Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 7891011
Pokaż wyniki 251 do 268 z 268

Temat: kuferki

  1. #251
    Molestantka klawiatury Avatar kasiulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    2 023

    Domyślnie Odp: kuferki

    EMMA super ten kuferek. Ja mam ten większy z Alle (chyba największy jaki aktualnie jest dostępny na rynku) i jest super bo ma i kółeczka i przegródki, no ale cena znacznie większa i jednocześnie ciężar

  2. #252
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: kuferki

    Dziewczyny potrzebuję ( na gwołt) kuferka na kolorowe żele. Albo coś w stylu kuferka . Najlepiej zmywalnego . Nienawidzę jak mi kolorówka kipi. Mam już sporo kolorowych zeli i przyznam , ze kłopotliwie jest jak muszę się tarabanić ze wszystkim po klientkach. Macie może coś na oku co mogło by mi się przydać. Będę bardzo wdzięczna. Szukałam ale coś nie mogę utrafić...

  3. #253
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: kuferki

    nie nosisz wszystkiego? a jak sie komus coś zachce innego ja zawsze tarabanię 2 wielkie kufry . mi tez kipią, ja mam po prostu cały kuferek wyłożony ręcznikiem papierowym. raz mi się cały wylał nie wiedzieć czemu. ale moje i tak mają plastik, nie żaden materiał. ale to są te duże.




  4. #254
    Molestantka klawiatury Avatar kasiulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    2 023

    Domyślnie Odp: kuferki

    Ja mam kuferek wyłożony materiałem i żeby żeliki mi go nie zniszczyły to włożyłam na dno (tam gdzie trzymam żeliki) plastikowe opakowanie (dno) z moich ulubionych cukiereczków Ferrero Rosche czy jak to się tam pisze i zawsze mogę sobie elegancko ten plastik przetrzeć bez zniszczeń na materiale kuferka. Też nie lubię jak jest w nim bałagan i plamy

  5. #255
    Nałogowiec Avatar fryzzz
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Czeladź
    Postów
    565

    Domyślnie Odp: kuferki

    Sylla ja kolorowe żele mam zamnięte w plastikowych pojemniczkach z pokrywka, kupilam je w obi, sa dosc plytkie wiec zele w nich nie lataja a niektóre pierdoly trzymam w czyms tego typu http://img46.imageshack.us/img46/4638/p1090414o.jpg tylko ze ja mam fioletowe

  6. #256
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: kuferki

    kiwaczek właśnie noszę wszystko ze sobą . Ale ostatnio dokupiłam sporo kolorówki i się zwyczajnie nie mieszczę.
    kasiulka świetny pomysł z opakowaniem po czekoladkach
    fryzzz chyba własnie czegoś takiego potrzebuję .

  7. #257
    Nałogowiec Avatar fryzzz
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Czeladź
    Postów
    565

    Domyślnie Odp: kuferki

    Sylla skocz do carrefour tam dorwałam w promocji te fioletowe bo wszędzie są tylko przezroczyste Są dość małe ale mi odpowiadają

  8. #258
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: kuferki

    Dzięki . Trochę mam nie po drodze niestety . A nie znalazłaś czasami takiego gdzieś na Allegro? Kurcze ja szukam i nie mogę znaleźć

  9. #259
    Nałogowiec Avatar fryzzz
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Czeladź
    Postów
    565

    Domyślnie Odp: kuferki

    Nie szukałam na allegro, kupiłam jeden przy okazji zakupów w sklepie typu Obi, Praktiker, Castorama i spodobał mi się, miałam trzymać w nim tylko pilniczki i drobne rzeczy ale szybko sie w nim zakochalam i dokupilam kolejne właśnie w Carrefour dlatego ze były fioletowe i wyglądają lepiej niż mój przezroczysty, dziś chyba pojadę jeszcze je dokupić

    Znalazłam
    http://allegro.pl/pojemnik-wielofunk...373525672.html
    http://allegro.pl/prosperplast-nun10...319153610.html
    http://allegro.pl/organizer-na-drobi...367658876.html
    http://allegro.pl/proline-organizer-...337267000.html
    (organizer w kategorii narzędzia)

  10. #260
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: kuferki

    ah to takie na narzędzia, śrubki i inne duperele. lub na spławiki, itp. gdybym miała trzecią rękę też bym sobie kupiła




  11. #261
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: kuferki

    w Castoramie na dziale narzedzi jest duzo roznych i tanich takich pudelek.ja kupilam n awyprzedazy za zlotowke i mam kilka sztuk.poreczne i mozna sobie posegregowac wszystko ja wzielam zolte przezroczyste.i ssa genialne.

  12. #262
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: kuferki

    ja w związku z tym że tylko dojezdzam potrzebuję jak najmniej do noszenia. wczoraj na pokazach kosmetyczka miała taki i mi sie bardzo spodobał. nigdy wczesniej się takimi nie interesowałam, ale ten wydaje sie być pojemny no i ma mnóstwo szufladek. jednak lampa uv sie chyba nie zmieści




  13. #263
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: kuferki

    [B]fryzzz[B] myślałam o czymś takim z drugiego linka. Ale wydaję mi się , że tam mało miejsca jest? Sama nie wiem. Chciałabym uniknąć układania żeli piętrowo...
    przypuśćmy że chce pomieścić 50 żeli (5ml) kolorowych ? Nada się coś takiego? Chyba nie... Szkoda. Bo fajne pudełko... Gdyby do tego udało się podpiąć jeszcze jedno "piętro"?!

  14. #264
    Nałogowiec Avatar fryzzz
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Czeladź
    Postów
    565

    Domyślnie Odp: kuferki

    Sylla wrzuce potem zdjecie jak wyglada srodek mojego
    Staram sie nie ukladac piętrowo, bo nie wiem czy widac to na zdjeciu ale w tym miejscu gdzie organizer ma uchwyt od spodu jest mniej miejsca i wszystko jest ok jak sobie poukładasz ale zaczynasz sie pakowac po zrobionych pazurkach a tu organizer nie chce sie domknac i trzeba przesuwac
    Ja mam 4 organizery i w 1 trzymam tylko zele podstawowe, baze do hybryd, nablyszczacz, primier itp i tu mieszcza sie idealnie, do tych przegrodek wchodzi zel silcare 50g tak akurat ze sie nie przesuwa ale nie jest go ciezko wyjac a w tej wiekszej reszta rzeczy, co do kolorowki to zaleznie od firmy ja w mniejszych przegrodkach mam hybrydy w wiekszej zele a u gory np waciki

  15. #265
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: kuferki

    Wstaw koniecznie fotkę jak się zorganizowałaś w tych organizerach. Mówisz , że masz ich aż cztery? Czy Ty masz jeszcze jedną parę rąk? Jak Ty się z tym wszystkim przemieszczasz? Rozumie , że oprócz tego jeszcze dochodzi Ci kufer choćby na lampę, ozdoby...
    Taki organizer byłby chyba praktyczniejszy jakby nie miał tych przegródek. Wtedy słoiczki kolorówki by się "przytuliły" do siebie i więcej by weszło i nic by się nie przesuwało.
    Jaką wysokość ma to pudełko? Bo nie doczytałam na aukcji.
    Średnio słoiczek z żelem kolorowym chyba ma z 3,5 cm...?

  16. #266
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: kuferki

    Ja mam te organizery w ilości ok. 7 szt. na akryle, żele i hybrydy, (podstawowe w jednym, kolorowe w drugim, farbki w trzecim itd) od jakichś 3 lat? Jestem bardzo zadowolona. Są jeszcze z mobilnymi przegródkami.
    Jeśli gdzieś to przenoszę to wstawiam wszystko do torby zakupowej takiej a'la tesco czy coś, mieści mi się 4-5 piętrowo i z boku lampa. Mam jeszcze mniejsze na pilniki, cążki, kopytka...
    Możesz też powkładać tylko to co potrzebne do przemieszczenia.
    Fajne szczególnie teraz jak mam remont, wszystko pochowane i kurzy się tylko pokrywka


  17. #267
    Nałogowiec Avatar fryzzz
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Czeladź
    Postów
    565

    Domyślnie Odp: kuferki

    Sylla te organizery pakuje do większej torby/kufra, zaleznie ile ich potrzebuje na dana chwile
    Nie mam niestety dodatkowej pary rąk choć przydała by się czasem
    Zmierzę je potem i zrobie zdjęcia to zobaczysz

  18. #268
    Nałogowiec Avatar karchola
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    406

    Domyślnie Odp: kuferki

    A ja sobie zostawiam opakowania po lodach do mniejszych mieszczą się żele, do większych typu algida 1,4L hybrydki

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •