Strona 11 z 402 PierwszyPierwszy ... 7891011121314152161111 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 251 do 275 z 10037

Temat: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

  1. #251
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie

    Cytat Napisał basia40 Zobacz post
    Zizi super kreacja bardzo fajnie wygląda ta czarna koronka z fioletem
    ja za dwa tygodnie lece do Anglii.. ale będą zakupy
    ale Ci zazdroszczę...

  2. #252
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie

    Oj żartuję oczywiscie a zdjęcie moze jutro dam... w kazdym bądź razie jakos sie postaram zrobić i wrzucic..

    ________________________________________


  3. #253
    Nałogowiec Avatar roooksanka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bytom
    Postów
    303

    Domyślnie

    wow ale piekne buty na wesele sobei kupilas

  4. #254

    Domyślnie

    a ja trochę z innej beczki

    zamówiłem sobie Invisible Shield (niewidzialna osłona) na telefon leci z ameryki mam nadzieję że szybko dojdzie.

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

  5. #255
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    zizi super sukienka,super bolerko i super bucikiKlasa!Ja za rok taka suknie musze kupic corce na bal konczacy szkole.Basia40 a gdzie kakretnie te zakupy w jakim miescie?

  6. #256
    Weteran Avatar madzialena
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Postów
    1 220

    Domyślnie

    w Leeds będziemy pomieszkiwać u kuzynki mojego chłopaka
    Jade a może masz blisko do Leeds?
    I forum
    miłośniczka akrylu

  7. #257
    hehehehe Avatar Agusia_pa2
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cieszyn/Helmstedt
    Postów
    1 421

    Domyślnie

    Ale robicie boskie zakupy kobitki i chłopaki A ja czekam na moją nową lampkę i parę innych paznokciowych dupereli...juz się nie mogę doczekać
    Nie patrz nigdy na twarz, czy piekna i mila. Patrz tylko na serce, bo w nim dobroć i sila



  8. #258
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Juz sprawdzilam na mapce masz do mnie 4godziny jazdy.Ja pracuje,ale jak bys ty miala ochote to zapraszam wypic u mnie kawke

  9. #259
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agusia_pa2 Zobacz post
    Ale robicie boskie zakupy kobitki i chłopaki A ja czekam na moją nową lampkę i parę innych paznokciowych dupereli...juz się nie mogę doczekać
    Aguś ja sukienkę kupiłam przez allegro a odbierałam w Cieszynie. bo chciałam przymierzyć jak będzie leżeć.

  10. #260
    No to..wpadłam Avatar czarus
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Ustroń koło Cieszyna
    Postów
    159

    Domyślnie

    Kurde a ja się zatanawiam co mam kupic na przyszły rok za sukienki mam wrodzinie 2 wesela i na każde muszę mieć coś innego bo to w tej samej części rodziny buty też by musiały bić inne a jeszce dodatkowo dochodzi mi w przyszłym roku komunia bratanka też by się coś fajniutkiego przydało a tu jak nazłość nie mogę się na nic zdecydować pomóźcie


    Agusia_pa2 do ciebie napewno przyjadę zrobic piekne tipsiki oczywiście lepsze niż moje

    ---------- Dodano o godzinie 09:36 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:35 ----------

    Cytat Napisał ziziz5555 Zobacz post
    Aguś ja sukienkę kupiłam przez allegro a odbierałam w Cieszynie. bo chciałam przymierzyć jak będzie leżeć.
    a u kogo kupowałaś na allegro?

  11. #261
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie

    link do sukienki 2009-05-02 15:36:46 i do bucików
    Suknia Suknie wieczorowe Sukienki na wesele XL/42 (615557362)

    ---------- Dodano o godzinie 10:36 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:32 ----------

    a to do bucików SUPER SEXY CZARNE SANDAŁKI Z CYRKONIAMI Rozm 39 (602550125) - Aukcje internetowe Allegro

    ---------- Dodano o godzinie 10:38 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:36 ----------

    a teraz kupiłam sobie takie http://www.allegro.pl/item603382412_603382412.html
    Ostatnio edytowane przez zizia ; 26-05-2009 o 11:35

  12. #262
    hehehehe Avatar Agusia_pa2
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cieszyn/Helmstedt
    Postów
    1 421

    Domyślnie

    Cytat Napisał ziziz5555 Zobacz post
    Aguś ja sukienkę kupiłam przez allegro a odbierałam w Cieszynie. bo chciałam przymierzyć jak będzie leżeć.
    O ty glizdo i mnie nie odwiedziłaś Na spotkanie nie mogę jechać to chociaż mogłaś wpaść o pazurach pofulać!
    Czaruś a na Ciiebie czekam z niecierpliwością
    Nie patrz nigdy na twarz, czy piekna i mila. Patrz tylko na serce, bo w nim dobroć i sila



  13. #263
    No to..wpadłam Avatar czarus
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Ustroń koło Cieszyna
    Postów
    159

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agusia_pa2 Zobacz post
    O ty glizdo i mnie nie odwiedziłaś Na spotkanie nie mogę jechać to chociaż mogłaś wpaść o pazurach pofulać!
    Czaruś a na Ciiebie czekam z niecierpliwością
    Ok Agusia jak tylko mi się uda jakąś sobotę miec wolna albo dostać 1 dzień urlopu to sie umówimy, choc z tym wolnym to ciężko bo zawalona papierami jestem , a teraz se piszę bo dopiero jem sniadanko

  14. #264
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    francja
    Postów
    350

    Domyślnie

    ale macie fajnie , tez bym sie z wami spotkala gdybym mogla
    a co do zakupow, no coz ja raczej szaleje z ubrankami dla moich maluchow a sobie ostatnio pozamawialam sporo towarku na pazorki, czekam bo paczuszka jedzie z Polski!

  15. #265
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agusia_pa2 Zobacz post
    O ty glizdo i mnie nie odwiedziłaś Na spotkanie nie mogę jechać to chociaż mogłaś wpaść o pazurach pofulać!
    Czaruś a na Ciebie czekam z niecierpliwością
    ja na weselu byłam dwa tygodnie temu
    a sukienkę jakieś miesiąc temu kupiłam. nie siedziałam tak jeszcze w forum nie martw się w tym sklepie mają super kiecki tak ze na pewno jeszcze się w Cieszynie zjawie.a choćby po to by ciebie odwiedzić
    Ostatnio edytowane przez zizia ; 26-05-2009 o 18:34

  16. #266
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie

    No ja też czekam na paczuszkę od doberka ! pocieszenie za zdaną maturkę! Dziś ten angol miałam zdane uff
    No i wybieram się na zakupy no muszę odreagować!

  17. #267
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie

    cieszę sie plushaku razem z Tobą że już to masz za sobą ( ale rym )

    ziziz jeśli jeszcze Ci nie mówiłam to - śliczna sukienka

  18. #268

    Domyślnie

    no kurnia Ziziz zakupy jednym słowem mówiąc Ci się udały, sukienka prześliczna i te butyyy ahhhhhhhhhhh miodzio
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  19. #269
    No to..wpadłam Avatar czarus
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Ustroń koło Cieszyna
    Postów
    159

    Domyślnie

    ale widzę coraz więcej dziewczyn z okolicy Bielsk oraz Cieszyna na forum się znajduje może se bliżej zrobimy jakieś spotkanko w sobotę , napewno łatwiej nam się będzie umówić niż do Katowic

  20. #270
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamis Zobacz post
    a ja trochę z innej beczki

    zamówiłem sobie Invisible Shield (niewidzialna osłona) na telefon leci z ameryki mam nadzieję że szybko dojdzie.

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Fajna ta osłona. A pasuje do wszystkich telefonów czy tylko do wybranych I ciekawe ile kosztuje.

  21. #271

    Domyślnie

    ta akurat pasuje tylko do mojego telefonu ale są też modele na inne telefoniki a kosztuje 24 $ plus 3,9 $ za przesyłkę (ale mam kod rabaowy i płacę tylko 12$) już się nie mogę doczekać aż przyfrunie do mnie

  22. #272

  23. #273
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie

    Załącznik 3684Ja sobie ostatnio spodenki kupiłam no i jutro idę butki sobie kupić na koturnie. Takie białe z takim wieeeeeelkim kamolen na środeczku Czekam też aż przyjdzie mój cleaner, szablony i zestawik mały 4 pędzleków do żelu i zdobienia Kupiłam też różową folię ciętą i mam chętkę na wiecej troszkę malutko, ale co taaam
    <Zby-Mal> Cleaner 100 ml Odtłuszczacz (637853447) - Aukcje internetowe Allegro
    MS` SZABLONY FORMY FIRMOWE PROFESJONALNE 100 szt. (639851153) - Aukcje internetowe Allegro
    ZESTAW pędzel 4 szt NAILART pędzelek do żelu N# (631458232) - Aukcje internetowe Allegro

    Dzisiaj się przefarowałam a jutro jeszcze idę do fryzjerka żeby mi zrobili takie 2 blon pasma po spodem
    Ostatnio edytowane przez szpila59 ; 13-12-2010 o 15:34

  24. #274

    Domyślnie

    szpila ty chyba najczęściej się w tym temacie udzielasz jeszcze narzekasz że malutko hehe

    muszę przyznać że dobrych rodziców masz

  25. #275
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie

    Cytat Napisał szpila59 Zobacz post
    Dzisiaj się przefarowałam a jutro jeszcze idę do fryzjerka żeby mi zrobili takie 2 blon pasma po spodem
    jak ja chce do fryzjera
    ale nie mogę, bo dziś zrobiłam interes życia i wydałam wszystkie moje oszczędności na.......kask i zostałam bez pieniędzy

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •