Strona 1 z 10 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 242

Temat: Dzieciaczkowo - pieluchy, zupki, radości i troski

  1. #1
    No to..wpadłam Avatar Yasumi
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    woj.mazowieckie
    Postów
    203

    Domyślnie Dzieciaczkowo - pieluchy, zupki, radości i troski

    Wszystko o malenstwach i dla nich,pomocne linki,sklepiki,dobrzy specjalisci w dziedzinie pediatrii i neonatologii,skarbnica wiedzy w malym palcu..piszemy..

    ---------- Dodano o godzinie 17:00 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:57 ----------

    Ja zaczne-pampersy na sztuki,fajne,ekologiczne,wyprobowalam na pupce moich trojaczkow ,polecam



    Pieluchy Newborn 2-4kg

  2. #2
    Rozkręcanko Avatar sadira
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Toruń
    Postów
    71

    Domyślnie Odp: Dzieciaczkowo :):)

    Fajny temat
    Ja dodam domowy sposób na ząbkowanie: przekroić ząbek czosnku, czysty palec posmarować sokiem i na dziąsełko w miejscu wyżynającego się ząbka. Działa odkażająco, znieczulająco i ząbek szybciej wyjdzie, wypróbowałam na moim maluchu

  3. #3
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Dzieciaczkowo :):)

    Jak kobieta jest w ciąży i słucha muzyki, która ją uspakaja to kiedy urodzi dziecko i maluch jest zdenerwowany i płacze to powinno mu się puścić tę muzykę, której słuchało się w ciąży. Maluch powinien się uspokoić
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  4. #4
    hehehehe Avatar Agusia_pa2
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cieszyn/Helmstedt
    Postów
    1 421

    Domyślnie Odp: Dzieciaczkowo :):)

    A ja wam podam fajną stronkę dla starszych maluchów z kolorowankami i innymi zadaniami do wydrukowania...
    Coloriages pour enfants. Le coloriage c'est coloriez .com ! dzial coloriages to kolorowanki Często z niej korzystam
    Nie patrz nigdy na twarz, czy piekna i mila. Patrz tylko na serce, bo w nim dobroć i sila



  5. #5
    No to..wpadłam Avatar Yasumi
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    woj.mazowieckie
    Postów
    203

    Domyślnie Odp: Dzieciaczkowo :):)

    bardzo fajna stronka

  6. #6
    Totalna maniaczka Avatar klanat
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Belfast
    Postów
    955

    Domyślnie Odp: Dzieciaczkowo :):)

    Świetna strona! moje córki będą jutro zachwycone
    Wypysia

  7. #7
    No to..wpadłam Avatar Yasumi
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    woj.mazowieckie
    Postów
    203

    Domyślnie Odp: Dzieciaczkowo :):)

    Szafka.pl - szafa każdej mamy

    bardzo fajna stronka,ktora odkrylam przedwczoraj

    mozna sie niezle obkupic za pare zl lub wymienic nioepotrzebne juz rzeczy

  8. #8
    Szkoleniowiec Avatar KaMiLaC.
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Pajęczno/Częstochowa
    Postów
    1 576

    Domyślnie Odp: Dzieciaczkowo :):)

    ja sie dzis dowiedzialam ze moj malutki ma nietolerancje laktozy i z cyca musimy na mleko lecznicze przejsc dostalismy recepte na nutramigen 1 ktoras dawala dziecku to mleko podobno ma ochydny smak i zapach, ale czyni cuda z brzuszkiem dziecka, bo nie ma kolek, bolow itp

  9. #9
    Szkoleniowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Mysłowice
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: Dzieciaczkowo :):)

    kamila a czy sie objawia ta nietolerancja laktozy?

  10. #10
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Dzieciaczkowo :):)

    portal szafka.pl jest rewelacyjny. Wiele fajnych rzeczy można tam znaleźć za niewielkie pieniądze.
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  11. #11
    Szkoleniowiec Avatar KaMiLaC.
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Pajęczno/Częstochowa
    Postów
    1 576

    Domyślnie Odp: Dzieciaczkowo :):)

    objawy sa bardzo podobne do kolki - placz, napiety brzuszek, gazy, zielona kupka itd.
    mozna to myslic z kolka, ale dziecko na piersi ma rzadziej kolki niz to na mleku w proszku po nakarmieniu dziecka piersia od razu pojawiaja sie te objawy przy kolce objawy sa pozniej widoczne i kolka atakuje mniej wiecej o tej samej godz - wieczorem lub rano a nietolerancja po kazdym karmieniu daje znac o sobie, ze cos dzidziusiowi nie pasuje
    to samo mialam ze starsza pociecha tylko ze w 4 m-cu sie ujawnila jak juz zoladek dziecka "dojrzal" a teraz bardzo szybko sie pojawila nietolerancja
    no nic - zobaczymy jak bedzie z tym mlekiem

  12. #12
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Dzieciaczkowo :):)

    Ja podawałam swojemu nutramigen, a raczej próbowałam, bo to jest takie paskudne, że nie chciał pić.
    Mój miał skazę białkową, więc przez długi czas byłam na ostrej diecie, w końcu lekarz polecił, żebym sama jadła nutramigen, w celu wzbogacenia diety, bo na samych marchewkach i ziemniakach dobrego mleka bym nie miała.
    Przebrnęłam ledwie przez półtorej puszki, w postaci naleśników i innych takich, bo pić się tego nie da.
    Jeśli chodzi o dzieciaczki, to maluszki nie mają na tyle wykształconych kubków smakowych, żeby wyczuć ten ostry gorzki smak, wszystko smakuje im jak mleko matki, więc jeśli podejdziesz do tego na spokojnie, to powinno być ok.
    Jedne dzieci piją inne plują, mój był z tych drugich, ale może Twój będzie należał do pierwszej bandy


  13. #13
    Szkoleniowiec Avatar KaMiLaC.
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Pajęczno/Częstochowa
    Postów
    1 576

    Domyślnie Odp: Dzieciaczkowo :):)

    oby Sami i dzieki za rade

    Sami a ile Twoj mial jak stwierdzili skaze

  14. #14
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Dzieciaczkowo :):)

    Jakieś 2 tygodnie, zaraz na pierwszej wizytacji położnej, ale wcześniej zadzwoniłam do lekarza, pediatry - alergologa.


  15. #15
    Szkoleniowiec Avatar KaMiLaC.
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Pajęczno/Częstochowa
    Postów
    1 576

    Domyślnie Odp: Dzieciaczkowo :):)

    Cytat Napisał samaron Zobacz post
    Jedne dzieci piją inne plują, mój był z tych drugich, ale może Twój będzie należał do pierwszej bandy
    Mój jednak głodomór i z tej pierwszej bandy

  16. #16
    Rozkręcanko Avatar sadira
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Toruń
    Postów
    71

    Domyślnie Odp: Dzieciaczkowo :):)

    Mój Żuczek ma skaze, ale na szczęście nie tak silną, wystarczyło, że z diety wyeliminowałam nabiał, ale teraz powoli wprowadzam do swojej diety jakiś jogurcik co jakiś czas i sprawdzam czy go sypnie. jogurty są oki, ale jak się połasze na kawałek żółtego sera to od razu go sypie

  17. #17
    Nałogowiec Avatar korcia225
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    sokola
    Postów
    485

    Domyślnie Odp: Dzieciaczkowo :):)

    ja podawałam swojej niuni sztuczny pokarm juz w 2 miesiącu na z miane z cycem i nie miała koki ani razu wiec to chyba nieprawda że dziecko karmione sztucznie ma częściej koli mija kolezanka karmiła tylko cycem i to co 30minut i mała miała takie kolki ze ja wykrecało

  18. #18
    Szkoleniowiec Avatar KaMiLaC.
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Pajęczno/Częstochowa
    Postów
    1 576

    Domyślnie Odp: Dzieciaczkowo :):)

    prawda korcia kazdy lekarz ci to powie a kolezanka jak karmila co 30 min to najzwyczejniej w swiecie sa 2 opcje: albo dziecku bylo za malo i krzyczalo, albo sie przejadalo bo co 30 min dostawalo albo kolezanka nie uwazala z jedzonkiem

    my juz po pierwszych szczepieniach bylo super - mały dzielny jak na faceta przystalo szczepilismy standardowa szczepionka - 3 kłucia poszlo bardzo gładko i oby tak przy kazdym
    przed nami dziecko dostalo szczepionke skonfigurowana i z placzu tak sie zaniosl placzem ze zemdlal masakra!


  19. #19

    Domyślnie Odp: Dzieciaczkowo :):)

    Cytat Napisał sadira Zobacz post
    Fajny temat
    Ja dodam domowy sposób na ząbkowanie: przekroić ząbek czosnku, czysty palec posmarować sokiem i na dziąsełko w miejscu wyżynającego się ząbka. Działa odkażająco, znieczulająco i ząbek szybciej wyjdzie, wypróbowałam na moim maluchu
    Muszę wypróbować, mojej Niuni akurat wyżynają się dwa ząbki jednocześnie...

    Ja lubię kupować córci ciuszki na www.modneubranka.pl

  20. #20
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Krzesłko do karmienia

    Dziewczyny pomóżcie muszę kupić krzesełko dla synka - skończył 7 m-cy. Starszemu było niepotrzebne, więc nie kupowałam. Na co zwrócić uwagę przy zakupie? Jakie modele polecacie? Na necie jest tego masa, a ja nie mam pojęcia które... Może być z tych droższych, bo wolę dołożyć, niż później narzekać

  21. #21
    No to..wpadłam Avatar Andziapl1
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Radom
    Postów
    158

    Domyślnie Odp: Krzesłko do karmienia

    Hej!
    Ja kupiłam swojemu synowi krzesełko drewniane cos w tym stylu
    KRZESEŁKO KLUPS AGA I DO KARMIENIA TEAK 2 W 1 (1216228698) - Aukcje internetowe Allegro
    jestem z nigo bardzo zadowolona jest stabilne i funkcyjne!tylko troche ciężkie ale mam pewność że się nie przewróci do tyłu sąsiadka ma plastikowe i nie jest zadowolona bo ciągle się przesowa gdy dziecko się odpycha

  22. #22
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Odp: Krzesłko do karmienia

    Andzia a ono ma pasy do zapinania bobasa?

  23. #23
    No to..wpadłam Avatar Andziapl1
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Radom
    Postów
    158

    Domyślnie Odp: Krzesłko do karmienia

    Nie nie ma!szkoda właśnie tego jest minus!chociaż nie zdażyło mi się żeby przełożył noge lub coś takiego!

  24. #24
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Krzesłko do karmienia

    A ja mam BABY ONO i sprawuje się doskonale a używam je już dla drugiego dziecka i NIC się nie dzieje
    KRZESEŁKO DO KARMIENIA Baby Ono nowa lepsza cena! (1220490747) - Aukcje internetowe Allegro
    tylko mam starsza wersję, ale widzę ze tylko ceratkę zmienili
    Dla pierwszej mialam drewniane, taki stoliczek+kresełko, ale szybko się rozklekotało a z tego korzystam już wsumie 2 lata i nadal jak nowe. do tego łatwa w czyszczeniu (dwie plastikowe tacki do jedzenia, na siedzeniu ceratka) i dziecko na poczatku (pierwsze obiadki) jadło na pol lezaco (przepraszam za brak pl znakow, ale zaraz mi sie wiesza klaw)

  25. #25
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: Krzesłko do karmienia

    Miałam krzesełko podobne do tego które poleca Andzia. Było świetne tzn. jeszcze jest tylko że na strychu. Krzesełko ma zapięcie i dziecku nic w nim nie grozi. Ponadto gdy maluch już podrośnie można zdjąć część z krzesełkiem. Dolną cześć się odwraca w odpowiedni sposób i można z niego zrobić mały stoliczek i dosunąć siedzisko z góry. Super sprawa dla dzieciaków do rysowania itp.
    Dodatkowo krzesełko jest wykonane z nieprzemakalnego materiału. W razie wypadku wystarczy tylko przetrzeć. Jest super w utrzymaniu czystości a to też ważne.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •