Pokaż wyniki 1 do 12 z 12

Temat: Jakie łyżworolki polecacie?

  1. #1
    No to..wpadłam Avatar anchel
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    śląskie
    Postów
    292

    Hea Jakie łyżworolki polecacie?

    Witam
    Mam mały problem,mój synek (6 lat),zażyczył sobie na urodzinki łyżworolki a ja zupełnie się na tym nie znam może mogłybyście doradzić coś w tej sprawie? Chodzi mi o firmę,rodzaj kółek itp...
    Zabawne jak mało ważna jest twoja praca, gdy prosisz o podwyżkę, a jak niesamowicie niezbędna dla ludzkości gdy prosisz o urlop.

  2. #2
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Jakie łyżworolki polecacie?

    moze nie kupuj odrazu jakis porzadnych i drogich lyzworolek bo jest jeszcze za maly ( chyba ) na rolki i moze sie nie utrzymac w pionie i bedzie sie przewracac szkoda jest siniaczkow na pupie i pozdzieranych nozek
    dlatego proponuje na poczatke kupic wrotki na 4 kolka, nalepiej metalowe lozyska, wkladane pod but lub pelne ale wiazane jak but zadnych klamerek i plastkowych zapiec od srodstopia do palcow bo to tylko noge gniecie i jezdzi sie niewygodnie, jedyne zapiecie to na wysokosci kostki by sie noga nie krecila
    kolka - pamietam, ze przy wrotkach sa plastkowe lub gumowe tzn. takie ja mialam jak bylam mala, wiec jakbym miala cos wybrac to gumowe

    tu masz aukcje jak mniej wiecej wygladaja takie wrotki, nie koniecznie sa te dobre

    HIT SEZONU KOLOROWE,REGULOWANE,WROTKI (994326619) - Aukcje internetowe Allegro

    ja mialam podobne jak bylam mniejsza ale nie mialam plastykowych zapiec tylko skorzane wszystko

    jesli chodzi o rolki to moze cos takiego na poczatek

    ROLKI-WROTKI POLI DLA DZIECI R.28-31 KOSZALIN (994535215) - Aukcje internetowe Allegro

    sa na trzy kolka, sa w ksztalcie rolek i na pewno bedzie sie mu lepiej jezdzic niz na rolkach jednosladowych

    jesli rolki to ja osobiscie mam i wole wiazane, kola kauczkowe, zapiecie na kostce z plastku, sznurowane jak but i jedno zapiecie na rzep ( na srodstopiu ) i jezdzi mi sie bardzo wygodnie
    zadnych platkowych kolek bo bardzo szybko sie scieraja i pekaja...

  3. #3
    Totalna maniaczka Avatar dudejla
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    1 030

    Domyślnie Odp: Jakie łyżworolki polecacie?

    zgadzam się ale może dla takiego malucha lepsze jednak nie wiązane bo nie wiem czy poradzi sobie z odpowiednio mocnym naciągnięciem sznurowadeł a potem zawiązaniem
    Koła kauczukowe a i teraz można kupić rolki z regulowanym rozmiarem nogi


  4. #4
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Jakie łyżworolki polecacie?

    jesli chodzi o rolki to mysle, ze jednak bedzie lepiej jak maluch bedzie mial wiazane jak but bo naprawde przy plastikowych zapieciach bardzo noga boli, gdy jest za mocno zapiete no i co najwazniejsze odpinaja sie noga na wysokosci kostki musi byc stabilna, jak przy lyzwach
    nie daj Boze, jakby mu sie w trakcie jazdy odpiely, automatycznie ma luz w nodze, ktora pozniej cala "chodzi", powoduje utrate rownowagi i upadek
    zasznurowane - jak sie sznurowki zabezpieczy jeszcze rzepem to nie ma prawa sie rozwiazac, no i w razie, gdy sie przy kostce zaczep odepnie to jeszcze jest zabezpiecznie wiazane

    ale oczywiscie mowie o tym co ja bym kupila swojejmu malemu

    kazda ma pewnie jakies doswiadczenia zwiazane z rolkami - ja mam dosc szerokie

  5. #5
    No to..wpadłam Avatar anchel
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    śląskie
    Postów
    292

    Domyślnie Odp: Jakie łyżworolki polecacie?

    rudzia,mój synek nie chce nawet słyszeć o wrotkach bo jego koledzy mają rolki i on też chce a te z trzema kółkami są na niego za małe więc muszę szukać rolek.
    Zabawne jak mało ważna jest twoja praca, gdy prosisz o podwyżkę, a jak niesamowicie niezbędna dla ludzkości gdy prosisz o urlop.

  6. #6
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: Jakie łyżworolki polecacie?

    jak byłam mała, nie było rolek tylko wrotki, takie metalowe zakładane na buty jak dostałam kasę na komunie to kupiłam sobie rolki z plastikowymi kółkami (kto się na tym znał wtedy) i koniecznie chciałam zapięcia, nie sznurówki i wcale mi się zapięcia nie odpinały, mojej przyjaciółce też się nic nie odpinało i nic nie gniotło. I dużo łatwiej jeździ się na rolkach wbrew pozorom. Najlepiej jest poprostu przymierzyć i zobaczyć czy noga nie lata w środku. W liceum też miałam zapinane tyle że z kauczukowymi kółkami. Oddałam kuzynowi bo on wyczynowo trochę jeździł, a teraz załuję, bo pojeździłabym a szkoda mi kasę na takie porządne. Spytam później mojej przyjaciółki jakie firmy dobre bo ona nadal jeździ i sie orientuje trochę, tylko nie wiem czy jest sens kupować drogie, porządne rolki dziecku które za rok z nich wyrośnie. Ja bym kupiła w jakimś supermarkecie zwracając uwagę na jakość wykonania i kółeczka koniecznie kauczukowe.

  7. #7
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Jakie łyżworolki polecacie?

    Moja młodsza corka miala 6 lat jak zaczela jezdzic na rolkach,miala ochraniacze na nadgarstki,na kolana,kask na glowe i byla w siodmym niebie ze moze jezdzic.Oczywiscie pierwsze jazdy byly pod okiem meza i moim.A pozniej juz jezdzila z siostra,a to ze kilka razt upadla na 4 literki nie zrazilo ja.I tez nie chciala wrotek.

  8. #8
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Jakie łyżworolki polecacie?

    no coz, kazde dziecko jest inne
    jesli chce rolki bo koledzy maja to kup rolki
    ale jak mowilam i dziewczyny rowniez...szkoda teraz kupowac drogie rolki bo na pewno szybko sie zuzyja i jak Hersa napisala, za rok z nich wyrosnie i tak bedziesz musiala kupic nowe
    a znajac dzieci w tym wieku szybko zmienia zainteresowanie
    ale decyzja nalezy do Ciebie

  9. #9
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: Jakie łyżworolki polecacie?

    moim zdanie na wrotkach jeździ sie o wiele trudniej niz na rolkach, trudno sie skreca wiec ja byłabym za rolkami kółeczka najlepiej kauczukowe jak juz któraś pisała, plastikowe sie nie nadają...moja 12 letnia siostra ma rolki w których da sie zmieniać rozmiary i moja noga spokojnie sie w nie mieści wiec radziłabym polować na takie żeby potem za rok nie trzeba było kupować następnych

  10. #10
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Jakie łyżworolki polecacie?

    my kupiliśmy mojej kuzynce rolki z regulowanym rozmiarem i takie są najlepsze i też polecam rolki a nie wrotki
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  11. #11
    No to..wpadłam Avatar anchel
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    śląskie
    Postów
    292

    Domyślnie Odp: Jakie łyżworolki polecacie?

    Zabawne jak mało ważna jest twoja praca, gdy prosisz o podwyżkę, a jak niesamowicie niezbędna dla ludzkości gdy prosisz o urlop.

  12. #12
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Jakie łyżworolki polecacie?

    jesli sie zdecydowalas na rolki to fajnie
    ja osobiscie wzielabym takie co podalas ze wzgledu na kilka rzeczy
    no i pamietaj o ochraniaczach i kasku...


    ps. na wrotkach da sie skrecac tak samo latwo jak na rolkach

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?
    By mala in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 815
    Ostatni post / autor: 04-08-2023, 13:04
  2. Jakie Paznokciowe gazety najchętniej czytacie
    By Ridee in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 10-07-2010, 22:23
  3. Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 15-04-2010, 20:50
  4. +18 jakie jaja ...
    By pisiowa21 in forum Offtopic
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 12-06-2009, 15:47

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •