Strona 9 z 11 PierwszyPierwszy ... 567891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 201 do 225 z 268

Temat: kuferki

  1. #201
    Kosmetyczka Avatar weronisiaaa88s
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    145

    Domyślnie Odp: kuferki

    Szaleje, bo w kuferek chyba warto zainwestowac - taki juz mi posłuży trochę...
    Podziwiam wasz porzedek w waszych kuferkach Ja to juz po 1 wizycie mam dużo sprzatania w moim małym ciasnym ... Ale nie długo sie to zmieni

  2. #202
    No to..wpadłam Avatar xCombination
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Sopot
    Postów
    185

    Domyślnie Odp: kuferki

    myślę, że to sprzątanie to jest kwestia tego, czy masz wszystko strategicznie rozłożone ja jak lokowałam w kuferku swój dobytek to przekładałam z pięć razy, żeby to było jakoś logicznie ale teraz jest wygodnie

  3. #203
    No to..wpadłam Avatar olusia87
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Nasiedle/Racibórz
    Postów
    280

    Domyślnie Odp: kuferki

    Ja mam taki kufer-dzieciątko mi sprawiło pod choinkę.Ostatnio robiłam porządki i przy okazji go obfotografowałam.Ja się mieszczę ze swoim majdanem w nim,tylko nie wiem jak długo jeszcze

  4. #204
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: kuferki

    Półeczki na samej górze mnie powaliły i jak ładnie wszystko uporządkowane

  5. #205
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: kuferki

    aga też na to zwróciłam uwagę - az miło patrzeć



  6. #206
    No to..wpadłam Avatar olusia87
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Nasiedle/Racibórz
    Postów
    280

    Domyślnie Odp: kuferki

    To zdjęcie było robione zaraz po poukładaniu także nie ma się co dziwić,ze porządek.Już tak nie jestWpadła do tego w sobotę moja 2-letnia siostrzenica i tak przebierała paluszkami,że już nie wiem co jest,ze mi się nie mieszczą niektóre w rządku a prędzej się mieściły

  7. #207
    Rozkręcanko Avatar kasiaandrzejczak87
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Warszawa, Saska Kępa
    Postów
    53

    Domyślnie Odp: kuferki

    Świetne macie te kuferki dziewczyny. ja na swój czekam a zamówiłam z allegro . jak już go dostane to strzele fotkę . ( mam nadzieje ze się zmieści w niego wszystko )

  8. #208
    Molestantka klawiatury Avatar kasiulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    2 023

    Domyślnie Odp: kuferki

    Fajne macie te kuferki dziewczynki, a ten porządek w Twoim Olusia tylko pozazdrościć j właśnie czekam na swój, zamówiłam przed Świętami na allepaznokcie ten największy jaki mają dostępny żeby zmieściło sie wszystko: frezarka, lampa, pochłaniacz i graty żelowe jak przyjdzie to oczywiście zapodam fotkę Cały czas oszczędzałam na różowy, a teraz jak już przyszło do zamawiania zdecydowałam sie jednak na srebrnyponieważ te graty ze mną dużo podróżują samochodem więc narażony jest na otarcia i obicia, różowy kufer jest jakby powleczony materiałem imitującym skórę węża a co za tym idzie może się przy jakimś uderzeniu uszkodzić struktura tego materiału, a srebrny jest poprostu aluminiowy, więc chyba bardziej trwały
    Ale ja na ten kufer si doczekać nie mogę

  9. #209
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: kuferki

    Olusia nie pomyslałam ze moge przekrecć podełeczka i je tak pionowo poukładac . Dałas mi pomysła

    ________________________________________


  10. #210
    Molestantka klawiatury Avatar kasiulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    2 023

    Domyślnie Odp: kuferki

    Natalia widzę, że Tobie też się spodobał ten porządek w kuferku Olusi jak tak na ten porządek patrze to się tym bardziej nie mogę doczekać mojego nowego nabytku A no i jeszcze dostane do tego zakupu 20 gratisowych ozdób bo przecież na alle zamówiłam, a wiecie, że tam promocja: za każde wydane 20 zł na zakupy u nich 1 słoiczek ozdób gratis

  11. #211
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: kuferki

    Cytat Napisał kasiulka81 Zobacz post
    [B] A no i jeszcze dostane do tego zakupu 20 gratisowych ozdób bo przecież na alle zamówiłam, a wiecie, że tam promocja: za każde wydane 20 zł na zakupy u nich 1 słoiczek ozdób gratis
    ja robilam u nich zakupy fakt miły gest z ich strony dostałam 12 ozdób ale nic cobym mogła używać same ozdoby z dziurką i duże króliki playboya masakra jakaś to czego nie lubie

  12. #212

    Domyślnie Odp: kuferki

    olusiaaa ile ozdob tam CI sie zmiescilo mniej wiecej

  13. #213
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: kuferki

    naliczyłam 147

    zmiesci sie wiecej gdyby np. te pedzelki gdzies schowac do piorniczka. I w miejsce pedzelków jeszcze ozdóbki

    ________________________________________


  14. #214
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie Odp: kuferki

    Olusia ależ masz porządek w tym kuferku, też tak kiedyś miałam gdy się z ozdobami mieściłam, ha ha





  15. #215

    Domyślnie Odp: kuferki

    niby fajnie to wyglada ale powiem wam ze dla mnie to srednio wygodbne bo co trzeba wyjmowac i pokazywac klientce ...dlatego ja ozdoby mam w pudeplkach po czekoladkach

  16. #216
    Molestantka klawiatury Avatar kasiulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    2 023

    Domyślnie Odp: kuferki

    Elaxx - zgadzam się z Tobą często te króliki wysyłają, ale mi si "należy" teraz ponad 20 ozdób więc mam nadzieję, że coś mniejszego też przyślą mam kilka ozdób od nich (gratisowych) które używam,np, ta kolorowa filia pocięta albo moro w dość fajnych kolorach bo jedno w brązach, który wykorzystuję do panterkowych centek, a drugie w różu - moim kolorze
    O takie ozdoby między innymi wykorzystałam:

  17. #217
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: kuferki

    Cytat Napisał malutkaistotkaa Zobacz post
    niby fajnie to wyglada ale powiem wam ze dla mnie to srednio wygodbne bo co trzeba wyjmowac i pokazywac klientce ...dlatego ja ozdoby mam w pudeplkach po czekoladkach
    klientka mowi co chce, albo w jakich kolorach i Ty sama wybierasz przed jej przyjsciem. Gdybys pokazała swoje wszyyystkie ozdoby to by zwariowała i nie mogła sie zdecydowac, bo chciałaby wszystko

    ________________________________________


  18. #218
    Molestantka klawiatury Avatar kasiulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    2 023

    Domyślnie Odp: kuferki

    Zgadzam się z Natalią, klientki nie mogą zobaczyć tych pokaźnych zbiorów bo potem szaleją ja sama dla siebie czasami nie potrafię się zdecydować nad zdobieniem jak widzę te wszystkie błyskotki bo ze mnie to taka sroczka
    Mam już swój kufer aktualnie jestem na wyjeździe, przedłużonym weekendzie majowym (9 dni na mazurach - to jest to), jak tylko dotrzemy do domu to uporządkuję wszystkie graty i wstawię fotkę tego mojego cuda wreszcie będę miała wszystko w jednym miejscu i uporządkowane

    A oto moje cudo


    I gratisy do niego
    Ostatnio edytowane przez kasiulka81 ; 15-05-2011 o 11:03

  19. #219
    Molestantka klawiatury Avatar kasiulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    2 023

    Domyślnie Odp: kuferki

    Dziewczyny mam do Was pytanie w związku z tym kufrem: czy ma któraś z Was kufer kupiony na allepaznokcie? Kupiłam to moje cudo ale nie wiem czy jest z nim wszystko OK bo szufladki na ozdoby rozsuwają się całkiem do końca kuferka, a z drugiej trochę mniej, i nie wiem czy to jest jakaś wada kufra czy wszystkie się tak nierówno otwierają Jeśli któraś z Was coś w tym temacie wie to napiszcie proszę

  20. #220
    Nałogowiec Avatar katerina15
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: kuferki

    A ja tydzień temu dostałam od mojego skarba swój pierwszy kuferek! Marzyłam o swoim kuferku, bo pomimo, że nie mam póki co zbyt wielu zabawek, to i tak nie miałam tego już gdzie trzymać A teraz przynajmniej wszystko będzie w jednym miejscu Dodatkowo w kuferku była lampa UV (moja pierwsza) , małe żele ,cleaner, primer, pilniczki, tipsy i ozdóbki Teraz bedę mogła spróbować swoich sił przy pazurkach żelowych Już będę miała się czym chwalić na forum Jeszcze tylko kurs

    Załącznik 42465Załącznik 42466




  21. #221
    Molestantka klawiatury Avatar kasiulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    2 023

    Domyślnie Odp: kuferki

    Katerina - piękny kufer ale zobaczysz jak szybko zabraknie Ci w nim miejsca ja w moim GIGANCIE też już się nie mieszczę bo te pazurki to jak choroba ciągle coś dokupuję
    Co do kursu to powiem Ci szczerze, że też o tym myślałam, ale jak się tak w to forum wczytałam to stwierdziłam, że jest mi niepotrzebny, bo dziewczyny na tym forum są naprawdę NIEZASTĄPIONE Tylko, że ja akurat jestem amatorką i dziubię tak sobie pazurki i znajomym za drobną opłatą (żeby tylko koszt materiałów się zwrócił) więc mi kurs jest zbędny

  22. #222
    No to..wpadłam Avatar wys.margo
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    125

    Domyślnie Odp: kuferki

    A ja chciałabym was prości o radę w sprawie kuferka, bo nie mam własnego miejsca gdzie robię pazurki i ciągle dojeżdżam wszędzie z tym moim całym majdanem Moja teściowa powiedziała, że chętnie się dorzuci ale mimo to chciałabym znaleźć coś dobrego i niedrogiego (o ile to możliwe...). Mam na oku kilka kuferków, ceny są zróżnicowane. Kusi mnie ten za 239zł ale różowy kolor do mnie nie przemawia to raz, a dwa, to nie wiem czy na pewno mi tam lampa wejdzie bo ma troche dziwny podział i mniejsze wymiary

    Duży Kufer Na Kosmetyki Różowy 4w1 Na kółkach (1710609104) - Aukcje internetowe Allegro

    MEGA DUŻY KUFEREK KOSMETYCZNY 2w1 NA KÓŁKACH3kolor (1730081975) - Aukcje internetowe Allegro
    (ten mi się baaaardzo podoba, ale cena dość spora, a nie chcę teściowej puścić z torbami )

    KUFER KUFEREK KOSMETYCZKA WALIZKA TORBA LX04 BLACK (1739159315) - Aukcje internetowe Allegro

    Co myślicie? A może macie jakieś inne sprawdzone, które możecie polecić?
    Mówcie mi Gosia

  23. #223
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: kuferki

    Nareszcie mam kuferek bo juz niewiedzialam gdzie mam to wszystko trzymac a i taki co chwile cos dokupuje

  24. #224
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: kuferki

    mam taki sam ale i tak wiekszosc trzymam w szafkach bo w nim juz nie mam miejsca

  25. #225
    Nałogowiec Avatar Nena90
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    prawie Katowice
    Postów
    486

    Domyślnie Odp: kuferki

    Ela ja tak samo! Też mam ten kufer!
    Kup swoją etorebkę taniej
    5% kod rabatowy

    Blog kosmetyczny

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •