Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 101 do 125 z 210

Temat: Ulubione kosmetyki

  1. #101
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Ulubione kosmetyki

    U mnie ulubione są podstawowe rzeczy do makijazu I nawilżenia cery, czyli – tusz eveline, puder sypki max factor, podklad kryolan, czasami baza pod makijaz z sep hory a do tego maski dermo kosmetyczne i krem nawilżający – oliwkowy biodermic. Absolutnie podstawowy zestaw i czasami jakas szminka typu ingot matt

  2. #102
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    91

    Domyślnie Odp: Ulubione kosmetyki

    Kosmetyki BingoSpa są jednymi z najlepszych jeżeli zależy Wam na niższej cenie a dobrej jakości,np mają bardzo fajną serię balsamów,naprawdę skuteczną. Mogę z czystym sumieniem je polecić.

  3. #103
    No to..wpadłam Avatar Selenna
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: Ulubione kosmetyki

    The Balm Uwielbiam polecam rozświetlacz

  4. #104
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Ulubione kosmetyki

    Moje ulubione kosmetyki to zdecydowanie kosmetyki clarena, uwielbiam ich kremy i podkłady, są dobrej jakości i nie podrażniają mojej skóry co niestety często mi się zdarza. Jestem też fanką wody termalnej, używam zawsze rano i wieczorem, a latem to i kilka razy dziennie ;d mój ulubiony balsam do ciała to zdecydowanie ten z yves rocher o zapachu malinowym, a i kocham bronzer z sephory ;d

  5. #105

    Domyślnie Odp: Ulubione kosmetyki

    Ja jakoś nie mam ulubionej firmy ale chętnie, i sporo zamawiać w Avon. Wielu ludzi narzeka, ale ja mam swoje ulubione produkty, takie jak puder w kremie anty stresowy i kilka innych

  6. #106
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Ulubione kosmetyki

    Ostatnio w końcu znalazłam łagodząco-kojący płyn do demakijażu oczu Kojący płyn do demakijażu oczu | Garnier Zawsze miałam problemy z podrażnieniami, ale w końcu ustały.

  7. #107
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Ulubione kosmetyki

    Oprócz perfum mogę polecić jeszcze inne fajne zapachy. Na przykład zawsze od początku wiosny zaczynam używać balsamu do ust Balmi o zapachu mięty. świetnie się w nim czuję, a jest też przydatny, bo przeciwdziała wysuszaniu (przy tych wiatrach które hulają to szczególnie wazne). Na lato za to zmieniam na truskawki, bo to mój ulubiony zapach lata

  8. #108
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Ulubione kosmetyki

    W mojej kosmetyczce nie może zabraknąć rozświetlacza Uzależnienie od promiennej cery - tak już mam Aktualnie używam Earthnicity i jestem bardzo zadowolona

  9. #109
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Ulubione kosmetyki

    Ja zaczęłam stosować w koncu troche wiecej naturalnych kosmetyków, kupilam algi te z manufaktury kosmetycznej, a do paznokci mam awokado BIO z tego samego sklepu bardzo dobre produkty

  10. #110
    Debiutantka Avatar vanessssa
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    6

    Smile Odp: Ulubione kosmetyki

    w mojej kosmetyczce najważniejsze jest maść z witaminą A - uwielbiam ją, ma wiele zastosowań

  11. #111
    Debiutantka Avatar aneczka_A
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Katowice
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Ulubione kosmetyki

    Cytat Napisał Kamis Zobacz post
    dokładnie z tymi perfumami to lepiej kupić raz a porządnie tylko gorzej jak komuś się szybko zapachy nudzą
    zgadzam się z Tobą, zawsze można kupować mniejsze pojemności, żeby nie zdążył nam się znudzić zapach

  12. #112

    Domyślnie Odp: Ulubione kosmetyki

    Bardzo sobie cenię produkty firmy Nivea. Mam krem intensywnie nawilżający i jest rewelacyjny! Mają świetne żele do mycia twarzy.

  13. #113
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Ulubione kosmetyki

    New nails ;-) W zasadzie tanio i dobrze - mnie odpowiada i przede wszystkim klientki zadowolone ;-)

  14. #114
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Ulubione kosmetyki

    Dziewczyny ja zamawiam w sumie sporo kosmetyków z hurtowni Sevonia i jestem bardzo zadowolona - mają dobre marki i przystępne ceny Ktoś z was też tam zamawia ?

  15. #115
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Ulubione kosmetyki

    Moimi ulubionymi kosmetykami są produkty z hutowni sevonia. Naprawdę chyba najlepsze co do tej pory miałam

  16. #116
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Postów
    24

    Domyślnie Odp: Ulubione kosmetyki

    Cytat Napisał taminka Zobacz post
    Moje ulubione kosmetyki to zdecydowanie kosmetyki clarena, uwielbiam ich kremy i podkłady, są dobrej jakości i nie podrażniają mojej skóry co niestety często mi się zdarza. Jestem też fanką wody termalnej, używam zawsze rano i wieczorem, a latem to i kilka razy dziennie ;d mój ulubiony balsam do ciała to zdecydowanie ten z yves rocher o zapachu malinowym, a i kocham bronzer z sephory ;d
    bronzer z sephory jest genialny

  17. #117
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: Ulubione kosmetyki

    Sephora to tej wyższej półki, dla mnie leprze są Makeup Revolution, w jednym zestawie mam nawet 32 cienie. takie pasujące do moich piwnych oczu:Makeup Revolution Flawless 32 Eyeshadow Palette paleta 32 cieni - P...


  18. #118
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Ulubione kosmetyki

    Pisałam już o tych płatkach w innym wątku, ale uwielbiam je zwłaszcza teraz latem, oczyszczające płatki Tami MyCare to mój niezbędnik kosmetyczny na wakacje, nie zajmują dużo miejsca, są w praktycznym słoiczku, a używam ich do demakijażu i odświeżenia cery, więc ograniczyłam inne kosmetyki, które zajmowały mi za dużo miejsca w torbie, a wiadomo w torbie na wakacje zawsze brakuje miejsca

  19. #119
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Ulubione kosmetyki

    Ulubiona pomadka Color Lip Shine kremowa pomadka do ust 34 2,9g - Artdeco - Tagomago.pl na necie ma niższą cenę na szczęście

  20. #120
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Ulubione kosmetyki

    z sephory mam duza palete z cieniami, jest mega! podkład z bourjois mam - jest lekki i fajnie kryje. Polecili mo go w hebe, i to jeszcze za czasów jak walczylam z trądziekiem. Sprawdzał się wtedy, sprawdza się i teraz. Krem do twarzy mam z gal z olejem z wiesiolka. stosuje go tez jako baze pod podklad.

  21. #121
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Ulubione kosmetyki

    A ja mam suchą skórę i regularnie muszę się smarować. A i budżet jest ważny. U mnie w torebce Floslek, najlepiej balsam do ciała.

  22. #122
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Ulubione kosmetyki

    cienie do oczu Melkiora. Szczególnie te w intensywnych, fajnych barwach jesiennych.

  23. #123
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Ulubione kosmetyki

    Moje ulubione kosmetyki to zdecydowanie maski do włosów loreal ze względu na dość niską cenę, dobrą skuteczność i dużą wydajność ponieważ farbuję włosy na blond, moją ulubioną jest maseczka Loreal Expert Lumino Contrast, ponieważ nadaje im blasku, podkreśla refleksy i nadaje miękkości. Cudo

  24. #124

    Domyślnie Odp: Ulubione kosmetyki

    Moja cera nie znosi typowo drogeryjnych kosmetyków, a od drogeryjnych szamponów robią mi się strupy na głowie :/
    Z pielęgnacji używam prawie wyłącznie produktów Oriflame (gdzieś od 15 lat, mama kupuje odkąd firma jest w Polsce) : żel do mycia cery mieszanej, tonik, płyn micelarny, kremy do twarzy (trzy serie na zmianę), żele pod oczy, czasem serum, peeling ziarnisty (Swedish Spa <3) na strefę T, na policzki enzymatyczny... Dużo tego Wiele firm testowałam, nawet sama robiłam kremy, ale skutki były marne

    Podkłady też z Oriflame (ulubiony Mineral Therapy), kiedyś kupowałam Revlon Colorstay, ale nowa seria zaczęła mnie zapychać Pudry, szminki, tusze też głównie Oriflame.

    Cienie Oriflame, Inglot, Zoeva, Makeup Revolution.
    Bronzer do konturowania Kobo (nubian desert albo sahara sand).
    Kamuflaże i fixer Kryolan.

    Najwięcej mam do czynienia z kolorówką, z zawodu jestem modelką i prawie codziennie mam coś innego na twarzy. Czasem kończy się to strasznie, po podkładzie Rouge Bunny Rouge wysypało mnie w połowie sesjiI tylko mnie, reszta dziewczyn wyglądała świetnie...

  25. #125
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Ulubione kosmetyki

    Wśród ulubionych przeze mnie kosmetyków w mojej apteczce znajduje się nawilżający krem pod oczy Oeparol, który serdecznie polecam, krem do twarzy, jaki używam to Oillan - hydronawilżenie, nie zapycha, a nawilża - szczególnie polecany dla wrażliwców, jeżeli chodzi o podkład to polecam rozświetlający Lumi z AA, tusz - żółty Maybeline, ulubiona konturówka do ust i eyeliner do oczy z Eveline, szminka najlepsza z Avonu, a róż do policzków z Bell, balsam z Neutrogeny - te produkty sprawdziłam i może ktoś z Was tez kiedyś ich spróbuje

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. ulubione SMAKOŁYKI
    By DymciA in forum Jedzonko
    Odpowiedzi: 161
    Ostatni post / autor: 18-08-2023, 10:29
  2. Ulubione sklepy
    By Kamis in forum Sprzedawcy i Produkty
    Odpowiedzi: 109
    Ostatni post / autor: 23-04-2021, 14:44
  3. Ulubione ozdoby
    By Chanti25 in forum Ozdoby na paznokcie
    Odpowiedzi: 103
    Ostatni post / autor: 20-08-2013, 16:50

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •