Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki 51 do 61 z 61

Temat: koloryzacja farbą fryzjerską (proofesjonalną)

  1. #51
    Wczytuje się Avatar ank13pietro
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Puławy
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: koloryzacja farbą fryzjerską (proofesjonalną)

    Ja zamierzam kupić taką, jaką farbowali mi w salonie, czyli Goldwell'a Bardzo dobrze trzyma mi kolor, mimo że niebieskości trzymają niby bardzo krótko

  2. #52
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: koloryzacja farbą fryzjerską (proofesjonalną)

    Tutaj macie namiary - Profesjonalne farby fryzjerskie
    Porządne farby fryzjerskie zawsze kosztowały, ale przecież tutaj chodzi o jakość, o fajny wygląd włosów.
    Mają one być zdrowe, naturalne. Mylę się?

  3. #53
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: koloryzacja farbą fryzjerską (proofesjonalną)

    Proszę - https://www.fryzomania.pl/blog/?p=1172
    Spis najlepszych farb. A największe znaczenie ma oczywiście jakość.
    Farby nie mogą być byle jakie - chodzi o jakość. Przecież to ma ogromny wpływ na włosy.

  4. #54
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    153

    Domyślnie Odp: koloryzacja farbą fryzjerską (proofesjonalną)

    Mi siostra z tych profesjonalnych polecala Farby L?Oréal Professionnel Luo Color - koloryzacja od L?Oréal Professionnel podobno swietnie utrzymuja kolor, bo to, ze wygladaja bardzo naturalnie widzialam na wlasne oczy

  5. #55
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: koloryzacja farbą fryzjerską (proofesjonalną)

    Raz kupiłam sama farbę fryzjerską i to się naprawdę źle skończyło... od tamtej pory chodzę tylko do zaufanego salony (Gnatyshyn w Warszawie). Fach i kreatywność, farbowanie za każdym razem wychodzi rewelacyjnie.

  6. #56
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    179

    Domyślnie Odp: koloryzacja farbą fryzjerską (proofesjonalną)

    A czy któraś z Was używała jakiegoś dekoloryzatora? Chciałabym zafarbować włosy na jasny brąz lub orzechowy blond, ale na wiosnę planowałam sobie zrobić ombre w chłodniejszych odcieniach i boję się, że nie złapie i będę musiała czekać aż odrosną...

  7. #57
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: koloryzacja farbą fryzjerską (proofesjonalną)

    Jeśli chodzi o koloryzację to byłam ostatnio u fryzjera i ona raczej odradza koloryzację w domu przy pomocy farb drogeryjnych. Ja też widzę różnicę pomiędzy włosami farbowanymi w domu, a u fryzjera i trzeba przyznać, że włosy po farbowaniu u fryzjera są w lepszej kondycji.

  8. #58
    Nałogowiec Avatar jagnam
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    340

    Domyślnie Odp: koloryzacja farbą fryzjerską (proofesjonalną)

    Przy farbowaniu bardzo ważna jest odpowiednia pielęgnacja włosów. Dzieki temu włosy nie będa się łamały.

    U mnie to: olejowanie, laminowanie galaretką, równowaga peh, płukanka octowa, peeling skalpu, wcierki na porost, cassia.

    Z farb polecam Garnier Color Naturals. Wiadomo, że każda farba potrafi w pewnym stopniu niszczyć włosy, jednak poniższa utrzymuje je w całkiem niezłym stanie. O ile oczywiście stosujecie odpowiednie odżywki oraz dbacie o końcówki. https://lavandin.pl/pl/products/garnier-color-naturals-creme-farba-do-wlosow-5-25-jasny-opalizujacy-kasztan-6354.html
    Ostatnio edytowane przez jagnam ; 17-09-2020 o 08:31

  9. #59
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    179

    Domyślnie Odp: koloryzacja farbą fryzjerską (proofesjonalną)

    Szacun, że masz w sobie tyle samozaparcia, żeby tyle rzeczy stosować.

  10. #60

    Domyślnie Odp: koloryzacja farbą fryzjerską (proofesjonalną)

    Nie cierpię odrostów, więc raz na dwa trzy miesiące muszę farbować swoje włosy. Staram się wybierać jak najlepsze farby do włosów. Czasami farbuje włosy sama, a czasami pomaga mi siostra. Bardzo dobrze sprawdziły się u mnie te zakupione na https://byhealth.pl/produkty-do-koloryzacji

  11. #61
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: koloryzacja farbą fryzjerską (proofesjonalną)

    Farbowanie włosów to jeden z najszybszych sposobów na to by zmienić swój wygląd. W końcu to najbardziej popularny zabieg przeprowadzany w salonach fryzjerskich. Niestety nie zawsze jesteśmy w stanie skorzystać z usług ulubionego stylisty gdyż kolejki bywają dość długie. Nic nie stoi na przeszkodzie by zacząć brać sprawy we własne ręce. W internecie znajdziemy kompletne poradniki, na podstawie których każdy sobie poradzi z tym procesem. Przyda się do tego celu kilka niezbędnych narzędzi takich jak dobrej jakości pędzel do mieszania i nakładania farby, gumowe rękawiczki i foliowa peleryna do ochrony odzieży. Oczywiście podstawą uzyskania niesamowitego efektu jest skorzystanie z wysokiej jakości farby. Dlatego tak popularne są profesjonalne farby do włosów - https://wyczesani.com/koloryzacja/farby bogate w cenne dla włosów substancje odżywcze. Dobór samego odcienia koloru to już kwestia indywidualna.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •