Strona 399 z 402 PierwszyPierwszy ... 299349389395396397398399400401402 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 9 951 do 9 975 z 10037

Temat: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

  1. #9951
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    Właśnie się wypowiadałam w innym temacie o torebkach i nie wiem czy zamówić Ja się zastanawiam nad 2 torebkami z mojezakupy.net bo bardzo mi się podobają - są eleganckie i za Chiny nigdzie nie mogą takich znaleźć. Co myślicie.

  2. #9952
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    53

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    Hej W sklepach jest teraz wiele promocji, także warto z nich skorzystać Każdej osobie, która lubi robić zakupy polecam, aby skorzystać z oferty qpony.pl, ponieważ można tam znaleźć promocje do wielu sklepów. Bedziecie na bieżąco z rabatami Ich przykładowy kupon prezentuje się następująco: https://www.qpony.pl/bershka
    Ostatnio edytowane przez amelia90 ; 14-11-2016 o 17:30

  3. #9953
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    Elegancki, czarny, klasyczny, piękny kombinezon na andrzejkową imprezę - ARMANI KOMBINEZON - Kombinezony - Odzież - Kobiety Jestem mega szczęśliwa z tego zakupu

  4. #9954
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    44

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    Często korzystam z aplikacji na telefonie Moja Gazetka https://play.google.com/store/apps/d...icosti.gazetka, która pozwala mi wychwycić wszelkie aktualne promocje. Gazetki promocyjne i kupony w tej aplikacji pochodzą z ponad 80 sklepów, wyszukiwać można po konkretnych kategoriach, więc zawsze można trafić na coś fajnego.

  5. #9955
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    Niedawno kupiłam świetne napisy na ścianę z tej oferty https://www.decomania.pl/pl/c/Dekoracje-i-napisy-3D/321 . Chciałam tanim kosztem odmienić swoje mieszkanie a zwłaszcza przedpokój i te napisy idealnie się sprawdziły. Kosztują niewiele, bo można kupić już napis za niecałe 100zł. Ja akurat wybrałam napis w kolorze czarnym, bo taki najbardziej pasował do mojego czarno białego przedpokoju, ale w ofercie znajdziecie również napisy w żywszych kolorach np. różowym, niebieskim czy pomarańczowym. Obecnie za zapis do newslettera dostajecie 50zł na wydanie podczas pierwszych zakupów więc warto

  6. #9956
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Skąd
    Katowice
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    Teraz gorącym tematem są prezenty świąteczne, no i głównie je zakupuję. Dla dzieci mam już prezenty i zostają prezenty dla rodziców i dziadków. Zastanawiam się nad zrobieniem fotoksiążki ze zdjęciami całej rodziny. Znalazłam ciekawe okazje na http://www.colorland.pl/fotoksiazka i sprawdzałam, że bardzo łatwo samemu zrobić taki album. Myślę, że to oryginalny i osobisty prezent.

  7. #9957
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    Ja ostatnio zamówiłam sobie firany nowoczesne tutaj http://www.tekstylialand.pl/francusk...a-c-22_23.html Postanowiłam trochę "odświeżyć" dom przed świętami

  8. #9958
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    Ostatnio kupiłam super bluzę z Adidasa za 50 zł. <dumna> =D

  9. #9959
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    Ja przed świętami musiałam kupić komplet sztućców , bo nie mam porządnych, a cała rodzina się zjeżdża. Początkowo myślałam, że wprowadzę zwyczaj jadzenia palcami, ale po dłuższym namyśle stwierdziłam, że to nie jest najlepszy pomysł i czas zainwestować w porządne sztućce.

  10. #9960
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    Dziewczyny sama zastanawiam się aktualnie nad prezentem dla siostry z okazji jej urodzin Odpada wiele rzeczy . Mianowicie:
    ubrania ( ma swój gust i woli sama sobie kupować, ja go nie ogarniam)
    kosmetyki - jej skóra jest bardzo wrażliwa
    zegarek ostatnio sobie kupiła
    nie nosi biżuterii
    no i nie czyta niestety książek
    Biorę pod uwagę zaprojektowanie dla niej takiego kubeczka:
    Kubki z własnym nadrukiem, na zamówienie
    Myślicie,że coś takiego moze jej się spodobać?

  11. #9961
    Debiutantka Avatar beek12
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    Ja właśnie zamierzam kupić sobie nową lodówkę Tak się zastanawiam, czy np. któraś z tych z tego rankingu byłaby ok jaka Lodówka do zabudowy? Ranking 2016 i Opinie na gnutella.pl

  12. #9962
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    Ja zamierzam kupić mojemu facetowi na walentynki panerne etui na telefon. Znalazłam takie w https://ubierzfona.pl/collections/ip...rowce-futeraly . Jego ostatni telefon przetrwał nienaruszony tylko 3miesiące, stąd pomysł na taki prezent. Zresztą dla siebie też tam widziałam bardzo ładny pokrowiec z diamencikami.

  13. #9963
    Debiutantka Avatar bielka80
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    Ja się właśnie zastanawiam czy kupić sobie taki zegarek Tissot

  14. #9964

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    W kwestii zakupów... czy waszym zdaniem taki jeansowy plecak z naszywkami, będzie pasował dla dziewczyny w wieku 23lat?

  15. #9965
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    Ostatnio kupiłam sobie piękną, czarną, koronkową sukienkę w https://mg-shohlari.pl No cudo! Bossskie tam mają sukienki, aż kusi mnie żeby kupić kolejną, ale może w przyszłym miesiącu bo w tym się już spłukałam Ale ubrania tam są takie,że A że ja uwielbiam ubrania to jestem podatna na to jak najbardziej

  16. #9966
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    Ostatnio postanowiłam kupić buty na wiosnę i wybrałam slip-ony z Nik Butik: https://nikbutik.pl/sportowe/285-nik...ers-biale.html na razie leżą w szafie, ale po przymiarce wiem, że dobrze będą się nosić. Są miękkie, praktycznie nie czuję ich na stopie

  17. #9967
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    Ja widziałam śliczne buty w Venezii takie modne błyszczące, ale niestety drogie

  18. #9968
    Wczytuje się Avatar bakusiek
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    A ja sobie kupiłam w Pepco spodnie dresowe ze świetną wąską nogawką i obniżonym krokiem. Zawsze takich unikałam, bo takie "pełne gatki" wyglądały dla mnie zabawnie, ale okazało się, że sa bardzo wygodne i najchętniej tylko w nich bym teraz chodziła

  19. #9969
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    Dziewczyny a jakie zegarki są obecnie w modzie? Poniewaz sama zastanawiam się poważnie czy nie kupić sobie jakiegos nowego zegarka. Mam obecnie jeden zegarek ale jest już stary i niezbyt wygodny ( bransoleta ciągle się przerywa i muszę chodzić i naprawiać......)

    Upatrzyłam sobie mianowicie ten Skagen:
    zegarki-skagen.pl/zegarek-skagen-355ssrs-ancher

    Co o nim sądzicie? Dodam,że zegarek powinien być do wszystkiego.
    Ostatnio edytowane przez cass ; 04-05-2017 o 10:35

  20. #9970
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    507

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    Również ma do Was pytanie. Nie chcę jednak kupować ubrania na wesele dla siebie ale dla mojej córki. Córka ma 7 lat. Do wesela jeszcze jest w sumie trochę czasu ale już od kilu dni intensywnie przeglądam sobie sukienki dla dziewczynek na wesele i zastanawiam się jaką wybrać.

    Pierwsza jest typowo imprezowa:


    Druga jest trochę skromniejsza:


    Która z tych dwóch będzie lepsza?
    Ostatnio edytowane przez ell ; 10-07-2017 o 07:27

  21. #9971
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    153

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    ja sobie w zeszlym tygodniu zamowilam szpilki https://multu.pl/products/view/148807 sa przepiekne ! mam zamiar zalozyc je na wesele we wrzesniu mysle, ze beda sie pieknie prezentowaly

  22. #9972
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    Ostatnio kupiłam botki Giatoma Niccoli i muszę przyznać, że są mega wygodne, bardzo eleganckie i bardzo się cieszę, że nie kupiłam zwykłych, długich kozaków tylko skorzystałam z promocji i kupiłam krótkie

  23. #9973
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    Ja ostatnio gdy zrobiło się tak zimno i z widmem jesieni i zimy wkrótce, poluję na swetry na drutach. Tak naprawdę myśl, że otulę się ciepłym swetrem jest tak kusząca, że ciągle poszukuję idealnego swetra. Nie przepadam za zimą, jedynym pocieszeniem jest dla mnie myśl o ciepłych swetrach, miękkich dzianinowych sukienkach i wielkich szalach.

  24. #9974
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    51

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    Choć sezon już prawie za nami to planujemy z mężem kupić niedługo nowy zestaw mebli ogrodowych.
    Do tej pory używaliśmy mebli zrobionych samodzielnie z palet ale jednak nie sprawdziły się tak jak na to liczyłam i teraz planujemy kupić takie meble rattanowe. Myślę, że rattan sprawdzi się dużo lepiej. Co sądzicie ?

  25. #9975
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

    Co do zakupów to niedawno kupiłam sporo różnych rzeczy, ale jakiś miesiąc temu trafiłam na absolutny hit! W sklepie Luna Dream kupiłam chustę, w której do teraz noszę swojego synka. Muszę wam powiedzieć, że jeśli macie małe dzieci to musicie taka chustę także kupić. Dziecko jest w niej o wiele spokojniejsze, a to pewnie dzięki poczuciu bezpieczeństwa jakie daje mu wasza bliskość. Na prawdę nie wyobrażam sobie teraz innego sposobu na spacery z synem!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •