Zobacz wyniki ankiety: Jak długo zajmuje ci przedłużenie paznokci (uśredniając, itp)

Głosujących
346. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • poniżej 1h

    4 1.16%
  • 1-2h

    67 19.36%
  • 2-3h

    189 54.62%
  • 3-4h

    65 18.79%
  • powyżej 4h

    21 6.07%
Strona 10 z 34 PierwszyPierwszy ... 6789101112131420 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 226 do 250 z 838

Temat: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

  1. #226
    Nałogowiec Avatar elinka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wadowice
    Postów
    660

    Domyślnie Odp: Ile czasu robicie szpice?

    w szpicach nie ma tunelu szpice bym zrobiła od nows bo wtedy będzie ładny kształt a przy uzupełnieniu trudno o nadanie pierwotnego kształtu tak żeby wszystko do siebie pasowało

  2. #227
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: Ile czasu robicie szpice?

    Ale mi chodziło o to, że jak będą odrastać, to będą się stawać bardziej płaskie od spodu jak się je znów będzie bardziej piłować do szpica..

  3. #228
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Ile czasu robicie szpice?

    Cytat Napisał elinka Zobacz post
    w szpicach nie ma tunelu szpice bym zrobiła od nows bo wtedy będzie ładny kształt a przy uzupełnieniu trudno o nadanie pierwotnego kształtu tak żeby wszystko do siebie pasowało
    ja się ośmielę niezgodzić moje szpicowe blue panterosy były robione po poprzednich szpicach

    http://forum.wzorki.info/przedluzani...znokcia-3.html odrost Załącznik 8086
    http://forum.wzorki.info/metoda-zelo...anterka-4.html odnowa Załącznik 8087

  4. #229
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: Ile czasu robicie szpice?

    No śliczna ta panterka

  5. #230
    No to..wpadłam Avatar Milijanovic
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Belgrad. Serbia :)
    Postów
    101

    Domyślnie Odp: Co robic by bylo szybko i plynnie

    witam jestem nowa )

    JA robie tak

    1. scinam paznokcie na krotko, chyba ze klientka tego sobie nie zyczy, choc ja nie lubie jak widac paznokci pod tipsem

    2. drobnym pilnikiem zawysowuje lekko paznokcie naturalnej zeby klej lepiej przylegal i zeby usunac tluszcz z paznokci mam na mysli tluszcz naturalny nie oliwe

    3. naklejam tipsy na wszystkie paznokcie poprzednio piluje koncowki gorne blizej skorek. Naklejam powyzej linii tipsow.. wtedy sie tipsy dluzej utrzymuja taka sztuczka kolesia ktory mnie uczyl ..

    4. scinam tipsy na chciana dlugosc i spilowuje przejscie z naturalnym paznokciem oraz koncowki

    5. podciagam skorki i scinam.. nie robie tego a poczatku zeby przy pilowaniu przejscia miedzy tipsem a paznokciem naturalnym nie uszkodzic juz wycietych skorek dlatego robie to po spilowaniu

    6. blok pilnikiem wygladzam tipsy

    7. maluje wszystkie pazurki zelem i wkladamy bez kciukow pozostalych 8 palcow do lampy a nastepnie kciuki, zmywam pozostalosc zelu

    8. powtarzam malowanie zelem siup do lampy i zmywam zel

    9. spilowuje pilnikiem do paznokci naturalych pozostalosc zelu na koncowkach

    10. gotowe )

    ---------- Dodano o godzinie 23:15 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:12 ----------

    a jak szybko robicie pazurki? na przyklad zelem?

  6. #231
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Co robic by bylo szybko i plynnie

    wytłumacz mi z tym klejeniem tipsów, co to znaczy że powyżej linii? chcę poznać taką sztuczkę ja używam frenczy bez kieszonki najczęściej.

    tu masz link do innego tematu forum (duużo czytania przed tobą )
    http://forum.wzorki.info/ogolnie-o-p...aznokci-7.html

  7. #232
    No to..wpadłam Avatar Milijanovic
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Belgrad. Serbia :)
    Postów
    101

    Domyślnie Odp: Co robic by bylo szybko i plynnie

    no i teraz problem powiedzialabym ci po serbsku :S bo cholera nie moge znalesc slowek

    jak masz tipsa.. gorna czesc co przyklejasz do plytki paznokcia.. na tipsie jest oznaczone gdzie powinien przylegac do koncowki paznokcia ..

    ja nie naklejam dokladnie na koncowke lecz wyzej linia na tipsie nie lezy na linii paznokcia lecz wyzej


    jesli zle wytlumaczylam to jutro bede sama sobie robic tipsy i wkleje fotki to zobaczysz

    pozdrawiam

    PS. dziekuje za linka pewnie sie nie doczytam do nastepnego roku )

  8. #233
    No to..wpadłam Avatar Milijanovic
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Belgrad. Serbia :)
    Postów
    101

    Domyślnie Odp: Ile czasu robicie szpice?

    ja szpicow nie robie bo nikt tego nie chce na razie ) zelowe tipsy robie na luzie 1.5 godzinki.. chyba nie tak zle jak myslalam do 2 godzinek robie jak mam rozgadana klientke hahaha

  9. #234
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: Co robic by bylo szybko i plynnie

    Cytat Napisał Milijanovic Zobacz post
    no i teraz problem powiedzialabym ci po serbsku :S bo cholera nie moge znalesc slowek

    jak masz tipsa.. gorna czesc co przyklejasz do plytki paznokcia.. na tipsie jest oznaczone gdzie powinien przylegac do koncowki paznokcia ..

    ja nie naklejam dokladnie na koncowke lecz wyzej linia na tipsie nie lezy na linii paznokcia lecz wyzej


    jesli zle wytlumaczylam to jutro bede sama sobie robic tipsy i wkleje fotki to zobaczysz

    pozdrawiam

    PS. dziekuje za linka pewnie sie nie doczytam do nastepnego roku )
    Jeśli dobrze zrozumiałam to wygląda chyba tak
    Imageshack - 84132189.jpg


  10. #235
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Co robic by bylo szybko i plynnie

    Też zrozumiałam tak jak Szpila
    I naprawdę lepiej się trzymają? Jestem ciekawa dlaczego.

  11. #236
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Co robic by bylo szybko i plynnie

    zrozumiałam że nie naklejasz do kieszonki tylko wyżej (więcej tipsa w kleju jest).
    czekamy na fotki

  12. #237
    No to..wpadłam Avatar Milijanovic
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Belgrad. Serbia :)
    Postów
    101

    Domyślnie Odp: Co robic by bylo szybko i plynnie

    dokladnie tak .. nie wiem dlaczego sie trzymaja ale tak jest.. ciekawe ... ale mnie tak uczono chodzilam na praktyki do jednego z najlepszych salonow w Belgradzie i sama korzystalam z ich uslug ... to jakas ich sztuczka

    fotki nakleje

  13. #238
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Co robic by bylo szybko i plynnie

    przyznaje że nie słyszałam, ja właśnie lubię albo małe kieszonki albo w ogóle bez, żeby sobie samemu dopasować i też się trzyma wszystko to pisz kolejne sztuczki

  14. #239
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci

    ja bylam na rozmowie okazalo sie ze ze zdjeciem i zrobieniem idealnego frencha 2 godziny to za duzo
    no coz chinka nie jestem i w 30minut seta walnac nie potrafie

    ostatni tak sie sprezylam z edziami ze w 40 minut ze zdjeciem jedna reke trzepnelam bo po malego do szkoly musialam leciec, heh jednak jak sie musi to sie potrafi

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  15. #240
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci

    agulusia ja kiedys tez bylam na rozmowie z babka i tez mi powiedziala ze tyle to za duzo... ja sobie pomyslalam ok ... jesli chce to neich sobie przyjmie babe co robi tipsy w godzine ... tylko ciekawe ile reklamacji bedzie ...

  16. #241
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci

    No fakt, nie wyobrażam sobie zrobienia pazurków w mniej niż 2h...Mi to i tak o wiele więcej zajmuje
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  17. #242
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci

    Cytat Napisał agulusia Zobacz post
    ja bylam na rozmowie okazalo sie ze ze zdjeciem i zrobieniem idealnego frencha 2 godziny to za duzo
    no coz chinka nie jestem i w 30minut seta walnac nie potrafie

    ostatni tak sie sprezylam z edziami ze w 40 minut ze zdjeciem jedna reke trzepnelam bo po malego do szkoly musialam leciec, heh jednak jak sie musi to sie potrafi
    Mogę wiedzieć w którym salonie byłaś?
    Ale przeraża mnie to wymagają od nas takiej wprawy ale tak naprawdę nigdzie tych praktyk nie możemy zdobyć. Mam nadzieję że jak będę miała praktyki na kosmetologii to babeczki w salonie pozwolą mi robić też pazurki

  18. #243
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci

    ja się w 2 wyrabiam z większością pazurków, ale ze zdjęciem? to chyba bym musiała mieć sonic remover..

  19. #244
    Nałogowiec Avatar Etna
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    614

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci

    moja koleżanka była u jakiejś dziewczyny co robi już 7 lat pazurki i jej zrobiła w 40min i trzymały się zaje***e miesiąc. :O w szoku byłam. ja robię 1,5h a ze zdjęciem to jakieś 2h. nie wyobrażam sobie jak ta dzieczyna jej robiła te pazurki

  20. #245
    hehehehe Avatar Agusia_pa2
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cieszyn/Helmstedt
    Postów
    1 421

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci

    Powiem wam, że to możliwe bo zalezy jakie miała zdobienie, np zdjęła jej frencha ale nie do końca frezarką i na to tylko 2 rodzaje cieniowanego brokatu to to szybko idzie hehe Jak nie trzeba nic maziac układać to szybiutko leci...ja kiedyś odnowe właśnie frencha zrobiłam w 1,10 z nowym frenchem...sama sie zdziwiłam ale to zalezy co sie robi...takie moje skromne zdanie...
    Nie patrz nigdy na twarz, czy piekna i mila. Patrz tylko na serce, bo w nim dobroć i sila



  21. #246
    Nałogowiec Avatar Etna
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    614

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci

    haha ja pamiętam mój rekord to dłonie i stopy w 1,5h sama byłam w szoku ale wzór był łatwy bo francuz z akrylem clear, po za tym byłam u klientki w domu. czułam presje na sobie bo chata była taka świetna i bogata ze czułam się w niej jak w sklepie meblowym :O po za tym ta kobieta była taka dumna... chciałam jak najszybciej skończyć

  22. #247
    Nałogowiec Avatar syiwka
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Anglia
    Postów
    424

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci

    O kurde , a ja myslam ze te 2 do 3 godzinek ze ze zmiana wzoru to dlugo ale widze , ze tu wiekszosc dziewczyn tak robi , tez jestem zdania ze trzeba sie przylozyc a nie odwalic szajs w godzinke , a potem klientka i tak wroci z reklamacja , i nie dosc ze jej musisz za darmoche naprawic pazury to jescze musisz na to czas poswiecic

  23. #248
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci

    Cytat Napisał syiwka Zobacz post
    O kurde , a ja myslam ze te 2 do 3 godzinek ze ze zmiana wzoru to dlugo ale widze , ze tu wiekszosc dziewczyn tak robi , tez jestem zdania ze trzeba sie przylozyc a nie odwalic szajs w godzinke , a potem klientka i tak wroci z reklamacja , i nie dosc ze jej musisz za darmoche naprawic pazury to jescze musisz na to czas poswiecic
    dokładnie tak ja też wole dłużej posiedzieć a zrobić do porządku... wczoraj np robiłam uzupełnienie ze zmianą kształtu z kwadratu na migdał i powiesz szczerze że długo mi zeszło bo prawie 1,5 godziny ale w rakcie jescze gadka szmatka i dziewczyna mi źle wytłumaczyła, bo chodziło jej o odnowe i zmiane zworu ale nie chciala żebym jej starą masę ściągnela... jak już miała gotowy pazur z uzupełnieniem to pyta;"a kiesy dasz to zielone" pytam jakie zielone a ona że chciała coś innego ale bez ściągania masy... ochhhhhhh, musiałam jej pokazac na moim pazurze jak wygląda uzupełnienie, a jak odnowa i może dlatego też tak długo

  24. #249
    Nałogowiec Avatar jolanta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    387

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci

    Cytat Napisał Agusia_pa2 Zobacz post
    Powiem wam, że to możliwe bo zalezy jakie miała zdobienie, np zdjęła jej frencha ale nie do końca frezarką i na to tylko 2 rodzaje cieniowanego brokatu to to szybko idzie hehe Jak nie trzeba nic maziac układać to szybiutko leci...ja kiedyś odnowe właśnie frencha zrobiłam w 1,10 z nowym frenchem...sama sie zdziwiłam ale to zalezy co sie robi...takie moje skromne zdanie...
    Tutaj sie zgadzam ja sama mialam taki przypadek, przyszla klientka do mnie na regularne uzupulnienie(lubi tylko frenche i male co nie co). Wiec wzielam sie do pracy normalnie jak zawsze (bez zadnego pospiechu) nie powiem paznokietki byly ok bez zadnych katastrof, ja piluje i robie swoje, gadu-gadu z klientka, hihihi i tak dalej, koncze prace, dziekuje jej i jak zawsze zerkam na zegare i szok: 1 godzina i 10 minut. Normalnie nie chcialam w to wiezyc, bo ja zawsze robie pazurki w 2 godz. A tu taki wynik. Jeszcze wspomne ze pracuje bez frezarki. Wiec jest to mozliwe robic pazurki w krotszym czasie, ale kazdy powinie robic paznokcie tak dlugo jak one tego wymagaja, zeby potem efekt koncowy byl rewelacyjny a nie akordowo jak w fabryce. Pamietajcie to jest reczna robota a nie maszynowa.

  25. #250
    Totalna maniaczka Avatar sylwia-p_86
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    718

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci

    Mi zawsze załazi 2,5h chodźby nie wiem jak bym się produkowała eeh ;/
    Nie mam frezary i muszę pilnikiem ściągać więc to trwa i trwa,a pilnik i tak mam świeży bo na złużytym można się zajechać...
    Kiedys zrobiłam odnowe w 1,5h byłam w szoku.Nie wiem od czego to zalezy bo się nie grzebie tzn nie gadam i patrze na kielntke tylko gadam i robie,a klientak przegląda ozdoby.
    Jak zakładam pazurki na formie to bu zbudowaniu szkieletu opiłowywuje go dlatego,że jakoś mi lepiej wizualnie,a tu jest błąd bo na tym się traci 15-20min...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Podobne wątki

  1. Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?
    By mala in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 815
    Ostatni post / autor: 04-08-2023, 12:04
  2. jak szukać pracy jako stylistka paznokci?
    By iwa1223 in forum Stylistki, klientki itp
    Odpowiedzi: 326
    Ostatni post / autor: 10-03-2022, 14:09

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •