Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 123456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 210

Temat: Ulubione kosmetyki

  1. #26

    Domyślnie

    no właśnie myślałem o allegro widzę że są 3 sztuki więc chyba będzie najprościej

  2. #27
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie

    oo właśnie, że też zapomniałam o allegro jest o wiele taniej bo w katalogu nie opłaca się zbytnio kupować perfum

  3. #28

    Domyślnie

    tylko po allegro czasem podróbki chodzą ale od tego jest system komentarzy i widać sprzedającego mniej więcej

  4. #29
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie

    tak trzeba uważać ale dasz sobie radę

  5. #30
    Wczytuje się Avatar Anu-La
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    19

    Domyślnie

    ja też nie lubię Avonu, w ogóle lubię markowe kosmetyki i wolę kupić jeden droższy iż kilka tańszych. Moje ulubione perfumy to Mademoiselle Chanela, z wód zawsze też mam pumę czerwoną fajniutki zapaszek, podkładu używam beztłuszczowego estee lauder tuszu lamcome
    jeśli chodzi o cienie to wszystko jedno bo nakładam je na bazę art deco i wszystkie ładnie się trzymają

  6. #31

    Domyślnie

    dokładnie z tymi perfumami to lepiej kupić raz a porządnie tylko gorzej jak komuś się szybko zapachy nudzą

  7. #32
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie

    W Avonie są fajne zapachy, ale po prawie każdym kosmetyku do pielęgnacji, jaki tam kupiłam miałam uczulenie Wolę Oriflame, jeśli chodzi o kosmetyki z katalogów. A jeśli chodzi o kolorowe to wszystko mnie kusi, jak tylko wejdę do Rosmanna i kupuję wtedy to, co najbardziej mi się podoba np. z Miss Sporty. Do pielęgnacji najlepsze AA i Ziaja
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  8. #33
    Nałogowiec Avatar donna69
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Niemcy/goscinnie Bielsko Biala
    Postów
    625

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamis Zobacz post
    dokładnie z tymi perfumami to lepiej kupić raz a porządnie tylko gorzej jak komuś się szybko zapachy nudzą
    he,he,he,he
    i dlatego trzeba miec zawsze Asa w rekawie-czyli odpowiednie Klijetki-----

    ja mam jedna kochana Kasienke ktora pracuje w Douglasie,wiec moja polka sie ugina,ale tym szybciej mi sie nudza zapachy i wiecznie szukam czegos nowego.
    moim trazniejszym faworytem jest J'adore Diora,Armani Code femme no i oczywiscie moj kochany Alienw ktorym bym sie kapac mogla gdyby nie byl taki drogi!

  9. #34
    Nałogowiec Avatar sloneczko
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Od kilku lat zagranica ;)
    Postów
    542

    Domyślnie

    Ale masz dobrze a ja strasznie uwielbiam zapach zielonego DKNY
    Pozdrowienia od Sloneczka !

    www.sunnails-dorota.blogspot.com

  10. #35
    Nałogowiec Avatar donna69
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Niemcy/goscinnie Bielsko Biala
    Postów
    625

    Domyślnie

    niestety on na mnie brzydko pachnia,mam tylko czerwone,i w sumie to bardzo zadko go uzywalam,ale stoi bo prezent od mojego meszczyzny

  11. #36
    No to..wpadłam Avatar Ewelinaaa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    154

    Domyślnie

    też uwielbiam DKNY zielone jabłuszko używam go na codzien, a na wieczór i wyjścia używam EVidence z IvesRocher, jesli chodzi o avon to lubię cienie do oczu i biżuterie, ale chyba tylko ze wzgędu na siostre bo jest konsultantka. ostanio kupiłam boski eyeliner z Gosha tak intensywna zieleń że aż w oczy razi, i trzyma sie bardzo długo. Podkład ostatnio preferuje maxfactora długo sie trzyma i nie robi tapety. A jesli chodzi o balsamy do ciała i żele pod prysznic to kocham z Ives Rocher , są boskie i mają mega intensywny zapach a przy kazdym zakupie dostaje sie fajne gratisy.

  12. #37
    Nałogowiec Avatar sloneczko
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Od kilku lat zagranica ;)
    Postów
    542

    Domyślnie

    Co do cieni uwielbiam Gosha i naszego Inglota,maskare ostatnio tylko Maxfaktor bo z Gosha mi nie odpowiada chyba ze to ta z dwoma koncami gdzie jeden jest z tego kolorowy,a co do pudru to mam Goscha,Maxfaktor i Clarene to sa moje ulubione.
    Pozdrowienia od Sloneczka !

    www.sunnails-dorota.blogspot.com

  13. #38
    Totalna maniaczka Avatar sylwia-p_86
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    718

    Domyślnie

    Też lubie Inglota ostanio kupiłam sobie kilka cieni od nich i uważam,że są naparwdę rewelacyjne i długo się trzymają.....maskar do rzęs miałam wiele,ale jedyna która mi odpowiada to Dior niestety kosztuje 120zł ale starcza mi na 6m-c....fluid mam z este lauder wytrzymuję 16h i świtnie pokrywa niedskonałości...polecam też baze pod podklad z soray ...rewelka

  14. #39
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie

    ja kupuję na allegro z avonu. lub u mojej cioci jest konsultantką tej firmy.Wyniki wyszukiwania - Aukcje internetowe Allegro

  15. #40
    Weteran Avatar madzialena
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Postów
    1 220

    Domyślnie

    a ja jestem wielką fanką kosmetyków garniera świetne są te oczyszczające do twarzy i głęboko nawilżające do ciała
    co do kolorowych kosmetyków to cienie z l'oreala i gosha
    fluidy, maskary i eyelinery maybeline
    perfumy... Calvin Klein - Euphoria mmmmm
    I forum
    miłośniczka akrylu

  16. #41
    dawniej sylwiakolodziej1985 Avatar Euphoria
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    katowice
    Postów
    701

    Domyślnie

    oh ja też kocham Euphorię. ale wczoraj zkaupilam perfumki Currara- Touch and die i też mi się bardzo podobają mają podobne nuty...jak dla mnie

  17. #42
    Szkoleniowiec Avatar nieszkam78
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Dublin , Citywest
    Postów
    495

    Domyślnie

    a ja używam AVON - pasują mi ich kosmetyki
    Wszystko jest w naszych rękach, więc nie mogą zostać pominięte.
    (G. Chanel)

  18. #43
    Rozkręcanko Avatar roksana22
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Oława
    Postów
    37

    Domyślnie Odp: Ulubione kosmetyki

    Cytat Napisał Chanti25 Zobacz post
    a ja sie wyłamie , bo NIE LUBIĘ AVONU
    ja uwielbiam firme AA oraz L'oreal , a perfumy uzywam najczęscie Coco Chanel Mademoiselle-ten perfum zawsze mam, jest moim cudownym zapachem
    Ja też uwielbiam te firmy Lubię też kosmetyki z Clareny Z perfum to najbardziej lubie Naomi Campbell i J'adore )

  19. #44
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: Ulubione kosmetyki

    A ja uwielbiam mój podkładzik i tusz do rzęs z Maxfactora Jeśli chodzi o perfumki to nie używam często, ale najabrdziej lubię moje "So Givenchy" i Celine Dion "Notes" a moja mama się w Każdej jakiej ma Chanelce zakochała A dobijają mnie jej dwa lbuiane rzez nia perfumy.. 212 Carolina Herrera i Clinique Sipmly (ten jakoś zniosę : P) Life Esprit kiedyś używałam, ale teraz mi się gdzis zapodział a takie fajne były


  20. #45
    Nałogowiec Avatar Etna
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    614

    Domyślnie Odp: Ulubione kosmetyki

    najpiękniesze perfumki jakie miałam to "Jennifer Lopez- glow after dark" jeżeli ktoś lubi słodziutkie zapachy to polecam gorąco, jest świetny! a teraz mam "miss dior cherie" tez świetny słodkawy zapaszek, jeżeli ktoś gustuje w słodyczach to polecam

  21. #46
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: Ulubione kosmetyki

    Ja tak jak Madzialena lubie Euphorie CK, teraz uzywam Bvlgari Rose Essentielle....pieknie pachnie. Błyszczyki to tylko L'oreala Glam Shine i jeszcze balsam miodowy Oriflame w takim małym słoiczku

  22. #47
    Nałogowiec Avatar insane
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    384

    Domyślnie Odp: Ulubione kosmetyki

    Moje ukochane perfumy to Christian Dior Addict. Czarujący, tajemniczy, magiczny zapach.
    Nuty zapachowe: liście mandarynki, kwiat pomarańczy, kwiat jamajskiej Królowej Nocy, mimoza, róża, jaśmin, wanilia, drzewo sandałowe, bób tonka.

    A dla faceta za perfumy idealne uważam zapach Jean Paul Gaultier Le Male

    www.insanenails.blog.onet.pl

  23. #48
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie Odp: Ulubione kosmetyki

    ostatnio na zjezdzie moja Pani od zajec praktycznych powiedziala nam taka ciekawostke ze podobno byly badania nad kosmetykami ziaja i stwierdzono ze maja one bardzo podobny sklad so kosmetykow Diora.czy slyszalyscie o tym? szukalam jakiegos artykulu na ten temat ale niestety nie udalo mi sie znalezc...

  24. #49
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Ulubione kosmetyki

    Cytat Napisał insane Zobacz post
    Moje ukochane perfumy to Christian Dior Addict. Czarujący, tajemniczy, magiczny zapach.
    Nuty zapachowe: liście mandarynki, kwiat pomarańczy, kwiat jamajskiej Królowej Nocy, mimoza, róża, jaśmin, wanilia, drzewo sandałowe, bób tonka.

    A dla faceta za perfumy idealne uważam zapach Jean Paul Gaultier Le Male
    Insane, mamy takie same nosy, tylko ja le male też używałam na siebie, a teraz zakochana jestem w nu YSL.

  25. #50
    Nałogowiec Avatar total
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    542

    Domyślnie Odp: Ulubione kosmetyki

    Ja mam jakiegoś pecha do kosmetyków co się do jakiegoś koloru szminki ,błyszczyka przyzwyczaje ,to zaraz go wycofują .Ostatnio coraz trudniej mi kupic moje ulubine perfumy Indian Summer Priscilli Presley ,pewnie też kończą produkcję Mam prośbę ,gdyby któraś z Was natrafiła na wysyłkową sprzedaż tych perfum - dajcie mi znać

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. ulubione SMAKOŁYKI
    By DymciA in forum Jedzonko
    Odpowiedzi: 161
    Ostatni post / autor: 18-08-2023, 10:29
  2. Ulubione sklepy
    By Kamis in forum Sprzedawcy i Produkty
    Odpowiedzi: 109
    Ostatni post / autor: 23-04-2021, 14:44
  3. Ulubione ozdoby
    By Chanti25 in forum Ozdoby na paznokcie
    Odpowiedzi: 103
    Ostatni post / autor: 20-08-2013, 16:50

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •