Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 123456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 268

Temat: kuferki

  1. #26

    Domyślnie

    ivoonna puściłem podziękowanie za ciebie

    a ten kuferek rewelacyjny wielgachny

  2. #27
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Dzięki, ale to nie to samo co osobiście.

  3. #28
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie

    A ja kupiłam tu kuferek czarny mieści lampę i dostałam podkładkę pod dłonie gratis
    POLECAM
    KUFEREK KOSMETYCZNY - MIEŚCI LAMPĘ UV. + PREZENT (612994828) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.
    SZCZĘŚLIWA

  4. #29
    Nałogowiec Avatar iwonadc78
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Soest
    Postów
    366

    Domyślnie

    Cytat Napisał sloneczko Zobacz post
    A to ja sie pochwale moze moim kupionym kuferkiem zakupilam na ebay`u
    super ten kuferek,a raczej walizka,w tym to juz idzie pomiescic wszystko

  5. #30

    Domyślnie

    idzie pomieścić tak ale jak z tym przez miasto się przebić autobusem czy coś, dla mnie lepszy jednak mniejszy mimo że ma ten kufer kółeczka co jest praktyczne

  6. #31
    No to..wpadłam Avatar marta01_11
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    130

    Domyślnie

    wkońcu zrobiłam zdjęcie mojego kuferka niestety już brakuje mi w nim miejsca

  7. #32
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    No tak, tylko jak ja tam lampę i frezarkę wsadzę, to już nic więcej się nie zmieści.

  8. #33
    No to..wpadłam Avatar marta01_11
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    130

    Domyślnie

    Cytat Napisał ivonna70 Zobacz post
    No tak, tylko jak ja tam lampę i frezarkę wsadzę, to już nic więcej się nie zmieści.
    no właśnie jest mały ale na początku gdy go kupiłam nie sądziłam że aż tyle mi się tego uzbieradlatego nie polecam go bo jest mały ja lampe mam w osobnej walizce jak się zmobilizuje to zrobię zdjęcie

  9. #34
    dawniej sylwiakolodziej1985 Avatar Euphoria
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    katowice
    Postów
    701

    Domyślnie

    martunia mamy chyba taki sam. ale ja nie mam takiego porządku;p

  10. #35
    Debiutantka Avatar sylviadz1
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Rzeszow-okolice
    Postów
    4

    Domyślnie

    witam ja rowniez mam kuferek ale nie ten na kolkach tylko ten wyzej -fajny ale juz brakuje mi w nim miejsca-kupilam na allegro

  11. #36
    No to..wpadłam Avatar marta01_11
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    130

    Domyślnie

    Cytat Napisał sylwiakolodziej1985 Zobacz post
    martunia mamy chyba taki sam. ale ja nie mam takiego porządku;p
    hehe no ja raczej staram sie mieć posprzątane bo nie lubię kiedy mam wszystko rozwalone a to moja druga walizka przydaje się kiedy jadę do klientki narazie musi mi wystarczyć może dorobię się kiedyś większej w której wszystko pomieszcze chociaz znając zycie znowu czegoś nakupie i mi będzie brakowac miejsca hehe

  12. #37

    Domyślnie

    o jejku mi tez by sie taki przydal musze popatrzec tutaj u siebie moze znajde

  13. #38
    Nałogowiec Avatar sloneczko
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Od kilku lat zagranica ;)
    Postów
    542

    Domyślnie

    A ja musze przyznac ze jest wygodny mimo ze jest duzy tez wszedzie z nim jezdze i nie mam zadnego z tym problemu a powoli mam malo w nim miejsca hihihi.
    Pozdrowienia od Sloneczka !

    www.sunnails-dorota.blogspot.com

  14. #39
    Szkoleniowiec Avatar Sweet-ka
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    280

    Domyślnie

    Ja też miałam taki ale w końcu przestałam się mieścic. Teraz mam na kólkach ale jest strasznie cieżki ( maly też był jak przyszło się znim gdzieś przemieszac). Taki nasz los heheh

  15. #40
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie moje kufrzysko na kółkach:)

    3częściowy, ale mimo to i tak już się ledwo zamyka jak widać najniższy poziom w opłakanym stanie... lampa, frezarka i pochłaniacz czują się chyba jak sardynki, zwłaszcza jak jeszcze je musze kolanem dopychać cu że jeszcze nic nie pękło
    wszystkie ozdóbki pięknie poopisywane coby mi się nie myliło i szybko można było znaleźć... najgorzej jest wpuścić do kufra klientkę, bo po jej wizycie w moim kufrze jest tylko duuuuuuuuużo porządkowania...
    Ostatnio edytowane przez woszczur ; 30-05-2009 o 19:10

  16. #41
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie

    Cytat Napisał szpila59 Zobacz post
    ja także robię w domku, ale muszę powiedzieć że jest baaardzo przydatny i łatwo i szybko można wszystko znaleść
    no właśnie... ja też robie w domu...a le jak iałam wszystko w osobnych kosmetyczkach to mnie krew chciała zalać... lampa osodno, żele osobno, pilniki, ozdoby... nosić tak to przez pół chałupy też mi się nie opłacało...

    ---------- Dodano o godzinie 18:05 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:56 ----------

    Cytat Napisał ivonna70 Zobacz post
    Przymierzam się do kupna kuferka, ale zależy mi, aby zmieściła się lampa i frezarka. Znalazłam jeden, ale nie najtańszy. Powiedzcie co o nim sądzicie.
    Wymiary:
    wysokość 30cm
    szerokość 28cm
    długość 45cm
    cena 219,-
    Cytat Napisał marta01_11 Zobacz post
    a mam taki kuferek szczerze mówiąc brakuje mi miejsca nie ma mowy o włożeniu tam lampy bo jest za mały
    racja- będzie za mały.. lepiej sie wstrzymać dozbierać kasiury i kupić 3 poziomowy:
    tu Ci znalazłam:
    KUFER KUFEREK KOSMETYCZKA WALIZKA TORBA LAMPA UV (641003666) - Aukcje internetowe Allegro
    lub taki:
    Kufer kosmetyczny walizka - NAJWIEKSZY - SREBRNY (640368367) - Aukcje internetowe Allegro
    Ostatnio edytowane przez woszczur ; 30-05-2009 o 19:08

  17. #42
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Trzeba przyznać, że kufer masz pokaźny Bardzo dziękuję za informację. Zaraz je obejrzę.

  18. #43
    Kosmetolog Avatar martakolo
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Gorzów Wielkopolski
    Postów
    156

    Domyślnie

    Ten kufer 3 poziomowy oj super....pewnie klientki są pod wrażeniem jak takim sprzętem podjeżdżacie hehe bo nie jedna w gabinecie tyle nie ma co Wy w tych kufrach
    Ja mam też kuferek taki czarny ze srebrnym jak na wcześniejszych zdjeciach tylko, że kupowałam go 2,58 rojku temu a wtedy jeszcze nie było tych, które pomieszczą lampy

  19. #44
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Oglądałam na allegro te kufry i jestem zaskoczona ceną, bo w sklepach są po około 700 zł. Muszę szybko przemyśleć sprawę i zdecydować czy kupić, czy nie.

  20. #45
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie

    Tak się właśnie przyglądam temu kufrowi co podałam w linku na allegro i on nie jest 3poziomowy ttylko 2. Ie pomieści tale to lepiej bo jak ja mam 3to ten (niby) najwyższy poziom ledwo miści lampę frezarkę i pochłaniacz... Myslę że ten 2 poziomowy z baaaaaaaaardzo wysokim spodem pomieści więcej bi będzie można to jakoś fajnie porozkadać... A poza tym ten co w linkch jest droższy ma dodatkowe przykrycie i w sumie można nosic jeden (każdy osobno) albo dwa razem... Jak się chce

    chyba nazbieram kasy i kupię jeszcze jeden

  21. #46
    Kosmetolog Avatar martakolo
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Gorzów Wielkopolski
    Postów
    156

    Domyślnie

    Jeśli moge Ci coś doradzić to jak bedziesz kupowała to podobno te całe srebrne sa mniej wytrzymałe, polecają te czarne ze srebrnymi wstawkami...
    bo podobno te czarne mają lepsze mechanizmy przy tycgh półeczkach które się rozsuwają, tak bynajmniej tłumaczył mi Pan od którego kiedyś tam kupowałam a dodam, ze miał w ofercie i srebrne i czarne

  22. #47
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    woszczurku a gdzie znalazlas ten 3poziomowy

  23. #48
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie

    Cytat Napisał barbara_jakubik Zobacz post
    woszczurku a gdzie znalazlas ten 3poziomowy

    na allegro go znalazłam... Z firmy gabrielle nazywał się kufer troley, ale niestey nie mają go na razie w sprzedaży... Oni mają siedzibę gdzieś na śląsku... Zaraz sprawdze i napiszę namiary

    ja kupiłam od tego użytkownika
    Informacje o Użytkowniku andrew35 - Aukcje internetowe Allegro

    Firma „Gabrielle” Gabriela Kubica
    ul. TARGOWA 3
    43-502 Czechowice-Dziedzice
    tel./fax 032 2152030
    tel. 032 7376114


    zadzwoń i spytaj czy mają może u siebie w sklepie, bo na allegro nie ma...
    Ostatnio edytowane przez woszczur ; 31-05-2009 o 12:43

  24. #49
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Woszczurku zaje fajny ten Twoj kufer!tez mi sie taki marzy ale narazie musza mi starczyc te co mam(skrzyneczki na narzedzia,hihi)

  25. #50
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie

    a ja muszę sobie jakieś koszyczki pokupić bo już miejsca nie mam w kuferku...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •