Zobacz wyniki ankiety: Jak długo zajmuje ci przedłużenie paznokci (uśredniając, itp)

Głosujących
346. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • poniżej 1h

    4 1.16%
  • 1-2h

    67 19.36%
  • 2-3h

    189 54.62%
  • 3-4h

    65 18.79%
  • powyżej 4h

    21 6.07%
Strona 33 z 34 PierwszyPierwszy ... 23293031323334 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 801 do 825 z 838

Temat: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

  1. #801
    Rozkręcanko Avatar olenna333
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    powiem Wam, że gdy zaczynałam pazurki robiłam 4-5 godzin..masakra. A teraz to do 3. Czasami zdarza mi się, że robię zdobienia i zajmuje mi to 3,5-4 h+ kawusia itp. Najgorsze jest chyba zdejmowanie masy.. jakies 40 min! Nie wiem jak skrócic ten czas.. Odnowa nie zdarza mi się, bo klientki nie przychodza po 3 tyg tylko po min. 5 i nie da sie ich namówić na częstsze wizyty. Niektóre są upierdliwe i narzekają a inne doceniają moją staranność i twierdzą, że warto posiedziec- to trochę motywuje. Choć bardzo chciałabym skrócic czas robienia paznokci, jednak to piłowanie mnie pogrąża...;/

  2. #802
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    A ja jakiś czas temu w salonie uzupełniałam pani frencha i skonczyłam w 1godz i 10min. (starą masę usuwałam pilnikiem, co jeszcze bardziej ucieszyło mnie widząc czas jaki uzyskałam) Pani była u mnie 2 tyg. temu i jeszcze do tej pory jej nie było, co pozwala mi myśleć, że wszystko ok, biorąc pod uwagę, że Pani jest z tych, co widząc odrobinkę powietrza zaraz się pojawia... Mam nadzieję, że tym razem nie jest inaczej

    Oczywiście szefowej ani mru mru, bo nie chciałabym czuć presji, kiedy będzie mi umawiać co godz. klientkę
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  3. #803
    Nałogowiec Avatar syrena16
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    584

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Olenna- nie wiem czym pracujesz ale ja tez miałam taki problem... Ja pracuję na akrylu i już wiem ( lepiej późno niż wcale) że acetony się różnią.... hmm Do tego stopnia że przy jednym ściąganie masy nadpiłowanej to wieczność a innym to tylko chwila jak właściwie schodzi...
    Jeśli to faktycznie akryl to dobierz inny aceton... Z żelem Ci nie pomogę bo rzadko na nim pracuje chociaż jak trafiam klientkę której trzeba go ściągnąć to w duchu klnę ......
    "Wczoraj- to historia
    Jutro - to tajemnica
    Dziś to dar od losu....."

  4. #804
    No to..wpadłam Avatar Kasia991
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Kraków
    Postów
    161

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Ja niestety nie potrafię zejść poniżej 2h 40 minut, zazwyczaj i tak bite 3h siedzę...ale zbieram na frezarkę i liczę, że czas pracy mi się skróci

  5. #805
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Jak już zaprzyjaźnicie się z frezarką to nie będziecie potrafiły
    Bez niej żyć

  6. #806
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    oj tak frezarka to największy przyjaciel stylistki paznokci
    sprawia, że znacznie skracamy czas stylizacji ale i nie nadwyrężamy tak nadgarstka ..

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  7. #807
    Nałogowiec Avatar zlotko87
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    651

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    mi to ktoś plaster powinien na usta przykleić to czas pracy mi się skróci

    Bez frezarki też sobie już nie wyobrażam życia

  8. #808
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Łomianki
    Postów
    127

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Do 3 godzin to zależy od klientki ,jak za dużo się plotkuje to 3

  9. #809
    Nałogowiec Avatar zlotko87
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    651

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    no ja też tak do 3 h z gadaniem jak bez gadania- bo np kogoś nie lubię to 1,5-2 h

    aaaaa i zależy od zdobienia... jak "bitwa pod grunwaldem" to wtedy 3 jak wybrzydza to 4

  10. #810
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    odkąd pracuję w salonie robię czystego frencza lub kolorek w 1h - 1,15.
    wypasione wzory - maks 2h.
    system opracowany do bólu. nie ma casu na pierdoły.
    klientki nie życzą sobie Edge czy Pipe.
    nowe zakładanie na foremki 1,5-2hh, na tipsy w zależności od panokci 2h.

    • ściąganie starej masy frezarką - 10-20 minut
    • dopracowanie pilnikiem, skórki, primer - 10 minut
    • żel, frencz, 2 warstwy żelu lub 2 warstwy żelu, 2 koloru, żel - 20 minut
    • przemywanie, lekkie dopracowanie pilnieczkiem i bloczkiem, oliweczka 10-15 minut
    • see you later

    używam 2 frezów, pilnika i bloczka.


    ostatnio jakoś miałam wenę i zrobiłam panią na kolorek ze zdobieniem (kreseczki z brokacikiem) w 45 minut. ale tę panią znam, wiem co mnie czeka jak przyjdzie. zero zapowietrzeń, z frenczyka robiłyśmy kolorek więc luzik.


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  11. #811
    Molestantka klawiatury Avatar kasiulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    2 023

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Oj zgadzam się z dziewczynami, że frezarka naszym najlepszym przyjacielem ja mimo pracy z frezarką, pracuję przy 1 kompleciku pazurków ok 2 godzin, ale to pewnie z racji tego że robię z 4 do 5 kompletów miesięcznie, więc nie mam kiedy się wprawić

  12. #812
    Rozkręcanko Avatar olenna333
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    moja frezarka jest gorsza niż pilniki... kosztowała cos niewiele ponad 100 zł . Do obrabiania skórek super! Ale ściąganie masy trwa dłużej niż pilnikami.. ŚCIĄGANIE ŻELU TO TRAGEDIA!
    syrena16 a powiedz mi jakiego acetonu używasz. Zamówiłam ostatnio z basic i czekam aż przyjdzie.. nie wiem co to będzie

  13. #813
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    47

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Cytat Napisał nadiuszka Zobacz post
    odkąd pracuję w salonie robię czystego frencza lub kolorek w 1h - 1,15.
    wypasione wzory - maks 2h.
    system opracowany do bólu. nie ma casu na pierdoły.
    klientki nie życzą sobie Edge czy Pipe.
    nowe zakładanie na foremki 1,5-2hh, na tipsy w zależności od panokci 2h.

    • ściąganie starej masy frezarką - 10-20 minut
    • dopracowanie pilnikiem, skórki, primer - 10 minut
    • żel, frencz, 2 warstwy żelu lub 2 warstwy żelu, 2 koloru, żel - 20 minut
    • przemywanie, lekkie dopracowanie pilnieczkiem i bloczkiem, oliweczka 10-15 minut
    • see you later

    używam 2 frezów, pilnika i bloczka.


    ostatnio jakoś miałam wenę i zrobiłam panią na kolorek ze zdobieniem (kreseczki z brokacikiem) w 45 minut. ale tę panią znam, wiem co mnie czeka jak przyjdzie. zero zapowietrzeń, z frenczyka robiłyśmy kolorek więc luzik.
    Pozazdrościć tylko

  14. #814
    Wczytuje się Avatar charlotte_2013
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Ja ostatnio przedłużanie na formie plus hybryda robiłam 2 h , french koło 2, 5-3 godzinę ale to chyba dlatego że najdłużej zajmuje mi cieniowanie kamuflażu

  15. #815
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Cytat Napisał kama32gdy Zobacz post
    Pozazdrościć tylko
    eee tam... tyrać... raz się zdarzy 10 klientek na dzień i wywieje wszystkie bzdury z głowy a niepotrzebne ruchy z rączek


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  16. #816
    Szkoleniowiec Avatar Madziullka
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Puławy
    Postów
    198

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Nadiuszka widze że Ty masz takiego samego powera w rękach co i ja Rekonstrukcje obgryzionych pazurkow, czyli french z kamuflażem na prawie zerowej płytce żelem robie 40-50min. Odnowa calego setu frenchowego zajmuje mi od 1-1,5h w zalezności czy sie rozpaplam z klientką i jak czesto gestykuluje rekoma a juz wypasione zdobienie to do 2h.

    Instruktor Eclair Nails
    III miejsce Polskie Mistrzostwa Nail Design Początkujący Beauty Forum 2011
    II miejsce Polskie Mistrzostwa Nail Design Beauty Forum 2012
    II miejsce Polskie Mistrzostwa Pink & White Salon Wiosna 2013
    www.madziulkanails.blog.onet.pl

  17. #817
    Nałogowiec Avatar agaciorka93
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    558

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Też bym chciała tak trzaskac pazurki w takim tempie jak wy no i zeby efekt byl taki jak powinien byc.
    U mnie srednio french 2h-2.5h kolorek czasem sie uda 1.5h jednak pazurki komus robie moze tak z 2-3 razy w miesiacu.

  18. #818
    Szkoleniowiec Avatar Madziullka
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Puławy
    Postów
    198

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Praktyka to podstawa. Czesto bywa w cieplejszych miesiącach ze sie robi po 7 klientek dziennie, 7 dni w tygodniu.

    Instruktor Eclair Nails
    III miejsce Polskie Mistrzostwa Nail Design Początkujący Beauty Forum 2011
    II miejsce Polskie Mistrzostwa Nail Design Beauty Forum 2012
    II miejsce Polskie Mistrzostwa Pink & White Salon Wiosna 2013
    www.madziulkanails.blog.onet.pl

  19. #819
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    kurde blaszka, ale jakim cudem w godzinę? mi samo prygotowanie pazurów zajmuję dobre 20min. jakaś ślamazara jestem albo się cackam a bardzo. mi jak nic 2,5 - 3h french zajmuje ;-(




  20. #820
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    ostatnio mam sporo frenchy na szablonie bo sluby się szykują, wesela itp... wyrabiam się w ok 2h z plotkowaniem gora 2.5 h

  21. #821
    Totalna maniaczka Avatar Patrycja_92
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Oborniki Śląskie
    Postów
    840

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Ja kolor na szablonie 1,5, french 2, trudne przypadki czy skomplkoane zdobienia 2,5
    http://www.pati-nails-lashes.blogspot.com/- amator, samouk, zapraszam
    _______
    Nie wzbijesz się w niebo machając rękami.
    Wybuduj rakietę, zwaną ciężką pracą,
    napędzaną cierpliwością,
    a gwarantuję Ci,
    że osiągniesz to co zamierzyłeś.
    ________________

  22. #822
    Rozkręcanko Avatar natalia.gras
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Portugalia
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Alez Wy szybke dziewczyny...

    Ja uzywam frezerki tylko do sciagania masy i sciagam jej ok 80 % pozniej pilnik i zajmuje mi to ok 30-40 minut.....

    Paznokcie na formie lub tips okolo 3 godzin

  23. #823

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    ja dziś hybrydka w jednym kolorze 30 min a frenczosek na formie 1-1;10 więc wyrobiłam się już hihi Natalka bedzie szło coraz lepiej

  24. #824
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    no to ja robiłam akryl na formie potem cieniowana kolorowa hybryda. wszystko zajęło mi prawie 2h 50min. mimo że akryl robię 2 kulkami, rach ciach . a i tak długo.
    pomocy




  25. #825
    Kosmetyczka Avatar Ewita
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Postów
    38

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Kiwaczek2: Nie przejmuj się! Pocieszę Cię, że ja na początku zwykły manicure z malowaniem potrafiłam robić 2godziny..........................
    Tak więc nie trzeba tego nawet komentować hehe

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?
    By mala in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 815
    Ostatni post / autor: 04-08-2023, 12:04
  2. jak szukać pracy jako stylistka paznokci?
    By iwa1223 in forum Stylistki, klientki itp
    Odpowiedzi: 326
    Ostatni post / autor: 10-03-2022, 14:09

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •