Dziewczyny, jak szukacie miejsca, w którym możecie kupić kosmetyki Ziai to polecam e-ziaja.com, mają bardzo duży wybór, ja tam robię zakupy raz na jakiś czas, ale porządne Dla mnie to bardzo fajna firma z naprawdę dobrymi kosmetykami. Miałam kilka różnych kremów do twarzy, które nie są drogie, a działanie mają lepsze niż te za stówkę. Teraz akurat używam matującego kremu 25+, działania antystarzeniowego nie widzę (ale to o to chodzi, żebym nie widziała, ale bardzo dobrze nawilża i to jest widoczne gołym okiem. Zakochałam się w szamponie wygładzającym Kozie Mleko - po umyciu nim włosów miałam je takie jak moja współlokatorka po prostowaniu No i ten obłędny zapach długo utrzymywał się na włosach, więc na ogromny plus Mydła pod prysznic z Ziai po prostu kocham, są niedrogie, wydajne i przepięknie pachną, jak używałam cupuacu to się rozpływałam przez ten cudowny zapach <3 Jeszcze masek do twarzy nie mam przetestowanych, ale poluję na te z serii Ziaja PRO, ktoś tu już wspomniał o tej z mikrodermabrazją