Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Poka wyniki 26 do 40 z 40

Temat: Wysuszona sk鏎a g這wy!!

Na這gowiec Avatar korcia225
    Sk康
    sokola
    Post闚
    485

Domy郵nie Odp: Wysuszona sk鏎a g這wy!!

mi tak sk鏎a schodzi豉 z g這wy jak mi fryzjerka sk鏎 popali豉 rozja郾iaczem i wtedy nak豉da豉m oliwk tak dla dzieci na w這sy i masowa豉m g這w owija豉m r璚znikiem i po 20minutach my豉m g這w i zesz這 wszystko polecam

Szkoleniowiec Avatar zyza
    Sk康
    畝ga
    Post闚
    2 272

Cytat Napisa Anika Zobacz post
    A dlaczego Nizoral mialby byc szkodliwy
    w豉snie dlatego ze jak jestes chora na grype to czemu nie bierzesz lekow na osp? chodzi o to zeby niepotrzebnie nie stosowac 鈔odkow jak do ko鎍a nie wiadomo co to jest... a nizorla jest do軼 agresywny i w moim przypadku przy mojej wrazliwosci head &shoulders jest do軼 agresywny... i chodzi o to by nawilzyc glowe o ile to jest przesuszenie a nizoral dopiero jesli zostanie stiwerdzony lupiez...
    tak jak nutella napisala
    to tak jakbym napisala wetrzyj sobie z鏊tko i troche cytryny to ci przejdzie ale jak nie wiemy z czym mamy do czynienia na glowie to ja wol nie polecac 'wez to ci pomoze' dlatego mowie zeby nie brala nizoralu...
    niech tylko sprobuje zmienic srodki na lagodniejsze a nie na ostrzejsze... wszystko zalezy od stanu glowy...

sylwunia ja jakis czas temu mialam taki klopot ze nagle zacz瘭y mi wypadac wlosy i dosta豉m 逝piezu... najpierw przestalam rozja郾ia wlosy bo to pewnie przez to... nadal nic... dopiero odstawilam syossa odzywk skora mi sie uspokoi豉 i przesta豉 sw璠zie takze przyczyna moze by bardzo blaha to nie musi byc od razu 逝pie albo zmiany 逝szczycowe...

No to..wpad豉m Avatar nutella
    Post闚
    238

sylwunia ja jakis czas temu mialam taki klopot ze nagle zacz瘭y mi wypadac wlosy i dosta豉m 逝piezu... najpierw przestalam rozja郾ia wlosy bo to pewnie przez to... nadal nic... dopiero odstawilam syossa odzywk skora mi sie uspokoi豉 i przesta豉 sw璠zie takze przyczyna moze by bardzo blaha to nie musi byc od razu 逝pie albo zmiany 逝szczycowe...[/QUOTE]

Tak to prawda czasem przyczyna jest bardzo blaha.
    Czasem zle dobrany szampon badz odzywka powoduje wlasnie takie skutki.
    Z mojego doswiadczenia moge powiedziec tylko tyle,ze na problemy skorne najlepszy jest szampon pokrzywowy. Moze nie pachnie zbyt zachecajaco ,ale naprawde jest godny polecenia.

Na這gowiec Avatar Anika
    Sk康
    Europa
    Post闚
    646

Cytat Napisa zyza Zobacz post
    ... jak nie wiemy z czym mamy do czynienia na glowie to ja wol nie polecac 'wez to ci pomoze' dlatego mowie zeby nie brala nizoralu...
    niech tylko sprobuje zmienic srodki na lagodniejsze a nie na ostrzejsze... wszystko zalezy od stanu glowy...
    Absolutnie sie zgadzam, ze jak nie wiemy z czym mamy do czynienia nie powinno sie eksperymentowac tylko pojsc po fachowa pomoc. A teraz pisze do osob ktore wiedza ze napewno maja lupiez-
    A tak serio to nie sadzilam ze jest az tyle odmian lupiezu

ㄆpie suchy (逝pie zwyk造) - najbardziej pospolita odmiana 這jotokowa. Objawia si niewielkimi, suchymi p豉tkami nask鏎ka z逝szczaj帷ymi si mniej lub bardziej intensywnie na sk鏎ze g這wy.

ㄆpie tlusty - ci篹sza odmiana 逝pie簑 這jotokowego. Objawy s podobne jak w przypadku odmiany suchej, ale z逝szczaj帷e si kawa趾i nask鏎ka s wi瘯sze, niekiedy 鄴速awe i t逝ste. Podejrzewa si, 瞠 mo瞠 prowadzi do 造sienia 這jotokowego, cho hipoteza ta nie jest jak dot康 w przekonywuj帷y spos鏏 udowodniona.

ㄆpie pstry - wyst瘼uje g堯wnie w obr瑿ie klatki piersiowej i objawia si 鄴速awymi, brunatnymi lub r騜owymi plamami na sk鏎ze. ㄆpie pstry wyst瘼uje po okresie dojrzewania, w m這dszym wieku pojawia si sporadycznie.

ㄆpie r騜owy Giberta - spotykane nazwy obiegowe r騜owaty, r騜any, czy nieprawid這wo 逝pie Gilberta (faktycznie nazwa pochodzi od Camille'a Melchiora Giberta, kt鏎y opisa t chorob w 1860). Jest to odmiana 豉godna, a co wa積iejsze, ust瘼uj帷a samoistnie po oko這 6 tygodniach, bez leczenia. W jej wyniku na tu這wiu i ko鎍zynach wyst瘼uj r騜owe, z逝szczaj帷e si plamy o wielko軼i do kilku centymetr闚. Czasem towarzyszy im 鈍i康 - w闚czas w leczeniu stosuje si mannitol lub hydrokortyzon.

ㄆpie rumieniowy - na t odmian cierpi g堯wnie m篹czy幡i, a najcz瘰tsze objawy to ciemnoczerwone lub brunatne plamy na udach i w okolicach moszny. Przebieg najcz窷ciej jest 豉godny, a skutki ograniczaj si do 豉godnego z逝szczania nask鏎ka.

ㄆpie bia造 - wyst瘼uje cz窷ciej u dzieci i os鏏 m這dych. Mo積a go rozpozna po wyst瘼owaniu bia造ch plam, najcz窷ciej skupionych w okolicach twarzy i na ko鎍zynach. Stosunkowo cz瘰to obserwuje si sw璠zenie, a leczenie tej odmiany 逝pie簑 bywa do嗆 przewlek貫.
    The world is mine

No to..wpad豉m ban
    Sk康
    Warszawa
    Post闚
    219

Ja od wczoraj chodze z przet逝szczona 貫petyna na這zy豉m na sk鏎e serum t逝ste jak olej i nawilzam sie zobaczymy jakie bede efekty

Rozkr璚anko Avatar evva
    Sk康
    鈍idnik-dublin
    Post闚
    39

Cytat Napisa Sylwunia83 Zobacz post
    PANTENE SZAMPON INTENSYWNA REGENERACJA kurcze ale jak od dwoch miesiecy znowu zacze豉m chodzic na solarium problem sie pojawi..A jest chanti szmpon nawilzajacy g這wnie skore a nie same wlosy?
    szampon E45 jest wlasnie szponem do nawilzania skory
    glowy i wlasnie jest do takich problemow tylko go chyba w aptece kupisz

Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Sk康
    TORU
    Post闚
    4 711

Ja walczy豉m z wysuszon g這w baaardzo d逝go, ten 逝pie mnie dobija. U篡wa豉m chyba wszystkich dost瘼nych 鈔odk闚 na rynku i nic, a ju my郵a豉m, zeby i嗆 z tym do lekarza ale pomy郵a豉m sobie, 瞠 skoro od nawet tych delikatnych szampon.闚 przeciw逝pie穎wych nic si nie sprawdza to musze mie tak delikatn t sk鏎 瞠 szok. No i kupi豉m sobie szampon dla dzieci... S r騜ne zapachy pi瘯ne a 逝pie jakby r瘯 odj掖. Szampony dla dzieci s najdelikatniejsze i tej g這wy nie podra積iaj dodatkowo wi璚 polecam mo瞠 i to si u Was sprawdzi.

Na這gowiec Avatar jOotka
    Sk康
    za Tob.
    Post闚
    474

D e r m a t o l o g

Na這gowiec
    Post闚
    323

Zacznij od zmiany szamponu i nie u篡waj tego samego za d逝go, bo w這sy si przyzwyczajaj. Du膨 ofert znajdziesz np.: w Chantal (do kupienia np. na Hebe), nie tylko szampon闚, ale te od篡wek czy masek regeneracyjnych

Wczytuje si
    Post闚
    11

Wczytuje si
    Sk康
    Lublin
    Post闚
    13

Uwa瘸m, 瞠 koniecznie powinna uda si do dermatologa. Warto spr鏏owa domowych sposob闚, polecam mask z miodu i cytryny i nawil瘸j帷e szampony do w這s闚. Warto zaopatrzy si w te naturalne, w pe軟i wykonane z naturalnych sk豉dnik闚, bez paraben闚 i SLS.. zobacz tutaj maj :Szampony bez SLS do w這s闚. Delikatne i ekologiczne szampony do piel璕nacji w這s闚. - kosmetyki naturalne - sklep Matique

Wczytuje si
    Post闚
    20

mo瞠 to 這jotok, lepiej skontaktowa to z lekarzem

Wczytuje si Avatar Kieco1
    Post闚
    10

Ocet jab趾owy dobrze wp造wa na stan w這s闚, ale mo瞠 przynie嗆 ulg r闚nie sw璠z帷ej sk鏎ze g這wy. Ocet przywraca prawid這we pH oraz zabija bakterie i grzyby, kt鏎e mog by odpowiedzialne za przesuszenie i 逝pie .
    Jak u篡wa octu jab趾owego na skalp? Dobrym sposobem jest zrobienie w豉snej od篡wki. W buteleczce ze sprayem 陰czymy r闚ne ilo軼i wody i octu jab趾owego. Nast瘼nie spryskujemy sk鏎 g這wy, zostawiamy na kilka minut, po czym myjemy w這sy zio這wym szamponem. Kuracj octem jab趾owym nale篡 przeprowadza co drugi dzie, by szybko zauwa篡 pozytywne rezultaty.
    Ostatnio edytowane przez Kieco1 ; 10-10-2016 o 23:44

Na這gowiec
    Post闚
    323

Mi tutaj sprawdzi豉 si seria Elastabion Floslek, kompleksowa piel璕nacja sk鏎y i w這s闚.

Na這gowiec
    Post闚
    323

Myj g這w Elastabion Floslek, mi bardzo pom鏬.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne w徠ki

1. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 09-03-2018, 22:43
  2. Rodzaje skory
    By Jade in forum Piel璕nacja twarzy i cia豉
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 06-05-2017, 11:56
  3. Domowe sposoby na maseczki, peelingi
    By asiek in forum Piel璕nacja twarzy i cia豉
    Odpowiedzi: 46
    Ostatni post / autor: 28-06-2010, 21:04
  4. schodz帷a sk鏎a z palc闚 ;(