Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki 101 do 107 z 107

Temat: Kosmetyki Ziaja

  1. #101
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Kosmetyki Ziaja

    Dziewczyny, jak szukacie miejsca, w którym możecie kupić kosmetyki Ziai to polecam e-ziaja.com, mają bardzo duży wybór, ja tam robię zakupy raz na jakiś czas, ale porządne Dla mnie to bardzo fajna firma z naprawdę dobrymi kosmetykami. Miałam kilka różnych kremów do twarzy, które nie są drogie, a działanie mają lepsze niż te za stówkę. Teraz akurat używam matującego kremu 25+, działania antystarzeniowego nie widzę (ale to o to chodzi, żebym nie widziała, ale bardzo dobrze nawilża i to jest widoczne gołym okiem. Zakochałam się w szamponie wygładzającym Kozie Mleko - po umyciu nim włosów miałam je takie jak moja współlokatorka po prostowaniu No i ten obłędny zapach długo utrzymywał się na włosach, więc na ogromny plus Mydła pod prysznic z Ziai po prostu kocham, są niedrogie, wydajne i przepięknie pachną, jak używałam cupuacu to się rozpływałam przez ten cudowny zapach <3 Jeszcze masek do twarzy nie mam przetestowanych, ale poluję na te z serii Ziaja PRO, ktoś tu już wspomniał o tej z mikrodermabrazją

  2. #102
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    41

    Domyślnie Odp: Kosmetyki Ziaja

    Z Ziaji bardzo fajna jest seria oliwkowa, fajny jest tonik, peeling, balsam do ciała, kremy. Jeszcze tonik liście manuka jest fajny, oczyszcza i odświeża twarz

  3. #103
    Wczytuje się Avatar bakusiek
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Kosmetyki Ziaja

    Cytat Napisał jOotka Zobacz post
    Chciałabym wiedzieć, co myślicie o kosmetykach Ziaji Jak dla mnie - bomba I przede wszystkim - jakie lubicie najbardziej? A jeśli nei lubicie ich kosmetyków, to dlaczego?


    Załączam zdjęcia moich ulubionych produktów [dużo mi pomogły w walce z moją suchą skórą Nie załączyłam zdjęcia MASKI DO RĄK kokosowej, ale naprawdę ją uwielbiam, bo zregenerowała moje, niegdyś, suche i odmrożone ręce ]
    Kocham, uwielbiam, ubóstwiam ^^ Właściwie to 80% moich kosmetyków i mojego dziecka to właśnie Ziaja.
    Pod prysznic mydło kakaowe, krem aktualnie oliwkowy, ale zazwyczaj kakaowy.
    Demakijaż mleczko i tonik ogórkowe, antyperspirant.
    Mała ma mleczko, szampon a do mycia maziajki guma balonowa. Kaaapitalny zapach ^^

  4. #104
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Kosmetyki Ziaja

    lubie ich kremy do rak a do twarzy jednak wole serie rose care bielendowska bo jest lekka i nie podraznia mojej wrażliwej cery

  5. #105
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Poznań
    Postów
    28

    Domyślnie Odp: Kosmetyki Ziaja

    Ja swego czasu bardzo lubilam ziaje, wrecz byla to moja ulubiona marka, ale nieco im sie zmienil sklad i zaczelam szukac czegos innego. Super maja plyn do higieny intymnej i jemu jestem od lat wierna i kakaowe mydlo pod prysznic, ktorego zaach nigdy mi sie nie znudzi. Natomiast balsamy, czy innepileegnacyjne produkty wole z bielendy, np seria bikini do opalania, mleczka, preye chlodzace czy przyspieszacze, a takze dla maluchow mleczko z SPF 50 i z bardzo dobrym skladem

  6. #106
    Rozkręcanko Avatar Maggy
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Skąd
    Łódź
    Postów
    31

    Domyślnie Odp: Kosmetyki Ziaja

    Ja kiedyś używałam, ale musiałam przestać bo zauważyłam, ze strasznie zatykała mi pory czego efektem były wypryski na całej twarzy :/ Niestety ma skórę z tendencją do przetłuszczania się i nie bardzo lubi się z kosmetykami Ziaji

  7. #107
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    507

    Domyślnie Odp: Kosmetyki Ziaja

    Ja się od Evonum uzależniłam chyba... a właściwie moja skóra
    Zapomniałam go wziąć na tygodniowy urlop - trzeciego dnia była tragediaTydzień po powrocie do domu i do kremu - jak ręką odjął, skóra idealna (jak na moje możliwości ).
    Teraz już mam zapas.

    Szukam jeszcze "mojego" kremu na noc, na razie używam różnych z różnym skutkiem, ale wciąż nie mam faworyta...

    Jesli chodzi o zmarszczki to nie wiem czy jakikolwiek krem będzie w stanie pomóc.... Jest to raczej poważniejsze zaburzenie skóry tak wiec moim zdaniem o wiele lepiej zdecydować się na jakiś zabieg na twarz;
    http://markemed.com.pl/medycyna-este...arna-w-polsce/

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. kosmetyki mineralne i eko kosmetyki
    By Bożena P in forum Kosmetyki
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 29-07-2022, 00:35
  2. Ulubione kosmetyki AVON
    By mariolak83 in forum Kosmetyki
    Odpowiedzi: 144
    Ostatni post / autor: 26-01-2022, 13:00
  3. Solarium i samoopalacz co wybierać?jak stosować?rodzaje
    By westa in forum Pielęgnacja twarzy i ciała
    Odpowiedzi: 260
    Ostatni post / autor: 05-03-2018, 18:37
  4. Kosmetyki w salonie
    By Czarnulka1523 in forum Pielęgnacja twarzy i ciała
    Odpowiedzi: 101
    Ostatni post / autor: 30-06-2017, 14:13
  5. Kosmetyki Abacosun
    By Eversun in forum Kosmetyki
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 10-09-2009, 19:58

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •