Strona 397 z 402 PierwszyPierwszy ... 297347387393394395396397398399400401 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 9 901 do 9 925 z 10038

Temat: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

  1. #9901
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    ostatnio przymierzałam meliskowe obcasy.... zakochałam się... nigdy w życiu nie miałam nic tak wspaniałego na stopach... lepiej niż w kapciach... mysle ze kiedys na pewno kupie.. teraz 250 zł ciężko mi wyrzucic, choc wiem ze to i tak tanio

    ________________________________________


  2. #9902
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Postów
    46

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    Mój najnowszy zakup to buty trekkingowe - właściwie moje pierwsze w życiu. Zarezerwowałam ostatnio z partnerem apartament Zakopane na ten weekend i mamy zamiar chodzić intensywnie po górach - oczywiście z zachowaniem pewnej dozy rozsądki, ponieważ moja styczność z górami miała miejsce przede wszystkim zimą na stokach, więc nie jestem doświadczona jakoś szczególnie w tym względzie.
    Ostatnio edytowane przez natalia268 ; 13-08-2014 o 12:56

  3. #9903
    Molestantka klawiatury Avatar kasiulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    2 023

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    Ja mam zamiar kupić prostownicę, może któraś z Was mi doradzi jakąś ciekawą za niedużą cenę tak do 100zł. Prostownica ma mi służyć raz na jakiś czas do prostowania włosów, a częściej będzie używana tylko do grzywki. Liczę na Waszą pomoc

  4. #9904
    Totalna maniaczka Avatar Patrycja_92
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Oborniki Śląskie
    Postów
    840

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    Ja mam Remington Keratin Therapy, ogolnie jest bardzo fajna, barddzo szybko sie nagrzewa więc zaoszczędzamy czas, zakres temp 160-230 *C, piszą, że dla grubych włósów temp 200-220 ale ja prostuje wlasnie grzywke codziennie na 180 i jest prosta za pierwszym pociągnięciem, a za drugim to już nawet sypka się robi, a wiadomo, że z lokami to nie takie hop siup jak potrzebuje wyprostowac cale wlosy to 200 *C styka spokojnie Dałam za nią 150 zł na allegro i mam do niej 5 lat gwarancji więc myślę ze calkiem uczciwa cena za wysokiej klasy prostownice Kupiłam ją jakies 3 mies temu więc cena nadal bedzie na takim poziomie raczej
    http://www.pati-nails-lashes.blogspot.com/- amator, samouk, zapraszam
    _______
    Nie wzbijesz się w niebo machając rękami.
    Wybuduj rakietę, zwaną ciężką pracą,
    napędzaną cierpliwością,
    a gwarantuję Ci,
    że osiągniesz to co zamierzyłeś.
    ________________

  5. #9905
    Molestantka klawiatury Avatar kasiulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    2 023

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    Bardzo Ci dziękuję kochana za poradę w takiem układzie wstrzymam się z zakupem do przyszłego miesiąca bo wczoraj pozamawiałam żele, nową frezarke bo stara odmówiła posłuszeństwa, rękawiczki i trochę innych pazurkowych rzeczy więc już portfel szczuplutki

  6. #9906
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    My dzisiaj z moim R. byliśmy się za obrączkami rozejrzeć i wybór taki że głowa boli Macie może jakieś zdanie o obrączkach z palladu, widziałam fajne w aparcie, ale nie wiem jak się pallad sprawdza w użytkowaniu.

  7. #9907
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    mąż w tym roku zabiera mnie na tydzień w Bieszczady na początku listopada. Muszę kupić sobie odpowiednie buty. Myślałam nad jakimiś trekkingowymi. W sklepie eobuwie ( http://www.eobuwie.com.pl/tra-pol-1224579237-Trekkingi-i-trapery.html jest dość duży wybór butów tego rodzaju. Pierwszy raz wybieram się na wyjazd w góry. Nie wiem czym należy kierować się przy kupnie butów do górskiej wędrówki. Czy ktoś może mi coś doradzić?

  8. #9908
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    ja kocham robic zakupy

    ---------- Dodano o godzinie 13:14 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 15:29 ----------

    ja kocham robic zakupy
    zawszemi poprawiaj humor

  9. #9909
    No to..wpadłam Avatar Majkaa130
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    wlkp
    Postów
    103

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    1,20 za słoiczek czyli...żal było nie wziąć

  10. #9910

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    A ja od kilku dobrych miesiecy kupuję tylko ubranka dziecięce oraz odzież ciążową. Cieszy mnie ta ciąża bardzo, ale nie mogę się doczekać, kiedy moje zakupy to będzie także nowa para szpilek i inne. Uf.. jeszcze 2 miesiące

  11. #9911
    Debiutantka Avatar sakiewka
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    Ja ostatnio poluję na dżinsy idealne. Takie niebieskie, zrobione z prawdziwego dżinsu i najlepiej w kroju dzwonów

  12. #9912

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    Ja kupiłam ostatnio seksowny ciuszek.

  13. #9913
    Wczytuje się Avatar laure_andal
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    Ja ostatnio kupiłam sobie czerwone, lakierowane szpilki i pewnie nie będę w nich chodzić bo wolę baleriny ale co tam - ważne że je mam

  14. #9914
    Rozkręcanko Avatar akacyjka86
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    edynburg
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    Dziewczyny doradźcie proszę. Podoba mi się ten żakiecik ale czy on nie jest obciachowy Bo mi się podoba a koleżanka mówi, że odpustowy.... https://www.facebook.com/pinkboutiqu...type=1&theater

  15. #9915
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz



    Moje czółenka od Merg na nowy sezon. Genialne, ładne, estetyczne, takie jakie najbardziej lubię ;-)

  16. #9916
    No to..wpadłam Avatar Majkaa130
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    wlkp
    Postów
    103

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    moje zamówienie z Modeny

  17. #9917
    No to..wpadłam Avatar Majkaa130
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    wlkp
    Postów
    103

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    u mnie znów zagościła modena

  18. #9918
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    Cytat Napisał Paulina999 Zobacz post
    Ja od jakiegoś czasu poluję na butki ślubne. Stopę mam dość małą i chodząc po okolicznych sklepach, zaczęłam się zastanawiać, czy nie będę musiała iść do ślubu w butkach komunijnych Teraz się z tego śmieję, ale tak poważnie, to wcale za wesoło mi nie było, bo wesele pod koniec sierpnia, a ja bez butów. Tyle dobrze, że trafiłam na stronkę Senity.pl Ślub i Wesele i będę miała piękne pantofelki na ten mój rozmiar 36, robione na zamówienie oczywiście, na lekkim obcasie Dobrze, że można tam zamówić sobie dowolny model, z wybranego materiału itd, bo jeszcze trochę i zwariowałabym totalnie.
    Bardzo fajna strona z mnóstwem butów i torebek - - www.eobuwie.com.pl
    Kilka lat temu dostałam w prezencie od mojego partnera szpilki R.Polański. Były śliczne i bardzo wygodne więc bardzo szybko zakochałam się w tej marce. Jeszcze nie spotkałam się z nimi w żadnym sklepie stacjonarnym a ww sklepie internetowych zawsze jest kilka modeli do wyboru. Teraz kupiłam sobie biało granatowe szpilki bez palców. Obłędne
    Jest tam ogromny wybór butów dla każdego na każdą okazję.

  19. #9919

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    Ja dopiero co właśnie zamówiłam śliczną sukienkę sukienkę limonkową (!) z wyprzedaży za 69 i z nowości tak bardziej już na jesień/zimę tunikę swetrową z golfem, z http://www.chiclook.pl , bo jak się robi zimno, to zwykle wpadam w panikę, bo mam wrażenie, że nie mam odpowiednich rzeczy do założenia. Chyba się starzeję, bo teraz zamiast latać po sklepach to tylko klikam i czekam na paczki w skrzynce lub kuriera, no ale liczy się efekt końcowy, a życie trzeba sobie jakoś ułatwiać

  20. #9920
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Skąd
    Ślonsko dziołcha
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    A ja idę na chrzcinki (jako chrzestna ) i wpadła do mojej szafy taka sukieneczka z tej okazji: Sukienka jesienna bordowa - SUKIENKA AUTUMN COLORS (BORDOWA)
    (tak btw, to polecam ten sklep na różne oficjalne okazje ;D)

    I mam pytanko, jakie wg Was pazurki do tego? Buty pewnie będę mieć jakieś botki delikatne pewnie czarne, i marynarkę jasną. Musztardową albo nude. Czy szaleć z paznokciami, czy coś klasik i małoinwazyjnie?

  21. #9921
    Debiutantka Avatar Iza7689
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    Ostatnio uzupełniłam sobie prawie całą garderobę jesienną i zimową. A tak. Znalazłam hurtownie odzieży w necie, która miała super ofertę i ceny i tam zaszalałam. Teraz taki hurt odzieży jest najbardziej opłacalny! Kupiłam sobie swetry, bluzy, kilka par spodni, jako że w spódnicach nie chodzę, a nawet zainwestowałam w świetną zimową kurtkę:-) Jestem bardzo zadowolona, wszystkie zakupy w jednym miejscu, jedna paczka, przyzwoita cena, świetne ciuchy i mam nadzieję, że niepowtarzalne – to zaleta kupowania w sieci! Nie będę chodziła jak klon po mieście:-)

  22. #9922
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    Witam dziewczyny, ja własnie przymierzam sie do kupna odzieży narciarskiej chodzi mi o jakieś porządne spodnie, kurtkę i czapkę, może też bieliznę termoaktywną. Po raz pierwszy od pięciu lat w tym roku wyruszam na stok, a wszystkie moje stare rzeczy już się nie nadają do noszenia, a poza tym moda się zmieniła. Mam dwójkę małych dzieci i cieżko jest mi wybrać się na zakupy dlatego szukam czegoś przez internet http://salewa.sklep-luz.pl powiedzcie mi czy warto zaprzątać sobie głowę ubraniami z tego sklepu czy lepiej szukać czegoś innego?

  23. #9923

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    Stanik Gossard Temptation Midnight, teraz poluję na resztę kompletu Gorset szyty na miarę Crash Shirt, satynowe french knickers z Greta Vintage Store... Bielizna niedługo przestanie mi się mieścić w mieszkaniu

    I zamówiłam sobie wreszcie lampę UV + wszystko, co potrzebne do robienia hybryd.

  24. #9924
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    ostatni mój zakup to oczywiście biustonosz Biustonosz 532 - Świat Kobiet Ana , kocham kupować bieliznę planuje dokupić do niego jeszcze figi, jakieś fikuśne rajstopy od Gabriella (będą pasowały do gładkiej małej czarnej którą zakupiłam w zeszłym miesiącu), a taką koszulę Komplet Model 111 - Świat Kobiet Ana , przyda się za wypad weekendowy z mężem

  25. #9925
    Debiutantka Avatar kinga1976
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    Ostatnio kupiłam sobie super sukienkę przez internet na stronie https://www.chiclook.pl Jestem zachwycona, bo przyszła dokładnie taka jaką zamówiłam, mimo, że bardzo się obawiałam czy czasem to nie będzie jedna z tych sukienek, które ładnie wyglądają w internecie na zdjęciu i modelce, a na kupujących już niekoniecznie. Ale na szczęście tak się nie stało

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 10 users browsing this thread. (0 members and 10 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •