Zobacz wyniki ankiety: Jak długo zajmuje ci przedłużenie paznokci (uśredniając, itp)

Głosujących
346. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • poniżej 1h

    4 1.16%
  • 1-2h

    67 19.36%
  • 2-3h

    189 54.62%
  • 3-4h

    65 18.79%
  • powyżej 4h

    21 6.07%
Strona 13 z 34 PierwszyPierwszy ... 39101112131415161723 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 301 do 325 z 838

Temat: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

  1. #301
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci

    u mnie to jest tak: 2, 2o french czysty z coverem, french z brokatem 2 godzinki, czyste, pod lakier poltorej godzinki, a ze zdobieniami.. oj tego.. to juz jest roznie.. i cztery godzinki

  2. #302
    Nałogowiec Avatar aneczka19895
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    koniec świata... ;)
    Postów
    640

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci

    łojojoj to ja robiłam swoje prawie trzy godziny tylko, że to moje pierwsze pazurki to musiałam się skupić żeby nie narobić dziadostwa
    Myślę, że z czasem będzie lepiej

  3. #303
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci

    Cytat Napisał aneczka19895 Zobacz post
    łojojoj to ja robiłam swoje prawie trzy godziny tylko, że to moje pierwsze pazurki to musiałam się skupić żeby nie narobić dziadostwa
    Myślę, że z czasem będzie lepiej
    Jak na pierwsze, to super czas. Ja swoje pierwsze zwykle frenche robilam cztery godziny, w wydawalo mi sie, ze zwijam sie jak w ukropie
    wszystko jest kwestia organizacji pracy i informacji o niektorych procesach, jesli to Twoje pierwsze pazurki to mozesz nie wiedziec np, ze jak nakladasz zel na pazurka, to nie musisz kazdego z nich trzymac tak dlugo, jak podaje producent(najczesciej ok 120 sekund), wystarczy zamrozic czyli wlozyc pazurka na ok 20 sekund i nastepny i nastepny, jak klientka wklada lapke przy kazdym nastepnym pazurze to tamte poprzednie sie utwardzaja "na sztywno"

  4. #304
    Nałogowiec Avatar aneczka19895
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    koniec świata... ;)
    Postów
    640

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci

    Cytat Napisał dzikakura Zobacz post
    Jak na pierwsze, to super czas. Ja swoje pierwsze zwykle frenche robilam cztery godziny, w wydawalo mi sie, ze zwijam sie jak w ukropie
    wszystko jest kwestia organizacji pracy i informacji o niektorych procesach, jesli to Twoje pierwsze pazurki to mozesz nie wiedziec np, ze jak nakladasz zel na pazurka, to nie musisz kazdego z nich trzymac tak dlugo, jak podaje producent(najczesciej ok 120 sekund), wystarczy zamrozic czyli wlozyc pazurka na ok 20 sekund i nastepny i nastepny, jak klientka wklada lapke przy kazdym nastepnym pazurze to tamte poprzednie sie utwardzaja "na sztywno"

    Właśnie tak robiłam jak piszesz czyli mówisz, że nie jest źle? ufff co za ulga

  5. #305

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci

    Wam to fajnie -tak krótko .Mi schodzi na sobie 4godz.ale ja dopiero zaczynam. Na dodatek po tych 4 godz. nie jestem jescze zadowolona z wszystkiego i widzę że popełniłam tyle błędów . Najgorsze jest to że te błędy najbardziej widzę na zdjęciach

  6. #306
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci

    Cytat Napisał aneczka19895 Zobacz post
    Właśnie tak robiłam jak piszesz czyli mówisz, że nie jest źle? ufff co za ulga
    Pewnie, ze nie jest zle

    ---------- Dodano o godzinie 21:13 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:09 ----------

    Cytat Napisał anula_buziaczek Zobacz post
    Wam to fajnie -tak krótko .Mi schodzi na sobie 4godz.ale ja dopiero zaczynam. Na dodatek po tych 4 godz. nie jestem jescze zadowolona z wszystkiego i widzę że popełniłam tyle błędów . Najgorsze jest to że te błędy najbardziej widzę na zdjęciach
    a to swietna metoda aby swoje bledy wylapac, cyknac fotke, wyjdzie kazde niedopilowanie. Jak rozumiem robisz tylko na wlasne potrzeby, wiec sie nie spiesz. Z czasem reka sie wprawi, ruch pedzelka bedzie pewniejszy i organizacje sobie wypracujesz. i bedzie krocej, a.. jak gadasz z tym,komu robisz gadaj "do pazura" kazde podnoszenie oczu wybija Cie z rytmu i wydluza czas

  7. #307
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci

    Cytat Napisał asiek Zobacz post
    ja bym nawet tyle nie wysiedziała ( chodzi mi o to że niektóre z was robią po 3 godziny ), nie mówiąc o klientkach...

    ja robie pazurki plus minus 3 godzinki i moje klientki potrafia wysiedziec ...a co najciekawsze wracaja otoz poraz kolejny sie powtorze : STAWIAJMY NA JAKOSC A NIE NA ILOSC ( SZYBKOSC )

  8. #308

    Domyślnie Odp: Jak skrólić czas pracy.

    mnie też zajmuje to 4h , ale myślałam że dlatego że zaczynam .Trochę pocieszylyście mnie . Nie wiem czy uda mi się zejśc na 2h kiedykolwiek .Najgorsze jest to że klientkom wydaje się że jak ktoś robi krocej tzn że lepiej

  9. #309
    Nałogowiec Avatar Kasiaczek
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Z-ne/Krk
    Postów
    645

    Domyślnie Odp: Jak skrólić czas pracy.

    ja zazwyczaj mieszcze sie w 2,5 - 3 h, no chyba ze zdobienie jest jakies mega skomplikowane lub zagadam sie z klientka hehe, ale tez bym chciala moc uporac sie ze zwyklym frenchem w 2 h...

  10. #310
    Rozkręcanko Avatar Aniahk
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Jawor
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: Jak skrólić czas pracy.

    to że ktoś robi krócej nie zawsze oznacza lepiej, niestety ale większośc klientek tak myśli
    mi french na tipsie zajmuje około 4 godzin, na naturalkach mamie ostatnio zrobiłam w godzinke
    Natomiast moja znajoma potrafi zrobić biały french lub brokatowy w 40 minut (jak to mówi: gdy jej się nie chce) i tu robi niedokładnie - w efekcie po tygodniu (czasem i to nie) wracają klientki z odpadającymi tipsami, mega zapowietrzeniami itp. itd., ale niektóre przychodzą nadal bo przecież ..... dziewczyna się spręża. Tak było do niedawna, teraz chętnych na tipsy poprostu brak.

  11. #311
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Jak skrólić czas pracy.

    niestety klientki maja podstawy zeby tak sadzic poniewaz osoba ktora robi set 4 godziny jest jeszcze nie wprawiona co oznacza ze moze miec mniejsze umiejetnosci(dlatego sie bardzo stara co zajmuje kupe czasu) od osoby ktora pracuje w brazny x lat i ma tak wprawiona reke ze seta trzaska w 2h
    ja jak robilam pazurki w salonie to tez wolalam isc do osoby zaufanej ktora kilka lat pracuje w salonie i paznokietki miodzio mi trzaskala w 2 h zamiast siedziec 4h i myslec czy bedzie wszystko ok

    trzeba cwiczyc,cwiczyc,cwiczyc i ciezko zapracowac na renome

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  12. #312
    Rozkręcanko Avatar violala
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    68

    Domyślnie Odp: Jak skrólić czas pracy.

    Dokładnie, trzeba duzo cwiczyć, trening czyni mistrza Ja na poczatku tez robiłam paznokcie po 3 godz, a teraz zrobie nawet w 40 min (i nie odpadaja) ale musi byc szybki wzorek. Ale najczesciej zajmuje mi to 1-1,5 godz jesli wzorek jest skomplikowany. Im wiecej pazurkow przejdzie przez Wasze rece tym bedzie coraz szybciej

  13. #313
    Rozkręcanko Avatar Aniahk
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Jawor
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: Jak skrólić czas pracy.

    Ćwiczenia, ćwiczenia i ćwiczenia ale również dobra organizacja pracy pomaga
    Im więcej się uczysz tym więcej wiesz, a praktyka czyni mistrza, jednak żeby się nauczyć, załapać tą wprawę należy pamiętać przede wszystkim żeby nie zaniżać jakości na rzecz szybkości wprawa przyjdzie z czasem

  14. #314

    Domyślnie Odp: Jak skrólić czas pracy.

    Aniahk jestem takiego samego zdaniaaa
    aaa wprawa przyjdzie z czasem ja kiedys robilam tez 4/5h a teraz juz 2;30/3 zalezy co robiee

  15. #315
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Jak skrólić czas pracy.

    ja czysty french z coverem (ew z brokatem na koncówke) robie w 2h15min, z malowaniem kwiatków 2,5h a z kwaiatkiem akrylowym na 4 palcach niecałe 3 godziny i za chiny ludowe nie umiem zejsć niżej...

  16. #316
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: Jak skrólić czas pracy.

    Ja zwykły french z coverem robię w 2 h. Ale jak są ogryzki, albo inne problematyczne pazurki i do tego jeszcze wzorek to czasami 3 h


  17. #317
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Jak skrólić czas pracy.

    mi wzory niestety dużo zajmują :/ ze spiłowaniem poprzedniego ok 3h
    robione od podstaw 2h
    ale wiem że żadna babeczka nie wychodzi niezadowolona z długości czasu

  18. #318
    Kosmetyczka Avatar anikol
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    woj. lubuskie
    Postów
    464

    Domyślnie Odp: Jak skrólić czas pracy.

    moim zdaniem czas pracy zależy w dużej mierze od organizacji stanowiska, wszystko musi być pod ręką. Zauważyłam też że dopóki nie miałam zegara na ścianie szło mi o wiele dłużej, od momentu zamontowania go czas skróciłam o 30 minut jak nie dłużej.I następna zasadnicza kwestia, dla mnie podstawą także są dwie lampy UV. Zeszłam z czasu bardzo kiedys mozoliłam się z pazurami ponad 4 godziny a teraz w 3 godziny ściągam starą masę i robię nowiutkie wraz ze zdobnictwem. Odpuszczam sobie jak przychodzi jakaś znajoma, kuzynka, wówczas od kawy do kawy i może poł dnia zlecieć

    ---------- Dodano o godzinie 16:07 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:05 ----------

    zyzka zdublowałyśmy się prawie co Ty mnie prześladujesz czy co hehehehe

  19. #319
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Jak skrólić czas pracy.

    Cytat Napisał violala Zobacz post
    Dokładnie, trzeba duzo cwiczyć, trening czyni mistrza Ja na poczatku tez robiłam paznokcie po 3 godz, a teraz zrobie nawet w 40 min (i nie odpadaja) ale musi byc szybki wzorek. Ale najczesciej zajmuje mi to 1-1,5 godz jesli wzorek jest skomplikowany. Im wiecej pazurkow przejdzie przez Wasze rece tym bedzie coraz szybciej
    Rany julek! Tylko godzina?! [COLOR="Silver"]

    Mi najdluzej schodzi z odpacowaniem przyklejonych tipsow. Nie wiem czemu. Staram sie zejsc nizej z czasem a tu przyslowiowa d...

  20. #320
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: Jak skrólić czas pracy.

    Cytat Napisał Anika Zobacz post
    Rany julek! Tylko godzina?! [color="Silver"]

    Mi najdluzej schodzi z odpacowaniem przyklejonych tipsow. Nie wiem czemu. Staram sie zejsc nizej z czasem a tu przyslowiowa d...
    Mi też najdłużej schodzi z tymi tipsami


  21. #321
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Jak skrólić czas pracy.

    a używacie bloczków czy pilkinów? mogę polecić bloczek i potem przy skórkach dorobić dla pewności pilniczkiem delikatnie takim o wyższej gradacji, ale bloczek raz dwa zmatowi

  22. #322
    Nałogowiec Avatar czaplutka
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    OK/DJG
    Postów
    413

    Domyślnie Odp: Jak skrólić czas pracy.

    Kurcze, ja u klientek frencha na razie tylko robiłam i schodzi mi 4 godz. Sobie na razie na dwie tury robię - 2 dni po 3-4 godz - w zależności od wzoru i długości. Mam nadzieję, że kursik pomoże mi się może bardziej zorganizować, no i z czasem i ćwiczeniami zejdę do wymarzonych 2-2,5 godz

  23. #323
    Rozkręcanko Avatar violala
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    68

    Domyślnie Odp: Jak skrólić czas pracy.

    Cytat Napisał Anika Zobacz post
    Rany julek! Tylko godzina?! [color="Silver"]

    Mi najdluzej schodzi z odpacowaniem przyklejonych tipsow. Nie wiem czemu. Staram sie zejsc nizej z czasem a tu przyslowiowa d...
    Wazny jest tez dobry pilnik, jak czasami pracuje takim lekko zuzytym to sie tylko wkurzam bo macham pilnikiem a niwiele sie spiłowuje Dlatego polecam kupic dobry, ostry pilnik i heja do roboty

  24. #324
    Totalna maniaczka Avatar białaaaa
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    okolice Stalowej Woli
    Postów
    1 056

    Domyślnie Odp: Jak skrólić czas pracy.

    mi schodzi około 3 godziny czasem nawet 4, ale kiedyś byłam zaskoczona jak skończyłam french z coverem w 2 godziny tylko szkoda że raz tak było

  25. #325
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Jak skrólić czas pracy.

    Cytat Napisał violala Zobacz post
    Wazny jest tez dobry pilnik, jak czasami pracuje takim lekko zuzytym to sie tylko wkurzam bo macham pilnikiem a niwiele sie spiłowuje Dlatego polecam kupic dobry, ostry pilnik i heja do roboty
    Wiesz, byc moze masz racje. Napewno zwroce uwage na te nieszczesne pilniki.
    The world is mine

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?
    By mala in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 815
    Ostatni post / autor: 04-08-2023, 12:04
  2. jak szukać pracy jako stylistka paznokci?
    By iwa1223 in forum Stylistki, klientki itp
    Odpowiedzi: 326
    Ostatni post / autor: 10-03-2022, 14:09

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •