Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 1234567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 268

Temat: kuferki

  1. #51
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie

    Mi ostatnio rodzice kupili w OBI przezroczysty różowy kuferek tylko niestety lampa się nie mieści no ale trudno... lepsze to niz nic..

    ________________________________________


  2. #52

  3. #53
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie

    ooooooooo Widzę że będzie wiekszy lepszy i bardziej pomiestny od mojego... Nie wiem jak materiał ale jesli chodzi i "powierzchnie" w której można schować swoje skarbeńka to polecam

  4. #54
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Też fajniutki i cena bardzo atrakcyjna.

  5. #55
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie

    a to mój wszystko w nim upchane gdzie popadnie, już mi się nie mieści nic miejsca braknie...

  6. #56
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie

    37 cm długości,24 cm szerokości, 21-22cm wysokości

  7. #57
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Professional Cases | Makeup Cases | Nail Therapists | Hairdresser Professionals |

    A ja znalazlam taka stronke jezeli ktos ma ochote zobaczyc

    ---------- Dodano o godzinie 09:28 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:07 ----------

    Pink Tartan 360 Degrees 2 Tier Mobile Aluminium Cosmetic Beauty Trolley

    Ten mi sie podoba,jast taki slodki

  8. #58
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie

    ooooooooooo, ten drugi jest świetny

  9. #59
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie

    polecam również... ta spodnia część jest wyższa i więcej rzeczy się zmieści... mój jest 3 poziomowy i ledwo w nim upycham już sprzęt

  10. #60
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Ale chyba troche za maly?Wlasnie mnie wzielo i poszukuje jednego wielkiego na wszystko,zeby lampe wcisnac tez

  11. #61
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie

    obejrzyj sobie mój i tem różowy... zauważ ze moj spód jest niższy. trzymam w nim lampę frezarkę i pochałaniacz. lampę mam z wysuwanym spodem, więc musze go wyjąć, do środka do lampy wsadzam frezarkę, pedał i rączkę a na to nakładam pochałaicz tylko, że jak nie położe lampy pod odpowiednim kątem to sie pochłania za chu**a nie zmieści... a ten różowy ma wysoki spód więc nie bedziesz sie musiała martwić że czegoś nie wciśniesz. położysz jedno na drugie elegancko a nie kombinować z kątami cudami i innymi... jak bym teraz miała kupować kufer to kupiłabym taki jak tenróżowy (2poziomowy)... ale decyzja twoja

    ja tylko wyrażam swoją opinie na podstawie doświadczenia

  12. #62
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Montreal 4 Tier XL Mobile Aluminium Cosmetic Beauty Trolley
    Ten jest nawet ciekawy no ale drozszy,te szufladki sa fajne

  13. #63
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie

    ten Montreal 4 Tier XL Mobile Aluminium Cosmetic Beauty Trolley to już w ogóle WYPAS tylko sprawdź jaką wysokośc maja te szufladki, żeby się nie okazałao że np. masz duże słoiczki z proszkiem akrylowym a one ci nie wejdą

    dobra już się nie wymądrzam... niech inni się wypowiedzą...
    Ostatnio edytowane przez woszczur ; 03-06-2009 o 12:06

  14. #64
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Pisz pisz przyda mi sie bo w piatek bede miala kasiorke i chce kupictylko meza juz krew zalewa,ale mu powiedzialam ze wszystko popakuje i nie musze tachac,dwoch skrzynek,torby z lampa i stolik do tego.A pozatym to nie jest zecz ktora zaraz wyrzuce tylko bede miala na kilka latek no chyba ze moja kolekcja sie powiekszy

    ---------- Dodano o godzinie 09:55 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:51 ----------

    Woszczurku chodzilo Ci o ten rozowy w kratke on jest 3 poziomowy?A jakie wymiary sa tego Twojego?

  15. #65
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie

    nie wspomnę już o tym bo oczywiście zapomniałam, że lampę oświetleniową i przedłużacz to mam w innej torbie bo już mi się nie mieści na amen... z resztą widać na zdjęciach jak jest wszystko poukładane... lampa z otwartym dnem i frezarką w środku (pod odpowiednim kątem) też jest elegancko widoczna

    ---------- Dodano o godzinie 11:04 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:57 ----------

    sorry że tak długo, ale nie mogłam zanleżć metra

    podaję wymiary użytkowe (bez kółek)
    cały kufer: wys.60/ szer.34/ dł.23 [cm]
    góra: wys.22 [cm]
    środek: wys. 13 cm
    dół: 23 cm

    wiadomo że w środku będzie trochę mniej... tak trzeba liczyć ze 2cm (wyścióła i te inne) żeby to się zmieściło...

  16. #66
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    No to faktycznie ten rozowy w krateczke jest wiekszy,no a ja jeszcze nie posiadam wrezary tylko jakies male g..i nie mam pochlaniacza wiec chyba sie zdecyduje na ten,i jeszcze cos zostanie na jakies pierodolki do pazurkowJeszcze raz dzieki

  17. #67
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie

    ja bym kupiła ten większy, bo nóż widelec ci się umyśli kupić frezare i pochłaniacz i będzie problem , i znów trzeba bedzie myśleć nad nowym kufrem... jak kupić to na lata..a że miejsca ci zostanie no to co najwyżej ulubionego pluszaka na szczęście sobie włożysz żeby ci zawsze piękne pazurki wychodziły...

  18. #68
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Ok do piatku mam jeszcze troszke wiec bede myslec ale masz racje tylko niewiem czy maz mi dolozy do tego wiekszego

  19. #69
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie

    pożal mu się troche o jaka to ty jesteś biedna z tym rozwalonym majdanem, wszędzie bałagan, sama nie mozesz dojść ładu składu, a tak będzie w jednym miejscu, nie będzie się nic po domu walało i miejsca zajmowało wystarczy ci tylko niecały metr kwadratowy zeby się gdzies z kufrem zalogować a na konieć łanie sie uśmiechnij z minką zbitego pieska...

    ach ale po co ja się tak produkuję.. przecież my kobiety mamy to we krwi... to się nazywa "zabijać, aby żyć"

  20. #70
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    hihihi cos wymysle

  21. #71
    No to..wpadłam Avatar czarus
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Ustroń koło Cieszyna
    Postów
    159

    Domyślnie

    jade a jaki masz stolik?

  22. #72
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Rollin Stock - Hair & Beauty Supplies: Therapy 2000 Folding Manicure Table

    Narazie takiTylko niewiem ile teraz kosztuje bo ta stronke mialam zapisana bardzo dawno

  23. #73
    Totalna maniaczka Avatar moniczka690
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Preston UK
    Postów
    837

    Domyślnie

    Załącznik 3749 a to mój malutki kuferek

  24. #74
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie

    qrcze fajny ten stolik... ja sie wczoraj mężowi pożliłam i tak mu się mnie zal zrobiło ze powiedziała ze wezmie sie za jakiś kąt dla mnie, ale taki stolik chyba mi nie wejdzie to tej kanciapy... może zeobie taki na rolkach jak drzwi garażwe z nóżką na zawias... hmm nieźle to sobie obmyślilam...

  25. #75
    hehehehe Avatar Agusia_pa2
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cieszyn/Helmstedt
    Postów
    1 421

    Domyślnie

    A jak juz gdzieś jade robić pazurki to pakuje się w takie cuda
    Nie potrzebuje kufra bo mam wszystko na stoliku w pojemnikach i pudełkach
    Nie patrz nigdy na twarz, czy piekna i mila. Patrz tylko na serce, bo w nim dobroć i sila



Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •