Zobacz wyniki ankiety: Jak długo zajmuje ci przedłużenie paznokci (uśredniając, itp)

Głosujących
346. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • poniżej 1h

    4 1.16%
  • 1-2h

    67 19.36%
  • 2-3h

    189 54.62%
  • 3-4h

    65 18.79%
  • powyżej 4h

    21 6.07%
Strona 21 z 34 PierwszyPierwszy ... 1117181920212223242531 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 501 do 525 z 838

Temat: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

  1. #501
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Wszystko wprawa Jeżeli pomimo długiego czasu wykonywania usług przedłużania pazurków dalej nie mieścicie się w 2 godz warto zrobić pazurki pod okiem instruktorki (bądź jakieś innej stylistki). Wówczas możliwe jest wykrycie jakiś błędów bądź pokierowanie co należałoby zmienić.
    Najczęstszymi powodami zbyt dłuuugiego wykonywania pazurków są:

    • brak wprawy (żaden wstyd-normalna rzecz )
    • zbyt duża ilość materiału,a przez to dłuższe piłowanie
    • robienie za długich pazurków niż klientka sobie życzy (trzeba skracać i spiłowywać żeby nie były za grube)
    • za bardzo zużyty pilnik, co też wydłuża czas
    • zła technika piłowania (musi to być czynność planowana i celowa a nie machanie to tu to tam)
    • rozmowa wzrokowa z klientką (możemy-musimy! rozmawiać ale patrzymy na pazurki nie na klientkę)
    • poprawianie czegoś na silę (nie dość że będziemy dłubać pół godz dłużej to jeszcze zepsujemy )
    • bałagan na stanowisku pracy (nie możemy nic znaleźć)
    • zbyt częsta zmiana narzędzi (najpierw wszystkie 10 pazurków jedziemy pilnikiem, potem wszystkie 10 polerką itp - nie robimy każdego z osobna)
    • czasami kiepska jakość materiałów
    • stres i zdenerwowanie
    • dobrze jest poświęcić więcej czasu na dokładne zbudowanie pazurka niż potem na piłowanie (prawidłową budowę wyćwiczymy i będziemy robić to coraz szybciej,aż dojdziemy do wprawy gdzie tylko przejedziemy pazurka delikatnie pilnikiem i polerką z piłowaniem gorzej, tu ciężko wyćwiczyć tą czynność, bardzo nieprzyjemną zresztą.Dodatkowo zmniejszymy zużycie materiałów )

    Dobrze jest mierzyć sobie czas poszczególnych etapów pracy

    1. opracowywanie płytki
    2. nakładanie materiału (budowani pazurków)
    3. opiłowanie
    4. zdobienie (jeżeli takie wykonujemy)
    5. inne zabiegi (nabłyszczanie, skórki, wypiłowanie od spodu frezarką przy uzupełnieniu itp)

    U mnie wygląda to mniej więcej tak :

    1. 10 min
    2. 40-50 min
    3. 20-30 min
    4. 0-20 min
    5. 10 min



  2. #502
    No to..wpadłam Avatar mariet86
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Opatów
    Postów
    285

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    ja teraz ide do pracy i dziewczyna u której pracuje mówi do mie ze musze dojść do wyniku paznokcie w 1h teraz robie i schodzi mi ok 2h czasem krócej czasem troszke dłużej ale godzina to szok

  3. #503
    Totalna maniaczka Avatar klanat
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Belfast
    Postów
    955

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Matiet gdzie ty poszłaś do tej pracy ? Napisz na priw
    Wypysia

  4. #504
    Totalna maniaczka Avatar Nnisiaa
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    1 339

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    ja pracuje na 2 lampki co znacznie skrocilo moj czas pracy

    zmienilam tez sposob pracy i tym sposobem krotkie pazurki w godzine dluzsze max2 godzinki

  5. #505
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    mi zajmuje srednio 4 h na sobie bo wiadomo, ze jak sie robi swoje pazury ( zel ) to dluzej ale sasiadce, ktora ma male dziecko, nie wyrobie sie na raz, musze dwa razy do niej isc bo najpierw jedna reka, a pozniej druga ( na drugi lub trzeci dzien bo nei zawsze pasuje ktorej z nas ), robienie na raty to nie robota...coz...
    no i robienie jednej reki zajmuje prawie tyle samo co dwie bo wiadomo, ze trzeba czekac az sie zamrozil zel bo robie co dwa palce itd.
    zapewne majac w salonie czy w domu dwie lampki idzie zdecydowanie szybciej i jak sie nie robi przerw na dymka, nie gada patrzac w oczy

  6. #506
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    o nisia a krotsze w godzine? jakieś rady?

  7. #507
    No to..wpadłam Avatar truskaweczka99
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    śląsk :)
    Postów
    149

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    a ja sobie paznokcie robie ok 4 -5 h i i tak nie sa takie jakbym czasem chciala , zawsze prawa reke mam ladniejsza od lewej , i jak tylko moge to cwicze i cwicze , ale niestety moja obecna praca nie pozwala mi na to zbyt czesto ,jednak mam nadzieje ,ze w mojej nowej szkole bd duzo lepiej
    a kolezankom jak robie to tak 2 -3 h robie sobie powoli,bo mi sie nigdzie nie spieszy

  8. #508
    Rozkręcanko Avatar anka85
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Dzierżoniów
    Postów
    47

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    ja mieszcze sie w 2 h chyba ze jakies skomplikowane zdobienie to tak 2,5h do 3h . mi tez nie raz klienta powiedziala ze za dokladna jestem , ale wole robic po swojemu nie spieszyc sie zeby pozniej klienta nie przyszla i nie powiedziala ze cos zle jej zrobilam.

  9. #509
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    French zajmuje mi zawsze 3h ani minuty dłużej ani krócej jakieś cieniowane brokaciki, itp. 2,5h. Utwardzenie naturalnych 1,5h. Odnowa 2,5h. Chciałabym zejść z czasem o pół godziny...

  10. #510
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Mi najwięcej czasu zajmuje zdejmowanie masy żelowej w sumie wychodzi ok. godziny... Oczywiście jak już pierwsza ręka jest opiłowana to nakładam primer itd. i kończę piłować drugą rękę. No i w sumie wychodzi mi ok. 3 godzin całość. Może podacie mi jakieś wskazówki jak opiłować poprawnie paznokcie?

  11. #511
    Molestantka klawiatury Avatar Tosiaczek
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 513

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Zuuzaneczka No właśnie to jest to zależy co się robi to wszystko zajmuje więcej lub mniej czasu Jak robie pazurki French+ozdoby to 2h. A jak zaczynam malować i bawić się pazurami to od 2,5h do 3h.

    http://bellissima-joanna-werbska.blogspot.com/

    "Możesz wychylić do dna nawet litra, a jednak,
    Nie odnajdziesz uczuć w dużych cyckach bez serca..."

  12. #512
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Cytat Napisał JoannaK Zobacz post
    Mi najwięcej czasu zajmuje zdejmowanie masy żelowej w sumie wychodzi ok. godziny... Oczywiście jak już pierwsza ręka jest opiłowana to nakładam primer itd. i kończę piłować drugą rękę. No i w sumie wychodzi mi ok. 3 godzin całość. Może podacie mi jakieś wskazówki jak opiłować poprawnie paznokcie?
    Ja też długo zdejmuje masę... Ok. 40 minut jak sądzę... mimo że mam frez supermocny z PB za który słono zapłaciłam... Staram się to robic szybko, ale też delikatnie :/ przydałyby się jakieś rady dot. zdejmowania masy z pazurków (żel)
    Ostatnio edytowane przez Zuuzaneczka ; 13-10-2010 o 22:22 Powód: .

  13. #513
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Postów
    10

    Cos Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Cytat Napisał Emilia B. Zobacz post
    Dobrze jest mierzyć sobie czas poszczególnych etapów pracy

    1. opracowywanie płytki
    2. nakładanie materiału (budowani pazurków)
    3. opiłowanie
    4. zdobienie (jeżeli takie wykonujemy)
    5. inne zabiegi (nabłyszczanie, skórki, wypiłowanie od spodu frezarką przy uzupełnieniu itp)

    U mnie wygląda to mniej więcej tak :

    1. 10 min
    2. 40-50 min
    3. 20-30 min
    4. 0-20 min
    5. 10 min
    Ja najszybciej paznokcie zrobiłam w 4h, ale najczęściej zajmuje mi to ok 5h.
    Emilia a ile tobie zajmuje zdjęcie starej masy?

  14. #514
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    jeżeli całkiem ściągam to tak ok 30 minut (końcówkę mocze w acetonie) a jeżeli pod uzupełnienie ze zmianą wzoru to ok 20-30 min z opiłowaniem



  15. #515
    Szkoleniowiec Avatar SPN Magik
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Piła
    Postów
    75

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    dziewczyny
    ja robie odnowe cokolwiek klientka sobie zyczy w 1,15 h

    najpierw manicure - ok 3 minut
    potem klientka idzie umyc rece, spilowanie starej masy frezarką max 10 minut,
    potem opilowanie pilnikiem max 5 minut

    polozenie primerow, bazy utwardzenie ok 5 minut max
    potem juz kladzenie zeli, pracuje na dwie lampy, zeby bylo dokladniej zamrazam najpierw po 2 paznokcie - jak robie one stroke po 55 minutach mam opilowane paznokcie, nową zbudowaną krzywą C czyli pelna odnowe i na odtluszczone moge permanentnie zdobic
    wiec mam spokojnie 25 minut na malowanie i polozenie glossa - full czasu


    ja specyficznie piluje, klientek nie piecze a mega szybko to robie
    wypracowalam swoje technike
    pracuje na jednorazowych nakladkach na mandrel

    paznokcie mam bardzo dopracowane, dopieszczone sprawdzam kazdego dlugosc jedna reke z druga, kazdy macam i jezdze po nim czy prawidlowo jest budowana krzywa C i nie ma ani jednej nierównosci

    klientki po 1 szanuja moją dokladnosc, na pewno juz wprawę bo zajmuje sie tym 8 lat, po kolejne - nie piecze je jak piluje frezarką czego wiekszosc klientek panicznie sie boi gdyż np kilka razy zostały przypieczone i ucikaja reka co wydluza znowu nam czas pracy, gdyz musimy uwazac, zeby siebie i klientki nie uszkodzic

    poza tym bardzo szybko buduje krzywą C , i jak juz robie zdobienie czy french praktycznie ona sama mi wychodzi ;-)

  16. #516
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    zazdroszcze czasu mi się tylko raz udało w 1,15 chociaż nie wiem jakby mi z żelami szło...



  17. #517
    Szkoleniowiec Avatar lusill
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wałcz
    Postów
    480

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    no mi też chyba nieźle ostatnio idzie.. średnio dopełnienie z całkowitą zmianą wzorku lub nowe french zajmują mi 1,5 godzinki, choć czasami nowe french w 1, 15 potrafię zrobić, wszystko od dnia zależy...
    szpice i ich dopełnianie do 2 godzin mi schodzi niestety jeszcze

  18. #518
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    mi ostatnio odnowy frenczowe 1,5 godzinki, ale tylko na żelu, na akrylu nadal do 2 sie schodzi niestety:/

  19. #519
    Szkoleniowiec Avatar SPN Magik
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Piła
    Postów
    75

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    kilka rad -
    jak nie umiecie sie skupic na pracy i duzo rozmawiacie z klientką podczas stylizacji nauczcie się mówić do reki, ja bardzo rzadko patrze na klientke, czasami nawet glupio potem wychodzi bo nie pamiętam twarzy - ale pracuje bardzo dokladnie i klientki to widza, i tez prowadzę rozne dyskusje (nie to ze zasuwam z pracą i nawet nie zagadam, bo wowczas klientka wezmie Was za gburowatą babę! ;-)
    bardzo przydatny jest telewizor i programy kobiece lub seriale, ktore klientki ogladaja.
    Jest wowczas mało plotek i płytkich rozmów. Odkąd mam TV jestem bardzo zadowolona, ale to dodatkowe koszty - ja mam 42' , to koszt zakupu, + abonament na poczcie, + abonament do kablowki lub innej sieci jak kto chce i co chce! i najgorsze - zaiks i ZPAV itd itd
    Jednak jak najbardziej polecam

    kolejna bardzo wazna rzecz to frezarka i to dobra!
    ja mam moja 4 lata i juz wielo wielo krotnie na siebie zarobila
    nic mi sie nie dzieje, mowie na nia mercedes
    trzeba zwraca uwage przy zakup[ie na detale - jaka rączka, szczotki jak sa zabezpieczone bo nam od kurzu glownie to bedzie padalo, szybka wymiana frezow na kilk klik, etc

    kolejna rzecz - miec porzadek na stole i wszystko pod reką
    polecam prace na dwie lampy - chociaz to nie zmniejsza ilosci czasu a i tak zawsze zajmujesz sie jedna reka i w tym czasie druga jest w jednej np lampie, jednak jest to wygodniejsze dla klientki nie musisz sprawdzac, czy prawdilowo trzymala klientka reke i sie dobrze kciuki np utwardzily
    i jest to profesjonalne dla mnie miec dwie lampy na stole i wygoda klientki a na tym nam powinno zalezec bo dzieki nim istniejemy

    pozdrawiam Magda

  20. #520
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    46

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    SPN Magik bardzo przydatne rady za co dziękujemy

    a co do budowania krzywej C to jak Ty to kochana robisz tak szybko?budujesz na raz? w jaki sposób? mogłabyś zdradzić

  21. #521
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Madzie bardzo fajne rady





  22. #522
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Dużo ciekawych rad udzielacie dziewczynki bardzo są one pomocne szkoda, że nie mam frezarki, no ale moja by na siebie nie zarobiła nawet po 4 latach
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  23. #523
    Rozkręcanko Avatar wiola841
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    wielkopolska
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Magik streściłaś to bardzo szczegółowo, naprawdę cenne informacje, a co do Twoich pazurków to budowa, wzory i kształt pazurka jest idealny- miałam okazje zobaczyć na żywo. Jak dobrze, że mam Cię tak blisko.

  24. #524
    Szkoleniowiec Avatar SPN Magik
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Piła
    Postów
    75

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    dziewczyny jestem do usług ;-)


    Wiolu dla Ciebie specjalne

  25. #525
    No to..wpadłam Avatar Sieciunia
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    249

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    mi schodzi godzina przy robieniu szkieletow czy tego sie da nauczyc robic szybciej?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?
    By mala in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 815
    Ostatni post / autor: 04-08-2023, 12:04
  2. jak szukać pracy jako stylistka paznokci?
    By iwa1223 in forum Stylistki, klientki itp
    Odpowiedzi: 326
    Ostatni post / autor: 10-03-2022, 14:09

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •