Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 98

Temat: Airbrush wszystko związane z tą metodą

  1. #51
    Wczytuje się Avatar Mikii
    Zarejestrowany
    May 2009
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Krok po kroku

    to jest wlasnie taki pistolet aribish...ale jest cholernie drogi.. ale sobie stworzyła cudenka na paznokciach

  2. #52
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: Krok po kroku

    wspanialy ten pistolet,chociuaz patrzac jak ona to robila to tez musi miec wyczucie i wprawe
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  3. #53
    No to..wpadłam Avatar majkarodzik
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Lubin
    Postów
    270

    Domyślnie Odp: Krok po kroku

    Juz kiedys to widzialam, ale cena mnie troszke przestraszyla znalazlam caly zestawik:
    AIR BRUSH zestaw do zdobienia paznokci! airbrush (684645999) - Aukcje internetowe Allegro

    ---------- Dodano o godzinie 22:11 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:09 ----------

    A troszke tanszy, ale bez farbek:
    AEROGRAF AIRBRUSH CIAŁO I PAZNOKCIE ! NAJTANIEJ (683344221) - Aukcje internetowe Allegro
    "Gdyby życie było rajem, można by było obejść się bez lęku i bólu".

  4. #54
    Wczytuje się Avatar Mikii
    Zarejestrowany
    May 2009
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Krok po kroku

    kasiass zgadzam sie trzeba miec wyczucie,zeby to ładnie wyszło ale czlowiek cale zycie sie czegos nowszego uczy)jak nie za pierwszym razem to i za drugim razm wyjdzie ładnie

    ---------- Dodano o godzinie 08:00 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 07:58 ----------

    Cytat Napisał majkarodzik Zobacz post
    Juz kiedys to widzialam, ale cena mnie troszke przestraszyla znalazlam caly zestawik:
    AIR BRUSH zestaw do zdobienia paznokci! airbrush (684645999) - Aukcje internetowe Allegro

    ---------- Dodano o godzinie 22:11 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:09 ----------

    A troszke tanszy, ale bez farbek:
    AEROGRAF AIRBRUSH CIAŁO I PAZNOKCIE ! NAJTANIEJ (683344221) - Aukcje internetowe Allegro
    No majka..racja cena strasznaale jaki szybki sposob na zdobionka i jakie cudenka mozna stworzyc

  5. #55
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: Krok po kroku

    Cytat Napisał majkarodzik Zobacz post
    Juz kiedys to widzialam, ale cena mnie troszke przestraszyla znalazlam caly zestawik:
    AIR BRUSH zestaw do zdobienia paznokci! airbrush (684645999) - Aukcje internetowe Allegro

    ---------- Dodano o godzinie 22:11 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:09 ----------

    A troszke tanszy, ale bez farbek:
    AEROGRAF AIRBRUSH CIAŁO I PAZNOKCIE ! NAJTANIEJ (683344221) - Aukcje internetowe Allegro
    ten drugi link to tylko aerograf/pistolecik bez kompresora

  6. #56
    Totalna maniaczka Avatar Aneta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    854

    Domyślnie Odp: Krok po kroku

    ja mam w domu airbrush i troche szablonow-dostalam w prezencie ale mam sprezareczke z wtyczka nie pasujaca do kontaktu,bo to samochodowa sprezarka ale nadajaca sie do airbrush'a tylko nie wiem czy jak zmienie wtyczke czy nic jej nie bedzie

  7. #57
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: Zdobienie Airbrushem..

    jak ma wtyczke do zapalniczki to jest przystosowana na 12V chyba ze ma wbudowana przetwornice, w co watpie, potrzebowalabys dodatkowo tranformator.
    MOglabys jeszcze podlaczyc pod akumulator wtedy juz transformatora nie potrzebujesz
    A to jest taki kompresor do pompowania opon?

  8. #58
    Totalna maniaczka Avatar Aneta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    854

    Domyślnie Odp: Zdobienie Airbrushem..

    nie,do airbrusha ale do malowania samochodow

    ---------- Dodano o godzinie 17:26 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:26 ----------

    szybciej kupie nowa na ebay'u

  9. #59
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: Zdobienie Airbrushem..

    chyba lepszy pomysl, chyba ze ma w domu jakiegos elektryka

    ---------- Dodano o godzinie 19:32 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:29 ----------

    mam glupie pytanie, bo jeszcze nie probowalam na zywych palcach airbrusha, co robicie zeby sie palec naokolo malowanego paznokcia nie upapral farbka?

  10. #60
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie Odp: Zdobienie Airbrushem..

    Ja posiadam airbrush od kilku lat,zmywasz to normalnym zmywaczem,zawsze ozdabiamy tylko jednego pazurka po czym zmieniamy na nastepny ...

  11. #61
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Krok po kroku

    Aneta jezeli wtyczka jest na 12V to nie powinnas tego przerabiac na 220V bo grozi zwarciem,wybuchem,porazeniem icholera wie czym jeszcze.Lepiej sprawdz na sprezarce tabliczke znamionowa tam powinno byc napisane jakie jest napiecie pracy.W samochodzie jest zasilanie pradem stalym a w gniazdku przemienny.

    ---------- Dodano o godzinie 20:34 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:32 ----------

    Mozna sprobowac kupic w sklepie elektronicznym zasilacz sieciowy na 12V z uwzglednieniem odpowiedniej wydajnosci pradowej.Chodzi o to aby moc zasilacza byla conajmniej rowna mocy sprezarki.

  12. #62

    Domyślnie Odp: Krok po kroku

    Cytat Napisał Jade Zobacz post
    Aneta jezeli wtyczka jest na 12V to nie powinnas tego przerabiac na 220V bo grozi zwarciem,wybuchem,porazeniem icholera wie czym jeszcze.Lepiej sprawdz na sprezarce tabliczke znamionowa tam powinno byc napisane jakie jest napiecie pracy.W samochodzie jest zasilanie pradem stalym a w gniazdku przemienny.

    ---------- Dodano o godzinie 20:34 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:32 ----------

    Mozna sprobowac kupic w sklepie elektronicznym zasilacz sieciowy na 12V z uwzglednieniem odpowiedniej wydajnosci pradowej.Chodzi o to aby moc zasilacza byla conajmniej rowna mocy sprezarki.

    Jade Ty takie rzeczy wiesz czy Ci mąż podpowiadał hehe ja to się wcale nie znam hihi
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  13. #63
    Totalna maniaczka Avatar Aneta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    854

    Domyślnie Odp: Krok po kroku

    zajme sie tym jutro mam nadzieje ze znajde zasilacz

    ---------- Dodano o godzinie 20:23 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:23 ----------

    te młotki tu sie nie znaja na niczym

  14. #64
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Krok po kroku

    Oczywiscie ze moj mazjest z zawodu elektryk-elektronik,to on mi wtyczki przerabial z polskich na angielskie i to jego sie zapytalam

    ---------- Dodano o godzinie 21:35 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:28 ----------

    Aneta zobacz w Maplinie jezeli tez jest u ciebie taki sklep

  15. #65
    Totalna maniaczka Avatar Aneta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    854

    Domyślnie Odp: Krok po kroku

    jest,nawet nie tak daleko,sprawdze tam najpierw

  16. #66
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    40

    Domyślnie Wszystko o AIRBRUSHu

    Moje drogie Zamierzam się na kupno airbrush'a. Czy możecie mi dać jakieś wskazówki, na co powinnam zwrócić uwagę, czy coś polecacie,no i wogóle jak takiego sprzętu się używa. Z góry dziękuję za pomoc

  17. #67
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: Wszystko o AIRBRUSHu

    Mysle , ze annamon79 jest najwieksza na tym forum specjalistka (nie ujmujac innym) w tej dziedzinie, wiec trzeba bedzie na nia poczekac
    a w miedzyczasie polecam lekture watku
    http://forum.wzorki.info/ogolnie-o-p...irbrushem.html

  18. #68
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Wszystko o AIRBRUSHu

    Mimo, że jestem tu krótko też tak uważam

  19. #69
    Totalna maniaczka Avatar Aneta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    854

    Domyślnie Odp: Wszystko o AIRBRUSHu


  20. #70
    No to..wpadłam Avatar tipserka78
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    104

    Domyślnie Odp: Wszystko o AIRBRUSHu

    fajna sprawa ale jak dla mnie to trochę za drogi sprzęt

  21. #71
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie Odp: Wszystko o AIRBRUSHu

    najlepiej zakupic jest airbrush i wszystkie jego czesci tylko u jednego producenta aby zapewnic ich kompatybilnosc

    lekkie sprezarki,nie jestem ich zwolenniczka,strata tylko pieniedzy ale idealne sa dla dziewczyn ktore dojezdzaja do klienta,wielu producentow wyposaza ten kompreor w trwaly futeral w ktorym mieszcza sie farby i inne akcesoria potrzebne do wykonania tej uslugi ale tego typu kompresor nie jest przystosowany do pracy dluzszej niz 15 i 20 minut i wlanie z tego powodu nie jest polecany jako stale wyposazenie salonu,cenowo on jest bardzo niski...
    wiele kompresorow posiada maly tlok,ktore zwieksza cisnienie powietrza,moze byc halasliwa choc zazwyczaj te tanie sa glosniejsze..,niekiedy zawieraja zawor,dzieki ktoremu sprzet pracuje tylko wtedy,gdy wcisniety jest spust
    niektore starsze modele maja dolaczone duzy zbiornik,ktory zamyka sie,gdy osiagniety zostanie odpowiedni poziom cisnienia,moga byc bardzo ciezkie ale tego typu sprezarka moze obslugiwac kilka pistoletow do airbrusha naraz
    niektorym sprezarkom nie potrzeba wiele czasu by poswiecic na konserwacje a czasem nawet wcale,wiele starych modeli wymagaja oleju by dzialajace czesci byly naoliwione i nie przegrzewaly sie,tzreba wtedy regularnir kontrolowac wskaznik oleju i napelniac olejem kompreor,nie wolno jej klasc na bok by nie zalac silnika...wiec tego typu rowniez nie polecam.
    przed wyborem musisz sie zastanowic jakie sa twoje inwidualne potrzeby.przy zakupie systemu do airbrusha powinnas zawsze wziasc pod uwage kwetie przeszkolenia w obsludze,doradztwa,zapewnienia pomocy serwisowej bo jesli problem sie pojawi a najczesciej dziewczyny niszcza pistolet poniewaz nie potrafia dobrze go wyczyscic i igla juz wtedy do niczego sie nie nadaje..tzreba zakupic nowy..Ja posiadam Airbrush z Magnetica mam juz go ponad z trzy lata i jest rewelacyny ale kurs robilam w Holandii i tam rowniez go zakupilam ale w Polsce jest dystrybutor w Bielsko Bialej wiec na pewno maja a jak nie to na pewno go zamowia razem z farbami..rodzaju farb jest okolo 14 ale w aibrushu mieszamy kolory farb i wychodza przerozne w zaleznosci od dawki ktora wlejemy...poszukam stronki i dam znac...nie wiem co dokladnie Cie interesuje...tych informacji na temat airbrusha do paznokci jest bardzo wiele

    ---------- Dodano o godzinie 16:38 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:36 ----------

    tu podaje stronke...magnetic-polska
    tel.48 33 811 91 73

  22. #72
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: Zdobienie Airbrushem..

    a czy ktos robil juz tatuaze airbrushem? jak jest z trwaloscia tych malowidel?

  23. #73
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    40

    Domyślnie Casting na najlepszy airbrush:)

    Drogie dziewczynki! Bardzo Was prosze o zareklamowanie najlepszych airbrushy Waszym zdaniem... Zamierzam sie na kupno i nie mam zielonego pojecia ktore sa dobre, na co zwrocic uwage, na jakie parametry... Z gory Dzieki

    ---------- Dodano o godzinie 11:53 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 10:46 ----------

    Ojejku... niiiiic? Ja wiem ze niewiele osób ma do czynienia, ale zeby nikt nic No trudno-czekam dalej

  24. #74
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie Odp: Casting na najlepszy airbrush:)

    Hanuszka Ty do Mnie pisalas z ta sprawa,zupelnie wylecialo Mi to zglowy.sorki.
    Ja polecam airbrush z Magnetica mam go trzeci rok i na niego nie narzekam jest na prawde dobry,innych firm nie znam za bardzo,wiec ciezko cokolwiek innego Mi polecic..
    wybor szablonow tysiace pozycji jak nie wiecej ma firma Madea..tam rowniez posiadaja airbrushe..pistolet jest najwazniejszy trzeba bardzo pecyzyjnie o niego dbac,
    jesli zaniedbamy to taki pistolet jest juz do wyrzucenia a koszt takiego nowego pistoletu to rzad 200 do 600zl zalezy od producenta

  25. #75
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Casting na najlepszy airbrush:)

    Dziekuja Annamon! Juz w prawdzie jestem po zakupie-no zobaczymy... nie moge sie juz doczekac eksperymentow Pozdrwawiam.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 27-08-2019, 16:15
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 14-08-2009, 08:12

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •