Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Poka wyniki 1 do 25 z 40

Temat: Wysuszona sk鏎a g這wy!!

No to..wpad豉m ban
    Sk康
    Warszawa
    Post闚
    219

Domy郵nie Wysuszona sk鏎a g這wy!!

Witam mam pytanko do was dziewczyny ...Od jakiegos czasu schodzi mi p豉tkami sk鏎a z g這wy i nie jest to 逝piez chodze duzo na solarium przyznaje sie i susze w這sy suszarka i macham po nich jescze prostownica..Nak豉dam maski odzywki ale nic nie pomaga w這sy sa nawilzone ale sk鏎a glowy swedzi i schodzi...Przy czarnych w這sach to duzy problem..Prosze o rade

pss... Avatar Emist
    Post闚
    492

Domy郵nie Odp: Wysuszona sk鏎a g這wy!!

radz przej嗆 si do dermatologa...migiem.

Totalna maniaczka Avatar sylwia-p_86
    Sk康
    Bydgoszcz
    Post闚
    718

Emist ma racje bo tu cos specjalistycznego powinno pom鏂 i tzreba lukn帷 czy to nie jakies chorobsko

No to..wpad豉m ban
    Sk康
    Warszawa
    Post闚
    219

By豉m u lekarza i powiedzial ze to przesuszona sk鏎a glowy i bardziej do fryzjerek powinnam sie zg這sic o porady i nie 豉zic na solarium

Totalna maniaczka Avatar Ewelina83
    Sk康
    Niemcy
    Post闚
    727

Ja mialam to samo po solarium-najlepiej jak pujedziesz sie opalac nastepnym razem to zakladaj sobie chustke na glowe to ochroni skore glowy przed nadmieernym opalaniem no i wystarczy ze zrobisz sobie dobry tydzien przerwy i powoli zach揀nie wracac wszystko do normy! Duzo odrzywek a najlepiej dac sie skorze i wlosom samym przetluscic-tzn nie myj glowy jak najdluzej jesli jestes w domu i nie ma potrzeby to nie myjMi fryzjerka wlasnie doradzila ze przy takich problemach najlepiej jest myc glowe jak najmniej!

No to..wpad豉m ban
    Sk康
    Warszawa
    Post闚
    219

o widzisz a ja prawie codziennie katuje bo widac te platki skory i nerwicy dostaje

Sk康
    Niemcy
    Post闚
    727

no to wlasnie nie myj Bo jak myjesz i znow suszysz to one ciagle sa przesuszone!Bedzie dobrze

Wzorki Club Avatar Chanti25
    Sk康
    Sulech闚
    Post闚
    1 849

Sylwunia a jakim szamponem myjesz g這w tzn w這sy? Mo瞠 by te 幢e dobrany szampon... Oczywi軼ie polecam zakrywanie w這s闚 i g這wy w solarium , gdy nie przesuszysz wtedy w這s闚 , ani sk鏎y g這wy.
    SZCZ呇LIWA

No to..wpad豉m ban
    Sk康
    Warszawa
    Post闚
    219

PANTENE SZAMPON INTENSYWNA REGENERACJA kurcze ale jak od dwoch miesiecy znowu zacze豉m chodzic na solarium problem sie pojawi..A jest chanti szmpon nawilzajacy g這wnie skore a nie same wlosy?

Moderator Avatar nanami7
    Sk康
    Pozna
    Post闚
    5 170

polecam head&shoulders taki do suchej sk鏎y g這wy mi pom鏬 mia豉m ten sam problem
    Jest mi璠zy nami gra,
    kt鏎 gra si w parach...

www.paznokcie-poznan.blogspot.com

Sk康
    Sulech闚
    Post闚
    1 849

Kurcze to z tego wynika ze szampon masz dobry-chyba 瞠 alergia na jakis sk豉dnik tego szamponu.... hmmm a mo瞠 spr鏏uj ampu貫k co wsmarowujesz we w這sy i sk鏎 g這wy Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://img.bazarek.pl/117860/9687/593253/100_18552239144af0a730c3eb8.jpg One maja za zadanie nawil篡 w這sy i sk鏎 g這wy.
    Ostatnio edytowane przez Chanti25 ; 25-04-2010 o 21:29
    SZCZ呇LIWA

No to..wpad豉m ban
    Sk康
    Warszawa
    Post闚
    219

jakis w domu mam to zerkne do jakich w這skow jest

Totalna maniaczka Avatar _kasiunia_4
    Sk康
    Wo堯w/Wroc豉w
    Post闚
    867

ja po head&shoulders ( niby przeciw逝pie穎wy ) dostawa豉m taki 逝pie 瞠 szok.. wi璚 go omijam jak ognia a u篡wam takiego z apteki teraz i jest ok jak si sko鎍zy to r騜nych u篡wam zanim go kupi byle nie head&shoulders

Sk康
    Niemcy
    Post闚
    727

Cytat Napisa _kasiunia_4 Zobacz post
    ja po head&shoulders ( niby przeciw逝pie穎wy ) dostawa豉m taki 逝pie 瞠 szok.. wi璚 go omijam jak ognia a u篡wam takiego z apteki teraz i jest ok jak si sko鎍zy to r騜nych u篡wam zanim go kupi byle nie head&shoulders
    Ja mialam po nim to samo i to w sumie nie tylko ja bo juz duzo opini slyszalam na ten temat
    W tym przypadku to mi sie wydaje ze zaden szampon nie zadziala od tak bo to nie jest zwykly lupiez tylko spalona skora glowy i przesuszona-wiec trzeba ja pozadnie nawilzyc...
    A jesli chodzi o nawilzenie to mozna jeszcze jedwab w skore glowy wsmarowac ! No i jedyne wyjscie to na solarium chusteczke i jak narzadsze mycie glowy i problemu nie bedzie

Szkoleniowiec Avatar zyza
    Sk康
    畝ga
    Post闚
    2 272

sylwunia nie wiem czy to ci sie do czegos przyda ale pewnie uzywaj帷 pantene zauwazy豉s ze wlosy sa brdzo mieciutkie prawda? nie wiem czy stosujesz te odzywk ale pantene w swoim skladzie posiada jakies woski ktore zamykaj 逝ski wlosa ale tak瞠 blokuj skore na glowie... dla mnie nie bylo lepszego szamponu ale jak zacz瘭am stosowac go juz w trzecim opakowaniu zaczelo mi sie cos takiego robi... moja ciotka ktora jest w ameryce fryzjerk powiedzial mi o tych woskach w pantene i zrobilam sobie detoksykacje przy pomocy jakiegos naturalnego szamponu i zmieni豉m odzywk... dlatego mowi sie ze odzywke nie naklada sie na skore glowy... oprocz tego zapwene stosujesz przy prostowaniu jakies specyfiki jak stosowalam loreala ten do prostowania wloswo a oprocz tego jeszcze jedwab... i wlasnie odpadala mi skora platami... teraz obecnie stosuje mask raz na miesi帷 intensywnie odzywiaj帷a z naturalnych skladnikow... sa takie dostepne w Naturze takie pro eko bez chemii ja lubi tak 穎速...
    ale powaznie jesli wosk ci zasklepi skore to skora broni帷 sie moze zacz帷 sie sypa podobnie jak 逝pie... zmie szampon na jakis lagodny jak naturia joaany albo rzepa i zmien odzywk...
    a co do dermatologow to im za chiny nie wierz... oni badanie robia tylko na podstawie wywiadu przynajmniej u mnie

No to..wpad豉m ban
    Sk康
    Warszawa
    Post闚
    219

zyza mialam odzywke rowniez i uzywam jej

Na這gowiec Avatar Anika
    Sk康
    Europa
    Post闚
    646

Sylwunia83, mam ciocie, ktora miala straszny lupiez, czy zluszczajaca sie skore na glowie. Stalo sie to dodatkowo uprzykrzajace kiedy zaczelo jej wchodzic na CZOLO Wygladalo to co najmniej tragicznie, przyznaje. I wiesz czym to wyleczyla NIZORALEM. Sprobuj uzyc Nizoralu z tego co slyszalam to szampon ten zawiera antybiotyk. Fakt faktem wydaje sie byc skuteczny.
    The world is mine

Szkoleniowiec Avatar zyza
    Sk康
    畝ga
    Post闚
    2 272

ja ci nie polece uzywac zadnych 鈔odkow z apteki a tym bardziej nizoral head&shoulders bo jesli masz przesuszenie skory glowy to mozesz sobie zaszkodzi... sprobuj zmienic nawyki jakie stosujesz dla g這wy albo znajd porzadnego specjaliste dermatologa prywatnie
    acha zapomnialam doda
    jak tylko dowiedzialam sie o tym pantene zacz瘭am podpytywac klientki 50% z nich mialo 逝piez jak uzylo powyzej dwoch opakowa... takze moze to jest metoda

Na這gowiec Avatar Anika
    Sk康
    Europa
    Post闚
    646

Cytat Napisa zyza Zobacz post
    ja ci nie polece uzywac zadnych 鈔odkow z apteki a tym bardziej nizoral head&shoulders bo jesli masz przesuszenie skory glowy to mozesz sobie zaszkodzi...
    A dlaczego Nizoral mialby byc szkodliwy
    The world is mine

Sk康
    Sulech闚
    Post闚
    1 849

Ja jeszcze dodam ze sucha sk鏎a g這wy mo瞠 by spowodowana zmiana hormonaln lub z陰 diet
    SZCZ呇LIWA

No to..wpad豉m Avatar nutella
    Post闚
    238

Witam
    ja jako fryzjerka moge jedynie doradzic :
    - nizoral (jak to jest lupiez)
    - czeste natluszczanie wlosow np. przez maseczke z rycyny
    - no albo jak wczesniej wspomniala jakas dziewczyna naturalne natluszczanie czyli rzadkie mycie wlosow np. raz w tygodniu ,az do ustopienia problemu.

Przepis na maseczki z rycynki dla zainteresowanych :

Je瞠li nasze w這sy s zniszczone i wypadaj zr鏏my nast瘼uj帷 kuracj: 1 鄴ltko + 1 造磬a oleju rycynowego + 1 造磬a oliwy z oliwek. Wszystko dok豉dnie wymiesza, lekko podgrza i nanie嗆 na w這sy. Nast瘼nie na這篡 czepek, owin望 g這w r璚znikiem i tak maseczk mo瞠my trzyma nawet ca陰 noc (ale wystarczy r闚nie godzin). Nast瘼nie w這sy myjemy, a do ostatniego p逝kania dodajemy sok z cytryny lub ocet jab趾owy. W przypadku, gdy nasze w這sy maj tendencj do przet逝szczania, sok z cytryny mo瞠my doda tak瞠 do maseczki.

Je瞠li mamy w這sy pozbawione blasku zastosujmy mieszank:
    w jednym litrze wody rozpuszczamy 100 ml soku jab趾owego, 100 ml octu jab趾owego, 10 g oleju rycynowego. Wszystko wymiesza i nanie嗆 na umyte i wilgotne w這sy. Po kilkunastu minutach sp逝ka czyst wod.

przepis dla leniuchow :
    dodac lyzke rycyny do odzywki i trzymac 2-5 minut ,po czym obficie splukujemy.

Oczywiscie wszystkie maseczki wykonujemy na umytych, mokrych wlosach.

pozdrawiam i zycze szybkiego rozwiazania problemu

Sk康
    Niemcy
    Post闚
    727

Moja tesciowa ma problem z lupiezem i pomaga jej tylko Nizoral!
    Tu w tym przypadku problem pojawil sie przez solarium przez przesuszenie glowy-mialam to samo wiec wydaje mi sie ze wizyta u dermatologa malo co da jedynie zastosowac sie do wskazowek i poczekac co bedzie dalej-u mnie sie uspokoilo i nie mam z tym problemu odkad zakladam chustke!U mnie problem wygladal tak ze skora nie schodzila mi z calej glowy tylko wlasnie tam gdzie padalo na nia najwiecej swiatla czyli przod srodek i tyl po bokach problem byl mniejszy!Jesli problem by nie zniknal pomimo wszystkich prob jego wyeliminowania go to wtedy mozna szukac rozwiazania u lekarzy!
    Z reszta to nie chodzi tylko o solarium- lekarze takze informuja o tym zeby chronic swoje wlosy i skore glowy przed sloncem slonecznym wiec tym bardzeij przed solarium gdzie dawka 15-30 minut w solarium rowna sie calodniowym przebywaniu na sloncu!

Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Sk康
    Niemcy
    Post闚
    5 853

moj facet ma przesuszona skore na glowie - byl u dermatologa, uzywal wszystkie szampony i odzywki jakie pisalyscie i zadna mu nie pomaga a ja dostaje szalu bo wszedzie na jego czarnych ciuchach widac "snieg"
    nie chodzi do solarium, nie suszy wlosow suszarka, pracuje w czapce i codziennie myje wlosy - moze to przez to ale jakby nie umyl wlosow to ja bym padla bo pod ta czapka poci mu sie glowa

ja tez chodze do solarium i susze wlosy ale jednak nie mam takiego problemu

Totalna maniaczka Avatar hersa
    Post闚
    1 026

ja te tak mam, pojawi這 sie jakie 3 lata temu i nic nie pomaga. To nie jest 逝pie, pr璠zej 逝szczyca, a po pantene i po od篡wce WAX (tej z apteki) to tak mnie 貫b sw璠zi, ze mam ochot wyrwa wszystkie w這sy razem ze sk鏎. W豉郾ie nie sypie mi si tak jak 逝pie tylko p豉ty mi schodz i ja to oczywi軼ie rozdrapuj bo mnie sw璠zi, robi sie strupki i historia si powtarza. U mnie nie ma dermatologa normalnego. Jak by豉m u jedynej baby kt鏎a u nas przyjmuje, powiedzia豉m co jest grane to nawet nie spojrza豉 na sk鏎, tylko z odleg這軼i 0,5 metra stwierdzi豉 ze to 逝pie. Teraz zacz瘭am my g這w takim tanim szamponem za 6 z wielka butla z brzoz on jest czy co to jakby troch lepiej.

Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Sk康
    Niemcy
    Post闚
    5 853

no wlasnie moj ma podobnie, schodzi mu z glowy normalnie jak platki sniegu
    tez ma strupki na glowie i bardzo czesto sie drapie masakra...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne w徠ki

1. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 09-03-2018, 22:43
  2. Rodzaje skory
    By Jade in forum Piel璕nacja twarzy i cia豉
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 06-05-2017, 11:56
  3. Domowe sposoby na maseczki, peelingi
    By asiek in forum Piel璕nacja twarzy i cia豉
    Odpowiedzi: 46
    Ostatni post / autor: 28-06-2010, 21:04
  4. schodz帷a sk鏎a z palc闚 ;(