Strona 398 z 402 PierwszyPierwszy ... 298348388394395396397398399400401402 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 9 926 do 9 950 z 10038

Temat: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

  1. #9926
    Debiutantka Avatar scrolly
    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    Łódź / Wwa
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    Świetne przeceny teraz, kupiłam piękne szpilki ze skóry, malowane w motyle. Zara - przecena z 299 zł na 129 - bosko

  2. #9927
    Wczytuje się Avatar Cosabella
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    zamierzam zamówić sobie eko torby materiałowe z jakimś identyfikującym mnie nadrukiem. Idzie wiosna i chętnie bym w takich "chodziła". Sprawdzałam już w sieci i najlepsze ceny i jakość wg mnie ma producent AllBag. Wydaję się być solidny, bo handluje na krajową skalę, a nie chcę byle czego, z wypełzgniętym nadrukiem..

  3. #9928
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    Pogoda coraz cieplejsza. Muszę na czasie kupić sobie jakąś wiosenna kurtkę/płaszczyk.
    Może jutro po pracy uda mi się gdzieś skoczyć na zakupy

  4. #9929
    Debiutantka Avatar DyZioo14
    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    Ja właśnie ostatnimi czasy się zastanawiam czy np. ta moda damska jest Waszym zdaniem warta uwagi... Chciałabym sobie coś sprawdzonego z tego sklepu kupić

  5. #9930
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    Zamierzam sobie zakupić szczotke do włosów: Tangle Teezer, profesjonalna szczotka do włosów, 1 szt., nr.kat. 213342 - Internetowa drogeria Rossmann - Zakupy online
    Czesałam się nia u koleżanki, która zresztą twierdzi, że jest ona super i rzeczywiście ładnie wygładza włosy. Tylko muszę poczekać aż będzie w promocjiChyba, że do tego czasu wymyślą jakieś nowe cudo, które mi się spodoba

  6. #9931
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Skąd
    Katowice
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    Ostatnio chciałam odmienić swoją kuchnię niedużym kosztem i znalazłam rewelacyjną stronę Naklejki na lodówkę, maty magnetyczne na lodówkę - Stikero.pl z matami magnetycznymi na lodówkę. Wyglądają jak duże zdjęcia, łatwo się zakładają i łatwo je wymienić. Ja wybrałam ten model:

  7. #9932
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Postów
    52

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    Nie miałam jeszcze okazji zrobić wiosennych zakupów typu ubrania czy dodatki. Kupiłam sobie tylko ostatnio fajną piżamkę w kropki. To ten model: https://missisleepy.pl/pizamy-damskie-cornette
    Przyczaiłam się jeszcze na kilka modeli z tej strony, akurat mają duży wybór.

  8. #9933
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    Nie kupowałam dawno nic dla siebie. Dla swojej siostrzenicy zamówiłam strój baletowy ze sklepu Rajstopy baletowe, stroje baletowe sklep internetowy - ARABESQUE
    Mają wszystko, co niezbędne tancerkom baletowym - spódniczki, tuniki, bolerka, rajstopy etc. Wszystko produkują samodzielnie. Bardzo fajne!

  9. #9934
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    53

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    Moja koleżanka kupiła i bardzo poleca produkty Kolagen naturalny, Colway, kolagen na stawy - Lagenko. Jest strasznie zadowolona, twierdzi, że świetna jakość i duży wybór produktów. Warto sobie zobaczyć, bo myślę, że firma jest godna polecenia

  10. #9935
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Postów
    52

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    Mój mąż miał ostatnio urodziny i sprawiłam mu prezent w postaci eleganckiej teczki. Akurat przyda mu się do pracy w biurze. Wybrałam jedną ze sklepu Teczki, aktówki, nesesery skórzane męskie i damskie z UK! i jestem bardzo zadowolona. Produkt zdecydowanie wart swojej ceny. A co najważniejsze, mężowi bardzo spodobała się taka niespodzianka

  11. #9936
    Debiutantka Avatar tiuul
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    Ja ostatnio kupiłam mojemu facetowi na prezent taki super krawat http://nonchalant.pl/jasno-niebieski...-bia-ym-wzorem Jeszcze szukam tylko jakiejś pasującej koszuli

  12. #9937

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    Cześć, mnie ostatnio skusiła promocja damskich polówek. Zazwyczaj robię zakupy USA online i patrzcie co znalazłam https://www.usbox.pl/okazje/ Już kupowałam w tamtym roku na wyprzedażach przez ten serwis i jestem zadowolona. Sprawdźcie sobie, bo w Stanach trwają jeszcze spore wyprzedaże.

  13. #9938
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    mate megnetyczna sama tez kupie swietny pomysl na odmiane lodówki.ja ostatnio jak zwykle w Zarze buty torebka i spodnie.uwielbiam ten sklep tym bardziej ze w Uk jest dużo taniej niż w Pl bo sa tu inne zarobki wiec nie ma tu problemu z zakupami na odziez inaczej n iż w PL.

  14. #9939
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    Polecam sklep internetowy www.wieszakshop.pl super markowe ubrania używane i nowe

    największy second hand online www.wieszakshop.pl

  15. #9940
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    Jak już się chwalimy, co kopiliśmy ostatnio, to czas na mnie Dzisiaj zamówiłam sobie sukieneczkę, mała czarna, klasyczna dobra na wiele okazji - Wizytowa sukienka z haftem Urte - Sukienki "mała czarna" - SUKIENKI - Jesteś Modna: Sukienki 2016, bluzki, tuniki, najlepsza moda online
    Trafiłam jeszcze na super promocję - akurat teraz w sklepie internetowym jestesmodna.pl jest darmowa przesyłka za zakupy powyżej 50 zł! To mi się udało

  16. #9941
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    44

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    A myślałyście może o urozmaiceniu garderoby chłopaka/męża o jakieś nietypowe skarpetki? Fajnie, że teraz w modzie zaczynają się pojawiać dla panów też wzorzyste i kolorowe, które pasują już nie tylko do luźnego ubioru, ale i tego bardziej eleganckiego. Skarpety męskie - podobają Wam się tego typu nietypowe dodatki?

  17. #9942
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    mój maz to luzak lubi sobie jaja robic ma duże poczucie humoru wiec dla niego to nie problem i spokojnie by takie zalozyl,ale nie każdy facet ma takie poczucie humoru.

  18. #9943
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    Leszno
    Postów
    44

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    w Tym tygodniu kupilam:
    suchy szampon z syoss, z zielona nakretka-mam go pierwszy raz, wiec nie wiem czy jest dobry
    balsam powiekszajacy usta-nowosc od bielendy, kolor czerwony, usta wygladaja na pelniejsze+sa bardziej nawilzone-polecam
    Zel pod prysznic i antyperpirant sanex-zel jest kiepki, kulka fajna
    i oczywiscie spozywka jak codzien

    Poluje na jakas fajna kurtke na zime i nowe lakiery do paznokci od gr

  19. #9944
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    Ja sobie ostatnio kupiłam taki naszyjnik z imieniem ( https://www.bizutik.pl/naszyjniki/za...nik-z-imieniem) i jestem prze szczęśliwa z nowego nabytku. Teraz zastanawiam się nad inwestycją w kolczyki, ale wybór jest za duży, żeby się tak zdecydować od razu. Najważniejsze jest dla mnie to, aby te kolczyki i naszyjniczek się ze sobą fajnie komponowały . Znalazłam sobie wiele, ale są jedne które mi się najbardziej podobają, jednak cena niestety powala. Rzucicie okiem dziewczynki i doradźcie coś Możecie je zobaczyć tutaj: Kolczyki srebrne, pozłacane z cyrkoniami - wzór AP127-1333 / Apart. Jeżeli któraś by miała jakieś propozycje alternatywne za przestępną cenę to chętnie rozważę

    ---------- Dodano o godzinie 13:16 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:31 ----------

    WOW, @Kinga92 chyba wiem co kupię siostrze na urodziny - ładnie wyglada ten Twój naszyjnik - imię Powiedz mi, jaka jakość?

    A co do kolczyków, to popatrz może w mniej renomowanych sklepach - na pewno ceny będą bardziej przystępne.

    ---------- Dodano o godzinie 13:27 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:16 ----------

    Jakość bardzo dobra - śpię, myję się, chodzę na basen w tym i ani śladu zużycia

  20. #9945
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    swietny link te do Apartu widzalam kilka fajnch bransoletek pokaze mojemu mezowi bo sa piękne takie delikatne.mysle ze niedługo pewnie mój maz ktoras mi kupi ostatnio widialam ze przegladal stronke z bizuteria .mam nadzieje ze to dla mnie ja ogladal ha ha.

  21. #9946
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    Reniu, na pewno dla Ciebie przeglądał teraz kwestia czasu aż się zdecyduje, a mężczyznom to trochę zazwyczaj zajmuje Jak by Ci coś wpadło ładnego w oko to wrzucaj to chętnie obejrzę

  22. #9947
    Rozkręcanko Avatar katrina89
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Londyn / UK
    Postów
    65

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    6 książek


    Samochod


    Kartki na święta


    Woski YC

  23. #9948
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    Nienawidzę nosić kurtek, ale że jako idzie zima, to trzeba mieć kurteczkę, więc takową zakupiłam. Jest ładna, chociaż jeżeli chodzi o kurtki to jestem wybredna i to bardzo. Kupiłam ją w sklepie internetowym mojezakupy.net Pierwszy raz robiłam tam zakupy, ale jest ok, mogę z czystym sercem polecić ten sklep.

  24. #9949
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    6

    Thumbs up Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    marzy mi się sukienka od Victorii Beckham , już mam upatrzoną w Viqa Della Spiga https://viadellaspiga.pl/odziez/suki...ctoria-beckham. Uwielbiam jej ubrania

  25. #9950
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    Pochwalę się wam, jaki kupiłam ostatnio płaszczyk na zimę - RALPH LAUREN PŁASZCZ - Odzież - Kobiety Soczysta czerwień, aby pobudzić się do działania w te zimowe, szare dni Elegancki, ładny, z promocji Czyli tak jak lubię, wszystko dzięki mojezakupy.net - to mój ulubiony sklep z ubraniami. Kupując w internecie kupuje tylko tam!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •