Strona 6 z 402 PierwszyPierwszy ... 23456789101656106 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 126 do 150 z 10038

Temat: Temat o zakupach - Co ostatnio kupiłaś lub zamierzasz

  1. #126
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie

    jakie wiosenne suuuuuuuuuper

  2. #127
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie

    Dzidzia kolejne buty ładniusie hmmm... widze ze Ty tez masz świra na punkcie butów jak ja
    SZCZĘŚLIWA

  3. #128

    Domyślnie

    chyba nie ma kobiety która nie ma

  4. #129
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamis Zobacz post
    chyba nie ma kobiety która nie ma
    Jest jest ta kobietą jest moja mama i mało jeszcze nie lubi chodzić na zakupy-a jak ma już przymierzać to się wścieka ha ha ha
    a ja kocham zakupy
    SZCZĘŚLIWA

  5. #130
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Cytat Napisał dzidzia19841210 Zobacz post
    mój wczorajszy zakup , tylko się nie śmiejcie


    Dzidzia sa zaje.....,te ostatnie mi sie podobaly ale te bardziejKolorki i fason

  6. #131

    Domyślnie

    o jak miło że nie tylko mi się podobają wczoraj jak w nich wyszłam to mi każdy na buty spoglądał... troszku dziwnie się czułam ale co tam , ważne że są bardzo wygodne
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  7. #132
    Nałogowiec Avatar iwa1223
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    582

    Domyślnie

    dzidzia19841210 te buciki są śliczne a jeśli do tego masz jeszcze coś pasującego kolorystycznie to suuuper musisz wyglądać
    z forum można się wiele nauczyć

  8. #133
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie

    dzidzia mi też się te butki podobają Dzisiaj byłam na zakupkach no i troszkę poszalałam (zresztą w poniedziałek idę znowu na zakupki ) Kupiłam sobie spodenki rurki, jasne i faaajnie dopasowane Zrobię niedługo zdjęcia, ale nie obiecuję, że dobrze wyjdą xD Dzisiaj kupiłam sobie butki na koturnach takie szare z lakierowaną skórką i jakby "ściągane" przy czubku A przy podeszwie mają taki sam "Wzorek" jak trampki Kupiłam sobie też okularki takie duuuże z cyrkoniami po bokach poukładane w takie wzoreczki, kurteczkę czarną, cieniusieńką i leciutką, torebkę na ramię. Niebieska w białe paski, a takie "linki" służą za rączki Zakupiłam dzisiaj też taką zwykłą ale ładniusią zielono-żółtą, albo limonkową ( nie znam się na kolorach ) bluzeczkę, która ma takie malutkie bufki na rękawkach i jest ściągana gumką przy dekolcie
    Kupiłam też sobie żelik 30g przezroczysty ( bo już mi się poprzedni skończył ) i nowe dwa płyniki do dezynfekcji skóry i narzędzie (w poprzednik atomizator, czy jak to się tam nazywa, popsuł mi się i psikać nie chciał ) No, a w poniedziałek planuję już wyjście do CCC po sandałki na wieelkim koturnie z korka, które na paseczkach mają takie jakby brylanciki i jeszcze takie fajne biłe klapeczki na obcasie też xD. A jakieś 3 tyg. temu taką mini spódniczkę z cyrkoniami na kieszonkach (malutko ich ale jednak xD). No i jak na razie to chyba wszystko i o niczym chyba nie zapomniałam hehe

  9. #134

    Domyślnie

    hehe a moja mnie chciała wyciągnąć dzisiaj na zakupy ale się nie dałem troche było krzyku ale już powoli wraca jej humor

    szpila59 zaszalałaś

  10. #135
    Nałogowiec Avatar iwa1223
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    582

    Domyślnie

    szpila59 co ty bank obrabowałaś
    z forum można się wiele nauczyć

  11. #136
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Cytat Napisał szpila59 Zobacz post
    dzidzia mi też się te butki podobają Dzisiaj byłam na zakupkach no i troszkę poszalałam (zresztą w poniedziałek idę znowu na zakupki ) Kupiłam sobie spodenki rurki, jasne i faaajnie dopasowane Zrobię niedługo zdjęcia, ale nie obiecuję, że dobrze wyjdą xD Dzisiaj kupiłam sobie butki na koturnach takie szare z lakierowaną skórką i jakby "ściągane" przy czubku A przy podeszwie mają taki sam "Wzorek" jak trampki Kupiłam sobie też okularki takie duuuże z cyrkoniami po bokach poukładane w takie wzoreczki, kurteczkę czarną, cieniusieńką i leciutką, torebkę na ramię. Niebieska w białe paski, a takie "linki" służą za rączki Zakupiłam dzisiaj też taką zwykłą ale ładniusią zielono-żółtą, albo limonkową ( nie znam się na kolorach ) bluzeczkę, która ma takie malutkie bufki na rękawkach i jest ściągana gumką przy dekolcie
    Kupiłam też sobie żelik 30g przezroczysty ( bo już mi się poprzedni skończył ) i nowe dwa płyniki do dezynfekcji skóry i narzędzie (w poprzednik atomizator, czy jak to się tam nazywa, popsuł mi się i psikać nie chciał ) No, a w poniedziałek planuję już wyjście do CCC po sandałki na wieelkim koturnie z korka, które na paseczkach mają takie jakby brylanciki i jeszcze takie fajne biłe klapeczki na obcasie też xD. A jakieś 3 tyg. temu taką mini spódniczkę z cyrkoniami na kieszonkach (malutko ich ale jednak xD). No i jak na razie to chyba wszystko i o niczym chyba nie zapomniałam hehe
    Niezłe zakupy, ale jak szaleć to szaleć.

  12. #137
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    No,no szpila az mi oczy z orbit wyszly jak sie opkupilas.Gratuluje udanych zakupow

  13. #138
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie

    Hehe raz na jakiś czas można sobie pozwolić Chodziłam około 4-5 godzin ik nogi mnie już tak rozbolały, że do domku wróciłam Jak mi się uda dziś jeszcze zdjęcia zrobić to powstawiam

  14. #139

    Domyślnie

    wstawiaj wstawiaj
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  15. #140
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    No i gdzie te zdjecia?

  16. #141
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie

    już wstawiam, już wstawiam Niedługo wstawię też zdjęcia , kurtki ząłożonej na mnie i bluzeczki Wsawiam tez zdjęcia rzeczy o których zapomniałam wspomnieć Dresik z adidasa i moje butki )(adidaski ) mają niecałe 3 tyg. a i tak są brudne, co niestety jest nieuniknione w mojej szkole na przerwach : P Zdjęcia nie są zbyt wyraźnie, ale mam nadzieję, że co nieco widać
    Ostatnio edytowane przez szpila59 ; 03-05-2009 o 18:45

  17. #142

  18. #143
    No to..wpadłam Avatar czarus
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Ustroń koło Cieszyna
    Postów
    159

    Domyślnie

    a ja napwno bede kupowac nowe kolorowe akryle, ale jak kazda kobieta uwielbiam kupowac buty

  19. #144
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    No,no szpial to zes zaszalala,wiekszosc rzeczy mi sie podoba a mojej starszej corce wszystkoMi chyba taki szal kupowania juz minal ale to chyba z braku czasu.Jak jeszcze mieszkalam w polsce to faktycznie mialam chopla na punkcie butow,spodni i torebekTutaj mialam taki moment ze kupowalam hurtowo perfumy,teraz to wszystko do paznokci i bizuteria ale z umiarem to drugie bo i tak w pracy nie moge nosic

  20. #145
    Nałogowiec Avatar roooksanka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bytom
    Postów
    303

    Domyślnie

    dzidzia fajne masz te buciki w kwiatki w sam raz na wiosne

  21. #146
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Szpila to się nazywa zrobić zakupy, a nie jakieś pojedyncze rzeczy. Fajne buciki i bardzo mi się podoba torebka. Spodnie ładnie się układają na pupci

  22. #147
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie

    Hehe dzięki dziewczyny to ja wstawię jeszcze tylko zdjęcia tej bluzeczki gdzies za godzinkę bo mama chyba niechcąco wzięła mój telefon do torebki, a teraz do sklepu tapety poszli wybierać

  23. #148
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    A ja ostatnio zrobiłam zakup z myślą o mężu, jak zobaczył go na mnie to go zatkało.

  24. #149
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    WowZajefajny komplecik,sie nie dziwie ze go zatkalo

  25. #150
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Dzięki, bardzo się opłacało go kupić, ale nie będę opowiadała szczegółów

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •