Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 242

Temat: Dzieciaczkowo - pieluchy, zupki, radości i troski

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    No to..wpadłam Avatar Yasumi
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    woj.mazowieckie
    Postów
    203

    Domyślnie Dzieciaczkowo - pieluchy, zupki, radości i troski

    Wszystko o malenstwach i dla nich,pomocne linki,sklepiki,dobrzy specjalisci w dziedzinie pediatrii i neonatologii,skarbnica wiedzy w malym palcu..piszemy..

    ---------- Dodano o godzinie 17:00 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:57 ----------

    Ja zaczne-pampersy na sztuki,fajne,ekologiczne,wyprobowalam na pupce moich trojaczkow ,polecam



    Pieluchy Newborn 2-4kg

  2. #2
    Rozkręcanko Avatar sadira
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Toruń
    Postów
    71

    Domyślnie Odp: Dzieciaczkowo :):)

    Fajny temat
    Ja dodam domowy sposób na ząbkowanie: przekroić ząbek czosnku, czysty palec posmarować sokiem i na dziąsełko w miejscu wyżynającego się ząbka. Działa odkażająco, znieczulająco i ząbek szybciej wyjdzie, wypróbowałam na moim maluchu

  3. #3
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Dzieciaczkowo :):)

    Jak kobieta jest w ciąży i słucha muzyki, która ją uspakaja to kiedy urodzi dziecko i maluch jest zdenerwowany i płacze to powinno mu się puścić tę muzykę, której słuchało się w ciąży. Maluch powinien się uspokoić
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  4. #4
    hehehehe Avatar Agusia_pa2
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cieszyn/Helmstedt
    Postów
    1 421

    Domyślnie Odp: Dzieciaczkowo :):)

    A ja wam podam fajną stronkę dla starszych maluchów z kolorowankami i innymi zadaniami do wydrukowania...
    Coloriages pour enfants. Le coloriage c'est coloriez .com ! dzial coloriages to kolorowanki Często z niej korzystam
    Nie patrz nigdy na twarz, czy piekna i mila. Patrz tylko na serce, bo w nim dobroć i sila



  5. #5
    No to..wpadłam Avatar Yasumi
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    woj.mazowieckie
    Postów
    203

    Domyślnie Odp: Dzieciaczkowo :):)

    bardzo fajna stronka

  6. #6
    Totalna maniaczka Avatar klanat
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Belfast
    Postów
    955

    Domyślnie Odp: Dzieciaczkowo :):)

    Świetna strona! moje córki będą jutro zachwycone
    Wypysia

  7. #7

    Domyślnie Odp: Dzieciaczkowo :):)

    Cytat Napisał sadira Zobacz post
    Fajny temat
    Ja dodam domowy sposób na ząbkowanie: przekroić ząbek czosnku, czysty palec posmarować sokiem i na dziąsełko w miejscu wyżynającego się ząbka. Działa odkażająco, znieczulająco i ząbek szybciej wyjdzie, wypróbowałam na moim maluchu
    Muszę wypróbować, mojej Niuni akurat wyżynają się dwa ząbki jednocześnie...

    Ja lubię kupować córci ciuszki na www.modneubranka.pl

  8. #8
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Krzesłko do karmienia

    Dziewczyny pomóżcie muszę kupić krzesełko dla synka - skończył 7 m-cy. Starszemu było niepotrzebne, więc nie kupowałam. Na co zwrócić uwagę przy zakupie? Jakie modele polecacie? Na necie jest tego masa, a ja nie mam pojęcia które... Może być z tych droższych, bo wolę dołożyć, niż później narzekać

  9. #9
    No to..wpadłam Avatar Andziapl1
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Radom
    Postów
    158

    Domyślnie Odp: Krzesłko do karmienia

    Hej!
    Ja kupiłam swojemu synowi krzesełko drewniane cos w tym stylu
    KRZESEŁKO KLUPS AGA I DO KARMIENIA TEAK 2 W 1 (1216228698) - Aukcje internetowe Allegro
    jestem z nigo bardzo zadowolona jest stabilne i funkcyjne!tylko troche ciężkie ale mam pewność że się nie przewróci do tyłu sąsiadka ma plastikowe i nie jest zadowolona bo ciągle się przesowa gdy dziecko się odpycha

  10. #10
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Odp: Krzesłko do karmienia

    Andzia a ono ma pasy do zapinania bobasa?

  11. #11
    No to..wpadłam Avatar Andziapl1
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Radom
    Postów
    158

    Domyślnie Odp: Krzesłko do karmienia

    Nie nie ma!szkoda właśnie tego jest minus!chociaż nie zdażyło mi się żeby przełożył noge lub coś takiego!

  12. #12
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Krzesłko do karmienia

    A ja mam BABY ONO i sprawuje się doskonale a używam je już dla drugiego dziecka i NIC się nie dzieje
    KRZESEŁKO DO KARMIENIA Baby Ono nowa lepsza cena! (1220490747) - Aukcje internetowe Allegro
    tylko mam starsza wersję, ale widzę ze tylko ceratkę zmienili
    Dla pierwszej mialam drewniane, taki stoliczek+kresełko, ale szybko się rozklekotało a z tego korzystam już wsumie 2 lata i nadal jak nowe. do tego łatwa w czyszczeniu (dwie plastikowe tacki do jedzenia, na siedzeniu ceratka) i dziecko na poczatku (pierwsze obiadki) jadło na pol lezaco (przepraszam za brak pl znakow, ale zaraz mi sie wiesza klaw)

  13. #13
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: Krzesłko do karmienia

    Miałam krzesełko podobne do tego które poleca Andzia. Było świetne tzn. jeszcze jest tylko że na strychu. Krzesełko ma zapięcie i dziecku nic w nim nie grozi. Ponadto gdy maluch już podrośnie można zdjąć część z krzesełkiem. Dolną cześć się odwraca w odpowiedni sposób i można z niego zrobić mały stoliczek i dosunąć siedzisko z góry. Super sprawa dla dzieciaków do rysowania itp.
    Dodatkowo krzesełko jest wykonane z nieprzemakalnego materiału. W razie wypadku wystarczy tylko przetrzeć. Jest super w utrzymaniu czystości a to też ważne.

  14. #14
    Nałogowiec Avatar betisska
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Sarbinowo/Koszalin
    Postów
    465

    Domyślnie Odp: Krzesłko do karmienia

    Ja mojemu Synkowi kupilam takie:
    KRZESEŁKO PEPE NAJNOWSZA KOLEKCJA+KURIER GRATIS (1216894730) - Aukcje internetowe Allegro
    I naprawde jestem z niego super zadowolona!
    Maly ma juz 22 miesiace i sam sobie wchodzi na krzeselko. Ma kilka pozycji oparcia oraz wysokosci siedzenia. Jest super. A przy tym bardzo bezpieczne i stabilne.

  15. #15
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Krzesłko do karmienia

    co do pasów posiada
    odpychanie tez mozna zniwelować (ma hamulce) moge polecić na 100%

  16. #16
    No to..wpadłam Avatar Andziapl1
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Radom
    Postów
    158

    Domyślnie Odp: Krzesłko do karmienia

    No moja sąsiadka może ma jakiś kiepski model nie ma hamulców!Napisałam poprostu jej zdanie jak się wypowiadała na temat jej krzesełka ja osobiście plastikowego nie mam więc niewiem jaki jest w praktyce!

  17. #17
    Totalna maniaczka Avatar klanat
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Belfast
    Postów
    955

    Domyślnie Odp: Krzesłko do karmienia

    Ja powiem o innych aspektach niż wizualne
    Moim zdaniem ważne jest żeby krzesełko było regulowane i mialo siedzonko zmywalne
    Regulowane tzn żeby stolik sie przesuwał w przód i tył to najważniejsze wiem z doswiadczenia sama mam dwa w domu.
    Chicco Happy Snack Highchair - Pink Scribble : mothercare- Nursery Equipment, Maternity Clothes & Baby Shop
    to jest fajne
    I plus takiego krzesełka bardzo malo miejsca zajmuje jak sie go złozy a to ze stolikiem sie nie sklada
    Wypysia

  18. #18
    Nałogowiec Avatar afterglow
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Holandia
    Postów
    409

    Domyślnie Odp: Krzesłko do karmienia

    jestesmy po wizycie w szpitalu. Operacja przesunieta na 23 listopada. Okazalo sie, ze niunius ma zbyt rozlegla przepukline jadrowa. Swiatlo po zstapieniu jajeczek do moszny nie zamknelo sie. Byli przygotowani na zabieg... Jednak bedzie potrzebna operacja w pelnej narkozie... Wiec przesuwamy trzymanie kciukasów na 23 listopada od ok gopdziny 8.00.

  19. #19
    Szkoleniowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Mysłowice
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: Dzieciaczkowo - pieluchy, zupki, radości i troski

    trzymamy trzymamy wszystko bedzie dobrze

  20. #20
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Basiulka karmisz cyckiem?
    jezuuuuu ja musze przejsc na butlę bo moj maly je spokojnie tylko jak ma butle przy cycku sie wyrywa, krzyczy, nalyka sie powietrza i potem dalej krzyczy bo go gniecie w brzuszku powietrze trzeba go z godzine nosisc zeby wszystko sie odbeklo tak wiec dziewczynki ciezaroweczki z doswiadczenia mlodej mamy mowie wam nie dajcie sobie nakarmic dziecko butlą w szpitalu! jesli chcecie karmic piersią od razu cycek jesli butla to butla ale nie ma mieszania

    z racji dodatniego mojego GBS nakarmili mi butla bo ja bylam na antybiotyku po porodzie i musieli ,wiec walczylam kolejne 3 dni zeby z wrzaskuna nauczyc cyca... i szczegolnie jesli dzieci sa bardzo zywiolowe... moj dawla mi czadu juz w brzuchu bo na ktg normy spelnial w 10-15 minut (po tym tez mozna poznac ze dziecko bedzie zywiolowe)

    a tak wogole to nigdzie tutaj nie mozna pogadać o noworodkach a chcialabym od czasu do czasu pogadać z mlodymi mamami jak after basia czy kamilą...
    ale nie chce zakladac nowego tematu bo jest temat nasze dzieci ktos widzi jakies rozwiązanie?

  21. #21
    Nałogowiec Avatar korcia225
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    sokola
    Postów
    485

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    zyza nie zgodzę się z tobą moja mała była karmiona butla w szpitalu przez prawie 2 dni a cyca potem ciągła normalnie i jeszcze była dokarmiana butla bo ja miałam mało pokarmu a mała miała żółtaczkę i musiała byc w inkubatorku dopiero w domu dostawała cyca co 2 godzinki i butle z woda albo koperkiem

  22. #22
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    to mialaś szczescie Korcia moj nie chcial i koniec tak samo znajomej synek dokladnie to samo...
    a jak z nim walcze i zmuszam do cycka to nalyka sie powietrza i boli go brzuszek i ryczy glosno... (nie kolka bo wystarczy ze po dlugim ryku mu sie odbeknie nawet po 2 h od jedzenia i przestaje plakac)
    takze ja kosztem bolu dziecka nie bede dawac mu cycka kiedy nie chce bo potem cierpi...
    je cycka tylko w nocy kiedy spi bo wtedy nie wie ze to cycek...

  23. #23
    Nałogowiec Avatar afterglow
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Holandia
    Postów
    409

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    zyza czasami po jedzeniu ja mojego nosze storcem na rekach nawet pol godziny zeby mu sie porzadnie odbilo. Moze byc tak jak mowisz, kiedy dziecko nie odbije dobrze. Moj tak mial, ze chcial jesc, ale po jedzeniu nie spal. Bo charczal odksztuszal. Dopiero kiedy zauwazylam, ze beka na odwal sie po jedzonku, a po godzinie konkretnie, to dluzesz nosilam do odbicia i problem zniknal. Widocznie maly Twoj jadl lapczywie, lykal duzo powietrza i teraz karmienie piersia kojarzy mu sie z np bolem brzuszka czy uczuciem niekontrolowanej pelnosci. Tak sie dzieje, kiedy pokarm przygniecie banke z powietrzem w zoladeczku. Ale mowi, NOSIC NOSIC i jeszcze raz NOSIC. Wiem, ze to niekulturalne z tym bekaniem, ale na prawde, im wiecej razy mu sie beknie tym lepiej. Moze sprobuj na razie odciagac pokarm i karmic go butelka swoim mleczkiem, a kiedy znowu bedzie mial przekonanie ze smak Twojego mleka nie przysparza mu niekomfortowych momentow sprobuj wrocic do piersi.

    Ja swojego karmie cycem i raz dziennie podaje herbatke koperkową w butli. Nie widze, zeby mial problem z piersią później

    a karmienie butla w szpitalu a pozniej piers to nie ma znaczenia. Powaznie, mi malego tez dokarmiali w szpitalu butla i sztucznym mlekiem, bo po porodzie ciagle chcial jesc, a nie mialam pokarmu. po 20h porodu bylam tak zmeczona ze nie kontrolowalam czy karmie czy spie wiec w nocy moj maly byl karmiony butla. To nie ma znaczenia Kochana, uwierz mi. Jedyne co moze byc powodem to to, ze z butli je sie latwiej, bo nie trzeba wkladac tyle wysilku w ssanie, ale im czesciej przystawiasz tym maluch wiecej sie uczy. A w naszym przypadku, poltora miesiaca, to dopiero START w umiejetnosci karmienia piersia

    Ej ciezarowki najbardziej gadatliwe juz wyklute, rozpakowane, a co z reszta? Czy ja lub Zyza jako zastepczynie Pani Prezes mamy Was do porzadku ustawić? P
    Ostatnio edytowane przez afterglow ; 10-11-2010 o 16:43 Powód: dodanie złotej myśli :P

  24. #24
    Nałogowiec Avatar korcia225
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    sokola
    Postów
    485

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    powiem wam ze ja moja nosiłam prawie ze na ramieniu pionowo i leciutko klepałam po pleckach i nie musiałam jej nosić zbyt długo bo zaraz jej się odbijało
    zyza to w dzień ściągaj mleko do butelki stratny nie będzie powiem wam ze ja sie strasznie źle psychicznie czułam jak karmiłam piersią nie wiem czemu ale mnie to dołowało może przy 2 będzie inaczej

  25. #25
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: Wyjatkowe dziewięć miesięcy czyli FORUMKOWY KLUB CIĄŻOWY ; )

    Ale ślicznotka . I ustka takie całuśne

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •