Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 46

Temat: Smieszne zdarzenia,sytuacje z waszego zycia

  1. #1
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Talking Smieszne zdarzenia,sytuacje z waszego zycia

    Niewiem czy to fajny temat ale moze sie komus spodoba i oczywiscie mozna sie posmiac.


    Mialam zabawna sytuacje z jezykiem angielskim.Potrzebowalam wyslac pieniazki. Wiec poszlam do sklepu w ktorym mozna przeslac kaske.Wszystko bylo ok wytlumaczylam o co mi chodzi tylko potrzebowalam blankiet zeby wypelnic ile i gdzie.No i tak powiedzialam do pana ze potrzebuje ten blankiet.Na moje szczescie chyba mnie zrozumial ,troche dziwnie sie patrzyl,nie wiedzialam czemu.Po wyjsciu zaczelam analizowac co ja takiego mu powiedzialam,no i wyszlo ze ja chialam od niego koc bo blancket to koc.No i wszystcy mieli ze mnie ubaw.

  2. #2

    Domyślnie

    fajny fajny temacik

    ja znowu kiedyś na imprezie odwaliłam , stałam sobie z psiapsiółą przy barze sącząc drina , jak ta usłyszała swój ulubiony utwór , to mnie bach za łapę i idziemy tańczyc... tak mnie ciągnęła że na środku sali się wyłożyłam ,ale z gracją bo na jedno kolanko ,i nawet pół drinka mi w szklaneczce zostało ... Oczywiście po upadku już tańczyc nie chciałam <bo to kolanko strasznie bolało >więc poszłyśmy do baru,na moje nieszczęście stał tam kumpel ,jak kumpela zaczęła z Nim konwersowac to tak łapami wymachiwała że nie zgadniecie co się stało...Oczwiście ja musiałam tą rączką dostac...Moja uratowana połowa drinka wylała się na mnie i szklaneczka poszła na stracenie...Stwierdziłam że nie ma sensu byc dłużej na imprezie <moja bluzka wyglądała jak idź stąd i nie wracaj> więc poszłam do domku i po drodze żeby było mało nie zauważyłam płotka i podarłam sobie kurteczkę... wtedy byłam zła ale jak sobie to teraz przypomnę to darcie mam a na kolanku do dziś widnieje blizna...
    Ale ja to mam zawsze takie szczęście ...
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  3. #3

    Domyślnie

    hehe dobre historyjki

    ja kiedyś byłem w klubie sobie potańczyć no i se tańczymy tańczymy i zauważyłem że mojej niuńce wystaje brzuch więc pociągnąłem bluzkę żeby trochę schować a ona akurat skakała i jakimś dziwnym trafem ramiączka się jej ****ły i poświeciła trochę stanikiem ale sytuacja została szybko opanowana

  4. #4

    Domyślnie

    heh to ładnie ją pociągnąłeś
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  5. #5
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    hahahaha jestescie niesamowici
    kamis hihihi hihi tez dobre dobre

    to ja wam powiem jak mi moja wspaniala mama na slubie cywilnym siary narobila
    slub cywilny bralismy w de.przyjecie bylo u cioci meza ktorej w tamtym czasie jeszcze dobrez ni8e znalam jak zreszta calej rodziny.no i po slubie moja mama odwalila przy wszystkich:
    teraz macie publiczne pozwolenie na prywatne ********nie
    sokrka za jezyk

    wszyscy sie smieli a ja myslalam ze sie ze wstydu spale

  6. #6

    Domyślnie

    HEHEHE dobrze powiedziała przynajmniej ją teraz miło wspominasz

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał mala Zobacz post
    hahahaha jestescie niesamowici
    kamis hihihi hihi tez dobre dobre

    to ja wam powiem jak mi moja wspaniala mama na slubie cywilnym siary narobila
    slub cywilny bralismy w de.przyjecie bylo u cioci meza ktorej w tamtym czasie jeszcze dobrez ni8e znalam jak zreszta calej rodziny.no i po slubie moja mama odwalila przy wszystkich:
    teraz macie publiczne pozwolenie na prywatne ********nie
    sokrka za jezyk

    wszyscy sie smieli a ja myslalam ze sie ze wstydu spale


    buahaha nieźle nieźle
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  8. #8
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    no moja mama taka jest
    czasem jak cos palnie to az wstyd

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał mala Zobacz post
    no moja mama taka jest
    czasem jak cos palnie to az wstyd


    etam przynajmniej wesoło masz
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  10. #10

    Domyślnie

    zupełnie jak mój tata mi to jeszcze jeszcze ale mojej siostrze to co i rusz przypał robił bała się chłopaka przyprowadzić do domu

  11. #11
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    hahahaha wierze wierze hihih
    ja pamietam jaknas mama raz przylapala na sexie-mialam wtedy 16 lat to rano jaki wstalismy (ja oczywiscie z pokoju nie wyszlam tylko moj terazniejszy maz)to mu pow
    tak
    jak cos zmajstrujecie to ci jaja obetne hihi

  12. #12

    Domyślnie

    o ja nie mogę , szczera jest

    chociaż mi ojczulek ostatnio zrobił numer , gadałam na skypie z kumplem i ten mi truje że mam się taty zapytac czy wie gdzie jest ta jego wioska <jak by mu nie wystarczyło że ja wiem > no więc ja od razu ojciec wiesz gdzie to jest , a mój tatuś na to ;kolejnego wieśniaka se znalazłaś mało Ci było jednego... na szczęście kumpel tegonie usłyszał bo by się do mnie już chyba nie odezwał...
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  13. #13

  14. #14

    Domyślnie

    starsi to czasem mają teksty , mojej mamuśki jak się zapytam np. gdzie idzie to już wiem jaka będzie odpowiedź... "nie interesuj się bo kociej mordy dostaniesz"
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  15. #15

  16. #16
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    myslalam z rprzed chwila padne
    kolezanka ktora przychodzi do mne na pazury napisala mi wiadomosc na nasza klase czy jutro jest aktuakne i cyz moge jej napisac na te in a ten nr
    a ja jej komurki nie mam
    no wiec napisalam tak
    -halo kochanie czekam na ciebie jutro o 11.aga
    i dostlam odpowiedz
    -ale kotku jaka aga i gdzie bedziesz na mn ie czekac
    to mysle sobie ze zapomniala
    no i pisze twoja pazurkowa kolezanka
    no i dzwoni a tam facet sie odzywa
    a ja w szoku
    a to sie okazalo ze moja kolezanka dala mi nr kolegi z ktorym miala byc dzis i ani mi a ni jemu nie powiedziala tego haha
    dobrze ze akurat byla z nim hihi

  17. #17

    Domyślnie

    hmm aga "kotku" lepiej nie mów mężowi

  18. #18
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    hahahah wlasnie mu powiedzialam hahaha

  19. #19
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Po urodzeniu swojej starszej corki i powrocie do domu mialam smieszna sytuacje.Malutka spala w lozeczku a ja obok na wersalce z mezem.W nocy mala zaczela plakac,ja tego nie slyszalam wogle,wiec moj maz mnie budzi i mowi mi ze dziecko placze.A ja na to jakie dziecko?I poszlam dalej spac,oczywiscie tylko na chwile.

  20. #20

  21. #21
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie

    Ale macie przygody dawajcie więcej

    To może je tez coś napiszę
    Byłam kiedyś u mojego chłopaka i byliśmy w łazience a drzwi były otwarte bo już mieliśmy wychodzić i on nagle mnie kopnął w tyłek tak na żarty i oczywiście mu oddałam i zaczęliśmy się wygłupiać i przywalił niechcący ręka w plastikową kabinę prysznicową i taki HUK... ja się odwracam do tyłu a tam jego mama się na to wszystko patrzy i mówi:

    "A ja myślałam, że ta Agatka to taka grzeczna jest a tu proszę mojego synka mi bije i jeszcze łazienkę mi dewastuje"

    oczywiście potem powiedziała, że to tak na żarty ale tak mi było wstyd

  22. #22
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie

    nie widzialam gdzie zamiscic ta sytuacje i wcisne ja tutaj wiec tak pracowalam w znanej firmie kosmetycznej na produkcji ja bylam na dziale LOTION i przyszla do nas babka po 50-tce z MASKAR stoi przy linii razem ze mna i mowi "k*** tutaj to robota wre na tych masakrach to ch*** mnie strzela usnac idzie przy tej linii" myslalam ze sie poleje pozniej brygadzistki zaczely wolac na nia pani masakra...

  23. #23
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie

    No to ja Wam opowiem śmieszną sytuacje u mojej kuzynki. Ona jest trochę grubaska i ma synka 5-letniego... Któregoś dnia rano Ona szykowała w kuchni śniadanie, i przyszedł jej synek do kuchni i mówi: "...mamuś Ty wyglądasz jak szczypiorek, przebrany za melona ." myslałam że sie posikam ze śmiechu jak to usłyszałam
    SZCZĘŚLIWA

  24. #24
    Totalna maniaczka Avatar daruniunia
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Włoszakowice (koło Leszna)
    Postów
    818

    Domyślnie

    O ja hehe dobre

    ---------- Dodano o godzinie 20:42 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:37 ----------

    To mój kuzynek jak był mamy to się go ktoś zapytał: A skąd twoja mamusia bierze pieniążki a on odpowiedział: ze ściany! Albo jak była wielkanoc to ciocia mówiłą do kuzynka że teraz półdą po światełko do kościoła(ogień betlejemski) A on się zdziwił i powiedział: "po żarówkę do kościoła"
    "Milczenie jest krzykiem uradowanych motyli"

  25. #25

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •