Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 26 do 35 z 35

Temat: French DASHING DIVA

  1. #26

    Domyślnie Odp: French DASHING DIVA - czy ktoś zna te produkty?

    hmm...widzę, że Pani już występuje w liczbie mnogiej "my" i naprawdę polecam złapać trochę powietrza, takie piękne słonce świeci także ja uciekam do ogródka na kocyk, a Pani GLAMOUR polecam wypróbować samej tę metodę. Uważam, że warto co pozwoli Pani samej wydać opinie na ten temat, bo niektórzy podchodzą do pewnych spraw zbyt osobiście i mogą zniechęcić nawet do wypicia kawy

  2. #27
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: French DASHING DIVA - czy ktoś zna te produkty?

    wyluzujmy,
    poczekajmy na opinie innych u z y t k o w n i k o w zeli dashing diva

  3. #28
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: French DASHING DIVA - czy ktoś zna te produkty?

    proszę przystopować z obraźliwymi i kąśliwymi słowami Ten temat jest po to aby wymieniać się doświadczeniami związanymi z danym produktem a nie prowadzić walki na słowa. Zwracam się o kulturalną (bez podtekstów) wymianę swoich poglądów.Z góry dziękuje.
    Ostatnio edytowane przez Emilia B. ; 21-05-2010 o 13:59



  4. #29
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Odp: French DASHING DIVA - czy ktoś zna te produkty?

    Tak jak pisałam wcześniej, miałam okazję widzieć tą metodę na stoisku Hiacynt i wg mnie to zwykłe soak ff. Podobnie resztą jak Calgel - chyba tak się pisze - przedstawicielka tych żeli opisywała je, jako metodę innowacyjną, a potem okazało się, ze to zwykłe soak off z tym, że mały słoiczek kosztuje ponad 300zł. Na dodatek obrażała dziewczyny pisząc, że są za leniwe, aby spróbować nowości.
    Każda firma, jak chce coś sprzedać, to pisze o innwowacyjności swoich produktów - jeśli zgadza się to ze stanem faktycznym, bo mają coś, czego jeszcze na rynku nikt nie oferuje to super. Chętnie sama spróbuję. Ale jak już coś istnieje, tyle, ze pod inną nazwą, to sorry
    Ostatnio edytowane przez RoksiSK ; 21-05-2010 o 16:22

  5. #30
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: French DASHING DIVA - czy ktoś zna te produkty?

    żele soak-off, easy-off i inne tego typu - bazują na tych samuch komponentach i wszystkie tak samo się rozmiękczają w acetonie (nie rozpuszczają - tylko miękną i mozna je zdjąć jednym płatkiem z pazurka). Szału nie ma - bo tego typu żele funkcjonują na rynku juz pewnie z 4 lata albo i dłużej - pierwsze widziałam w Ibd...

    więc nie ma znaczenia czy się połaczy ta technike z żelami firmowymi Dashing Diva czy z jakimikolwiek elastycznymi typu soak off czy easy off.

    Co do końcówek - widziałam takie które są bardzo długie (czyli mozna zrobic Frenchosa 50:50) - to końcówki Tipped Long. Więc nie tylko krótkie, ale i długie też są, zresztą wszystkie są w róznych kolorkach.

    mam ofertę z tej firmy i tak się zastanawiam czy wogole się warto tym bawić, bo ceny rzeczywiście niezbyt fajne. Zreszta jesli już to tylko bym rozważała ta końcóweczki, bo żele typu EO mam i to spory wybór, więc wystarczyłoby miec końcówki.

    co mnie zastanawia:

    mam folderek i tam przyklejają końcówkę bezposrednio na naturalsa, a z kolei na stronie Dashing Diva widziałam tutorial i tam babeczka najpierw dała żel na pazurka, utwardziła, przemyła, zmatowiła i dopiero nakleiła ten tipsik... no i teraz nie wiem: czy to się nakleja bezposrednio na pazurek czy na pazurek pokryty żelem i zmatowiony

    i jeszcze: czy te plastikowe przezroczyste osłonki na Frenchu całkiem się odrywa? czy matowi czy zostawia? - bo w folderku panna bierze obcinacz do paznokci (jak dla mnie lamerskie urzadzenie - no ale niech będzie ) i odrywa całą plastikową nakładkę - tak, że zostaje tylko sam biały pasek...

    a ktos tam powyzej napisał "bo są to gotowe końcówki french pokryte żelami, które trzymają się naturalnej płytki " - jakaś Pani Diva ...

    jakimi żelami są pokryte? chyba plastikiem - który na dodatek się zdejmuje po naklejeniu końcówki...

    co za porażka

    pozostaje mi kupic po komplecie i sprawdzę to osobiście, bo z tych postów Pani Divy nic nie wynika oprócz ogromnego zadowolenia Jej Klientek, ale akurat to dla mnie najmniej istotna informacja ....

    mam w sklepie takie cóś podobne - takie końcóweczki z języczkiem do trzymania, krótkie - chyba podobnie działa - musze to sprawdzic....

  6. #31
    Rozkręcanko Avatar kamzu
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Lubin - Dolny Śląsk
    Postów
    94

    Domyślnie Odp: French DASHING DIVA - czy ktoś zna te produkty?

    hej
    ja jestem po szkoleniu i jestem bardzo zadowolona

  7. #32
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: French DASHING DIVA - czy ktoś zna te produkty?

    jakby ktoś chcial wyprobować to znalazlam przy okazji, w dobrej cenie sa... neonail TIPSY idealny FRENCH w 5 MINUT 11 KOLORÓW (1269459837) - Aukcje internetowe Allegro

  8. #33
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Odp: French DASHING DIVA - czy ktoś zna te produkty?

    Podobne końcówki ma też Dobrarada
    Wyszukiwarka :: dobrarada

  9. #34
    Debiutantka Avatar gizmolek
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Iłownica
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: French DASHING DIVA - czy ktoś zna te produkty?

    Witam ja wyrażę swoją opinię w styczniu, bo 8 stycznia mam szkolenie właśnie z dashing diva!
    "Śpieszmy się kochać mężczyzn......tak szybko dochodzą"
    pozdrawiam wszystkie paznokciowe forumowiczki

  10. #35
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: French DASHING DIVA - czy ktoś zna te produkty?

    Witam , byłam na Targach w Krakowie , i dałam się namówić na system french wrap plus - firmy Dashing Diva . Uważam ,że system jest świetny dla osób , które są zapracowane i nie maja czasu na chodzenie do manikurzystki , Tipsy zakłada sie szybko i łatwo , efekt utrzymuje sie ok. 2 tygodnie ( zależy od częstotliwości prac domowych - np. sprzatanie , mycie naczyń ) , uzupełnianie zgubionego poznokcia jest proste i nie czasochłonne , a co najważniejsze , używam te tipsy od pół roku i paznokcie wzmocniły mi sie ( o dziwo !) , nie są łamliwe , przy tradycyjnych tipsach żelowych miałam bardzo zniszczona płytkę , chyba pilnikowaniem ,
    Za zetaw dałam ok. 250 zł w sumie 240 szt tipsów , klej i dwa żele i dalej mam jeszcze tipsy na okoła dwa razy . Bałam sie ,że wydam niepotrzebnie pieniądze, ale nie żałuje .

    Polecam , gdyż paznokcie mam teraz zadbane , mam więcej czasu dla siebie i więcej pieniędzy w kieszeni . Może to brzmi jak reklama, ale czytałam inne posty i uważam ,że jak coś jest ok , to należy o tym pisać , dla gabinetów oczywiście to strata klienta .
    Pozdrawiam wszystkich niezrażonych i otwartych na nowości .

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-10-2010, 23:38
  2. Jak prawidłowo zrobić brokatowy french akrylem????
    By ciotka69 in forum Metoda akrylowa
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 17-08-2010, 22:18
  3. Najpiękniejszy French Ślubny - Konkurs
    By mala in forum Konkursy Zdobienia Paznokci
    Odpowiedzi: 1194
    Ostatni post / autor: 14-09-2009, 16:05
  4. Wyniki Konkursu "Najpiękniejszy Czysty French Ślubny"
    By mala in forum Konkursy Zdobienia Paznokci
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-08-2009, 23:37

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •