Strona 397 z 402 PierwszyPierwszy ... 297347387393394395396397398399400401 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 9 901 do 9 925 z 10037

Temat: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

  1. #9901
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    ostatnio przymierzałam meliskowe obcasy.... zakochałam się... nigdy w życiu nie miałam nic tak wspaniałego na stopach... lepiej niż w kapciach... mysle ze kiedys na pewno kupie.. teraz 250 zł ciężko mi wyrzucic, choc wiem ze to i tak tanio

    ________________________________________


  2. #9902
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Postów
    46

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    Mój najnowszy zakup to buty trekkingowe - właściwie moje pierwsze w życiu. Zarezerwowałam ostatnio z partnerem apartament Zakopane na ten weekend i mamy zamiar chodzić intensywnie po górach - oczywiście z zachowaniem pewnej dozy rozsądki, ponieważ moja styczność z górami miała miejsce przede wszystkim zimą na stokach, więc nie jestem doświadczona jakoś szczególnie w tym względzie.
    Ostatnio edytowane przez natalia268 ; 13-08-2014 o 13:56

  3. #9903
    Molestantka klawiatury Avatar kasiulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    2 023

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    Ja mam zamiar kupić prostownicę, może któraś z Was mi doradzi jakąś ciekawą za niedużą cenę tak do 100zł. Prostownica ma mi służyć raz na jakiś czas do prostowania włosów, a częściej będzie używana tylko do grzywki. Liczę na Waszą pomoc

  4. #9904
    Totalna maniaczka Avatar Patrycja_92
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Oborniki Śląskie
    Postów
    840

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    Ja mam Remington Keratin Therapy, ogolnie jest bardzo fajna, barddzo szybko sie nagrzewa więc zaoszczędzamy czas, zakres temp 160-230 *C, piszą, że dla grubych włósów temp 200-220 ale ja prostuje wlasnie grzywke codziennie na 180 i jest prosta za pierwszym pociągnięciem, a za drugim to już nawet sypka się robi, a wiadomo, że z lokami to nie takie hop siup jak potrzebuje wyprostowac cale wlosy to 200 *C styka spokojnie Dałam za nią 150 zł na allegro i mam do niej 5 lat gwarancji więc myślę ze calkiem uczciwa cena za wysokiej klasy prostownice Kupiłam ją jakies 3 mies temu więc cena nadal bedzie na takim poziomie raczej
    http://www.pati-nails-lashes.blogspot.com/- amator, samouk, zapraszam
    _______
    Nie wzbijesz się w niebo machając rękami.
    Wybuduj rakietę, zwaną ciężką pracą,
    napędzaną cierpliwością,
    a gwarantuję Ci,
    że osiągniesz to co zamierzyłeś.
    ________________

  5. #9905
    Molestantka klawiatury Avatar kasiulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    2 023

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    Bardzo Ci dziękuję kochana za poradę w takiem układzie wstrzymam się z zakupem do przyszłego miesiąca bo wczoraj pozamawiałam żele, nową frezarke bo stara odmówiła posłuszeństwa, rękawiczki i trochę innych pazurkowych rzeczy więc już portfel szczuplutki

  6. #9906
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    My dzisiaj z moim R. byliśmy się za obrączkami rozejrzeć i wybór taki że głowa boli Macie może jakieś zdanie o obrączkach z palladu, widziałam fajne w aparcie, ale nie wiem jak się pallad sprawdza w użytkowaniu.

  7. #9907
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    mąż w tym roku zabiera mnie na tydzień w Bieszczady na początku listopada. Muszę kupić sobie odpowiednie buty. Myślałam nad jakimiś trekkingowymi. W sklepie eobuwie ( http://www.eobuwie.com.pl/tra-pol-1224579237-Trekkingi-i-trapery.html jest dość duży wybór butów tego rodzaju. Pierwszy raz wybieram się na wyjazd w góry. Nie wiem czym należy kierować się przy kupnie butów do górskiej wędrówki. Czy ktoś może mi coś doradzić?

  8. #9908
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    ja kocham robic zakupy

    ---------- Dodano o godzinie 13:14 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 15:29 ----------

    ja kocham robic zakupy
    zawszemi poprawiaj humor

  9. #9909
    No to..wpadłam Avatar Majkaa130
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    wlkp
    Postów
    103

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    1,20 za słoiczek czyli...żal było nie wziąć

  10. #9910

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    A ja od kilku dobrych miesiecy kupuję tylko ubranka dziecięce oraz odzież ciążową. Cieszy mnie ta ciąża bardzo, ale nie mogę się doczekać, kiedy moje zakupy to będzie także nowa para szpilek i inne. Uf.. jeszcze 2 miesiące

  11. #9911
    Debiutantka Avatar sakiewka
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    Ja ostatnio poluję na dżinsy idealne. Takie niebieskie, zrobione z prawdziwego dżinsu i najlepiej w kroju dzwonów

  12. #9912

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    Ja kupiłam ostatnio seksowny ciuszek.

  13. #9913
    Wczytuje się Avatar laure_andal
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    Ja ostatnio kupiłam sobie czerwone, lakierowane szpilki i pewnie nie będę w nich chodzić bo wolę baleriny ale co tam - ważne że je mam

  14. #9914
    Rozkręcanko Avatar akacyjka86
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    edynburg
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    Dziewczyny doradźcie proszę. Podoba mi się ten żakiecik ale czy on nie jest obciachowy Bo mi się podoba a koleżanka mówi, że odpustowy.... https://www.facebook.com/pinkboutiqu...type=1&theater

  15. #9915
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz



    Moje czółenka od Merg na nowy sezon. Genialne, ładne, estetyczne, takie jakie najbardziej lubię ;-)

  16. #9916
    No to..wpadłam Avatar Majkaa130
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    wlkp
    Postów
    103

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    moje zamówienie z Modeny

  17. #9917
    No to..wpadłam Avatar Majkaa130
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    wlkp
    Postów
    103

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    u mnie znów zagościła modena

  18. #9918
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    Cytat Napisał Paulina999 Zobacz post
    Ja od jakiegoś czasu poluję na butki ślubne. Stopę mam dość małą i chodząc po okolicznych sklepach, zaczęłam się zastanawiać, czy nie będę musiała iść do ślubu w butkach komunijnych Teraz się z tego śmieję, ale tak poważnie, to wcale za wesoło mi nie było, bo wesele pod koniec sierpnia, a ja bez butów. Tyle dobrze, że trafiłam na stronkę Senity.pl Ślub i Wesele i będę miała piękne pantofelki na ten mój rozmiar 36, robione na zamówienie oczywiście, na lekkim obcasie Dobrze, że można tam zamówić sobie dowolny model, z wybranego materiału itd, bo jeszcze trochę i zwariowałabym totalnie.
    Bardzo fajna strona z mnóstwem butów i torebek - - www.eobuwie.com.pl
    Kilka lat temu dostałam w prezencie od mojego partnera szpilki R.Polański. Były śliczne i bardzo wygodne więc bardzo szybko zakochałam się w tej marce. Jeszcze nie spotkałam się z nimi w żadnym sklepie stacjonarnym a ww sklepie internetowych zawsze jest kilka modeli do wyboru. Teraz kupiłam sobie biało granatowe szpilki bez palców. Obłędne
    Jest tam ogromny wybór butów dla każdego na każdą okazję.

  19. #9919

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    Ja dopiero co właśnie zamówiłam śliczną sukienkę sukienkę limonkową (!) z wyprzedaży za 69 i z nowości tak bardziej już na jesień/zimę tunikę swetrową z golfem, z http://www.chiclook.pl , bo jak się robi zimno, to zwykle wpadam w panikę, bo mam wrażenie, że nie mam odpowiednich rzeczy do założenia. Chyba się starzeję, bo teraz zamiast latać po sklepach to tylko klikam i czekam na paczki w skrzynce lub kuriera, no ale liczy się efekt końcowy, a życie trzeba sobie jakoś ułatwiać

  20. #9920
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Skąd
    Ślonsko dziołcha
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    A ja idę na chrzcinki (jako chrzestna ) i wpadła do mojej szafy taka sukieneczka z tej okazji: Sukienka jesienna bordowa - SUKIENKA AUTUMN COLORS (BORDOWA)
    (tak btw, to polecam ten sklep na różne oficjalne okazje ;D)

    I mam pytanko, jakie wg Was pazurki do tego? Buty pewnie będę mieć jakieś botki delikatne pewnie czarne, i marynarkę jasną. Musztardową albo nude. Czy szaleć z paznokciami, czy coś klasik i małoinwazyjnie?

  21. #9921
    Debiutantka Avatar Iza7689
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    Ostatnio uzupełniłam sobie prawie całą garderobę jesienną i zimową. A tak. Znalazłam hurtownie odzieży w necie, która miała super ofertę i ceny i tam zaszalałam. Teraz taki hurt odzieży jest najbardziej opłacalny! Kupiłam sobie swetry, bluzy, kilka par spodni, jako że w spódnicach nie chodzę, a nawet zainwestowałam w świetną zimową kurtkę:-) Jestem bardzo zadowolona, wszystkie zakupy w jednym miejscu, jedna paczka, przyzwoita cena, świetne ciuchy i mam nadzieję, że niepowtarzalne – to zaleta kupowania w sieci! Nie będę chodziła jak klon po mieście:-)

  22. #9922
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    Witam dziewczyny, ja własnie przymierzam sie do kupna odzieży narciarskiej chodzi mi o jakieś porządne spodnie, kurtkę i czapkę, może też bieliznę termoaktywną. Po raz pierwszy od pięciu lat w tym roku wyruszam na stok, a wszystkie moje stare rzeczy już się nie nadają do noszenia, a poza tym moda się zmieniła. Mam dwójkę małych dzieci i cieżko jest mi wybrać się na zakupy dlatego szukam czegoś przez internet http://salewa.sklep-luz.pl powiedzcie mi czy warto zaprzątać sobie głowę ubraniami z tego sklepu czy lepiej szukać czegoś innego?

  23. #9923

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    Stanik Gossard Temptation Midnight, teraz poluję na resztę kompletu Gorset szyty na miarę Crash Shirt, satynowe french knickers z Greta Vintage Store... Bielizna niedługo przestanie mi się mieścić w mieszkaniu

    I zamówiłam sobie wreszcie lampę UV + wszystko, co potrzebne do robienia hybryd.

  24. #9924
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    ostatni mój zakup to oczywiście biustonosz Biustonosz 532 - Świat Kobiet Ana , kocham kupować bieliznę planuje dokupić do niego jeszcze figi, jakieś fikuśne rajstopy od Gabriella (będą pasowały do gładkiej małej czarnej którą zakupiłam w zeszłym miesiącu), a taką koszulę Komplet Model 111 - Świat Kobiet Ana , przyda się za wypad weekendowy z mężem

  25. #9925
    Debiutantka Avatar kinga1976
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    Ostatnio kupiłam sobie super sukienkę przez internet na stronie https://www.chiclook.pl Jestem zachwycona, bo przyszła dokładnie taka jaką zamówiłam, mimo, że bardzo się obawiałam czy czasem to nie będzie jedna z tych sukienek, które ładnie wyglądają w internecie na zdjęciu i modelce, a na kupujących już niekoniecznie. Ale na szczęście tak się nie stało

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •