzacji.

  24. #49
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: koloryzacja farbą fryzjerską (proofesjonalną)

    Szukaj raczej po sklepach fryzjerskich - Sklep fryzjerski i hurtownia online - Pro-sprzet.pl Większa pewność, że produkt jaki dostaniesz, będzie odpowiedniej jakości.

  25. #50
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: koloryzacja farbą fryzjerską (proofesjonalną)

    Zgadzam się z przedmówczynią. Najlepiej jakies produkty polecone przez zaufanego fryzjera bądź ze strony fryzjerskiej. Ja zamawiam tu Montibello - farby, kosmetyki do włosów, pielęgnice | Fryzart.pl farby montibello. Jestem wręcz zachwycona nimi super sie utrzymuje na włosach, no przynajmniej mi. Ale uwazam, ze kazda powinna sprobowac

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •